ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOJDEKR Martin |
Ski Vimperk |
CZE | 0:30:01.4 | 0:00:00.0 |
2. | SOUKUP Josef |
Atletika Písek |
CZE | 0:30:19.5 | 0:00:18.1 |
3. | LEBEDA Václav |
Atletika Písek |
CZE | 0:31:03.0 | 0:01:01.6 |
4. | KADOCH Michal |
Salomon Team |
CZE | 0:31:35.3 | 0:01:33.9 |
5. | GRABMULLER Ivo |
Vimperk |
CZE | 0:35:28.1 | 0:05:26.7 |
6. | ŠOCHMAN Michal |
Strakonice |
CZE | 0:35:52.4 | 0:05:51.0 |
7. | MINAŘÍK Jakub |
CZE | 0:41:54.0 | 0:11:52.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠIMURDA Martin |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:19:32.7 | 0:00:00.0 |
2. | PETROU Jan |
CZE | 0:20:53.4 | 0:01:20.7 | |
3. | KALIVODA Tomáš |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:21:05.8 | 0:01:33.1 |
4. | EHRLICH Pavel |
Strakonice |
CZE | 0:21:41.0 | 0:02:08.3 |
5. | ŘEHOŘ František |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:21:41.2 | 0:02:08.5 |
6. | RODINA Bohuslav |
Štěkeň |
CZE | 0:21:53.0 | 0:02:20.3 |
7. | PECH Roman |
CZE | 0:21:57.0 | 0:02:24.3 | |
8. | JÁNSKÝ Šimon |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:22:19.7 | 0:02:47.0 |
9. | BOČEK Josef |
CZE | 0:22:38.3 | 0:03:05.6 | |
10. | PAVLOVIČ Milan |
Ac Mnichov |
CZE | 0:22:44.0 | 0:03:11.3 |
11. | PELC Václav |
Orientační běh Strakonice |
CZE | 0:22:55.7 | 0:03:23.0 |
12. | BOŠKA; Miroslav |
Atletika Kapsova lhota |
CZE | 0:23:47.6 | 0:04:14.9 |
13. | KUDRLIČKA Rostislav |
Adam Kluky |
CZE | 0:24:02.6 | 0:04:29.9 |
14. | HANKOVEC Milan |
Husot strakonice |
CZE | 0:24:21.4 | 0:04:48.7 |
15. | TŮMA Jaroslav |
SK EGO Šindlovy Dvory |
CZE | 0:24:36.5 | 0:05:03.8 |
16. | ŠÍP Jiří |
Rychlé šípy |
CZE | 0:25:04.5 | 0:05:31.8 |
17. | MALOTA Robert |
Strakonickiá tv |
CZE | 0:25:29.6 | 0:05:56.9 |
18. | TOMAN Martin |
SK Babice |
CZE | 0:26:07.1 | 0:06:34.4 |
19. | PĚSTA Pavel |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:26:39.3 | 0:07:06.6 |
20. | OPELKA Alexandr |
SK Smegma Factory |
CZE | 0:26:53.9 | 0:07:21.2 |
21. | HRDLIČKA Marek |
Sport Vimperk |
CZE | 0:28:06.6 | 0:08:33.9 |
22. | NEUBAUER Ludvík |
CZE | 0:29:02.8 | 0:09:30.1 | |
23. | LAVIČKA Luděk |
Habeš Strakonice |
CZE | 0:29:19.0 | 0:09:46.3 |
24. | VONDRYS; Pavel |
Starkonice |
CZE | 0:30:05.4 | 0:10:32.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SOUKUPOVÁ Valeria |
CZE | 0:22:42.4 | 0:00:00.0 | |
2. | GRABMULLEROVÁ šárka |
CZE | 0:23:24.6 | 0:00:42.2 | |
3. | KLEMENTOVÁ Andrea |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 0:24:39.7 | 0:01:57.3 |
4. | BAČÍKOVÁ Martina |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:25:36.9 | 0:02:54.5 |
5. | MACHOVÁ Alexandra |
nahošín |
CZE | 0:26:46.4 | 0:04:04.0 |
6. | DAVERNÁ Karolína |
Fischer Skiklub Šumava |
CZE | 0:27:52.4 | 0:05:10.0 |
7. | NEUBAUEROVÁ Jana |
CZE | 0:28:43.0 | 0:06:00.6 | |
8. | PAVLÁSKOVÁ ; Kamila |
CZE | 0:30:19.6 | 0:07:37.2 | |
9. | PROCHÁZKOVÁ Ivona |
Blatna |
CZE | 0:30:25.3 | 0:07:42.9 |
10. | MONDLOVÁ Kateřina |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 0:31:13.9 | 0:08:31.5 |
11. | KUDRLIČKOVÁ Zlata |
Adam Kluky |
CZE | 0:31:27.5 | 0:08:45.1 |
12. | HAISLOVÁ Radka |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 0:33:18.3 | 0:10:35.9 |
13. | KUČEROVÁ Kateřina |
Ski klub Strakonice |
CZE | 0:33:55.2 | 0:11:12.8 |
14. | ŠTEFANYUKOVÁ Eliška |
Orientační běh Strakonice |
CZE | 0:34:50.7 | 0:12:08.3 |