ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- 42 km CT absolutně - Muži
- 42 km CT absolutně - Ženy
- 42 km CT po kategorích
- 24 km CT absolutně - Muži
- 24 km CT absolutně - Ženy
- 24 km CT po kategorích
- 30 km FT absolutně - Muži
- 30 km FT absolutně - Ženy
- 30 km FT po kategorích
- 15 km FT absolutně - muži
- 15 km FT absolutně - Ženy
- 15 km FT po kategorích
- 6 km FT po kategorích
- 4 km FT po kategorích
- 2 km FT po kategorích
- SKI&BIKE celkové pořadí poháru
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SEIFERT Benjamin |
fischer racing team |
GER | 1:43:23.0 | 0:00:00.0 |
2. | HEUN Daniel |
SKG Gersfeld |
GER | 1:44:43.5 | 0:01:20.5 |
3. | KOZISEK Dusan |
- |
CZE | 1:48:27.3 | 0:05:04.3 |
4. | RAZYM Vladislav |
Sport Club Plzen |
CZE | 1:48:28.2 | 0:05:05.2 |
5. | KRSKA Jan |
fischer racing team |
CZE | 1:48:33.3 | 0:05:10.3 |
6. | ESCHER Toni |
fischer racing team |
GER | 1:50:15.4 | 0:06:52.4 |
7. | JANOŠEC Miroslav |
Nové Město na Moravě |
CZE | 1:51:22.3 | 0:07:59.3 |
8. | SIKORA Jakub |
Czech Ski Team |
CZE | 1:52:20.7 | 0:08:57.7 |
9. | SCHALLER Rico |
fischer racing team |
GER | 1:52:21.2 | 0:08:58.2 |
10. | KYNCL Tomáš |
Nové Město na Moravě |
CZE | 1:54:32.8 | 0:11:09.8 |
11. | MÖSE Andreas |
Löffler-Skadi-Loppet Team |
GER | 1:55:50.3 | 0:12:27.3 |
12. | MILZ Peter |
Team Rossignol |
GER | 1:56:03.4 | 0:12:40.4 |
13. | KRACIK Josef |
Czech Ski Team |
CZE | 1:56:17.6 | 0:12:54.6 |
14. | HÄNNI Reto |
SC-Speer |
SUI | 1:58:00.7 | 0:14:37.7 |
15. | EIFERT Erik |
SG Adelsberg |
GER | 1:58:15.8 | 0:14:52.8 |
16. | SCHNEIDER Silvio |
BERTSDORFER SV |
GER | 1:59:04.5 | 0:15:41.5 |
17. | LAU Michael |
SV Oberreute |
GER | 1:59:43.4 | 0:16:20.4 |
18. | NEUBER Jens |
SC Norweger Annaberg |
GER | 2:00:31.4 | 0:17:08.4 |
19. | FRIEDL Christoph |
Löffler-Skadi-Loppet Team |
GER | 2:00:41.7 | 0:17:18.7 |
20. | JANKE Maximilian |
WSV Oberhof |
GER | 2:01:16.5 | 0:17:53.5 |
21. | BRUNNER Lorenz |
Salomon Team Schweiz |
SUI | 2:01:21.0 | 0:17:58.0 |
22. | SCHWENTNER Christian |
SU Eidenberg |
AUT | 2:02:00.8 | 0:18:37.8 |
23. | DEBERTIN Dirk |
eintracht braunschweig |
GER | 2:02:45.0 | 0:19:22.0 |
24. | FRATSCHER Lucas |
WSV Oberhof |
GER | 2:03:00.4 | 0:19:37.4 |
25. | HOLLANDT Florian |
WSV Oberhof |
GER | 2:03:00.5 | 0:19:37.5 |
26. | RICHTER Michael |
Team Slow |
GER | 2:03:00.6 | 0:19:37.6 |
27. | ECKERT Alexander |
WSV Oberweißenbrunn |
GER | 2:04:46.6 | 0:21:23.6 |
28. | ENDERS Markus |
Team Salomon/LEKI |
GER | 2:04:46.7 | 0:21:23.7 |
29. | SCHODER Jörg |
SV Friedenweiler |
GER | 2:06:08.5 | 0:22:45.5 |
30. | PETZOLD Mike |
SV Stützengrün |
GER | 2:06:34.5 | 0:23:11.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SANNIKAVA Alena |
National Team |
BLR | 2:05:02.2 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDIKOVA Adela |
Czech Ski Team |
CZE | 2:10:11.9 | 0:05:09.7 |
3. | CHRÁSTKOVÁ Martina |
Ski Klub Nové Město |
CZE | 2:12:26.5 | 0:07:24.3 |
4. | STURSOVA Martina |
Policka |
CZE | 2:17:10.9 | 0:12:08.7 |
5. | SKRYPNIK Irina |
National Team |
BLR | 2:25:58.9 | 0:20:56.7 |
6. | TANNER Petra |
Atomic Team - Svachensee |
AUT | 2:29:01.4 | 0:23:59.2 |
7. | SCHAIRER Sabrina |
Salomon-Leki-Racingteam |
AUT | 2:30:42.3 | 0:25:40.1 |
8. | HENNIG Karen |
SV Sparkasse Erzgebirge |
GER | 2:32:19.9 | 0:27:17.7 |
9. | GATTERMANN Kathi |
Craft-Women |
GER | 2:37:32.1 | 0:32:29.9 |
10. | MICHALOWSKI Skadi |
SC Motor Zella-Mehlis |
GER | 2:38:02.9 | 0:33:00.7 |
11. | GLASL Kathrin |
SC Ruhpolding |
GER | 2:38:13.1 | 0:33:10.9 |
12. | EGER Susi |
SC Grossberg |
GER | 2:41:00.8 | 0:35:58.6 |
13. | BARTOLMÄS Julia |
WSV Brotterode |
GER | 2:41:32.4 | 0:36:30.2 |
14. | KUMMER Luise |
SV Fankenhain |
GER | 2:41:32.4 | 0:36:30.2 |
15. | HENGELHAUPT Laura |
SCM Zella-Mehlis |
GER | 2:41:32.5 | 0:36:30.3 |
16. | HIERSCHLÄGER Maria |
SU Eidenberg |
AUT | 2:42:23.7 | 0:37:21.5 |
17. | CHERNILOVSKAYA Anna |
SLT |
RUS | 2:45:56.1 | 0:40:53.9 |
18. | BAUMGÄRTEL Katharina |
Ski-Club-Carlsfeld |
GER | 2:51:26.0 | 0:46:23.8 |
19. | MEY Stefanie |
Dresden |
GER | 3:09:49.8 | 1:04:47.6 |
20. | FRANZ Birgit |
Hohburger SV 1990 |
GER | 3:16:39.9 | 1:11:37.7 |
21. | MOEBIUS Annett |
Hohburger SV 1990 |
GER | 3:17:43.5 | 1:12:41.3 |
22. | VERDIESEN-WOLTHUIS Anja |
Stichts Langlauf Team |
NED | 3:20:41.7 | 1:15:39.5 |
23. | HOPPENBROUWER Astrid |
Stichts Langlauf Team |
NED | 3:21:08.3 | 1:16:06.1 |
24. | PROCHÁZKOVÁ Irena |
PRAHA 4 |
CZE | 3:31:18.7 | 1:26:16.5 |
25. | KUHNE Angela |
Elgersburg |
GER | 3:34:22.9 | 1:29:20.7 |
26. | NOWAK Steffi |
rostock |
GER | 3:35:41.2 | 1:30:39.0 |
27. | CERNA Jolana |
Kvilda |
CZE | 3:47:37.7 | 1:42:35.5 |
28. | BURDENSKI Ina |
rostock |
