Ještěd Tour Kooperativy
DÁTUM : | 6.6.2015 | MIESTO : | Liberec |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. | STRÁNKY PRETEKOV : | www.kolopro.cz/zav/jestedtour |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- B - 53 km absolútne
- C - 31 km absolútne
- B - 53 km po kategóriách
- C - 31 km po kategóriách
- D - 15 km absolútne
- D - 15 km - rodinné týmy
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- JTC-kadeti 14-16 let po kategóriách
- JTC -děti 12-13 let po kategóriách
- JTC-děti 10-11 let po kategóriách
- B - 53 km - koeficient
- C - 31 km - koeficient
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | NESVADBA Jan |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 2:01:12.9 | 0:00:00.0 |
2. | ŠŤASTNÝ Petr |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:01:19.9 | 0:00:07.0 |
3. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:05:20.0 | 0:04:07.1 |
4. | KUBÁNEK Marek |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:06:56.4 | 0:05:43.5 |
5. | PIRUCH Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:07:16.8 | 0:06:03.9 |
6. | LAVIČKA Adam |
UNIQA Jihlava |
CZE | 2:07:40.2 | 0:06:27.3 |
7. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:07:55.8 | 0:06:42.9 |
8. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:12:01.8 | 0:10:48.9 |
9. | MOKRÝ Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:12:09.3 | 0:10:56.4 |
10. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:12:11.3 | 0:10:58.4 |
11. | JIRANEK Tom |
CZE | 2:14:32.3 | 0:13:19.4 | |
12. | JINDRA Pavel |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 2:14:43.0 | 0:13:30.1 |
13. | HOLUB Josef |
CZE | 2:14:48.0 | 0:13:35.1 | |
14. | ISTENČIN Lukáš |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:14:50.8 | 0:13:37.9 |
15. | SEDLÁČEK Adam |
Cyklotrénink.com |
CZE | 2:15:58.5 | 0:14:45.6 |
16. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:16:19.3 | 0:15:06.4 |
17. | ŘEHÁK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:16:34.7 | 0:15:21.8 |
18. | MÁKA Daniel |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:16:35.8 | 0:15:22.9 |
19. | BARTÁK Radim |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:17:04.3 | 0:15:51.4 |
20. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:17:30.2 | 0:16:17.3 |
21. | RUBAČ Michal |
Six Monkeys |
CZE | 2:17:55.8 | 0:16:42.9 |
22. | SOUKUP David |
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM |
CZE | 2:18:15.4 | 0:17:02.5 |
23. | GALLIK Ján |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
SVK | 2:18:33.8 | 0:17:20.9 |
24. | ŠIMEČEK David |
KacKac Biking Team |
CZE | 2:18:54.7 | 0:17:41.8 |
25. | ČERNÝ Jan |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:20:00.8 | 0:18:47.9 |
26. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 2:20:17.8 | 0:19:04.9 |
27. | PLESNÍK Michal |
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRŮHONICE |
CZE | 2:20:22.2 | 0:19:09.3 |
28. | KOROS Stanislav |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:20:24.7 | 0:19:11.8 |
29. | BARTSCH Tomáš |
Záhořanská Klika |
CZE | 2:20:27.8 | 0:19:14.9 |
30. | SEDLÁČEK Pavel |
