ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- 55 km absolútne
- 55 km po kategóriách
- 35 km absolútne
- 35 km po kategóriách
- 15 km - rodinné týmy
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- 55 km - koeficient obtížnosti
- 35 km - koeficient obtížnosti
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:46:01.5 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:46:02.0 | 0:00:00.4 |
3. | FOJTÍK Jan |
Symbio+ Giant Racing Team |
CZE | 1:46:42.3 | 0:00:40.7 |
4. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:46:56.0 | 0:00:54.5 |
5. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:47:00.0 | 0:00:58.4 |
6. | TVRDÍK Tomáš |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:48:29.5 | 0:02:28.0 |
7. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 1:54:34.5 | 0:08:33.0 |
8. | VALÁŠEK Daniel |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:54:37.1 | 0:08:35.6 |
9. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:54:37.5 | 0:08:36.0 |
10. | ČEPIČKA Matěj |
Megabike Kolin |
CZE | 1:54:38.1 | 0:08:36.5 |
11. | SOUKUP David |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 1:54:40.3 | 0:08:38.7 |
12. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:54:40.5 | 0:08:39.0 |
13. | HOLUB Josef |
CZE | 1:54:57.8 | 0:08:56.2 | |
14. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:55:30.7 | 0:09:29.1 |
15. | KŘIVÁNEK Jiří |
PRESTIGE |
CZE | 1:56:25.5 | 0:10:24.0 |
16. | MATĚJKA Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:57:06.3 | 0:11:04.7 |
17. | ISTENČIN Lukáš |
Česká spořitelna MTB Specialized 2 |
CZE | 1:57:59.7 | 0:11:58.2 |
18. | FOX Miloš |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 1:58:05.5 | 0:12:04.0 |
19. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 1:58:53.8 | 0:12:52.2 |
20. | TOMÁŠEK Jaroslav |
alltraining.cz |
CZE | 1:59:15.8 | 0:13:14.2 |
21. | ŠKABRADA Jan |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 1:59:17.8 | 0:13:16.2 |
22. | TOMS David |
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ |
CZE | 1:59:17.9 | 0:13:16.3 |
23. | TURNER Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:59:18.7 | 0:13:17.2 |
24. | BLAŽEK Jiří |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:59:55.3 | 0:13:53.7 |
25. | BENEŠ Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:59:56.3 | 0:13:54.7 |
26. | ZÁHORA Michal |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:59:57.8 | 0:13:56.2 |
27. | ČERNÝ Josef |
MTB Nežichov |
CZE | 2:00:07.8 | 0:14:06.2 |
28. | BRETŠNAJDR Jiří |
Sokol Horní Bříza |
CZE | 2:01:04.5 | 0:15:03.0 |
29. | PANGRÁC Marek |
EP ENERGY MERIDA BIKING |
CZE | 2:01:55.5 | 0:15:54.0 |
30. | JENŠÍK Jan |
CodeQ MiRaSport Team |
CZE | 2:01:55.8 | 0:15:54.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI Team |
CZE | 2:12:19.1 | 0:00:00.0 |
2. | NECKÁŘOVÁ Zuzana |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 2:13:35.1 | 0:01:16.0 |
3. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:14:38.6 | 0:02:19.5 |