GER | 3:53:13.5 | 1:48:11.3 |
29. | GILL Elke |
Riesa |
GER | 4:01:09.2 | 1:56:07.0 |
30. | KRITZINGER Maria |
Loipenfüchse Neukirchen |
AUT | 4:04:17.3 | 1:59:15.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ROCAREK Jiri |
fischer racing team |
CZE | 1:06:47.5 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNY Viktor |
fischer racing team |
CZE | 1:07:26.6 | 0:00:39.1 |
3. | ONDRÁŠEK Pavel |
TEREX-FUCHS |
CZE | 1:07:26.9 | 0:00:39.4 |
4. | HÄNEL Erik |
Fischer Subaru Racing Team |
GER | 1:07:36.7 | 0:00:49.2 |
5. | HÄNEL Lars |
Fischer Subaru Racing Team |
GER | 1:08:53.9 | 0:02:06.4 |
6. | HOPF Sebastian |
Rhöner WSV |
GER | 1:09:01.8 | 0:02:14.3 |
7. | SVEJNOHA Marek |
Sport Club Plzen |
CZE | 1:09:06.9 | 0:02:19.4 |
8. | KUFFNER Philipp |
Salomon-Leki-Racingteam |
GER | 1:09:19.5 | 0:02:32.0 |
9. | ALBRECHT Matthias |
Atomic Ski Team/WSV Oberhof 05 e.V. |
GER | 1:09:48.1 | 0:03:00.6 |
10. | BIDMON Jiří |
SK Nové Město na Moravě |
CZE | 1:11:25.2 | 0:04:37.7 |
11. | OLEX Max |
Salomon-Leki-Racingteam |
GER | 1:11:39.0 | 0:04:51.5 |
12. | LANGER bernhard |
SCMK Hirschau |
CZE | 1:11:41.1 | 0:04:53.6 |
13. | SIEBER Manuel |
Salomon-Leki-Racing Team |
GER | 1:11:41.9 | 0:04:54.4 |
14. | WURM Norbert |
Löffler-Skadi-Loppet Team |
GER | 1:12:16.2 | 0:05:28.7 |
15. | PROPP Jurij |
Salomon-Leki-Racing Team |
GER | 1:12:33.2 | 0:05:45.7 |
16. | PUMP Carsten |
Salomon-Leki-Racingteam |
GER | 1:12:36.2 | 0:05:48.7 |
17. | HOFFMANN Peter |
SSV Altenberg |
GER | 1:13:10.5 | 0:06:23.0 |
18. | SCHÖNBERGER Matthias |
Salomon-Leki-Racingteam |
GER | 1:13:14.3 | 0:06:26.8 |
19. | HASEK Jan |
Czech Ski Team |
CZE | 1:13:16.3 | 0:06:28.8 |
20. | HEINZ Kristian |
Atomic Racing Team / SC Motor Zella-Mehlis |
GER | 1:13:50.6 | 0:07:03.1 |
21. | ESCHER Rene |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 1:14:35.7 | 0:07:48.2 |
22. | FRANC Jan |
LK Slovan Karlovy Vari |
CZE | 1:14:58.0 | 0:08:10.5 |
23. | ONDRUSKA Vojtech |
Fortex ski Moravsey Beroun |
CZE | 1:15:48.0 | 0:09:00.5 |
24. | FREYER Gerald |
BW Neuhausen |
GER | 1:15:49.3 | 0:09:01.8 |
25. | VATER Gerhard |
Löffler-Skadi-Loppet Team |
GER | 1:16:02.6 | 0:09:15.1 |
26. | SELTER Benjamin |
TV Attendorf |
GER | 1:16:02.7 | 0:09:15.2 |
27. | TANNERT Andreas |
SKG Gersfeld |
GER | 1:17:45.1 | 0:10:57.6 |
28. | RÄß Christian |
