Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Zelenyákova trinástka

Běh
DATUM :21.10.2017 MÍSTO :Hronovce

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BETÁK Bence
Esztergom Futómuvek
HUN 0:44:35 0:00:00
2.
SOPKO Ján
Ak - Krupina
SVK 0:45:44 0:01:09
3.
ŠLÚCH Roman
QSCert certifikáty ISO 9001
SVK 0:46:42 0:02:07
4.
MESZÁROS Jakub
ŠK Atóm Levice
SVK 0:47:12 0:02:37
5.
SOBEK Peter
Bk Lysá
SVK 0:49:41 0:05:06
6.
KÉPESI Attila
Bosi Futóklub
SVK 0:51:12 0:06:37
7.
ONDRIÁŠ Mário
Tribošport Zlaté Moravce
SVK 0:51:54 0:07:19
8.
GUTRAI Kristián
Esztergom Futómuvek
HUN 0:52:25 0:07:50
9.
KRIŠTOF Miroslav
Bežci V. Krtíš
SVK 0:53:00 0:08:25
10.
HRIŇ Štefan
ON TRNAVÁ HORA
SVK 0:54:16 0:09:41
11.
TUCSOK Róbert
Moča
SVK 0:54:39 0:10:04
12.
GYEBNÁR Atilla
Veľké Turovce
SVK 0:54:45 0:10:10
13.
MÁCSAI Ladislav
IRONMAN TEAM Levice
SVK 0:56:02 0:11:27
14.
GARAI Zoltán
Esztergom Futómuvek
HUN 0:56:04 0:11:29
15.
SOÓS Ernó
Esztergom Triatlon Klub
HUN 0:56:49 0:12:14
16.
NAGY István
Esztergom Futómuvek
HUN 0:56:56 0:12:21
17.
SEPRÉMI Ferenc
Tatabánya
HUN 0:57:07 0:12:32
18.
KYPTA Peter
BK Sliač
SVK 0:57:13 0:12:38
19.
FABÓ Juraj
Hronovce
SVK 0:57:18 0:12:43
20.
NOVAK Ferenc
Zaránik
SVK 0:57:44 0:13:09
21.
LIBO Milan
klub biatlon Vyhne
SVK 0:58:37 0:14:02
22.
STRAKA Miroslav
Bežci V. Krtíš
SVK 0:58:47 0:14:12
23.
NÉMETH Ferenc
Sprint Tatabánya
HUN 0:59:37 0:15:02
24.
PALÁŠTNY Karol
Banská Štiavnica
SVK 1:00:01 0:15:26
25.
KOCZKÁS Peter
Zlatná na Ostrove
SVK 1:00:39 0:16:04
26.
GRIECS Róbert
Komárno
SVK 1:01:00 0:16:25
27.
ÉROY Gábor
Esztergom Futómuvek
HUN 1:02:58 0:18:23
28.
DREVENÁK Béla
Štúrovo
SVK 1:03:45 0:19:10
29.
KIRÁLY Matyás
Bos Futoklub
HUN 1:04:05 0:19:30
30.
KUCZMANN Imre
Hronovce
SVK 1:05:17 0:20:42
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BÁTOVSKÁ Katarína
AK Tlmače
SVK 0:57:15 0:00:00
2.
SZABÓOVÁ Iveta
Bodzianske Lúky
SVK 1:01:46 0:04:31
3.
ŠRAMKOVÁ Martina
Nové Zámky
SVK 1:01:56 0:04:41
4.
PATUS Eva
Komárno
SVK 1:03:15 0:06:00
5.
KIS Eva
Esztergom Futómuvek
HUN 1:04:47 0:07:32
6.
KÓCSI Anikó
Esztergom Futómuvek
HUN 1:06:32 0:09:17
7.
LAKTIŠOVÁ Hana
ŠK Atóm Levice
SVK 1:09:06 0:11:51
8.
HAVRILOVÁ Dana
Sklabiná
SVK 1:09:25 0:12:10
9.
VUONGOVÁ Darina
Vouong Team Žarnovica
SVK 1:09:41 0:12:26
10.
SZÁSZ Mária
Sprint Tatbánya
HUN 1:11:29 0:14:14
11.
KARSAI Ildikó
Sprint Tatabánya
HUN 1:14:32 0:17:17
12.
PAVLOVICZ Alica
Kolárovo
SVK 1:25:27 0:28:12

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených94
Přihlášeno - Muži69
Přihlášeno - Ženy25
Odstartovalo94
V cíli94