Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Euroloppet 2018
seriál : serie logo

Skadi Loppet 2018

Běžecké lyžování
DÁTUM :17 - 18.3.2018 MIESTO :Bodenmais

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
FERRARI Francesco
Team Trentino Robinson
ITA 1:58:52.1 0:00:00.0
2.
ROHDE Florian
Atomic/Leki Nordic Team SC/TV Gefrees
GER 1:58:53.6 0:00:01.5
3.
MÄTTIG Valentin
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:58:54.0 0:00:01.8
4.
ONDRASEK Pavel
Fischer Racing Team
CZE 2:00:48.1 0:01:56.0
5.
ROČÁREK Jiří
Vltava Fund Craft Team
CZE 2:01:04.1 0:02:12.0
6.
KOŽÍŠEK Dušan
Dukla Liberec
CZE 2:07:55.2 0:09:03.0
7.
WAIDELICH Moritz
SC Enzklösterle
GER 2:08:00.7 0:09:08.5
8.
FRIEDRICH Christian
wsv weissenstadt
GER 2:08:12.4 0:09:20.2
9.
WÄHRISCH Sten
Skiclub Dresden-Niedersedlitz
GER 2:08:54.9 0:10:02.7
10.
KUGLER Simon
Union Liebenau
AUT 2:10:04.7 0:11:12.5
11.
GRÄF Jakub
Dukla Liberec
CZE 2:10:17.9 0:11:25.7
12.
KUHN Matthias
Salomon Nordic Team Austria
AUT 2:11:41.2 0:12:49.0
13.
WETTERLING Felix
Rossignol Nordic Ski Team
GER 2:12:20.7 0:13:28.5
14.
HOFFMANN Peter
sportcollection racing team
GER 2:13:07.2 0:14:15.0
15.
VANC Petr
Mercedes Benz Salomon team
CZE 2:13:49.2 0:14:57.0
16.
RICHTER Philipp
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 2:14:54.4 0:16:02.3
17.
KOCH Albin
ESV Nassau
GER 2:14:58.4 0:16:06.3
18.
PROVOD Ladislav
CZE 2:15:21.9 0:16:29.8
19.
EICHELSBACHER Sebastian
SC Münchberg
GER 2:16:03.2 0:17:11.0
20.
SELTER Benjamin
TV Attendorn
GER 2:17:22.7 0:18:30.5
21.
STEURER Thomas
toms coaching
GER 2:17:35.4 0:18:43.3
22.
TEPLY Robin
CZE 2:17:38.9 0:18:46.8
23.
PÁVEK Martin
CZU Praha
CZE 2:17:51.9 0:18:59.8
24.
RICHTER Michael
xc-ski.de A/N Skimarathon team
GER 2:17:53.7 0:19:01.5
25.
MARHOUN Petr
VSK MFF UK
CZE 2:18:34.5 0:19:42.3
26.
SIEGEL Jonas
WSV Schönsee
GER 2:18:50.7 0:19:58.5
27.
FISNAR Jiri
Vltava Fun Craft Team
CZE 2:19:17.2 0:20:25.0
28.
KOMANDNYY Ivan
Komandny’s team
RUS 2:19:45.7 0:20:53.5
29.
GUTHARDT Anton
TSV Retterode
GER 2:20:04.2 0:21:12.0
30.
KUGLER Tobias
Union Liebenau
AUT 2:20:19.7 0:21:27.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MORAVCOVA Klara
Ski klub Jablonec
CZE 2:22:43.4 0:00:00.0
2.
DONZALLAZ Nicole
Team Rossignol Suisse
SUI 2:28:52.2 0:06:08.7
3.
TANNER Petra
Skimarathon Team Austria
AUT 2:40:08.3 0:17:24.9
4.
MADĚROVÁ Michaela
Silvini Madshus Team
CZE 2:46:00.8 0:23:17.3
5.