Fischer Subaru Racing Team |
AUT | 1:17:48.3 | 0:11:00.8 |
29. | SPIELBAUER Michael |
Langdorf |
GER | 1:18:04.7 | 0:11:17.2 |
30. | FIŠNAR Jiří |
Ski klub Šumperk |
CZE | 1:18:23.1 | 0:11:35.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MORAVCOVA Klara |
Czech Ski Team |
CZE | 1:14:58.2 | 0:00:00.0 |
2. | HENNIG Katharina |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 1:18:15.5 | 0:03:17.3 |
3. | GOLZOW Alina |
LBC Banfetal |
GER | 1:22:49.6 | 0:07:51.4 |
4. | WOLF Eva |
SV / Agenbach /BPol |
GER | 1:24:43.3 | 0:09:45.1 |
5. | FORSTNER Renate |
sc aising-pang |
GER | 1:25:55.9 | 0:10:57.7 |
6. | DAUDERT Anna |
WSV Bad Lobenstein |
GER | 1:26:31.8 | 0:11:33.6 |
7. | OTTO Grit |
SSV Altenberg |
GER | 1:26:47.4 | 0:11:49.2 |
8. | KLOSS Anne-Kathrin |
Neudorf |
GER | 1:27:44.4 | 0:12:46.2 |
9. | VOIGT Lisa |
Atomic Racing Team |
GER | 1:28:03.1 | 0:13:04.9 |
10. | WEIDLICH Antje |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 1:28:12.8 | 0:13:14.6 |
11. | KRACIKOVA Petra |
Czech Ski Team |
CZE | 1:28:43.4 | 0:13:45.2 |
12. | HIERSCHLÄGER Michaela |
SU Eidenberg |
AUT | 1:29:07.1 | 0:14:08.9 |
13. | DEIGENTESCH Manuela |
SV Oberteisendorf |
GER | 1:29:37.0 | 0:14:38.8 |
14. | BÖHME Annett |
Ski Club Carlsfeld |
GER | 1:30:19.1 | 0:15:20.9 |
15. | HEINDL Katharina |
TSG-SZ Leutkirch |
GER | 1:32:35.6 | 0:17:37.4 |
16. | BANI Sina |
SC Buntenbock |
GER | 1:33:05.7 | 0:18:07.5 |
17. | MÜLLER Katrin |
SV Grün-Weiß Pirna |
GER | 1:34:05.6 | 0:19:07.4 |
18. | TEUCHER Madlen |
ATSV Gebirge-Gelobtland |
GER | 1:35:04.6 | 0:20:06.4 |
19. | LÖSCHKE Sabine |
TSV Leuna e.V. |
GER | 1:35:53.8 | 0:20:55.6 |
20. | LEITSCHUH Laura |
TSV Poppenhausen |
GER | 1:36:25.5 | 0:21:27.3 |
21. | ULRICH Irene |
Unterseen |
SUI | 1:36:26.7 | 0:21:28.5 |
22. | ECKERT Ricarda |
WSV Oberweißenbrunn |
GER | 1:36:28.5 | 0:21:30.3 |
23. | STRAßBERGER Theresa |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 1:36:41.8 | 0:21:43.6 |
24. | WALLNER Sabine |
WSV Rabenstein |
GER | 1:36:41.8 | 0:21:43.6 |
25. | ENDERS Katrin |
TSV Poppenhausen |
GER | 1:36:57.5 | 0:21:59.3 |
26. | VOGL Mandy |
FTSV Straubing |
GER | 1:37:27.4 | 0:22:29.2 |
27. | HASKOVA Katerina |
Czech Ski Team |
CZE | 1:39:04.3 | 0:24:06.1 |
28. | SCHÖFERLE Bianca |
Rettenberg |
GER | 1:39:34.6 | 0:24:36.4 |
29. | LEHMANN Jana |
VSC Klingenthal |
GER | 1:39:35.5 | 0:24:37.3 |
30. | HENGST Justine |
SSV-Blau-Weiß Neuhausen |
GER | 1:39:55.4 | 0:24:57.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOZISEK Dusan |
- |
CZE | 1:29:15.1 | 0:00:00.0 |
2. | ROCAREK Jiri |
Fischer Subaru Racing Team |
CZE | 1:29:16.1 | 0:00:00.9 |
3. | NOVOTNY Viktor |
Fischer Subaru Racing Team |
CZE | 1:30:45.1 | 0:01:29.9 |
4. | KÜHN Johannes |
WSV Reit im Winkl |
GER | 1:30:49.7 | 0:01:34.5 |
5. | ESCHER Toni |
Fischer Subaru Racing Team |
GER | 1:31:07.6 | 0:01:52.4 |
6. | HOFFMANN Peter |
SSV Altenberg |
GER | 1:33:19.7 | 0:04:04.5 |
7. | ONDRÁŠEK Pavel |
TEREX-FUCHS |
CZE | 1:33:33.9 | 0:04:18.7 |
8. | BRUNNER Lorenz |
Salomon Team Schweiz |
SUI | 1:33:59.7 | 0:04:44.5 |
9. | HÄNEL Erik |
Fischer Subaru Racing Team |
GER | 1:34:45.9 | 0:05:30.7 |
10. | SIKORA Jakub |
Czech Ski Team |
CZE | 1:35:24.8 | 0:06:09.6 |
11. | FRATSCHER Lucas |
WSV Oberhof |
GER | 1:36:09.3 | 0:06:54.1 |
12. | HOCHREITER Christian |
Eisenärzt |
GER | 1:36:13.3 | 0:06:58.1 |
13. | HÄNEL Lars |
Fischer Subaru Racing Team |
GER | 1:36:17.8 | 0:07:02.6 |
14. | JANKE Maximilian |
WSV Oberhof |
GER | 1:36:24.1 | 0:07:08.9 |
15. | HOLLANDT Florian |
WSV Oberhof |
GER | 1:36:30.7 | 0:07:15.6 |
16. | METZLAFF Michél |
Bundesstützpunkt Skilanglauf Obewiesenthal |
GER | 1:36:34.4 | 0:07:19.2 |
17. | CIHA Daniel |
Bundesstützpunkt Skilanglauf Obewiesenthal |
GER | 1:36:36.7 | 0:07:21.5 |
18. | HOPF Sebastian |
Rhöner WSV |
GER | 1:36:38.8 | 0:07:23.6 |
19. | RASCHKE Korbinian |
SC Bergen |
GER | 1:36:56.1 | 0:07:40.9 |
20. | ALBRECHT Matthias |
Atomic Ski Team/WSV Oberhof 05 e.V. |
GER | 1:37:06.3 | 0:07:51.1 |
21. | SCHODER Jörg |
SV Friedenweiler |
GER | 1:37:40.2 | 0:08:25.0 |
22. | DEBERTIN Dirk |
eintracht braunschweig |
GER | 1:38:07.4 | 0:08:52.3 |
23. | VOLKAU Aliaksandr |
National Team |
BLR | 1:38:18.3 | 0:09:03.1 |
24. | FREYER Gerald |
BW Neuhausen |
GER | 1:38:19.9 | 0:09:04.7 |
25. | BELAU Robin |
SV Frankenhain |
GER | 1:39:12.1 | 0:09:56.9 |
26. | HASEK Jan |
Czech Ski Team |
CZE | 1:39:24.4 | 0:10:09.2 |
27. | NEUBER Jens |
SC Norweger Annaberg |
GER | 1:39:27.2 | 0:10:12.0 |
28. | LANGER Thomas |
TSV Mindelheim |
GER | 1:39:40.0 | 0:10:24.8 |
29. | HUBER Maxi |
TSV Siegsdorf |
GER | 1:39:42.9 | 0:10:27.7 |
30. | PUMP Carsten |
Salomon-Leki-Racingteam |
