Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2016

ŠKODA Horal MTB maratón - HORAL Tour 2016

MTB
DÁTUM :12 - 14.8.2016 MIESTO :Svit

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VIŠŇOVSKÝ Tomaš
PROefekt Ghost team
SVK 6:15:44.5 0:00:00.0
2.
SZALAY Peter
Bike-Zone Godollo
HUN 6:17:45.2 0:02:00.7
3.
JOBÁNEK Ján
SUPERIOR MTB Team
CZE 6:21:20.5 0:05:36.0
4.
KANĚRA Michal
NILFISK pro cycling
CZE 6:24:07.7 0:08:23.2
5.
ADEL Filip
SUPERIOR MTB Team
CZE 6:24:41.2 0:08:56.7
6.
DAMEK Milan
NILFISK pro cycling
CZE 6:25:07.5 0:09:23.0
7.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 6:45:19.8 0:29:35.3
8.
KUBIŠ Andrej
SUNCYCLE.sk Cycling Team
SVK 6:50:04.5 0:34:20.0
9.
HALÍK Ján
NORWIT-CYKLOmax Poprad
SVK 6:54:01.6 0:38:17.1
10.
KUČERA Daniel
ebajk racing
SVK 7:22:34.3 1:06:49.8
11.
SAMOHÝL Milan
V.I.K. MouldPro Zlín Trek
CZE 7:28:13.9 1:12:29.4
12.
ŠTEVKO Marek
CK Spartak Tlmače
SVK 7:33:41.8 1:17:57.3
13.
IMRICH Martin
MTbiker
SVK 7:34:44.4 1:18:59.9
14.
LEGNAVSKÝ Tomáš
Outsiterz
SVK 7:38:53.7 1:23:09.2
15.
PIROG Krystian
Thule - JMP
POL 7:39:08.4 1:23:23.9
16.
SCHWARZKOPF Robert
PROefekt team
SVK 7:41:51.4 1:26:06.9
17.
ŠMELKO František
Saat Sport Racing Team
SVK 7:48:03.9 1:32:19.4
18.
SLAVÍK Karel
apache LOKO Trutnov
CZE 7:51:03.9 1:35:19.4
19.
BADIAR Julian
Košice
SVK 7:51:37.7 1:35:53.2
20.
VALENTA Richard
Žilina
SVK 7:55:43.5 1:39:59.0
21.
ZIBRÍN Martin
Konzultanti BaMaZ
SVK 7:58:16.5 1:42:32.0
22.
TOMÁŠEK Tomáš
bikepoint.sk
SVK 8:00:27.1 1:44:42.6
23.
ERDZIAK Maroš
PBV MTB TEAM BRNO
CZE 8:01:12.5 1:45:28.0
24.
BRÁZ Ladislav
HORAL -BIKE Team
SVK 8:04:05.5 1:48:21.0
25.
RUSKO Igor
Horal bike team
SVK 8:04:14.5 1:48:30.0
26.
LIPECKÝ Ladislav
Trenčín
SVK 8:10:03.4 1:54:18.9
27.
DEDINSKÝ Tomáš
ŠK Devnska Kobyla
SVK 8:15:11.2 1:59:26.7
28.
KOVÁCS Tamás
Bringabanda SWAT-KONA-KROSS
HUN 8:20:43.5 2:04:59.0
29.
RŽONCA Michal
Lapiere CMS
SVK 8:23:42.3 2:07:57.8
30.
ŠIMON Marian
FTC CC Fiľakovo
SVK 8:23:45.5 2:08:01.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BALAZS Beata
Bringabanda SC
HUN 8:13:38.7 0:00:00.0
2.
ŠKANDÍKOVÁ Barbara
ŠKODA Bike Team
SVK 10:02:18.5 1:48:39.8
3.
VODEHNALOVÁ Milena
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 10:40:20.6 2:26:41.9