4. | SKRBKOVÁ Jana |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:15:28.3 | 0:03:09.2 |
5. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:20:23.6 | 0:08:04.5 |
6. | KOLÁŘOVÁ Hana |
SCOTT- Mio MTB racing team |
CZE | 2:23:10.8 | 0:10:51.7 |
7. | CHMELÍKOVÁ Michaela |
PLZEŇ |
CZE | 2:24:27.8 | 0:12:08.7 |
8. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:25:35.6 | 0:13:16.5 |
9. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:31:43.6 | 0:19:24.5 |
10. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:34:20.3 | 0:22:01.2 |
11. | KLINGOROVÁ Irena |
METROSTAV |
CZE | 2:35:07.6 | 0:22:48.5 |
12. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 2:35:32.1 | 0:23:13.0 |
13. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:35:41.6 | 0:23:22.5 |
14. | JÁČOVÁ Pavla |
Sprintující pasiáns |
CZE | 2:39:44.9 | 0:27:25.8 |
15. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 2:40:20.1 | 0:28:01.0 |
16. | PUČEGLOVÁ Jana |
Six Monkeys |
CZE | 2:41:01.4 | 0:28:42.3 |
17. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:41:19.1 | 0:29:00.0 |
18. | KELBICHOVÁ Vendula |
CCC Chomutov |
CZE | 2:41:27.1 | 0:29:08.0 |
19. | BRTNOVÁ Michaela |
CZE | 2:42:31.4 | 0:30:12.3 | |
20. | KADLECOVÁ Hana |
METROSTAV |
CZE | 2:46:15.4 | 0:33:56.3 |
21. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:47:32.9 | 0:35:13.8 |
22. | NEUMANNOVÁ Eva |
CZE | 2:53:28.1 | 0:41:09.0 | |
23. | BEDŘICHOVÁ Alena |
CZE | 2:57:49.9 | 0:45:30.8 | |
24. | VÁCHALOVÁ Marie |
Starý Plzenec |
CZE | 3:02:34.0 | 0:50:14.8 |
25. | ČERNOHORSKÁ Dagmar |
CZE | 3:27:08.8 | 1:14:49.7 | |
26. | ULČOVÁ Radka |
CZE | 4:03:47.1 | 1:51:28.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠELLER Luděk |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 1:20:23.3 | 0:00:00.0 |
2. | BENDÁK Filip |
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ |
CZE | 1:23:06.8 | 0:02:43.5 |
3. | ČÍŽEK Martin |
Dexter BSK racing |
CZE | 1:23:50.3 | 0:03:27.0 |
4. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:23:52.1 | 0:03:28.7 |
5. | ŠPIROCH Martin |
CZE | 1:23:52.8 | 0:03:29.5 | |
6. | ČERNÝ Radek |
Author Team Stupno |
CZE | 1:24:24.1 | 0:04:00.7 |
7. | MENTL Jan |
CZE | 1:26:21.3 | 0:05:58.0 | |
8. | KUNEŠ Petr |
CZE | 1:26:28.1 | 0:06:04.7 | |
9. | VÁGNER Daniel |
Factor Bike Team |
CZE | 1:28:10.3 | 0:07:47.0 |
10. | PŮBAL Robert |
ČKL Harrachov |
CZE | 1:28:17.6 | 0:07:54.2 |
11. | SEDLÁČEK Vojtěch |
AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:29:25.3 | 0:09:02.0 |
12. | CHMELÍK Petr |
PLZEŇ |
CZE | 1:29:34.6 | 0:09:11.2 |
13. | DUBA Jakub |
Bikeclinic Cannondale |
CZE | 1:30:40.8 | 0:10:17.5 |
14. | PUTSCHÖGL Jan |
GALAXY CYKLOŠVEC |
CZE | 1:30:49.8 | 0:10:26.5 |
15. | KREJSA Vojtěch |
CZE | 1:31:03.3 | 0:10:40.0 | |
16. | KOČÁREK Zbyněk |
CZE | 1:31:11.3 | 0:10:48.0 | |
17. | MATĚJOVIČ Martin |
Charles University Plzen |
CZE | 1:32:34.6 | 0:12:11.2 |
18. | PODSKALSKÝ Radovan |
Vimperk |
CZE | 1:32:47.6 | 0:12:24.2 |
