Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : ČP XCO MTB 2017

ČP XC MTB Bedřichov

MTB
DÁTUM :17 - 18.6.2017 MIESTO :Bedřichov

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized XC
CZE 1:20:12.6 0:00:00.0
2.
NESVADBA Jan
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:21:28.8 0:01:16.2
3.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:21:39.6 0:01:27.0
4.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:22:22.8 0:02:10.2
5.
PRŮDEK Matěj
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:23:19.2 0:03:06.6
6.
VASTL Jan
N1 TEAM
CZE 1:23:28.5 0:03:15.9
7.
STOŠEK Martin
Symbio+ BMC
CZE 1:25:08.3 0:04:55.7
8.
KOBES Lukáš
Symbio+ BMC
CZE 1:25:29.4 0:05:16.8
9.
ULÍK Matej
Slovak national team
SVK 1:26:40.2 0:06:27.6
10.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:27:01.0 0:06:48.4
11.
JEZIORSKI Maciej
ROMET FACTORY TEAM
POL 1:27:04.9 0:06:52.3
12.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 1:27:37.7 0:07:25.1
13.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:27:54.7 0:07:42.1
14.
FRITZSCH Felix
Focus RAPIRO Racing
GER 1:28:09.7 0:07:57.1
15.
ŠULC Jakub
Bike and Ski Bakajda
CZE 1:28:58.7 0:08:46.1
16.
PRUDEK Dominik
MORAVEC Team
CZE 1:29:38.9 0:09:26.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:15:42.0 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 TEAM
CZE 1:16:44.4 0:01:02.4
3.
PRŮDKOVÁ Barbora
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:17:26.8 0:01:44.8
4.
CZECZINKAROVÁ Jana
SRAM MITAS TREK
CZE 1:18:13.8 0:02:31.8
5.
SADŁECKA Magdalena
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
POL 1:18:27.2 0:02:45.2
6.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:19:20.0 0:03:38.0
7.
GORYCKA Paula
Strüby-BiXS Team
POL 1:19:52.5 0:04:10.5
8.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:20:21.5 0:04:39.5
9.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 1:22:40.0 0:06:58.0
10.
TVARŮŽKOVA Tereza
CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team
CZE 1:25:14.6 0:09:32.6
11.
PIOTROWSKA Patrycja
KKW Superior Wałbrzych
POL 1:27:15.9 0:11:33.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SZPOCIŃSKA Agnieszka
Hurom Sławno Kellys
POL 0:56:20.9 0:00:00.0
2.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC Team
CZE 0:57:02.2 0:00:41.3
3.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:57:46.8 0:01:25.9
4.
KRUPOVÁ Lucie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:58:02.2 0:01:41.3
5.
JANŮ Kamila
KH Tour - BH Bikes team
CZE 0:58:10.8 0:01:49.9
6.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:59:10.7 0:02:49.8
7.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:01:25.0 0:05:04.1
8.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov z.s.
CZE 1:02:46.1 0:06:25.2
9.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:04:23.8 0:08:02.9
10.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:04:45.5 0:08:24.6
11.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:04:58.0 0:08:37.1
12.
RABATINOVÁ Radka
Slovak national team
SVK 1:07:08.4 0:10:47.5
13.
KAŠPAROVÁ Natalie
Bike Freaks Holice
CZE 1:13:22.8 0:17:01.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:27:34.8 0:00:00.0
2.
VAS Kata Blanka
Hungarian Nationalteam
HUN 0:28:09.0 0:00:34.1
3.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:28:56.5 0:01:21.6
4.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:29:20.9 0:01:46.0
5.
SZCZECIŃSKA Matylda
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:30:07.2 0:02:32.3
6.
HOLUBOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:30:17.2 0:02:42.3
7.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:30:28.2 0:02:53.3
8.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:30:38.8 0:03:03.9
9.
KLÍMOVÁ Natálie
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:31:10.8 0:03:35.9
10.
SEIDLOVÁ Monika
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:31:19.4 0:03:44.5
11.
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:31:33.9 0:03:59.0
12.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
Cyklo-Ski klub Polička
CZE 0:31:37.0 0:04:02.1
13.
FRITZOVÁ Aneta
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:31:40.3 0:04:05.4
14.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:50.8 0:04:15.9
15.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:32:04.2 0:04:29.3
16.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:32:29.2 0:04:54.3
17.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:32:42.5 0:05:07.6
18.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:33:48.7 0:06:13.8
19.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:34:05.9 0:06:31.0
20.