CZE | 2:20:42.0 | 0:19:29.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 2:29:22.5 | 0:00:00.0 |
2. | SKRBKOVÁ Jana |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:34:47.3 | 0:05:24.8 |
3. | LOUBKOVÁ Ivana |
ELEVEN RUBENA TEST TEAM |
CZE | 2:36:10.6 | 0:06:48.1 |
4. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:40:41.6 | 0:11:19.1 |
5. | CIBULKOVÁ Lenka |
Lawi Sport Team |
CZE | 2:45:04.4 | 0:15:41.9 |
6. | RUDOLFOVÁ Tereza |
VELOCENTRUM SPECIALIZED |
CZE | 2:47:33.5 | 0:18:11.0 |
7. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:49:20.8 | 0:19:58.3 |
8. | PEZOVÁ Hana |
Cykloservis Peza |
CZE | 2:52:24.4 | 0:23:01.9 |
9. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:54:00.8 | 0:24:38.3 |
10. | PREISLEROVÁ Karolína |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:54:50.7 | 0:25:28.2 |
11. | LOUBKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:58:24.8 | 0:29:02.3 | |
12. | HAVELCOVÁ Blanka |
Superior Cyklofit High5 tým |
CZE | 3:05:22.8 | 0:36:00.3 |
13. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
GER | 3:08:53.2 | 0:39:30.7 |
14. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 3:20:28.4 | 0:51:05.9 |
15. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 3:28:13.7 | 0:58:51.2 |
16. | PRAŽÁKOVÁ Jiřina |
CZE | 3:33:56.9 | 1:04:34.4 | |
17. | ŠIMKOVÁ Šárka |
CBASE |
CZE | 3:33:57.5 | 1:04:35.0 |
18. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:37:19.1 | 1:07:56.6 |
19. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 3:48:41.8 | 1:19:19.3 |
20. | BLÁHOVÁ Tereza |
CZE | 3:56:47.5 | 1:27:25.0 | |
21. | ABRAHAMOVÁ Marcela |
OSTROV |
CZE | 4:06:11.5 | 1:36:49.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DOLEŽAL Vladislav |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team |
CZE | 1:18:29.9 | 0:00:00.0 |
2. | BŘEZINA Jonáš |
CZE | 1:18:30.9 | 0:00:01.0 | |
3. | BLAŽEK Lukáš |
VelosportHB Jihlava |
CZE | 1:20:31.3 | 0:02:01.4 |
4. | HOLUBÁŘ Filip |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 1:21:54.3 | 0:03:24.4 |
5. | MÁLEK Tomáš |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:22:13.5 | 0:03:43.6 |
6. | SÝKORA Karel |
ČS SPECIALIZED MTB Team |
CZE | 1:22:33.7 | 0:04:03.8 |
7. | KUBRIČAN Lukáš |
CZE | 1:24:42.8 | 0:06:12.9 | |
8. | HELBIG Daniel |
GER | 1:25:26.7 | 0:06:56.8 | |
9. | VÍCH Michal |
SUPERIOR CYKLOFIT LIBEREC |
CZE | 1:25:49.4 | 0:07:19.5 |
10. | KALINA David |
SKP MAJÁK |
CZE | 1:25:57.8 | 0:07:27.9 |
11. | NĚMEC Patrik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:26:07.1 | 0:07:37.2 |
12. | BOČEK Jiří |
Dieselpower |
CZE | 1:26:12.2 | 0:07:42.3 |
13. | KOŽÍŠEK Dušan |
WSM Amulet Rohozec |
CZE | 1:26:26.9 | 0:07:57.0 |
14. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:26:42.2 | 0:08:12.3 |
15. | MALÍŘ Jan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:27:01.8 | 0:08:31.9 |
16. | HOFFMANN Martin |
MOVS Smržovka |
CZE | 1:27:11.9 | 0:08:42.0 |
17. | HENDRYCH Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:29:31.9 | 0:11:02.0 |
18. | HANZEL René |
CZE | 1:29:39.2 | 0:11:09.3 | |
19. | KLEIN Martin |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:29:54.8 | 0:11:24.9 |
