Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 8 km | # | 16km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 565 | VOGT Jacob | 1997 | SG Holzhau | 1. / H21 | 1:07:42.4 | 0:00:00.0 | 0:21:51.5 | 1 | 0:48:12.3 | 1 | ||
2 | diplom | 564 | WALTHER Jakob | 1999 | Fischer Racing Team | 1. / Jun | 1:07:59.9 | 0:00:17.4 | 0:22:00.5 | 2 | 0:48:39.8 | 2 | ||
3 | diplom | 501 | SVARC Martin | 1994 | Ski klub Jablonec | 2. / H21 | 1:09:10.6 | 0:01:28.2 | 0:22:01.0 | 3 | 0:49:23.5 | 3 | ||
4 | diplom | 566 | GNÜCHTEL Justin | 2000 | SV Stützengrün | 1. / J17 | 1:10:33.3 | 0:02:50.8 | 0:22:07.7 | 4 | 0:49:47.3 | 4 | ||
5 | diplom | 504 | DEBERTIN Daniel | 1992 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 3. / H21 | 1:11:04.6 | 0:03:22.2 | 0:23:03.7 | 8 | 0:51:32.5 | 7 | ||
6 | diplom | 563 | SLECHTA Daniel | 1976 | Fischer Racing Team | 1. / H41 | 1:11:23.9 | 0:03:41.5 | 0:22:59.2 | 7 | 0:51:30.8 | 6 | ||
7 | diplom | 555 | BECKER Manuel | 1990 | Team LEKI | 4. / H21 | 1:12:28.1 | 0:04:45.7 | 0:22:56.2 | 5 | 0:51:23.5 | 5 | ||
8 | diplom | 505 | HARTIG Fabian | 1996 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 5. / H21 | 1:13:09.1 | 0:05:26.7 | 0:23:04.0 | 9 | 0:52:30.5 | 9 | ||
9 | diplom | 528 | FRITZSCH Nick | 1999 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 2. / Jun | 1:13:49.1 | 0:06:06.7 | 0:22:57.7 | 6 | 0:51:53.8 | 8 | ||
10 | diplom | 503 | FRÄSDORF Jean-Michel | 2000 | Skiverein Hasselfelde | 2. / J17 | 1:14:37.1 | 0:06:54.7 | 0:23:14.3 | 10 | 0:53:22.3 | 10 | ||
11 | diplom | 730 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | MFF UK Praha | 6. / H21 | 1:14:52.4 | 0:07:10.0 | 0:23:36.5 | 12 | 0:53:23.8 | 11 | ||
12 | diplom | 508 | DEBERTIN Dirk | 1967 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 1. / H51 | 1:15:29.6 | 0:07:47.2 | 0:24:35.0 | 14 | 0:54:48.3 | 14 | ||
13 | diplom | 889 | WEBER Alexander | 1997 | SC DHfK Leipzig | 7. / H21 | 1:15:39.1 | 0:07:56.7 | 0:24:25.7 | 13 | 0:54:08.8 | 12 | ||
14 | diplom | 529 | LAMPL Lorenz | 2000 | SC Türnitz | 3. / J17 | 1:16:22.7 | 0:08:40.2 | 0:23:29.0 | 11 | 0:54:24.5 | 13 | ||
15 | diplom | 530 | LÖSCHKE Jessica | 2000 | TSV Leuna e.V. | 1. / J17 | 1:17:23.7 | 0:09:41.2 | 0:24:51.5 | 16 | 0:56:10.6 | 16 | ||
16 | diplom | 547 | BOUDIKOVA Adela | 1986 | Fischer Racing Team | 1. / D31 | 1:17:25.2 | 0:09:42.7 | 0:25:11.2 | 20 | 0:56:32.1 | 19 | ||
17 | diplom | 558 | WEIHER Stefan | 1979 | TSV Buching | 1. / H36 | 1:17:40.4 | 0:09:58.0 | 0:24:53.5 | 17 | 0:56:12.3 | 17 | ||
18 | diplom | 568 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Sport Auer Obertillach | 1. / H46 | 1:18:35.7 | 0:10:53.2 | 0:24:54.7 | 18 | 0:56:13.3 | 18 | ||
19 | diplom | 562 | EDER Julian | 1999 | SV Finsterau | 3. / Jun | 1:18:54.8 | 0:11:12.3 | 0:25:06.8 | 19 | 0:57:43.3 | 21 | ||