ZIĘBA Julia
LKK LUKS Sławno
POL 0:36:10.4 0:08:35.5
21.
JANOVSKÁ Lenka
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:38:50.4 0:11:15.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:54:42.7 0:00:00.0
2.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:55:39.5 0:00:56.8
3.
SCHIERL Jakub
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:56:40.9 0:01:58.2
4.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour - BH Bikes team
CZE 0:57:34.2 0:02:51.5
5.
ŠORF Pavel
HAVEN TEAM
CZE 0:57:48.7 0:03:06.0
6.
HÁTLE Ondřej
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:58:05.6 0:03:22.9
7.
TOMÁŠEK Alvin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:58:13.4 0:03:30.7
8.
MIREK Arkadiusz
KCP Elzat Bieniasz Bike Team
POL 0:58:24.3 0:03:41.6
9.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:58:36.0 0:03:53.3
10.
BEDRNÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:58:40.0 0:03:57.3
11.
MERIAČ Tomáš
Slovak national team
SVK 0:58:41.6 0:03:58.9
12.
ŘÍMAN Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:00:27.0 0:05:44.3
13.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:02.0 0:06:19.3
14.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JBC
CZE 1:01:18.4 0:06:35.7
15.
HOŘÁK Radek
HAVEN TEAM
CZE 1:01:30.6 0:06:47.9
16.
ŠITNER Jaroslav
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:01:40.4 0:06:57.7
17.
SÝKORA Karel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:53.7 0:07:11.0
18.
DOLEŽAL Vladislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:02:07.1 0:07:24.4
19.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 1:02:08.5 0:07:25.8
20.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:02:13.3 0:07:30.6
21.
HÝBL Radim
VRV TEAM
CZE 1:02:21.1 0:07:38.4
22.
DANKOWSKI Dominik
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 1:02:22.8 0:07:40.1
23.
WOJCIECH Karpierz
UKS DREAM BIKE BIELAWA
POL 1:02:35.1 0:07:52.4
24.
VOLF Michal
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:02:46.2 0:08:03.5
25.
VOZNIČKA Vojtěch
BIKE 2000
CZE 1:03:07.5 0:08:24.8
26.
PEŠŤÁK Martin
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:03:42.9 0:09:00.2
27.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 1:03:43.4 0:09:00.7
28.
LUDVÍK Jaroslav
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 1:04:09.2 0:09:26.5
29.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:04:42.8 0:10:00.1
30.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 1:05:06.9 0:10:24.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KAVALÍR Jakub
KC KUTNÁ HORA
CZE 0:47:43.2 0:00:00.0
2.
FLÁMA Tomáš
T.S. Bohemia Kross Racing Team
CZE 0:48:52.0 0:01:08.8
3.
KOZEL Michal
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:49:44.6 0:02:01.4
4.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:50:11.0 0:02:27.8
5.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:51:03.5 0:03:20.3
6.
ZÁLESKÝ Milan
RCR Bike Česká Třebová
CZE 0:51:41.6 0:03:58.4
7.
SVOBODA Tomáš
postavkolo.cz
CZE 0:52:09.4 0:04:26.2
8.
FLÁMA Miroslav
Kolonej.cz Uničov
CZE 0:52:19.5 0:04:36.3
9.
KRESTA Jan
KH Tour - BH Bikes team
CZE 0:54:35.6 0:06:52.4
10.
STADTHERR Jaroslav
BIKEServis.eu
CZE 0:54:45.4 0:07:02.2
11.
VÍCH Michal
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 0:54:47.7 0:07:04.5
12.
VRÁNA Dominik
postavkolo.cz
CZE 0:54:49.0 0:07:05.8
13.
MYŠÍK Milan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:55:14.9 0:07:31.7
14.
NOVÁK Radek
GS cyklo team Jistebnice
CZE 0:55:31.0 0:07:47.8
15.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:55:50.7 0:08:07.5
16.
LETTOVSKÝ Tomáš
BIKE 2000
CZE 0:55:52.3 0:08:09.1
17.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:56:36.2 0:08:53.0
18.
PLAŠIL Jiří
KC PIVOVAR VRATISLAVICE
CZE 0:57:01.4 0:09:18.2
19.
LUTOVSKÝ Ondřej
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:59:12.4 0:11:29.2
20.
VANER Jan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:59:18.6 0:11:35.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:47:42.5 0:00:00.0
2.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:49:42.6 0:02:00.1
3.
