ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZADÁK David |
Česká Spořitelna Junior MTB team |
CZE | 0:49:51.4 | 0:00:00.0 |
2. | SCHIERL Jakub |
Expres cz-Scott team kolín |
CZE | 0:50:15.8 | 0:00:24.4 |
3. | SCHOLTEN Brice |
Merida Wallonie |
BEL | 0:50:52.3 | 0:01:00.9 |
4. | VICENTE CETTO Octavio |
KRBO |
MEX | 0:50:56.8 | 0:01:05.4 |
5. | KINDL Lukáš |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 0:51:34.4 | 0:01:43.0 |
6. | PALUSZEK Krzysztof |
SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH |
POL | 0:51:42.3 | 0:01:50.9 |
7. | MATĚJKA Radim |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:51:42.6 | 0:01:51.2 |
8. | DITTRICH Jaří |
FBKS |
CZE | 0:51:49.1 | 0:01:57.7 |
9. | HOLLENSKIN Tobias |
RADON Crew |
SUI | 0:52:08.9 | 0:02:17.4 |
10. | NÄF Ralph |
RADON Crew |
SUI | 0:52:12.1 | 0:02:20.7 |
11. | UHLÍŘ Miroslav |
CYKLO PROFI |
CZE | 0:52:41.6 | 0:02:50.2 |
12. | KRÝDA Miloslav |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:53:11.6 | 0:03:20.2 |
13. | PEŇÁČEK Miroslav |
Půjčovna kol Lednice |
CZE | 0:53:14.8 | 0:03:23.4 |
14. | GUSZCZAK Daniel |
SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH |
POL | 0:53:34.8 | 0:03:43.4 |
15. | MAŘÍK Jan |
BICYKL KŘÍŽ TEAM |
CZE | 0:53:53.6 | 0:04:02.2 |
16. | OPPERMAN Matt |
Trek Factory Racing |
USA | 0:54:35.1 | 0:04:43.7 |
17. | STEHNO Filip |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:54:35.4 | 0:04:43.9 |
18. | PROKOP Pavel |
CZE | 0:54:36.1 | 0:04:44.7 | |
19. | JEŽEK Ondřej |
CZE | 0:55:10.1 | 0:05:18.7 | |
20. | VACEK Jan |
MTBO Slaný |
CZE | 0:55:12.6 | 0:05:21.2 |
21. | TLÁSKAL Hynek |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:55:29.1 | 0:05:37.7 |
22. | BLACK Gravin |
RADON Crew |
SUI | 0:55:29.3 | 0:05:37.9 |
23. | ŠUBR Martin |
beManiax Madbike |
CZE | 0:56:42.1 | 0:06:50.7 |
24. | DUBČÁK Pavel |
4EVER CykloBulis |
CZE | 0:57:23.9 | 0:07:32.4 |
25. | KAHOUN Filip |
HC Dobříš |
CZE | 0:57:32.1 | 0:07:40.7 |
26. | HODR David |
superior mtb team |
CZE | 0:57:37.9 | 0:07:46.5 |
27. | KLAUS Matěj |
Bicykl Kříž Team/ Ústí nad Labem |
CZE | 0:57:57.1 | 0:08:05.7 |
28. | SOKOLOV Dmytro |
UKR | 0:58:15.9 | 0:08:24.5 | |
29. | PADĚRA František |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:58:41.9 | 0:08:50.5 |
30. | ZELLER Jeremy |
DT SWISS |
SUI | 1:02:36.1 | 0:12:44.7 |