GER | 1:39:54.7 | 0:10:39.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SANNIKAVA Alena |
National Team |
BLR | 1:36:52.7 | 0:00:00.0 |
2. | MORAVCOVA Klara |
Czech Ski Team |
CZE | 1:37:12.4 | 0:00:19.7 |
3. | LINGL Regina |
SCMK Hirschau / Craft Women |
GER | 1:38:01.4 | 0:01:08.7 |
4. | MUTSCHELLER Sigrid |
Fischer Subaru Racing Team |
GER | 1:42:15.0 | 0:05:22.3 |
5. | GOLZOW Alina |
LBC Banfetal |
GER | 1:44:04.8 | 0:07:12.1 |
6. | BIRNBÖCK Silvia |
FC Rinchnach |
GER | 1:45:08.4 | 0:08:15.7 |
7. | HEINRICH Marie |
SV Großbreitenbach |
GER | 1:49:08.3 | 0:12:15.6 |
8. | SCHRÖTTER Christina |
Löffler-Skadi-Loppet Team |
GER | 1:50:55.2 | 0:14:02.5 |
9. | KLOSS Marie- Christin |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 1:51:17.7 | 0:14:25.0 |
10. | WEIDLICH Antje |
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal |
GER | 1:51:23.3 | 0:14:30.6 |
11. | SCHAIRER Sabrina |
Salomon-Leki-Racingteam |
AUT | 1:53:07.3 | 0:16:14.6 |
12. | KLOSS Anne-Kathrin |
Neudorf |
GER | 1:54:00.1 | 0:17:07.4 |
13. | LUTSYKOVICH Aliona |
National Team |
BLR | 1:54:30.7 | 0:17:38.0 |
14. | EGERER Sophie |
Bundesstützpunkt Skilanglauf Obewiesenthal |
GER | 1:55:05.1 | 0:18:12.4 |
15. | HEYNEN Anna-Lena |
SCMK Hirschau |
GER | 1:55:12.2 | 0:18:19.5 |
16. | HENGELHAUPT Laura |
SCM Zella-Mehlis |
GER | 1:55:30.4 | 0:18:37.7 |
17. | BARTOLMÄS Julia |
WSV Brotterode |
GER | 1:55:30.6 | 0:18:37.9 |
18. | KUMMER Luise |
SV Frankenhain |
GER | 1:55:30.8 | 0:18:38.1 |
19. | KRACIKOVA Petra |
Czech Ski Team |
CZE | 1:56:03.2 | 0:19:10.5 |
20. | PIEPER Julia |
SK Winterberg |
GER | 1:56:21.1 | 0:19:28.4 |
21. | EGER Susi |
SC Grossberg |
GER | 1:56:43.6 | 0:19:50.9 |
22. | FISCHER Laura |
WSV Oberhof |
GER | 1:56:51.4 | 0:19:58.7 |
23. | WÖTZEL Nicole |
SG Klotzsche e.V. |
GER | 1:57:26.6 | 0:20:33.9 |
24. | SCHRÖTTER Verena |
Löffler-Skadi-Loppet Team |
GER | 1:58:21.8 | 0:21:29.1 |
25. | OTTO Grit |
SSV Altenberg |
GER | 1:59:11.6 | 0:22:18.9 |
26. | ESCHER Silke |
SC Norweger Annaberg |
GER | 1:59:20.5 | 0:22:27.8 |
27. | FICKENSCHER Wiebke |
SV Großbreitenbach |
GER | 1:59:44.2 | 0:22:51.5 |
28. | KAHL Amanda |
SV Großbreitenbach |
GER | 2:01:59.2 | 0:25:06.5 |
29. | KAHL Anne-Marie |
SCM Zella-Mehlis |
GER | 2:01:59.3 | 0:25:06.6 |
30. | RICKL Juliane |
Spvgg Lam Ski Nordisch |
GER | 2:02:05.1 | 0:25:12.4 |