Official results
- XCO Elita/U23
- XCO Ženy/U23
- XCO Kadetky
- XCO Junioři
- XCO Juniorky
- XCO Expert
- XCO Masters
- XCO Kadeti
- XCO Žáci I.
- XCO Žákyně I.
- XCO Žákyně II.
- XCO Žáci II.
- XCE - Elite muži
- XCE - Ženy
- XCE - Junioři
- XCE - Juniorky
- XCE - Masters
- XCE - Kadeti
- XCE - Kadetky
- XCE - Žáci
- XCE - Žákyně
- Odrážedla by category
- Děti 3-4 roky by category
- Děti 5-6 let by category
- Děti 7-8 let by category
- Děti 9-10 let by category
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZADÁK David |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:05:08.0 | 0:00:00.0 |
2. | KOßACK Janik |
SSV Mounty Altenberg |
GER | 1:05:57.4 | 0:00:49.4 |
3. | SCHIERL Jakub |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:06:25.2 | 0:01:17.2 |
4. | HONSA František |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:07:19.4 | 0:02:11.4 |
5. | HÁTLE Ondřej |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:07:19.6 | 0:02:11.6 |
6. | VOPAT Milan |
SportRaces-Isaac Team |
CZE | 1:07:47.9 | 0:02:39.9 |
7. | ŘÍMAN Jakub |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 1:08:18.0 | 0:03:10.0 |
8. | HÝBL Radim |
VRV TEAM |
CZE | 1:08:42.0 | 0:03:34.0 |
9. | HOMOLA Jakub |
BIKE 2000 |
CZE | 1:08:48.6 | 0:03:40.6 |
10. | TOMÁŠEK Alvin |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:09:01.5 | 0:03:53.5 |
11. | BEDRNÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:09:24.7 | 0:04:16.7 |
12. | DEHNE Moritz |
RSC ´93 Marienberg |
GER | 1:09:40.7 | 0:04:32.7 |
13. | BITTNER Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:10:04.1 | 0:04:56.1 |
14. | TARNAWSKI Kamil |
KKW Superior Wałbrzych |
POL | 1:10:31.9 | 0:05:23.9 |
15. | RIES Immanuel |
Radunion Halle/ Fuji Rockets |
GER | 1:10:34.0 | 0:05:26.0 |
16. | ŠORF Pavel |
HAVEN TEAM |
CZE | 1:10:59.3 | 0:05:51.3 |
17. | STLOUKAL Štěpán |
KC KOOPERATIVA JBC |
CZE | 1:11:12.5 | 0:06:04.5 |
18. | MERIAČ Tomáš |
CyS-Akadémia Petra Sagana |
SVK | 1:11:30.4 | 0:06:22.4 |
19. | PEŠŤÁK Martin |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 1:11:34.0 | 0:06:26.0 |
20. | ANDĚL Jan |
BIKE 2000 |
CZE | 1:11:52.2 | 0:06:44.2 |
21. | SÝKORA Karel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:12:05.8 | 0:06:57.8 |
22. | MALÝ Matěj |
VRV TEAM |
CZE | 1:12:20.3 | 0:07:12.3 |
23. | MIREK Arkadiusz |
KCP Elzat Bieniasz Bike Team |
POL | 1:13:37.3 | 0:08:29.3 |
24. | HOŘÁK Radek |
HAVEN TEAM |
CZE | 1:14:12.9 | 0:09:04.9 |
25. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:14:29.8 | 0:09:21.8 |
26. | STEHNO Filip |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:15:17.9 | 0:10:09.9 |
27. | VAČLENA Ondřej |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:15:29.7 | 0:10:21.7 |
28. | TVARÓG Martin |
MG Bike Team |
CZE | 1:15:58.3 | 0:10:50.3 |
29. | MORÁVEK Tomáš |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:16:04.2 | 0:10:56.2 |
30. | KULHÁNEK David |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 1:16:39.3 | 0:11:31.3 |