GOŁĘBIEWSKI Michał
UKS Dream-Bike Bielawa
POL 0:49:53.8 0:02:11.3
4.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA
CZE 0:52:08.0 0:04:25.5
5.
BIENIASZ Mirosław
KCP Elzat Bieniasz Bike Team
POL 0:54:14.3 0:06:31.8
6.
JEDLIČKA Luboš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:54:55.2 0:07:12.7
7.
MAREK Patrik
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:55:21.9 0:07:39.4
8.
KUBÍK Lukáš
CK SPORT BERAN CHRÁST
CZE 0:56:05.3 0:08:22.8
9.
PITHART Jan
KH Tour-BH Bikes
CZE 0:57:54.9 0:10:12.4
10.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN TEAM
CZE 0:58:06.1 0:10:23.6
11.
OPLT Libor
OPLT CYCLING
CZE 0:58:07.0 0:10:24.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ZATLOUKAL Jan
Cyklo team Kolárna
CZE 0:36:16.3 0:00:00.0
2.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:32.6 0:00:16.3
3.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:33.8 0:00:17.5
4.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:37:17.7 0:01:01.4
5.
KUČERA Jakub
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 0:37:35.4 0:01:19.1
6.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:37:39.2 0:01:22.9
7.
HELIZANOWICZ Lukasz
KCP Elzat Bieniasz Bike Team
CZE 0:37:42.0 0:01:25.7
8.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:37:54.7 0:01:38.4
9.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:38:01.1 0:01:44.8
10.
DUDEK Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:38:12.6 0:01:56.3
11.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:38:13.3 0:01:57.0
12.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:38:15.9 0:01:59.6
13.
BARANYI Dávid Áron
Hungarian Nationalteam
HUN 0:38:36.5 0:02:20.2
14.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:38:43.6 0:02:27.3
15.
WIŚNIEWSKI Wiktor
UKS Dream-Bike Bielawa
POL 0:39:19.4 0:03:03.1
16.
WACH Arkadiusz
Hurom Sławno Kellys
POL 0:39:36.7 0:03:20.4
17.
WOHANKA Richard
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:39:44.8 0:03:28.5
18.
JENČUŠ Jakub
Slovak national team
SVK 0:39:56.4 0:03:40.1
19.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:18.1 0:04:01.8
20.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:40:25.5 0:04:09.2
21.
NĚMEC Patrik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:40:36.4 0:04:20.1
22.
MÖLLER Leon
FAST-Zweirad Haus
GER 0:40:45.5 0:04:29.2
23.
ŠINDELÁŘ Jan
MORAVEC Team
CZE 0:40:46.0 0:04:29.7
24.
NAROVEC Jonáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:47.5 0:04:31.2
25.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:41:11.8 0:04:55.5
26.
GÜNTHER Theodor
Dresdner SC 1898
GER 0:41:25.5 0:05:09.2
27.
FRÖHLICH Franz
Dresdner SC 1898
GER 0:41:54.3 0:05:38.0
28.
KITTL Daniel
Bicykl Kříž Team
CZE 0:42:02.5 0:05:46.2
29.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:42:05.0 0:05:48.7
30.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:42:11.2 0:05:54.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SAMEC Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:19:46.4 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Ondřej
Dukla Praha
CZE 0:19:57.8 0:00:11.4
3.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:20:11.7 0:00:25.3
4.
BERNÁT Adam
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:20:45.2 0:00:58.8
5.
BÁRTA Martin
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:20:51.3 0:01:04.9
6.
SVATUŠKA Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:20:52.1 0:01:05.7
7.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:52.8 0:01:06.4
8.
KUBA Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:21:21.2 0:01:34.8
9.
GROH Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:31.2 0:01:44.8
10.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:22:07.2 0:02:20.8
11.
KRÁL Kryštof
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:09.9 0:02:23.5
12.
PIVNIČKA Jakub
GIANT PÍTRS BIKES
CZE 0:22:10.5 0:02:24.1
13.
KROC Vladimír
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
CZE 0:22:20.7 0:02:34.3
14.
BRADÁČ Adam
Dukla Praha
CZE 0:22:27.3 0:02:40.9
15.
PURNOCH Matyáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:30.2 0:02:43.8
16.
GRYGAR Matyáš
BIKE PRO RACING
CZE 0:22:34.4 0:02:48.0
17.
SOUČEK Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:41.2 0:02:54.8
18.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:22:58.6 0:03:12.2
19.
TABARA Šimon
BIKE 2000
CZE 0:23:31.1 0:03:44.7
20.