20 | diplom | 539 | HOLLAND Marcel | 1980 | WSV Benneckenstein | 2. / H36 | 1:19:03.7 | 0:11:21.2 | 0:24:43.7 | 15 | 0:56:05.3 | 15 | ||
21 | diplom | 536 | WEIß Michael | 1975 | SC Altenau | 2. / H41 | 1:20:09.2 | 0:12:26.7 | 0:25:23.0 | 23 | 0:57:24.1 | 20 | ||
22 | diplom | 572 | SZCZOTKA Mateusz | 1998 | --- | 4. / Jun | 1:20:10.2 | 0:12:27.8 | 0:25:20.5 | 21 | 0:58:12.1 | 25 | ||
23 | diplom | 554 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 2. / H51 | 1:20:13.4 | 0:12:31.0 | 0:26:24.7 | 34 | 0:58:33.3 | 27 | ||
24 | diplom | 656 | HÖGL Stefan | 1989 | Team Icehouse | 8. / H21 | 1:20:33.9 | 0:12:51.5 | 0:25:46.2 | 25 | 0:57:54.8 | 22 | ||
25 | diplom | 512 | KRÄMER Fabian | 1999 | TuWi Adenau | 5. / Jun | 1:20:43.6 | 0:13:01.1 | 0:25:53.0 | 27 | 0:58:10.1 | 24 | ||
26 | diplom | 567 | FRANKE Angelina | 1999 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / JunD | 1:20:43.7 | 0:13:01.2 | 0:25:21.5 | 22 | 0:58:07.6 | 23 | ||
27 | diplom | 549 | KUCHL Johannes | 2002 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 1. / J16 | 1:21:07.7 | 0:13:25.3 | 0:25:53.0 | 27 | 0:58:18.3 | 26 | ||
28 | diplom | 527 | BRÜNNEL Felix | 2000 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / J17 | 1:21:49.9 | 0:14:07.5 | 0:25:38.7 | 24 | 0:59:22.6 | 30 | ||
29 | diplom | 526 | HUJEROVA Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec | 2. / JunD | 1:22:00.4 | 0:14:18.0 | 0:26:17.7 | 32 | 0:59:21.3 | 29 | ||
30 | diplom | 559 | GILLESSEN Martin | 1984 | Team Zipps TuWi Adenau | 1. / H31 | 1:22:39.2 | 0:14:56.8 | 0:25:50.0 | 26 | 0:59:12.1 | 28 | ||
31 | diplom | 580 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 2. / H46 | 1:23:12.7 | 0:15:30.3 | 0:26:06.2 | 29 | 0:59:43.8 | 31 | ||
32 | diplom | 520 | HEIDRICH-MEISNER Karl | 1999 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 6. / Jun | 1:23:14.2 | 0:15:31.8 | 0:26:35.3 | 38 | 1:00:47.3 | 37 | ||
33 | diplom | 511 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / H51 | 1:23:27.4 | 0:15:45.0 | 0:26:29.5 | 36 | 1:00:46.1 | 36 | ||
34 | diplom | 540 | NOLL Pablo | 2001 | TSV Poppenhausen | 5. / J17 | 1:23:32.7 | 0:15:50.3 | 0:26:13.2 | 30 | 1:00:24.8 | 34 | ||
35 | diplom | 507 | FREYER Gerald | 1958 | Pulsschlag Neuhausen | 1. / H56 | 1:23:35.9 | 0:15:53.5 | 0:26:26.8 | 35 | 1:00:05.3 | 32 | ||
36 | diplom | 729 | ALIKIN Sergej | 1963 | SC Rosenheim | 4. / H51 | 1:23:45.7 | 0:16:03.3 | 0:26:32.7 | 37 | 1:00:43.6 | 35 | ||
37 | diplom | 875 | WINDORFER Josef | 1985 | WSV Grafenau | 2. / H31 | 1:23:46.7 | 0:16:04.3 | 0:28:19.8 | 57 | 1:01:53.8 | 46 | ||
38 | diplom | 695 | BRECHENMACHER Jochen | 1989 | SV Baiersbronn | 9. / H21 | 1:23:55.7 | 0:16:13.3 | 0:26:24.0 | 33 | 1:00:10.1 | 33 | ||
39 | diplom | 574 | HALFAR Thomas | 1969 | --- | 3. / H46 | 1:24:21.2 | 0:16:38.8 | 0:27:26.8 | 48 | 1:01:01.6 | 39 | ||
40 | diplom | 510 | ACHATZ Thomas | 1963 | WSV Patersdorf | 5. / H51 | 1:24:33.4 | 0:16:51.0 | 0:26:59.5 | 42 | 1:01:32.6 | 43 | ||
41 | diplom | 852 | HAHL Cedric | 2002 | TSV Poppenhausen | 2. / J16 | 1:24:57.4 | 0:17:15.0 | 0:26:43.2 | 39 | 1:01:06.1 | 41 | ||
42 | diplom | 517 | DEICKE Sebastian | 1983 | WSV Elbingerode | 3. / H31 | 1:25:06.4 | 0:17:24.0 | 0:26:46.7 | 40 | 1:01:20.6 | 42 | ||
43 | diplom | 538 | NEUMEIER Frank | 1968 | DAV Hersbruck | 4. / H46 | 1:25:17.7 | 0:17:35.3 | 0:26:57.7 | 41 | 1:01:04.3 | 40 | ||
44 | diplom | 502 | PĚSTA Roman | 1968 | Fischer Ski klub Sumava Vimperk | 5. / H46 | 1:25:19.7 | 0:17:37.3 | 0:28:14.8 | 55 | 1:03:01.1 | 51 | ||
45 | diplom | 573 | BECKER Linda | 1990 | Sc Vöhrenbach | 1. / D21 | 1:25:27.7 | 0:17:45.3 | 0:27:04.5 | 44 | 1:02:12.1 | 48 | ||
46 | diplom | 515 | EIGNER Falko | 2000 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 6. / J17 | 1:25:37.4 | 0:17:55.0 | 0:26:16.0 | 31 | 1:01:00.1 | 38 | ||
47 | diplom | 579 | DVORAK Frantisek | 1979 | Ski Zoufalci | 3. / H36 | 1:25:49.2 | 0:18:06.8 | 0:27:21.5 | 46 | 1:02:36.6 | 50 | ||
48 | diplom | 611 | MAYER Johannes | 1965 | SC Scardanal Bonaduz | 6. / H51 | 1:26:04.7 | 0:18:22.3 | 0:27:03.2 | 43 | 1:01:50.8 | 45 | ||
49 | diplom | 556 | FRIČKOVÁ Pavla | 1982 | VSK ELEKTRO ČVUT Praha | 1. / D36 | 1:26:50.9 | 0:19:08.5 | 0:27:29.8 | 49 | 1:02:03.8 | 47 | ||
50 | diplom | 557 | FRANK Marcel | 2001 | Madshus Racing Team Allgäu | 7. / J17 | 1:27:11.4 | 0:19:29.0 | 0:27:12.8 | 45 | 1:01:44.3 | 44 | ||
51 | diplom | 731 | WŰRZ Martin | 1963 | GLEDE Team | 7. / H51 | 1:27:28.9 | 0:19:46.5 | 0:28:19.5 | 56 | 1:04:07.6 | 55 | ||
52 | diplom | 516 | KONIECZNY Knut | 1960 | SV TU Ilmenau | 2. / H56 | 1:27:39.4 | 0:19:57.0 | 0:27:33.5 | 50 | 1:02:34.3 | 49 | ||
53 | diplom | 537 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 6. / H46 | 1:28:01.2 | 0:20:18.8 | 0:28:28.0 | 60 | 1:04:54.8 | 61 | ||
54 | diplom | 548 | GAFFAL Peter | 1971 | SK Berchtesgaden | 7. / H46 | 1:28:19.9 | 0:20:37.5 | 0:28:44.3 | 66 | 1:04:26.8 | 57 | ||
55 | diplom | 513 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 3. / H56 | 1:28:26.9 | 0:20:44.5 | 0:28:07.3 | 52 | 1:03:25.6 | 54 | ||
56 | diplom | 685 | GÄRTNER Cedric | 2002 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / J16 | 1:28:35.4 | 0:20:53.0 | 0:27:22.8 | 47 | 1:03:16.1 | 52 | ||
57 | diplom | 806 | SCHIPPERS Hartmut | 1969 | SV Grün-Weiß Pirna | 8. / H46 | 1:28:55.4 | 0:21:13.0 | 0:28:30.8 | 61 | 1:04:51.3 | 59 | ||
58 | diplom | 669 | MORITZ Günther | 1958 | SC Buntenbock | 4. / H56 | 1:28:59.4 | 0:21:17.0 | 0:29:09.8 | 73 | 1:04:16.3 | 56 | ||
59 | diplom | 519 | VOGT Matthias | 1967 | SC Kottmar | 8. / H51 | 1:29:01.4 | 0:21:19.0 | 0:28:55.3 | 69 | 1:05:06.1 | 65 | ||
59 | diplom | 697 | BUCHFINK Julius | 1996 | SV Baiersbronn | 10. / H21 | 1:29:01.4 | 0:21:19.0 | 0:28:26.0 | 58 | 1:05:09.1 | 66 | ||
61 | diplom | 862 | VOIGT Attila | 2001 | Einsiedler Skiverein | 8. / J17 | 1:29:22.9 | 0:21:40.5 | 0:27:34.0 | 51 | 1:03:17.3 | 53 | ||
62 | diplom | 544 | ZIMARE Hagen | 1964 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 9. / H51 | 1:29:43.2 | 0:22:00.8 | 0:28:27.8 | 59 | 1:04:30.5 | 58 | ||
63 | diplom | 683 | FRANK Dietmar | 1973 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 3. / H41 | 1:29:54.5 | 0:22:12.0 | 0:28:35.0 | 64 | 1:04:52.3 | 60 | ||
64 | diplom | 551 | REICHELT Nico | 1976 | TSG Bau Hammerbrücke | 4. / H41 | 1:29:57.9 | 0:22:15.5 | 0:28:46.5 | 67 | 1:05:41.4 | 68 | ||
65 | diplom | 668 | ROSIPAL Roman | 1969 | --- | 9. / H46 | 1:30:05.4 | 0:22:23.0 | 0:29:29.8 | 78 | 1:06:01.8 | 71 | ||
66 | diplom | 682 | FOETH Oliver | 1967 | Post-SV Bamberg | 10. / H51 | 1:30:06.4 | 0:22:24.0 | 0:28:33.0 | 63 | 1:05:18.6 | 67 | ||
67 | diplom | 569 | SIMEONI Federica | 1972 | Sport Auer Obertillach | 1. / D46 | 1:30:09.7 | 0:22:27.3 | 0:28:38.0 | 65 | 1:04:56.1 | 62 | ||
68 | diplom | 552 | KASCHEL Oliver | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 9. / J17 | 1:30:25.4 | 0:22:43.0 | 0:28:08.3 | 53 | 1:04:57.1 | 63 | ||
69 | diplom | 676 | HEIDRICH Lucas | 1999 | Ski-Verein Triebes e.V. | 7. / Jun | 1:30:32.7 | 0:22:50.3 | 0:28:51.0 | 68 | 1:05:42.1 | 69 | ||
70 | diplom | 646 | KAUL Vincent | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 4. / J16 | 1:30:39.7 | 0:22:57.3 | 0:29:09.8 | 72 | 1:04:59.1 | 64 | ||
71 | diplom | 667 | SCHWABE Falko | 1979 | Sc-Hochvogel München | 4. / H36 | 1:30:43.4 | 0:23:01.0 | 0:29:24.8 | 76 | 1:06:09.6 | 72 | ||
72 | diplom | 545 | KOCH Moritz | 2001 | ESV Nassau | 10. / J17 | 1:30:57.4 | 0:23:15.0 | 0:28:33.0 | 62 | 1:06:18.1 | 75 | ||
73 | diplom | 506 | MAKOSCH Jens | 1970 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 10. / H46 | 1:31:13.5 | 0:23:31.0 | 0:28:59.3 | 70 | 1:06:14.1 | 73 | ||
74 | diplom | 509 | SCHAFHAUSER Stefan | 1979 | SC Zwiesel | 5. / H36 | 1:31:27.5 | 0:23:45.0 | 0:30:46.5 | 100 | 1:06:16.8 | 74 | ||
75 | diplom | 842 | LEHMANN Sarah | 1989 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 2. / D21 | 1:31:48.2 | 0:24:05.8 | 0:29:35.0 | 79 | 1:07:08.8 | 78 | ||
76 | diplom | 550 | EBNER Ronny | 1982 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 6. / H36 | 1:32:03.5 | 0:24:21.0 | 0:29:46.0 | 82 | 1:07:01.3 | 77 | ||
77 | diplom | 690 | THIEL Frank | 1963 | --- | 11. / H51 | 1:32:04.2 | 0:24:21.8 | 0:29:25.8 | 77 | 1:07:09.1 | 79 | ||
78 | diplom | 686 | ENDERS Katrin | 1968 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 2. / D46 | 1:32:56.5 | 0:25:14.0 | 0:30:18.8 | 91 | 1:07:30.1 | 80 | ||
79 | diplom | 542 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | --- | 1. / H61 | 1:33:28.7 | 0:25:46.3 | 0:29:57.8 | 85 | 1:07:00.1 | 76 | ||
80 | diplom | 570 | FISNAR Jan | 1954 | Vltava Fun Craft Team | 2. / H61 | 1:33:45.1 | 0:26:02.7 | 0:30:14.8 | 88 | 1:08:49.6 | 91 | ||
81 | diplom | 533 | DUBA Peter | 1954 | SV-Tanne Thalheim | 3. / H61 | 1:33:47.7 | 0:26:05.3 | 0:30:17.3 | 90 | 1:08:14.8 | 86 | ||
82 | diplom | 543 | LINGENAUER Markus | 1977 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 5. / H41 | 1:33:56.2 | 0:26:13.8 | 0:29:12.5 | 74 | 1:07:55.1 | 81 | ||
83 | diplom | 518 | BRÖMEL Volkmar | 1955 | SV TU Ilmenau | 4. / H61 | 1:34:09.5 | 0:26:27.1 | 0:30:18.8 | 91 | 1:09:02.8 | 92 | ||
84 | diplom | 635 | MEDERER Josef | 1953 | SCMK Hirschau | 5. / H61 | 1:34:09.7 | 0:26:27.3 | 0:29:43.3 | 80 | 1:08:01.6 | 84 | ||
85 | diplom | 546 | SCHÄFER Leon | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 5. / J16 | 1:34:11.2 | 0:26:28.8 | 0:28:10.5 | 54 | 1:05:59.6 | 70 | ||
86 | diplom | 576 | HOFSTÄTTER Josef | 1963 | DNA Nordic Team | 12. / H51 | 1:34:28.1 | 0:26:45.7 | 0:30:26.5 | 96 | 1:08:21.6 | 87 | ||
87 | diplom | 886 | MEDACK Arthur | 2004 | SV Flügelradbaude eV | 1. / J15 | 1:34:32.5 | 0:26:50.1 | 0:30:14.3 | 87 | 1:07:58.3 | 82 | ||
88 | diplom | 560 | KAIN Melanie | 1998 | SV Stützengrün | 3. / JunD | 1:34:44.7 | 0:27:02.3 | 0:29:17.3 | 75 | 1:08:42.6 | 90 | ||
89 | diplom | 660 | PREUKSCHAT Sven Colin | 1984 | Rasierte Haxe Elite Ski Team | 4. / H31 | 1:34:45.2 | 0:27:02.8 | 0:30:16.4 | 89 | 1:09:08.3 | 96 | ||
90 | diplom | 532 | UNGETHÜM Jörg | 1976 | Ski-Club Carlsfeld | 6. / H41 | 1:34:48.1 | 0:27:05.7 | 0:29:46.5 | 83 | 1:09:04.3 | 93 | ||
91 | diplom | 688 | WERDER Gerhard | 1968 | TSG Backnang | 11. / H46 | 1:34:57.5 | 0:27:15.1 | 0:30:22.3 | 94 | 1:09:12.6 | 97 | ||
92 | diplom | 523 | MÖLLER Rene' | 1970 | Wsv Trusetal | 12. / H46 | 1:35:05.1 | 0:27:22.7 | 0:30:31.0 | 98 | 1:08:26.8 | 88 | ||
93 | diplom | 553 | WERNER Rico | 1985 | SV Grün-Weiß Pirna | 5. / H31 | 1:35:09.2 | 0:27:26.8 | 0:29:08.8 | 71 | 1:08:30.8 | 89 | ||
94 | diplom | 856 | DURDEL Marcel | 2002 | --- | 6. / J16 | 1:35:11.1 | 0:27:28.7 | 0:30:58.8 | 102 | 1:09:06.8 | 95 | ||
95 | diplom | 602 | ZIEGENGEIST Johann | 2001 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 11. / J17 | 1:35:11.7 | 0:27:29.3 | 0:30:55.0 | 101 | 1:09:06.1 | 94 | ||
96 | diplom | 672 | REICHEL Hannes | 1951 | TSV 1872 Pobershau | 1. / H66 | 1:35:36.5 | 0:27:54.1 | 0:31:02.3 | 105 | 1:09:38.6 | 101 | ||
97 | diplom | 705 | BANI Sina | 1998 | SC Buntenbock | 4. / JunD | 1:35:53.5 | 0:28:11.1 | 0:30:35.5 | 99 | 1:09:15.3 | 98 | ||
98 | diplom | 575 | KÖLBEL Frank | 1962 | VSC Klingenthal | 5. / H56 | 1:35:55.5 | 0:28:13.1 | 0:29:45.3 | 81 | 1:08:00.8 | 83 | ||
99 | diplom | 606 | TROSHIN Denis | 1976 | ABST | 7. / H41 | 1:36:02.2 | 0:28:19.8 | 0:31:48.0 | 110 | 1:10:14.6 | 103 | ||
100 | diplom | 724 | HACKL Gerhard | 1962 | WSV-Puchberg | 6. / H56 | 1:36:26.5 | 0:28:44.1 | 0:30:07.3 | 86 | 1:09:28.9 | 99 |