MÜLLER Katrin
SV Grün-Weiß Pirna
GER 2:49:23.3 0:26:39.8
6.
OTTO Grit
sportcollection racing team
GER 2:49:37.8 0:26:54.3
7.
HORNFECK Ulla
Team Zipps
GER 2:50:08.5 0:27:25.1
8.
WAKOLM Monika
AUT 2:53:22.8 0:30:39.3
9.
HOPPE Greta
SC Rosenheim
GER 2:54:57.3 0:32:13.8
10.
HEINRICH Amelie
maloja glide to live team
GER 3:02:31.8 0:39:48.4
11.
MEYER Monika
SV TU Ilmenau
GER 3:04:13.1 0:41:29.6
12.
FÖRSTER Basilia
xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team
ITA 3:06:29.8 0:43:46.4
13.
BAUMGÄRTEL Katharina
Ski-Club-Carlsfeld
GER 3:10:21.8 0:47:38.4
14.
HIERSCHLÄGER Maria
SU Eidenberg
AUT 3:10:44.6 0:48:01.1
15.
SCHWERIN Julia
SSV Erfurt 02
GER 3:12:34.9 0:49:51.4
16.
SZMEL Ewa
Stacja Jakuszyce-Salomon
POL 3:16:35.4 0:53:51.9
17.
MOORS Christine
Ski und Bike Deggendorf
GER 3:18:15.4 0:55:31.9
18.
KROß Kathrin
GER 3:28:14.4 1:05:31.0
19.
HÄRER Gertrud
SC Lauf
GER 3:29:17.7 1:06:34.2
20.
HAYEK Ingrid
AUT 3:38:05.1 1:15:21.6
21.
WOLKERSTRORFER Theresia
SU Eidenberg
AUT 3:43:55.2 1:21:11.8
22.
JĘDRUCH Marta
AJ'S FENWICK'S Team
POL 3:44:14.2 1:21:30.8
23.
WIKSTRÖM Mary-Ann
Team Electrofit
FIN 3:48:12.7 1:25:29.3
24.
WEISER Sindy
GER 3:49:26.5 1:26:43.0
25.
BERGSMYR Arna
PWT Travel AS Norwegen
NOR 3:55:07.3 1:32:23.8
26.
SCHREITER Ulrike
DAV Plauen-Vogtland
GER 3:55:31.8 1:32:48.3
27.
RONGE Angelika
AUT 4:04:26.8 1:41:43.3
28.
GILL Elke
SC Riesa
GER 4:52:55.3 2:30:11.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VOGT Jacob
SG Holzhau
GER 1:07:42.4 0:00:00.0
2.
WALTHER Jakob
Fischer Racing Team
GER 1:07:59.9 0:00:17.4
3.
SVARC Martin
Ski klub Jablonec
CZE 1:09:10.6 0:01:28.2
4.
GNÜCHTEL Justin
SV Stützengrün
GER 1:10:33.3 0:02:50.8
5.
DEBERTIN Daniel
ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 1:11:04.6 0:03:22.2
6.
SLECHTA Daniel
Fischer Racing Team
CZE 1:11:23.9 0:03:41.5
7.
BECKER Manuel
Team LEKI
GER 1:12:28.1 0:04:45.7
8.
HARTIG Fabian
ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 1:13:09.1 0:05:26.7
9.
FRITZSCH Nick
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 1:13:49.1 0:06:06.7
10.
FRÄSDORF Jean-Michel
Skiverein Hasselfelde
GER 1:14:37.1 0:06:54.7
11.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
MFF UK Praha
CZE 1:14:52.4 0:07:10.0
12.
DEBERTIN Dirk
ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 1:15:29.6 0:07:47.2
13.
WEBER Alexander
SC DHfK Leipzig
GER 1:15:39.1 0:07:56.7
14.
LAMPL Lorenz
SC Türnitz
AUT 1:16:22.7 0:08:40.2
15.