BRUCKNER Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:23:35.9 0:03:49.5
21.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:23:39.0 0:03:52.6
22.
ŠILHAVÝ Daniel
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:23:40.7 0:03:54.3
23.
RUBEŠ Daniel
BIKE 2000
CZE 0:23:41.1 0:03:54.7
24.
NĚMEC Erik
Cyklo Bendl
CZE 0:23:44.0 0:03:57.6
25.
JEŽEK Vojtěch
CK SPORT BERAN CHRÁST
CZE 0:23:48.3 0:04:01.9
26.
STREJČEK Adam
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:23:57.3 0:04:10.9
27.
SUCHÝ Vojtěch
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:24:00.2 0:04:13.8
28.
DRAGOUN Václav
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:24:02.0 0:04:15.6
29.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:24:02.6 0:04:16.2
30.
ŠAFRÁNEK Ondřej
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
CZE 0:24:23.0 0:04:36.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:12:43.4 0:00:00.0
2.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:13:00.8 0:00:17.4
3.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:13:09.6 0:00:26.2
4.
RADOVÁ Daniela
CYKLOKLUB BENEŠOV
CZE 0:13:18.3 0:00:34.9
5.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:13:24.9 0:00:41.5
6.
DLASKOVÁ Vanda
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team
CZE 0:13:45.9 0:01:02.5
7.
KROUPOVÁ Zuzana
AC SPARTA Cycling junior
CZE 0:14:02.1 0:01:18.7
8.
ČERNÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:14:10.4 0:01:27.0
9.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:14:35.4 0:01:52.0
10.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:14:40.5 0:01:57.1
11.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 0:14:45.9 0:02:02.5
12.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:14:47.0 0:02:03.6
13.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:14:56.2 0:02:12.8
14.
MARKOVÁ Adéla
Dukla Praha
CZE 0:15:12.2 0:02:28.8
15.
OLIVOVÁ Denisa
BIKE 2000
CZE 0:15:28.3 0:02:44.9
16.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:15:35.8 0:02:52.4
17.
JURÁŠKOVÁ Simona
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:15:43.5 0:03:00.1
18.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:16:07.5 0:03:24.1
19.
ČERNÁ Hana
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:16:23.1 0:03:39.7
20.
NAROVCOVÁ Beáta
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:16:55.0 0:04:11.6
21.
CEBULOVÁ Klára
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 0:17:04.1 0:04:20.7
22.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:17:32.8 0:04:49.4
23.
KUBÍKOVÁ Nikola
CK SPORT BERAN CHRÁST
CZE 0:17:40.8 0:04:57.4
24.
RYŠAVÁ Emílie
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:17:59.5 0:05:16.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:14.1 0:00:00.0
2.
FIALA Matyáš
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:26:44.8 0:00:30.7
3.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:27:12.4 0:00:58.3
4.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA JBC
CZE 0:27:30.3 0:01:16.2
5.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:27:46.4 0:01:32.3
6.
SPORYSCH Daniel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:28:11.5 0:01:57.4
7.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:28:24.6 0:02:10.5
8.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:28:30.3 0:02:16.2
9.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:34.9 0:02:20.8
10.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:28:50.2 0:02:36.1
11.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:55.0 0:02:40.9
12.
JECH Filip
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:28:56.2 0:02:42.1
13.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:20.2 0:03:06.1
14.
HONSA Antonín
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:29:27.6 0:03:13.5
15.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:29:33.9 0:03:19.8
16.
IRMSCHER Paul
SSV Mounty Altenberg
GER 0:29:40.7 0:03:26.6
17.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:29:46.8 0:03:32.7
18.
PATAKI Barnabás
Hungarian Nationalteam
HUN 0:29:49.5 0:03:35.4
19.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:29:49.6 0:03:35.5
20.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:30:04.1 0:03:50.0
21.
HARTL Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:30:12.4 0:03:58.3
22.
VÖRÖS András
Hungarian Nationalteam
HUN 0:30:21.7 0:04:07.6
23.
VENCL Libor
Eleven Mercedes Benz Mitas
CZE 0:30:37.5 0:04:23.4
24.
VIK Matěj
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:30:45.6 0:04:31.5
25.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:30:46.4 0:04:32.3
26.
CHOVANEC Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:31:20.1 0:05:06.0
27.
CSUJA Bálint
Hungarian Nationalteam
HUN 0:31:24.5 0:05:10.4
28.
KALMÁR Szabolcs
Hungarian National Team
HUN 0:31:45.3 0:05:31.2
29.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:31:51.2 0:05:37.1
30.
CHÝLE Filip
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n. Labem
CZE 0:31:51.4 0:05:37.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:20:27.8 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:20:31.5 0:00:03.7
3.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:31.6 0:00:03.8
4.
ZEMANOVÁ Kristýna
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team
CZE 0:20:41.1 0:00:13.3
5.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:20:41.6 0:00:13.8
6.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:20:42.7 0:00:14.9
7.
MIŠOŇOVÁ Veronika
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:21:34.4 0:01:06.6
8.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:41.2 0:01:13.4
9.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:21:44.3 0:01:16.5
10.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:22:50.0 0:02:22.2
11.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:23:04.2 0:02:36.4
12.
PLESKAČOVÁ Natálie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:23:22.7 0:02:54.9
13.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:23:44.0 0:03:16.2
14.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:24:05.9 0:03:38.1
15.
HOLCOVÁ Eliška
Cyklo Ski klub Polička
CZE 0:24:20.5 0:03:52.7
16.
RŮŽIČKOVÁ Anna
Dukla Praha
CZE 0:24:33.4 0:04:05.6
17.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:24:38.0 0:04:10.2
18.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:24:39.3 0:04:11.5
19.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:24:47.8 0:04:20.0
20.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:24:51.8 0:04:24.0
21.
ORAVECZ Lora
Hungarian Nationalteam
HUN 0:25:05.7 0:04:37.9
22.
BRAVENCOVÁ Denisa
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:25:38.0 0:05:10.2
23.
SMUTNÁ Anna
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:26:08.7 0:05:40.9
24.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:26:51.0 0:06:23.2
25.
KOLÁŘOVÁ Kristýna
MORAVEC Team
CZE 0:27:03.9 0:06:36.1
26.
KNIHOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA JBC
CZE 0:27:22.9 0:06:55.1
27.
KOVAŘÍKOVÁ Kateřina
BEESPEE.CZ
CZE 0:28:45.5 0:08:17.7
28.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:31:27.9 0:11:00.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VAJSEJTL Jan
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:04:22.6 0:00:00.0
2.
VALENTA Věnek
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:04:22.7 0:00:00.1
3.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:04:27.8 0:00:05.2
4.
ŠPERL Václav
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:04:31.3 0:00:08.7
5.
KUČVA Tomáš
AC SPARTA PRAHA CYCLING
CZE 0:04:40.8 0:00:18.2
6.
BRADÁČ Michal
Dukla Praha
CZE 0:04:42.4 0:00:19.8
7.
KALAŠ Štěpán
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 0:04:55.0 0:00:32.4
8.
ŽITNÝ Adam
SRAM MITAS TREK
CZE 0:04:55.0 0:00:32.4
9.
KUČERA Radim
BEKO Bike Team
CZE 0:04:57.6 0:00:35.0
10.
JELÍNEK Ondřej
DUKLA Liberec
CZE 0:04:57.7 0:00:35.1
11.
NOVOTNÝ Lukáš
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:05:02.4 0:00:39.8
12.
POSPÍŠIL Jan
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:05:03.9 0:00:41.3
13.
PODHAISKÝ Ondřej
CZE 0:05:08.3 0:00:45.7
14.
BRUCKNER Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:05:09.3 0:00:46.7
15.
TROUSIL Jakub
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 0:05:13.4 0:00:50.8
16.
KUDRNA Tomáš
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 0:05:17.3 0:00:54.7
17.
TRÉSKA Lukáš
Cyklofit Liberec
CZE 0:05:19.2 0:00:56.6
18.
SCHÄFER Josef
BEKO Bike Team
CZE 0:05:24.4 0:01:01.8
19.
PYTLOUN Arnošt
Cyklofit Liberec
CZE 0:05:27.7 0:01:05.1
20.
HAVLÍK Adam
Eleven Mercedes Mitas team
CZE 0:05:44.4 0:01:21.8
21.
MAREK Miki
Dukla Praha
CZE 0:05:45.9 0:01:23.3
22.
UŠEL Ondřej
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:05:48.8 0:01:26.2
23.
BREDLER Eliáš
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:06:59.9 0:02:37.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KOLÁŘOVÁ Babeta
Dukla Praha
CZE 0:04:38.0 0:00:00.0
2.
KRALOVA Eliska
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:04:59.0 0:00:20.9
3.
MITRYCHOVÁ Lucie
kola-bbm.cz
CZE 0:04:59.6 0:00:21.5
4.
ZELENÁ Lucie
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 0:05:13.7 0:00:35.6
5.
HRADÍLKOVÁ Zuzana
MG Bike Team
CZE 0:05:19.9 0:00:41.8
6.
KROUPOVÁ Jolana
COPR Přeštice
CZE 0:05:26.0 0:00:47.9
7.
HAŠKOVÁ Kateřina
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 0:05:26.6 0:00:48.5
8.
SPORYSCHOVÁ Nela
CZE 0:05:32.0 0:00:53.9
9.
VÝBORNÁ Marianna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:05:33.6 0:00:55.5
10.
SOUČKOVÁ Amelie
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:05:34.1 0:00:56.0
11.
JANÍKOVÁ Monika
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:05:34.7 0:00:56.6
12.
BAŽANTOVÁ Anežka
Cyklo Benda
CZE 0:05:41.4 0:01:03.3
13.
KECOVÁ Kačka
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:05:46.6 0:01:08.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:05:14.8 0:00:00.0
2.
BAŽANT Kryštof
Cyklo Benda
CZE 0:05:18.4 0:00:03.6
3.
KUBĚNA Daniel
AC SPARTA Cycling junior
CZE 0:05:19.1 0:00:04.3
4.
MANSFELD Tadeáš
PROFISPORT Cheb
CZE 0:05:21.4 0:00:06.6
5.
KERL Sebastian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:05:22.7 0:00:07.9
6.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:05:27.4 0:00:12.6
7.
NĚMEC Jakub
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:05:29.3 0:00:14.5
8.
ICHA David
CZE 0:05:30.5 0:00:15.7
9.
VÝBORNÝ Kryštof
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:05:34.4 0:00:19.6
10.
ICHA Martin
CZE 0:05:34.5 0:00:19.7
11.
SEVERYN Richard
Expres.cz-Scott Team Kolín
CZE 0:05:37.3 0:00:22.5
12.
HLADEČEK Martin
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:05:39.1 0:00:24.3
13.
KEC Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:05:40.6 0:00:25.8
14.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:05:46.5 0:00:31.7
15.
POSPÍŠIL Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:05:47.1 0:00:32.3
16.
HORÁK Adam
BEKO Bike Team
CZE 0:05:50.5 0:00:35.7
17.
PŘENOSIL Marek
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 0:05:54.0 0:00:39.2
18.
MEJSTŘÍK Martin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:05:54.5 0:00:39.7
19.
ICHA Aleš
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:05:58.6 0:00:43.8
20.
ELČKNER Nick
Cyklo Bendl
CZE 0:05:59.9 0:00:45.1
21.
RAUSCHERT Albert
Dukla Praha
CZE 0:06:04.4 0:00:49.6
22.
VOREL Lukáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:06:15.2 0:01:00.4
23.
RYGL Vojta
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 0:06:15.3 0:01:00.5
24.
POPELKA Filip
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:06:18.6 0:01:03.8
25.
HORÁK Martin
BEKO Bike Team
CZE 0:06:19.2 0:01:04.4
26.
PÁVEK Lukáš
CZE 0:06:25.6 0:01:10.8
27.
MIŇOVSKÝ Petr
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:06:27.9 0:01:13.1
28.
PURNOCH Jan
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:06:40.5 0:01:25.7
29.
NECHUTNÝ Filip
XX - MS racing team
CZE 0:06:42.1 0:01:27.3
30.
POLÁŠEK Richard
BIKE 2000
CZE 0:06:45.5 0:01:30.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:05:40.9 0:00:00.0
2.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:05:44.6 0:00:03.7
3.
ŠPICAROVÁ Karolína
Cyklo Špicar
CZE 0:05:45.0 0:00:04.1
4.
VIKOVÁ Hanka
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:05:51.0 0:00:10.1
5.
KUNČÍKOVA Ella
Bike klub Spindleruv mlyn
CZE 0:06:01.8 0:00:20.9
6.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:06:02.7 0:00:21.8
7.
KŘIKAVOVÁ Anděla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:06:07.1 0:00:26.2
8.
VÍTKOVÁ Sára
BIKE KLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:06:17.9 0:00:37.0
9.
SCHÄFEROVÁ Magdaléna
BEKO Bike Team
CZE 0:06:42.9 0:01:02.0
10.
BURGERMEISTEROVÁ Lucie
Cyklo Benda
CZE 0:06:51.3 0:01:10.4
11.
LÁNOVÁ Karolína
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 0:07:21.4 0:01:40.5