20. | BLAŽEK Jakub |
VelosportHB Jihlava |
CZE | 1:29:55.2 | 0:11:25.3 |
21. | BARTOŠ Martin |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:30:22.0 | 0:11:52.1 |
22. | RAZÝM Aleš |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM |
CZE | 1:35:21.7 | 0:16:51.8 |
23. | LENC Radan |
ŠKODA Auto team |
CZE | 1:35:24.2 | 0:16:54.3 |
24. | PANTŮČEK Jiří |
CZE | 1:35:24.2 | 0:16:54.3 | |
25. | MAGÁL Jiří |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM |
CZE | 1:35:25.7 | 0:16:55.8 |
26. | GODYN Richard |
CZE | 1:36:44.3 | 0:18:14.4 | |
27. | DOČKAL Milan |
ZZN HP Žďár nad Sázavou |
CZE | 1:36:50.9 | 0:18:21.0 |
28. | HRNČÍŘ Martin |
CZE | 1:38:59.7 | 0:20:29.8 | |
29. | NAROVEC Jonáš |
CZE | 1:39:34.4 | 0:21:04.5 | |
30. | HUŠEK Martin |
CZE | 1:40:00.9 | 0:21:31.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized MTB Junior TEAM |
CZE | 1:43:12.8 | 0:00:00.0 |
2. | RYŠAVÁ Žaneta |
BIKESTARS VRCHLABÍ |
CZE | 1:53:52.8 | 0:10:40.0 |
3. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:54:58.2 | 0:11:45.4 |
4. | BODLÁKOVÁ Anna |
TJ Dukla Praha |
CZE | 1:55:01.5 | 0:11:48.7 |
5. | BŘEZINOVÁ Daniela |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:55:31.8 | 0:12:19.0 |
6. | CHVÁTALOVÁ Markéta |
SDH Dolní Jircany |
CZE | 1:56:50.4 | 0:13:37.6 |
7. | SPORYSCHOVÁ Eva |
CZE | 1:56:58.6 | 0:13:45.8 | |
8. | KOUTNÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:58:06.9 | 0:14:54.1 |
9. | PODANÁ Jana |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 1:59:22.3 | 0:16:09.5 |
10. | KRYŠTOFOVÁ Jana |
ZZN HP Žďár nad Sázavou |
CZE | 2:00:53.2 | 0:17:40.4 |
11. | DANDOVÁ Anna |
Outdoor Outsiders |
CZE | 2:00:58.5 | 0:17:45.7 |
12. | HLAVÁČKOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 2:01:16.5 | 0:18:03.7 |
13. | VYKYPĚLOVÁ Karolína |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 2:02:49.5 | 0:19:36.7 |
14. | STROUHALOVÁ Marcela |
CZE | 2:02:49.7 | 0:19:36.9 | |
15. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Rubena Team |
CZE | 2:05:36.7 | 0:22:23.9 |
16. | JAHELKOVÁ Renata |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:13:02.9 | 0:29:50.1 |
17. | MALÍŘOVÁ Věra |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:16:31.6 | 0:33:18.8 |
18. | HOŠKOVÁ Stanislava |
Bike tuning team Rudná |
CZE | 2:17:08.6 | 0:33:55.8 |
19. | JAKUBCOVÁ Lucie |
CZE | 2:18:55.8 | 0:35:43.0 | |
20. | POLÁKOVÁ Dagmar |
Synerga Bike Team |
CZE | 2:21:14.4 | 0:38:01.6 |
21. | HAŠKOVÁ Kristýna |
CZE | 2:23:18.1 | 0:40:05.3 | |
22. | DINGOVÁ Michaela |
CZE | 2:24:15.1 | 0:41:02.3 | |
23. | KINCLOVÁ Lucie |
CZE | 2:25:24.9 | 0:42:12.1 | |
24. | RAKOVÁ Kristina |
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRŮHONICE |
GER | 2:29:39.3 | 0:46:26.5 |
25. | VYHNÁNKOVÁ Klára |
CZE | 2:35:17.5 | 0:52:04.7 | |
26. | CHALOUPKOVA Simona |
REDFROG |
CZE | 2:36:31.1 | 0:53:18.3 |
27. | ŠOLLAROVÁ Kateřina |
CZE | 2:40:30.0 | 0:57:17.2 | |
28. | ADAMOVÁ Eva |
CZE | 2:41:30.1 | 0:58:17.3 | |
29. | FILIPOVA Hana |
CZE | 2:43:18.6 | 1:00:05.8 | |
30. | JEŽKOVÁ Ivana |
CZE | 2:50:06.9 | 1:06:54.1 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny