Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
DATUM : | 14.5.2016 | ORT : | Mladá Boleslav |
---|
ORGANISATOR : | Petr Čech Sport, a.s. | INTERNETSEITEN : | kolopro.cz/zavody/detail/453 |
---|
ONLINE-ERGEBNISSE + DIPLOME
Offizielle Ergebnisse
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:45:38.1 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:45:39.4 | 0:00:01.3 |
3. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:47:30.9 | 0:01:52.8 |
4. | KAMLER Josef |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:48:11.1 | 0:02:33.0 |
5. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 1:48:25.9 | 0:02:47.8 |
6. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:49:55.6 | 0:04:17.5 |
7. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 1:50:35.1 | 0:04:57.0 |
8. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:50:35.1 | 0:04:57.0 |
9. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:50:37.3 | 0:04:59.2 |
10. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:50:38.0 | 0:04:59.9 |
11. | BERGER Tomáš |
CARLA.KUPKOLO.CZ |
CZE | 1:51:39.8 | 0:06:01.7 |
12. | LAVIČKA Adam |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:51:40.6 | 0:06:02.5 |
13. | SPLÍTEK Martin |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:52:03.6 | 0:06:25.5 |
14. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:52:10.9 | 0:06:32.8 |
15. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:52:32.5 | 0:06:54.4 |
16. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:52:41.4 | 0:07:03.3 |
17. | TOMAN Vojtěch |
PREMIUM ETHICSPORT |
CZE | 1:52:41.4 | 0:07:03.3 |
18. | PETRUŠ Lubomír |
PREMIUM ETHICSPORT |
CZE | 1:52:41.6 | 0:07:03.5 |
19. | HOLUB Josef |
CZE | 1:52:52.1 | 0:07:14.0 | |
20. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:53:27.4 | 0:07:49.3 |
21. | HENDRICH Zdeněk |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 1:53:45.6 | 0:08:07.5 |
22. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:53:52.9 | 0:08:14.8 |
23. | BLAŽEK Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:53:53.6 | 0:08:15.5 |
24. | TATÍČEK Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:54:00.1 | 0:08:22.0 |
25. | PLESNÍK Michal |
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE |
CZE | 1:55:09.9 | 0:09:31.8 |
26. | TRUHLÁŘ Luboš |
TRISPORT Team |
CZE | 1:55:11.4 | 0:09:33.3 |
27. | MOKRÝ Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:55:11.5 | 0:09:33.4 |
28. | KŘIVÁNEK Jiří |
PREMIUM ETHICSPORT |
CZE | 1:55:13.3 | 0:09:35.2 |
29. | KLAP David |
RAJEC Allivictus |
CZE | 1:55:13.8 | 0:09:35.7 |
30. | KOHL Martin |
BEMANIAX-MADBIKE |
CZE | 1:55:13.9 | 0:09:35.8 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:08:16.3 | 0:00:00.0 |
2. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:08:35.9 | 0:00:19.6 |
3. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:09:15.3 | 0:00:59.0 |
4. | LOUBKOVÁ Ivana |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:11:13.4 | 0:02:57.1 |
5. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:11:46.5 | 0:03:30.2 |
6. | BERANOVÁ Tereza |
alltraining.cz |
CZE | 2:15:09.6 | 0:06:53.3 |
7. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
LAWI author team |
CZE | 2:18:12.5 | 0:09:56.2 |
8. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:22:57.1 | 0:14:40.8 |
9. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:26:26.9 | 0:18:10.6 |
10. | RUDOLFOVÁ Tereza |
VELOCENTRUM SPECIALIZED |
CZE | 2:27:10.8 | 0:18:54.5 |
11. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 |
CZE | 2:27:37.8 | 0:19:21.5 |
12. | DRHOVÁ Kateřina |
CZE | 2:27:38.6 | 0:19:22.3 | |
13. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:30:05.8 | 0:21:49.5 |
14. | BERGEROVÁ Karolína |
CZE | 2:30:21.6 | 0:22:05.3 | |
15. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 2:30:57.1 | 0:22:40.8 |
16. | VEJNAROVÁ Zdena |
CZE | 2:33:37.2 | 0:25:20.9 | |
17. | MATULKOVÁ Jana |
CT Weber |
CZE | 2:34:36.9 | 0:26:20.6 |
18. | JÁČOVÁ Pavla |
Sprintující pasiáns |
CZE | 2:35:21.1 | 0:27:04.8 |
19. | HLINKOVÁ Veronika |
Team Bike Perštejn |
CZE | 2:35:55.3 | 0:27:39.0 |
20. | DOBRÁ Ludmila |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:35:57.8 | 0:27:41.5 |
21. | NEKVINDOVÁ Jana |
Olfin Car Vella Trutnov |
CZE | 2:38:12.1 | 0:29:55.8 |
22. | KYNDLOVÁ Markéta |
Alset Racing Team |
CZE | 2:38:12.1 | 0:29:55.8 |
23. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 2:40:50.2 | 0:32:33.9 |
24. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 2:42:14.6 | 0:33:58.3 |
25. | KOVÁŘOVÁ Petra |
CZE | 2:43:10.6 | 0:34:54.3 | |
26. | ČERMÁKOVÁ Petra |
Alset Racing Team |
CZE | 2:46:27.3 | 0:38:11.0 |
27. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:47:18.1 | 0:39:01.8 |
28. | HŮŽLOVÁ Zdena |
AGROFERT cyklo tým - SaJ team |
CZE | 2:50:20.0 | 0:42:03.7 |
29. | FIDRANSKÁ Veronika |
CZE | 2:51:43.9 | 0:43:27.6 | |
30. | PAVELKOVÁ Magdaléna |
CZE | 2:52:00.4 | 0:43:44.1 |
Serien - Veranstaltungen
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny