Suchergebnisse

powered by google + Eigene Suche

Študentský beh

Running
DATUM :12.11.2017 ORT :Bratislava

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
VERBOVSKÝ Matúš
Jesseniova lekárska fakulta v Martine/ŠK Atléti BS
SVK 0:43:13 0:00:00
2.
WAHLANDT Šimon
HRAJ NA TIE NOHY
SVK 0:43:49 0:00:36
3.
MATÚŠ Ján
BEHAME sk
SVK 0:44:50 0:01:37
4.
MÉSZÁROS Jakub
SportArt Levice
SVK 0:44:59 0:01:46
5.
FAURIA Oriol
Barcelona
SVK 0:45:27 0:02:14
6.
MIKOLÁŠ Peter
BEHAME sk
SVK 0:45:47 0:02:34
7.
DOKULIL Zdeněk
TJ Liga 100 Olomouc
CZE 0:46:27 0:03:14
8.
VITÁSEK Jan
Aj My Sme Beh
SVK 0:46:44 0:03:31
9.
BENCO Peter
Bratislava
SVK 0:47:04 0:03:51
10.
HUDÁK Ľuboš
BK Stará Ľubovňa
SVK 0:47:30 0:04:17
11.
ŠRÁMEK Vladimír
TV JOJ Running Team / Run For Fun
SVK 0:47:54 0:04:41
12.
DOŠEK Ivan
BEHAME sk
SVK 0:48:29 0:05:16
13.
NOVÁK Lukáš
TJ Dynamo DK
SVK 0:48:38 0:05:25
14.
KUPEC Pavol
SVK 0:49:33 0:06:20
15.
SÚKENÍK Peter
FMFI UK
SVK 0:49:34 0:06:21
16.
ALMÁŠI Marián
AK Veterán Bratislava
SVK 0:50:06 0:06:53
17.
WAHLANDT Peter
devičie
SVK 0:50:10 0:06:57
18.
BENDÍK Jozef
Poprad
SVK 0:50:18 0:07:05
19.
HAVLÍK Róbert
ŠK Atom Levice
SVK 0:50:36 0:07:23
20.
LOPUCH Slavomír
Kubachy
SVK 0:50:47 0:07:34
21.
ŽAJDLÍK Robert
SLOVNAFT ZKA Bratislava
SVK 0:50:48 0:07:35
22.
ŠOLTIS Richard
Rokycany
SVK 0:51:02 0:07:49
23.
SELKO Boris
Martin
SVK 0:51:24 0:08:11
24.
PETRUŠ Michal
Komárno
SVK 0:51:32 0:08:19
25.
ORAWETZ Richard
Univerzita Komenského Právnická fakulta
SVK 0:51:41 0:08:28
26.
ŠVEC Matej
FMFI UK
SVK 0:51:49 0:08:36
27.
FUKSA Andrej
West End Bratislava
SVK 0:52:00 0:08:47
28.
BLAHO Miloš
BEHAME.sk
SVK 0:52:22 0:09:09
29.
ZSIROS Ondrej
BeastMode
SVK 0:52:29 0:09:16
30.
BERGL Oliver
ČSOB Running Team
SVK 0:52:49 0:09:36
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
BÁTOVSKÁ Katarína
AK Tlmače
SVK 0:54:06 0:00:00
2.
HURBANOVA Monika
i-riders.sk
SVK 0:55:44 0:01:38
3.
BEDNAROVA Paulina
vitalcity.sk
SVK 0:55:57 0:01:51
4.
ERDELYIOVA Zuza
BEŽME BEŽNE
SVK 0:56:18 0:02:12
5.
DOBRUCKÁ Zuzana
Adidas runners Bratislava
SVK 0:57:15 0:03:09
6.
FILIPOVÁ Monika
Dobrý úradník
SVK 0:57:21 0:03:15
7.
WALTEROVÁ Andrea
DOPRAVOPROJEKT RUN Team
SVK 0:58:50 0:04:44
8.
ŠMIHÁLOVÁ Renáta
Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne
SVK 0:59:33 0:05:27
9.
HIRJAKOVA Slavka
Liga Lanovka
SVK 1:00:36 0:06:30
10.
SPODNIAKOVA Barbora
Zvolen
SVK 1:01:14 0:07:08
11.
SEKÁČOVÁ Katarina
Marianka
SVK 1:01:20 0:07:14
12.
BENDÍKOVÁ Katarína
Poprad
SVK 1:01:42 0:07:36
13.
ŠVAJNEROVÁ Ivana
FMFI UK
SVK 1:01:44 0:07:38
14.
PROKEŠOVÁ Romana
Slávia UK
SVK 1:02:09 0:08:03
15.
HADBAVNÁ Katarína
DOPRAVOPROJEKT RUN Team
SVK 1:02:11 0:08:05
16.
DEDINSKÁ Lucia
SHERUNS
SVK 1:02:32 0:08:26
17.
AMAYA Maria
Bratislava
SVK 1:04:37 0:10:31
18.
KINKOROVÁ Dominika
Bratislava
SVK 1:05:06 0:11:00
19.
ARPASOVA Lubomira
Deutsche Telekom sports club, Ironman Team Levice
SVK 1:06:14 0:12:08
20.
JÁVEROVÁ Veronika
SVK 1:06:36 0:12:30
21.
ZAHRADNÍKOVÁ Jana
Bernohy
SVK 1:06:40 0:12:34
22.
LIPTÁKOVÁ Lucia
ŠK sféra - Zdravý život
SVK 1:07:58 0:13:52
23.
HASÁKOVÁ Zuzana
UniCredit Bank
SVK 1:08:08 0:14:02
24.
MARKSOVA Zora
Slnecnice
SVK 1:08:11 0:14:05
25.
KOŠTIALOVÁ Jana
dm team
SVK 1:08:14 0:14:08
26.
ŠŤOVÍČKOVÁ Markéta
CZE 1:08:30 0:14:24
27.
MATÚŠOVÁ Erika
Záhorská Bystrica
SVK 1:08:33 0:14:27
28.
REHÁKOVÁ Mária
Bratislava
SVK 1:09:27 0:15:21
29.
REPAŠSKÁ Miriama
Lekárska fakulta UK, Bratislava
SVK 1:09:43 0:15:37
30.
SOCHÁŇOVÁ Kornélia
Univerzita Komenského v Bratislave
SVK 1:10:09 0:16:03

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.

Statistik

Teilnehmer348
Gemeldete - Männer248
Gemeldete - Frauen100
Gestartet275
Im Ziel274