Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Stopa pro život 2016

Jilemnická 50 ZP MV ČR

Běžecké lyžování
DÁTUM :30 - 31.1.2016 MIESTO :Jilemnice
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o. STRÁNKY PRETEKOV :www.stopaprozivot.cz/

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SIKORA Jakub
Rossignol racing team
CZE 1:27:11.4 0:00:00.0
2.
MÁKA Daniel
Atlas Craft Team
CZE 1:27:21.2 0:00:09.8
3.
HARDUBA Jiří
ČKS SKI Jilemncie
CZE 1:28:17.4 0:01:06.0
4.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:29:36.5 0:02:25.1
5.
VEBER Tomáš
LK Tatran Chodov
CZE 1:29:51.7 0:02:40.3
6.
KUBINA Matěj
HSK BENECKO
CZE 1:32:34.5 0:05:23.1
7.
MELŠA Zdeněk
CZE 1:34:10.5 0:06:59.1
8.
PAULŮ Jan
sokol H.Branná
CZE 1:36:47.9 0:09:36.5
9.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 1:36:49.5 0:09:38.1
10.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 1:37:09.2 0:09:57.8
11.
VEJNAR Josef
ČSK Vysoké n/Jizerou
CZE 1:37:16.5 0:10:05.1
12.
JÁNSKÝ Lukáš
Olfic Car-Vella Trutnov
CZE 1:37:19.2 0:10:07.8
13.
ŠIMEK Pavel
Kasper Swix Team
CZE 1:37:41.5 0:10:30.1
14.
TRYZNA Jan
Silvini Madshus team
CZE 1:37:46.2 0:10:34.8
15.
TUČEK Martin
Silvini Madshus
CZE 1:39:31.3 0:12:19.9
16.
GROSSE Ralf
PSV Zittau / Ski
CZE 1:39:31.4 0:12:20.0
17.
ŠPERL Martin
Silvini Madshus team
CZE 1:40:28.9 0:13:17.5
18.
SVOBODA Leoš
Sokol Blansko
CZE 1:40:51.2 0:13:39.8
19.
ZELENKA Petr
Roprachtice
CZE 1:40:52.7 0:13:41.3
20.
DUCHÁČ Michal
BKL Machov
CZE 1:40:57.2 0:13:45.8
21.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 1:41:13.2 0:14:01.8
22.
VALENTA Tomáš
Pardubice
CZE 1:41:37.5 0:14:26.1
23.
JEDLIČKA Michal
SILVINI SKI TRAB team
CZE 1:41:55.8 0:14:44.4
24.
MALEČEK Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:42:31.3 0:15:19.9
25.
BERAN Jan
SPARTAK POLICE NAD METUJÍ
CZE 1:42:31.7 0:15:20.3
26.
MOLVA František
Sokol Jihlava
CZE 1:43:29.2 0:16:17.8
27.
NOVOTNÝ Daniel
Cykloservis Mor. Krumlov
CZE 1:43:59.5 0:16:48.1
28.
NESVADBA Petr
ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU
CZE 1:44:24.3 0:17:12.9
29.
CLEMENZ Silvio
PSV Zittau / Ski
CZE 1:44:59.5 0:17:48.1
30.
PÁNEK Tomáš
STARÁ PAKA
CZE 1:45:16.4 0:18:05.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BERANOVÁ Anna
SPARTAK POLICE NAD METUJÍ
CZE 2:00:59.7 0:00:00.0
2.
KŘOUSTKOVÁ Vendula
GEOTOUR-KOLOLOĎ
CZE 2:02:40.1 0:01:40.4
3.
MATRASOVÁ Kateřina
SK Chrast
CZE 2:11:16.1 0:10:16.4
4.
BAUEROVÁ Alena
Ekonom Praha-Žižkovský tygři
CZE 2:16:41.1 0:15:41.4
5.
JENÍKOVÁ Karolína
Eleven Run Team/Báječné ženy v běhu
CZE 2:23:24.4 0:22:24.7
6.
MALIŠOVÁ Karla
USK Praha
CZE 2:39:13.9 0:38:14.2
7.
HŘEBÍKOVÁ Radka
HO Satalice
CZE 3:01:43.5 1:00:43.8
8.
GODARSKA Tatiana
Oslino Poprad
SVK 3:02:46.4 1:01:46.7
9.
BREBURDOVÁ Hana
MK Kladno
CZE 3:04:42.3 1:03:42.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 0:44:29.1 0:00:00.0
2.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team
CZE 0:46:16.9 0:01:47.8
3.
MALÍK Tomáš
SSC Železný Brod
CZE 0:47:14.9 0:02:45.8
4.
KOŽNAR František
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:47:39.4 0:03:10.3
5.
SUCHÝ Jiří
FEL Praha
CZE 0:47:47.1 0:03:18.0
6.
ŠIMŮNEK Jaromír
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 0:48:05.4 0:03:36.3
7.
PFOFF Michal
Sk Sport Zbraslav
CZE 0:48:21.4 0:03:52.3
8.
MORAVEC Martin
SILVINI SKI TRAB team
CZE 0:48:33.6 0:04:04.5
9.
ČADA Tomáš
REDPOiNT Eleven team
CZE 0:48:42.4 0:04:13.3
10.
KALINA David
SKP MAJÁK Jablonec n/N.
CZE 0:49:31.9 0:05:02.8
11.
HAVEL Lukáš
DSA Trutnov
CZE 0:50:00.6 0:05:31.5
12.
HONES Josef
Union Liebenau
AUT 0:50:06.4 0:05:37.3
13.
BUCHTA Pavel
CZE 0:50:45.1 0:06:16.0
14.
KUBEČEK Ladislav
TJ MARATONSTAV ÚPICE
CZE 0:51:25.6 0:06:56.5
15.
BARTŮNĚK Petr
XC SPORT.CZ
CZE 0:51:38.1 0:07:09.0
16.
KOLAJA Jan
MTB Trilogy
CZE 0:52:30.1 0:08:01.0
17.
MADER Jan
Labe Tri Club
CZE 0:53:51.4 0:09:22.3
18.
ZELLER Zbyněk
ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU
CZE 0:54:17.4 0:09:48.3
19.
ČIPERA Radek
Radvanice
CZE 0:55:26.6 0:10:57.5
20.
KRÁKORA Petr
Kasper-Swix Trutnov
CZE 0:55:41.6 0:11:12.5
21.
MURČO Petr
Kasper-Swix Trutnov
CZE 0:55:51.4 0:11:22.3
22.
KRONIKA Miroslav
www.SPORTeM.info
CZE 0:55:52.4 0:11:23.3
23.
KLESA Martin
CZE 0:56:14.4 0:11:45.3
24.
KAŠPAR Jan
VSK Elektro
CZE 0:56:43.4 0:12:14.3
25.
VALENTA Michal
SKI Tužín
CZE 0:56:45.1 0:12:16.0
26.
PETRŽELA Pavel
TJ Ski Rudník
CZE 0:57:03.6 0:12:34.5
27.
SCHLECHTER Vojtěch
Ekonom Praha - Žižkovský Tygři
CZE 0:57:04.2 0:12:35.1
28.
ZIKMUND Zdeněk
Sportcentrum Jičín
CZE 0:57:23.4 0:12:54.3
29.
KŘIČEK Jan
CZE 0:58:06.1 0:13:37.0
30.
DVOŘÁK Martin
SK DNF
CZE 0:58:22.4 0:13:53.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KOCUMOVÁ Zuzana
Mercedes Benz Salomon team
CZE 0:48:41.9 0:00:00.0
2.
KOŽNAROVÁ Kristýna
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:59:43.7 0:11:01.8
3.
BENEŠOVÁ Jolana
REDPOiNT TOKO TEAM
CZE 1:00:24.4 0:11:42.5
4.
GAUDELOVÁ Jana
Sokol Horní Branná
CZE 1:07:58.2 0:19:16.3
5.
HAIDER Anna
Union Liebenau
AUT 1:08:27.4 0:19:45.5
6.
ŠIMŠOVÁ Jana
MFP, Praha
CZE 1:09:37.9 0:20:56.0
7.
HANZLOVÁ Svatava
Frenštát p. R.
CZE 1:11:08.9 0:22:27.0
8.
SAMKOVÁ Kateřina
Zdobín
CZE 1:14:09.7 0:25:27.8
9.
SEEMANOVÁ Jana
Klub K2
CZE 1:22:12.5 0:33:30.6
10.
HOLASOVÁ Jarmila
PRAHA 4
CZE 1:25:22.4 0:36:40.5
11.
SROVNALOVÁ Libuše
Lokomotiva Zábřeh
CZE 1:27:26.5 0:38:44.6
12.
MOKRÁ Andrea
Silvini Madshus team
CZE 1:34:28.5 0:45:46.6
13.
VYORALOVÁ Magdalena
Praha 2
CZE 1:38:31.8 0:49:49.9
14.
ČERNÁ Petra
Báječné ženy v běhu
CZE 1:45:53.8 0:57:11.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KUBINA Matěj
HSK BENECKO
CZE 0:37:28.9 0:00:00.0
2.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 0:38:13.4 0:00:44.5
3.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 0:39:00.2 0:01:31.3
4.
HUŠEK Martin
Mercedes Benz Salomon team
CZE 0:39:13.9 0:01:45.0
5.
SUCHÝ Jiří
FEL Praha
CZE 0:39:24.9 0:01:56.0
6.
PAULŮ Jan
sokol H.Branná
CZE 0:39:27.4 0:01:58.5
7.
KUBRIČAN Lukáš
Rossignol racing team
CZE 0:39:39.7 0:02:10.8
8.
JÁNSKÝ Lukáš
Olfin - Carvella Trutnov
CZE 0:39:49.2 0:02:20.3
9.
ŠIMEK Pavel
Kasper Swix Team
CZE 0:39:52.9 0:02:24.0
10.
HOLUB Petr
Kaper Swix Team
CZE 0:40:04.2 0:02:35.3
11.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team
CZE 0:40:49.9 0:03:21.0
12.
VEJNAR Josef
ČSK Vysoké n/Jizerou
CZE 0:41:01.9 0:03:33.0
13.
VALENTA Tomáš
Pardubice
CZE 0:41:27.7 0:03:58.8
14.
ČADA Tomáš
REDPOiNT Eleven team
CZE 0:41:55.2 0:04:26.3
15.
ŠIMŮNEK Jaromír
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 0:42:11.7 0:04:42.8
16.
TOMÁŠ Lisý
Sportability
CZE 0:42:23.7 0:04:54.8
17.
GOTZ Adam
Kašper-Swix Trutnov
CZE 0:42:29.2 0:05:00.3
18.
VOJTA Pavel
Žižkovský tygři
CZE 0:42:30.9 0:05:02.0
19.
NOVOTNÝ Daniel
Cykloservis Mor. Krumlov
CZE 0:42:43.9 0:05:15.0
20.
HAVEL Lukáš
DSA Trutnov
CZE 0:42:54.4 0:05:25.5
21.
SOVÁK Libor
Sokol Maxičky
CZE 0:43:16.9 0:05:48.0
22.
NEDVĚD Miroslav
TJ Horní mísečky
CZE 0:43:18.9 0:05:50.0
23.
KUBEČEK Ladislav
TJ MARATONSTAV ÚPICE
CZE 0:43:21.5 0:05:52.6
24.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 0:43:24.4 0:05:55.5
25.
PFOFF Michal
Sk Sport Zbraslav
CZE 0:43:43.7 0:06:14.8
26.
TIŠER Jaromír
srub Tužín
CZE 0:43:55.7 0:06:26.8
27.
KOLAJA Jan
MTB Trilogy
CZE 0:43:59.7 0:06:30.8
28.
ZELENKA Petr
Roprachtice
CZE 0:44:05.2 0:06:36.3
29.
MALÝ Ondřej
VSK Elekto ČVUT Praha
CZE 0:44:16.4 0:06:47.5
30.
KUHN Viktor
Olfincar Trutnov
CZE 0:44:19.9 0:06:51.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JETMAROVÁ Jana
Ski klub Jablonec
CZE 0:43:38.2 0:00:00.0
2.
DROBNÍKOVÁ Aneta
LSK Lomnice nad Popelkou
CZE 0:45:07.9 0:01:29.7
3.
HEJNÁ Anna-Marie
XC Sport Nordic Team
CZE 0:45:57.4 0:02:19.2
4.
HAMANOVÁ Lucie
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:46:18.2 0:02:40.0
5.
ČECHOVÁ Anna
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:48:47.4 0:05:09.2
6.
TŮMOVÁ Dagmar
CZE 0:50:08.2 0:06:30.0
7.
DUPALOVÁ Dominika
CZE 0:50:42.7 0:07:04.5
8.
NÝVLTOVÁ Marcela
VSK Medik
CZE 0:51:02.1 0:07:23.9
9.
GAUDELOVÁ Jana
Sokol Horní Branná
CZE 0:52:58.9 0:09:20.7
10.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 0:54:50.7 0:11:12.5
11.
BENEŠOVÁ Jolana
REDPOiNT TOKO TEAM
CZE 0:55:16.2 0:11:38.0
12.
KLAUDOVÁ Jana
CZE 0:55:45.2 0:12:07.0
13.
CHOCHOLOUŠKOVÁ JANA
CZE 0:57:02.1 0:13:23.9
14.
ROMASHKINA Katerina
RUS 0:59:03.2 0:15:25.0
15.
DARINA Halířová
CZE 0:59:46.2 0:16:08.0
16.
JIŘIŠTOVÁ Zuzana
SK Peřimov
CZE 1:00:38.2 0:17:00.0
17.
SVOBODOVÁ Kateřina
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:01:01.5 0:17:23.3
18.
WINKLEROVÁ Petra
CZE 1:01:54.7 0:18:16.5
19.
SEEMANOVÁ Jana
Klub K2
CZE 1:05:07.2 0:21:29.0
20.
WOHANKOVÁ Gabriela
Spartak Vrchlabí
CZE 1:06:14.3 0:22:36.1
21.
HANZLOVÁ Svatava
Frenštát p. R.
CZE 1:08:06.7 0:24:28.5
22.
ŠVORCOVÁ Tereza
HARRACHOV
CZE 1:09:55.8 0:26:17.6
23.
ZOLLEROVÁ Daniela
CZE 1:39:43.8 0:56:05.6