19. | HORNÍK Petr |
CZE | 1:33:10.1 | 0:12:46.7 | |
20. | MALÍŘ Jan |
CK Hradec Králové |
CZE | 1:33:22.9 | 0:12:59.5 |
21. | BEBER Martin |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:33:26.6 | 0:13:03.2 |
22. | ZÁSTAVA Karel |
AISIN Písek |
CZE | 1:33:29.1 | 0:13:05.7 |
23. | JIRÁNEK Lukáš |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:33:59.4 | 0:13:36.0 |
24. | HŮRKA Antonín |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:34:05.3 | 0:13:42.0 |
25. | FRANK Jakub |
CZE | 1:34:48.9 | 0:14:25.5 | |
26. | FORMÁNEK Zdeněk |
Eurosystem MTB team |
CZE | 1:34:56.8 | 0:14:33.5 |
27. | WEBER Libor |
CZE | 1:35:22.9 | 0:14:59.5 | |
28. | VOCELKA Vojtěch |
zeměbajků.cz MTB team Kvilda |
CZE | 1:35:23.2 | 0:14:59.8 |
29. | ČERNÝ Marek |
Papírnictví a výtvarné potřeby Smíchov |
CZE | 1:36:18.8 | 0:15:55.5 |
30. | ŠPINER Kamil |
CZE | 1:36:19.1 | 0:15:55.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
Ivar CS Author team |
CZE | 1:42:26.4 | 0:00:00.0 |
2. | DOBROVODSKÁ Natatie |
CFC KLADNO |
CZE | 1:45:09.1 | 0:02:42.7 |
3. | ŠVANDOVÁ Lenka |
Symbiocycling |
CZE | 1:47:18.6 | 0:04:52.2 |
4. | UXOVÁ Eva |
CZE | 1:47:37.6 | 0:05:11.2 | |
5. | PODANÁ Jana |
CZE | 1:47:46.9 | 0:05:20.5 | |
6. | MIKULOVÁ Alžběta |
CZE | 1:50:42.0 | 0:08:15.5 | |
7. | PRÁŠKOVÁ Lucie |
CZECH BICYCLE TEAM Mariánské Lázně |
CZE | 1:54:59.9 | 0:12:33.5 |
8. | MATĚJOVSKÁ Zdeňka |
CZE | 1:55:53.9 | 0:13:27.5 | |
9. | LAIBLOVÁ Štěpánka |
CZE | 1:56:58.4 | 0:14:32.0 | |
10. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 1:57:02.1 | 0:14:35.7 |
11. | DAŇKOVÁ Michaela |
CZE | 1:57:03.1 | 0:14:36.7 | |
12. | ČERVENÁ Petra |
KLATOVY |
CZE | 1:57:19.2 | 0:14:52.8 |
13. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike team |
CZE | 1:57:56.4 | 0:15:30.0 |
14. | VINŠOVÁ Kateřina |
CZE | 1:59:28.1 | 0:17:01.7 | |
15. | TLAMSOVÁ Tereza |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:05:52.0 | 0:23:25.5 |
16. | MINÁŘOVÁ Eva |
CZE | 2:06:42.0 | 0:24:15.5 | |
17. | BERNARDOVÁ Hana |
MTB FURCH TEAM |
CZE | 2:11:11.1 | 0:28:44.7 |
18. | MALÍŘOVÁ Věra |
CK Hradec Králové |
CZE | 2:12:12.1 | 0:29:45.7 |
19. | REINDLOVÁ Jana |
CZE | 2:12:33.5 | 0:30:07.1 | |
20. | LIDICKÁ Eva |
Slavie Karlovy Vary |
CZE | 2:13:20.7 | 0:30:54.3 |
21. | SÉGLOVÁ Eva |
CZE | 2:14:10.5 | 0:31:44.1 | |
22. | PETERKOVÁ Jeanette |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:14:16.0 | 0:31:49.5 |
23. | DUBOVÁ Martina |
Bikeclinic Cannondale |
CZE | 2:14:17.7 | 0:31:51.3 |
24. | DRUNECKÁ Michaela |
CZE | 2:20:18.8 | 0:37:52.4 | |
25. | BRÁZDOVÁ Tereza |
CZE | 2:20:36.7 | 0:38:10.3 | |
26. | JABORNICKÁ Petra |
CZE | 2:21:50.8 | 0:39:24.4 | |
27. | SPURNÁ Lucie |
ČS Jihozápadní Čechy |
CZE | 2:27:45.8 | 0:45:19.4 |
28. | FUKSOVÁ Adéla |
CZE | 2:30:03.3 | 0:47:36.9 | |
29. | SOUČKOVÁ Tereza |
žirafa bike |
CZE | 2:30:53.8 | 0:48:27.4 |
30. | DVOŘÁKOVÁ Jarmila |
CZE | 2:33:45.5 | 0:51:19.1 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny