Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Predator Race 2016

Predator Dril + Masakr Jeseník

Přespolní běh
DÁTUM :10 - 11.9.2016 MIESTO :Jeseník

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŽIŠKA Peter
Extreme Obstacle Runners
CZE 1:06:38.3 0:00:00.0
2.
TVRDÍK Tomáš
CZE 1:09:49.6 0:03:11.3
3.
VOROBOK Tomáš
CZE 1:11:19.1 0:04:40.8
4.
VACÍK Jiří
Spartan Gym Devils
CZE 1:11:27.9 0:04:49.6
5.
ŘÍHA Miroslav
Achilles
CZE 1:11:56.3 0:05:18.0
6.
ZAPALAČ Dušan
Extreme Obstacle Runners
CZE 1:13:45.4 0:07:07.1
7.
KREJČÍ Pavel
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:14:11.0 0:07:32.7
8.
HAVLASEK Jan
SRTG Opava
CZE 1:14:33.5 0:07:55.2
9.
HANYK Lukáš
CZE 1:14:44.3 0:08:06.0
10.
SUCHÝ Pavel
Achilles
CZE 1:14:56.0 0:08:17.7
11.
ZAPALAČ Martin
Extreme Obstacle Runners
CZE 1:15:03.3 0:08:25.0
12.
NOHEJL Martin
AFtraining.cz
CZE 1:15:16.2 0:08:37.9
13.
SVOBODA Martin
Spartan Gym Devils
CZE 1:17:00.2 0:10:21.9
14.
JANÁČEK Zdeněk
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:17:57.9 0:11:19.6
15.
ROUSPETR David
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:17:59.1 0:11:20.8
16.
VOROBOK Lukáš
CZE 1:19:16.8 0:12:38.5
17.
PÁLEK David
Spartan Gym Devils
CZE 1:20:34.8 0:13:56.5
18.
OTTL Stanislav
CZE 1:23:25.4 0:16:47.1
19.
BROŽ Lukáš
W.A.T.
CZE 1:24:07.5 0:17:29.2
20.
BEDNÁŘ Richard
CZE 1:26:47.8 0:20:09.5
21.
HRÁČEK Martin
Nika a její tygři
CZE 1:27:39.6 0:21:01.3
22.
SVOBODA Ondřej
CZE 1:28:08.6 0:21:30.3
23.
SLÁDEK Jakub
CZE 1:28:12.7 0:21:34.4
24.
KRAUS Tomáš
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:29:15.8 0:22:37.5
25.
FIŠER Pavel
CZE 1:30:45.3 0:24:07.0
26.
PANITZ Erich
Wild Snails
CZE 1:30:48.4 0:24:10.1
27.
MUSIL Václav
LeDaBoRci
CZE 1:31:08.4 0:24:30.1
28.
PROCHÁZKA Radim
CZE 1:31:37.3 0:24:59.0
29.
LAHOVSKÝ Ondřej
Spartan Gym Devils
CZE 1:32:04.3 0:25:26.0
30.
ČÁBAL Milan
CZE 1:32:15.2 0:25:36.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VEJDĚLKOVÁ Lenka
Extreme Obstacle Runners
CZE 1:17:52.0 0:00:00.0
2.
VYTINOVÁ Veronika
CZE 1:30:15.1 0:12:23.1
3.
SCHEJBALOVÁ Tereza
Spartan Gym
CZE 1:30:32.7 0:12:40.7
4.
MÁLKOVÁ Kristína
Spartan Gym
CZE 1:33:05.3 0:15:13.3
5.
NĚMCOVÁ Sandra
AFtraining.cz
CZE 1:34:47.8 0:16:55.8
6.
ČAPÍKOVÁ Anna
AFtraining.cz
CZE 1:39:14.0 0:21:22.0
7.
KOLLEROVÁ Eliška
AFtraining.cz
CZE 1:41:34.4 0:23:42.4
8.
KULVAJTOVÁ Markéta
Kabrňáci
CZE 1:41:50.6 0:23:58.6
9.
VAVŘINOVÁ Hana
CZE 1:44:06.9 0:26:14.9
10.
RACKOVÁ Nikola
CZE 1:44:40.0 0:26:48.0
11.
PAKUZOVÁ Andrea
SRTG Havířov
CZE 1:46:17.4 0:28:25.4
12.
SODOMOVÁ Barbora
CZE 1:48:24.5 0:30:32.5
13.
HLADÍKOVÁ Martina
Kabrňáci
CZE 1:49:11.8 0:31:19.8
14.
TITĚROVÁ Barbora
CZE 1:51:05.1 0:33:13.1
15.
VOJÍŘOVÁ Petra
ŽELVY NINJA
CZE 1:52:30.4 0:34:38.4
16.
KUBALOVÁ Blanka
LeDaBoRci
CZE 1:52:46.9 0:34:54.9
17.
KUTNAROVÁ Lea
LeDaBoRci
CZE 1:53:27.1 0:35:35.1
18.
ŠÍBLOVÁ Adéla
Šíbl Fitness
CZE 1:54:40.6 0:36:48.6
19.
BÁRTOVÁ Eva
CZE 1:54:41.9 0:36:49.9
20.
TLACHÁČOVÁ Sabina
CZE 1:54:54.1 0:37:02.1
21.
DESENSKÁ Eva
Vesmírní Chameleoni
CZE 1:55:03.3 0:37:11.3
22.
MOULISOVÁ Markéta
CZE 1:55:27.4 0:37:35.4
23.
POMAHAČOVÁ Tereza
CZE 1:56:44.9 0:38:52.9
24.
KÚDELOVÁ Petra
Spartan Gym
CZE 1:57:15.9 0:39:23.9
25.
JEŽKOVÁ Renata
Spartan Gym
CZE 1:58:18.6 0:40:26.6
26.
ZAHRADNÍKOVÁ Barbora
CZE 1:58:45.7 0:40:53.7
27.
ŽÁČIKOVÁ Kateřina
Trénujeme od včerejška
CZE 1:59:24.3 0:41:32.3
28.
SKALICKÁ Lucie
Flex-Fitness team
CZE 1:59:28.0 0:41:36.0
29.
PLEVÁKOVÁ Magdaléna
Gladiators
CZE 1:59:58.6 0:42:06.6
30.
LINHARTOVÁ Lucie
Wild Snails
CZE 2:00:48.9 0:42:56.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŽIŠKA Peter
Extreme Obstacle Runners
CZE 2:37:02.5 0:00:00.0
2.
ŠÁLA Bohuslav
CZE 2:43:54.2 0:06:51.7
3.
HYNEK Richard
Barbarian extreme team
CZE 2:46:45.6 0:09:43.1
4.
PODZIMEK Jakub
Spartan Gym
CZE 3:00:43.5 0:23:41.0
5.
DOŠLÍK Jiří
CZE 3:08:47.0 0:31:44.5
6.
JABŮREK Martin
CZE 3:09:45.6 0:32:43.1
7.
ŘEŘICHA Jan
Sunny Gang Plzeň
CZE 3:14:31.5 0:37:29.0
8.
KVASNIČKA Daniel
Sinners and saints
CZE 3:14:48.6 0:37:46.1
9.
HANYK Lukáš
CZE 3:15:16.3 0:38:13.8
10.
VINICKÝ Petr
ICEBUGRUNNING
CZE 3:16:13.5 0:39:11.0
11.
HROMADA Martin
ICEBUGRUNNING
CZE 3:20:09.3 0:43:06.8
12.
VOROBOK Tomáš
CZE 3:20:13.2 0:43:10.7
13.
VACÍK Jiří
Spartan Gym Devils
CZE 3:20:55.9 0:43:53.4
14.
SVOBODA Martin
Spartan Gym Devils
CZE 3:21:27.9 0:44:25.4
15.
NOVÝ Jaroslav
AFtraining Nýřany
CZE 3:23:08.7 0:46:06.2
16.
MIŠNER Petr
Stars of Olympia
CZE 3:26:00.4 0:48:57.9
17.
HAVLÁSEK Jan
CZE 3:27:46.3 0:50:43.8
18.
BROŽ Lukáš
CZE 3:28:14.2 0:51:11.7
19.
JANÁČEK Zdeněk
Sunny Gang Plzeň
CZE 3:29:10.1 0:52:07.6
20.
JOSKA Vladislav
CZE 3:29:59.1 0:52:56.6
21.
ROUSPETR David
Sunny Gang Plzeň
CZE 3:30:38.5 0:53:36.0
22.
KREJČÍ Pavel
Sunny Gang Plzeň
CZE 3:31:15.0 0:54:12.5
23.
VOROBOK Lukáš
CZE 3:31:15.0 0:54:12.5
24.
ŘEZNÍČEK Jan
CZE 3:32:01.0 0:54:58.5
25.
ZOUHAR František
CZE 3:35:09.8 0:58:07.3
26.
HURSKYJ Alexandr
Barbarian extreme team
CZE 3:35:36.7 0:58:34.2
27.
SIMANDL Radek
Spartan Gym Devils
CZE 3:37:23.0 1:00:20.5
28.
SIMANDL Ondřej
Spartan Gym Devils
CZE 3:37:30.8 1:00:28.3
29.
BARTOŠ Karel
CZE 3:37:55.7 1:00:53.2
30.
KRÁSA David
CZE 3:39:19.4 1:02:16.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VEJDĚLKOVÁ Lenka
Extreme Obstacle Runners
CZE 3:22:02.3 0:00:00.0
2.
VYTINOVÁ Veronika
CZE 3:41:49.8 0:19:47.5
3.
MRÁKAVOVÁ Bronislava
ICEBUGRUNNING
CZE 3:42:39.9 0:20:37.6
4.
MÁLKOVÁ Kristína
Spartan Gym
CZE 4:12:14.0 0:50:11.7
5.
SCHEJBALOVÁ Tereza
AF TEAM
CZE 4:20:00.8 0:57:58.5
6.
FEJTOVÁ Zuzana
Gram energo extreme runners
CZE 4:24:46.1 1:02:43.8
7.
MIKOLÁŠKOVÁ Markéta
CZE 4:26:25.4 1:04:23.1
8.
VAŇUROVÁ Michaela
Gladiators
CZE 4:30:39.9 1:08:37.6
9.
BELOVÁ Sára
Spartan Gym
CZE 4:33:35.8 1:11:33.5
10.
KÖNIGOVÁ Lucie
Bootcamp Team Liberec
CZE 4:36:19.1 1:14:16.8
11.
ALEXOVÁ Lucie
SRTG Boskovice
CZE 4:42:02.6 1:20:00.3
12.
SODOMOVÁ Barbora
CZE 4:44:42.3 1:22:40.0
13.
KOLLEROVÁ Eliška
AF TEAM
CZE 4:47:05.9 1:25:03.6
14.
PEŠKOVÁ Lenka
Bootcamp Team Liberec
CZE 4:48:39.8 1:26:37.5
15.
SOCHŮRKOVÁ Lucie
Deny Gym - NEVYMĚKNEM!
CZE 4:50:04.1 1:28:01.8
16.
MOULISOVÁ Markéta
CZE 4:51:55.1 1:29:52.8
17.
JEŘÁBKOVÁ Kateřina
Funktastická čtyřka
CZE 4:54:02.1 1:31:59.8
18.
POUROVÁ Kateřina
Sinners and saints
CZE 4:56:53.3 1:34:51.0
19.
ČAPÍKOVÁ Anna
AF TEAM
CZE 4:58:42.2 1:36:39.9
20.
MITTERMAYEROVÁ Anita
SRTG Pardubice
CZE 4:58:50.3 1:36:48.0
21.
VOSECKÁ Barbora
CZE 4:59:16.4 1:37:14.1
22.
SVOBODOVÁ Klára
Sinners and saints
CZE 5:07:33.9 1:45:31.6
23.
RUDOVÁ Zina
CZE 5:07:43.9 1:45:41.6
24.
ŽÁČIKOVÁ Kateřina
Trénujeme od včerejška
CZE 5:11:55.9 1:49:53.6
25.
RASLOVA Marie
Sinners and saints
CZE 5:12:43.0 1:50:40.7
26.
HNÍZDILOVÁ Lenča
CZE 5:14:15.0 1:52:12.7
27.
FOLTÝNOVÁ Veronika
Gladiators
CZE 5:15:12.4 1:53:10.1
28.
DINIČOVÁ Eva
CZE 5:16:14.7 1:54:12.4
29.
FOX Monika
CZE 5:16:20.8 1:54:18.5
30.
ŠČUDLOVÁ Pavla
Spartan Gym
CZE 5:16:36.7 1:54:34.4