WEIHER Stefan
TSV Buching
GER 1:17:40.4 0:09:58.0
16.
CIPRIAN Stefano
Sport Auer Obertillach
ITA 1:18:35.7 0:10:53.2
17.
EDER Julian
SV Finsterau
GER 1:18:54.8 0:11:12.3
18.
HOLLAND Marcel
WSV Benneckenstein
GER 1:19:03.7 0:11:21.2
19.
WEIß Michael
SC Altenau
GER 1:20:09.2 0:12:26.7
20.
SZCZOTKA Mateusz
POL 1:20:10.2 0:12:27.8
21.
VATER Gerhard
Löffler-Skadi-Loppet-Team
GER 1:20:13.4 0:12:31.0
22.
HÖGL Stefan
Team Icehouse
GER 1:20:33.9 0:12:51.5
23.
KRÄMER Fabian
TuWi Adenau
GER 1:20:43.6 0:13:01.1
24.
KUCHL Johannes
Löffler-Skadi-Loppet-Team
GER 1:21:07.7 0:13:25.3
25.
BRÜNNEL Felix
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 1:21:49.9 0:14:07.5
26.
GILLESSEN Martin
Team Zipps TuWi Adenau
GER 1:22:39.2 0:14:56.8
27.
LEHNUNG Kai-Uwe
SV Grün-Weiß Pirna
GER 1:23:12.7 0:15:30.3
28.
HEIDRICH-MEISNER Karl
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:23:14.2 0:15:31.8
29.
WENIGER Andreas
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 1:23:27.4 0:15:45.0
30.
NOLL Pablo
TSV Poppenhausen
GER 1:23:32.7 0:15:50.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
LÖSCHKE Jessica
TSV Leuna e.V.
GER 1:17:23.7 0:00:00.0
2.
BOUDIKOVA Adela
Fischer Racing Team
CZE 1:17:25.2 0:00:01.4
3.
FRANKE Angelina
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:20:43.7 0:03:20.0
4.
HUJEROVA Tereza
Ski klub Jablonec
CZE 1:22:00.4 0:04:36.7
5.
BECKER Linda
Sc Vöhrenbach
GER 1:25:27.7 0:08:04.0
6.
FRIČKOVÁ Pavla
VSK ELEKTRO ČVUT Praha
CZE 1:26:50.9 0:09:27.2
7.
SIMEONI Federica
Sport Auer Obertillach
ITA 1:30:09.7 0:12:46.0
8.
LEHMANN Sarah
Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge
GER 1:31:48.2 0:14:24.5
9.
ENDERS Katrin
SWV Goldlauter-Heidersbach
GER 1:32:56.5 0:15:32.7
10.
KAIN Melanie
SV Stützengrün
GER 1:34:44.7 0:17:21.0
11.
BANI Sina
SC Buntenbock
GER 1:35:53.5 0:18:29.8
12.
ZIMARE Rosa
SG Klotzsche e.V. Abt. Ski
GER 1:36:55.2 0:19:31.5
13.
CLAUß Alexandra
Einsiedler Skiverein
GER 1:37:57.7 0:20:34.0
14.
HEIDRICH-MEISNER Ruth
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:38:11.7 0:20:48.0
15.
STIEHLER Paula Anna
SG Klotzsche e.V. Abt. Ski
GER 1:40:03.3 0:22:39.6
16.
LINNÉ Charlotte
Skiklub Dresden Niedersedlitz
GER 1:41:59.5 0:24:35.8
17.
NEBEL Antje
xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team
GER 1:43:03.5 0:25:39.8
18.
KAGERBAUER Simone
xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team
GER 1:43:08.7 0:25:45.0
19.
MATATKO Franziska
SV Grün-Weiß Pirna
GER 1:43:55.5 0:26:31.8
20.
WERDER Raili
TSG Backnang
FIN 1:44:45.3 0:27:21.6
21.
TÜNNERMANN Gudrun
GER 1:45:01.5 0:27:37.7
22.
ZIMARE Franziska
SG Klotzsche e.V. Abt. Ski
GER 1:45:37.8 0:28:14.1
23.
BOETTCHER Birgit
SC Buntenbock
GER 1:45:38.5 0:28:14.8
24.
SELTMANN Annika
SV Tanne Thalheim
GER 1:46:10.3 0:28:46.6
25.
STRAUB Angelina
WSV Grün Weis Elbingerode
GER 1:46:24.3 0:29:00.6
26.
NEISES Sarah
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:46:54.3 0:29:30.6
27.
SCHENK Franziska
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:47:44.3 0:30:20.6
28.
SPORKERT Sibylle
SLC Kirchberg im Wald
GER 1:48:30.6 0:31:06.9
29.
WOLFRAM Heidi
SWV Goldlauter-Heidersbach
GER 1:49:44.1 0:32:20.4
30.
WETTERLING Stephanie
WSV Elbingerode
GER 1:52:11.3 0:34:47.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ESCHER Toni
Fischer Racing Team
GER 1:21:35.3 0:00:00.0
2.
WEICK Erik
SVE Frankenhain
GER 1:23:59.5 0:02:24.2
3.
GRÄF Jakub
Dukla Liberec
CZE 1:24:04.6 0:02:29.2
4.
STRÜBEL Josua
SC Seebach
GER 1:24:06.6 0:02:31.2
5.
HOLLANDT Florian
SWV Goldlauter
GER 1:24:08.8 0:02:33.5
6.
JANKE Maximilian
WSV Oberhof
GER 1:27:00.1 0:05:24.7
7.
FRIEDRICH Christian
wsv weissenstadt
GER 1:27:11.6 0:05:36.2
8.
KOŽÍŠEK Dušan
Dukla Liberec
CZE 1:28:56.3 0:07:21.0
9.
SVARC Martin
Ski klub Jablonec
CZE 1:29:24.3 0:07:49.0
10.
HERZOG Daniel
spvgg oberkreuzberg
GER 1:29:42.3 0:08:07.0
11.
KASTENHUBER Simon
Madshus Racing Team
GER 1:29:43.3 0:08:08.0
12.
ROTHBERGER Markus
Salomon Racing Austria
AUT 1:32:18.4 0:10:43.0
13.
HOFFMANN Peter
sportcollection racing team
GER 1:33:23.4 0:11:48.0
14.
ROHRMOSER Stefan
USV Hüttschlag
AUT 1:33:47.1 0:12:11.8
15.
EICHELSBACHER Sebastian
SC Münchberg
GER 1:33:49.1 0:12:13.8
16.
LAHER Leo
TSU Waldmark
AUT 1:33:53.6 0:12:18.3
17.
DOHNAL Tomas
SC Girkhausen
CZE 1:33:55.4 0:12:20.0
18.
TOPLITSCH Harald
UrsprungRacing
AUT 1:34:20.1 0:12:44.8
19.
SCHREIER Michael
Fischer Racing Team
GER 1:34:25.1 0:12:49.8
20.
KALIBA Štěpán
Mercedes Benz Salomon team
CZE 1:35:53.1 0:14:17.8
21.
KNATSKO Aliaksandr
BLR 1:35:54.6 0:14:19.3
22.
LANGER Thomas
TV Kempten
GER 1:36:10.4 0:14:35.0
23.
CIPRIAN Stefano
Sport Auer Obertillach
ITA 1:36:19.1 0:14:43.8
24.
WANNINGER Tobias
Nordic Team Klingenbrunn
GER 1:36:55.9 0:15:20.5
25.
BOKOVIKOV Alexey
BMSTU Biathlon Moscow
RUS 1:37:26.6 0:15:51.3
26.
DANNER Sepp
SSC Jachenau
GER 1:37:39.4 0:16:04.0
27.
GAFFAL Peter
SK Berchtesgaden
GER 1:37:47.9 0:16:12.5
28.
KEMPE Thomas
UrsprungRacing
AUT 1:37:58.1 0:16:22.8
29.
BRECHENMACHER Jochen
SV Baiersbronn
GER 1:38:01.9 0:16:26.5
30.
YASTREBOV Andriy
Triatman
UKR 1:38:17.1 0:16:41.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MORAVCOVA Klara
Ski klub Jablonec
CZE 1:35:06.6 0:00:00.0
2.
MUTSCHELLER Sigrid
Fischer Racing Team
GER 1:35:45.1 0:00:38.5
3.
SCHERER Stefanie
SC Wall
GER 1:37:08.1 0:02:01.5
4.
SCHNEIDER Sophia
SV Oberteisendorf
GER 1:39:54.1 0:04:47.5
5.
DONZALLAZ Nicole
Team Rossignol Suisse
SUI 1:41:30.9 0:06:24.2
6.
UNGER Sina
SV Stützengrün
GER 1:41:53.1 0:06:46.5
7.
LUTSYKOVICH Aliona
BLR 1:44:06.1 0:08:59.5
8.
UZICK Liudmila
sk rueckenwind
RUS 1:47:04.9 0:11:58.2
9.
EISCHER Birgit
USC Atomic St. Leonhard
AUT 1:47:31.6 0:12:25.0
10.
BÖTTCHER Rika Elin
SC Buntenbock
GER 1:49:26.1 0:14:19.5
11.
TRÖGER Nicole
SC Großberg * Skigo
GER 1:51:21.9 0:16:15.3
12.
OTTO Grit
sportcollection racing team
GER 1:51:27.6 0:16:21.0
13.
MÜLLER Katrin
SV Grün-Weiß Pirna
GER 1:51:55.2 0:16:48.5
14.
SIMEONI Federica
Sport Auer Obertillach
ITA 1:52:10.9 0:17:04.3
15.
ARTINGER Linda
SC Bodenmais
GER 1:52:55.9 0:17:49.3
16.
HOPPE Greta
SC Rosenheim
GER 1:53:12.1 0:18:05.5
17.
ENDERS Katrin
SWV Goldlauter-Heidersbach
GER 1:53:40.6 0:18:34.0
18.
RICKL Juliane
Sprgg Lam Ski Nordisch
GER 1:58:06.9 0:23:00.3
19.
BAUMGÄRTEL Katharina
Ski-Club-Carlsfeld
GER 2:01:38.4 0:26:31.8
20.
WALLNER Monika
WSV Rabenstein
GER 2:02:46.4 0:27:39.8
21.
GMEINWIESER Sandra
GER 2:03:17.2 0:28:10.6
22.
KOMANDNAYA Anna
Komandny’s team
RUS 2:06:14.0 0:31:07.3
23.
SCHMAUCH Rebecca
Post SV Nürnberg
GER 2:09:22.7 0:34:16.1
24.
DOTZAUER Stefanie
SV Lok Eilenburg
GER 2:10:43.7 0:35:37.1
25.
DOTZAUER Anja
SV Lok Eilenburg
GER 2:10:43.7 0:35:37.1
26.
FÖRSTER Basilia
xc-ski.de A|N Skimarathon Team
ITA 2:11:34.2 0:36:27.6
27.
HÄRER Gertrud
SC Lauf
GER 2:11:56.2 0:36:49.6
28.
SCHEID Yvonne
Post SV Nürnberg
GER 2:13:56.7 0:38:50.1
29.
WOLF Carmen
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 2:14:58.7 0:39:52.1
30.
BANI Sina
SC Buntenbock
GER 2:16:39.7 0:41:33.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VOGT Jacob
SG Holzhau
GER 0:43:04.1 0:00:00.0
2.
SEIFERT Tim
VSC Klingenthal
GER 0:44:02.4 0:00:58.2
3.
WALTHER Jakob
Fischer Racing Team
GER 0:44:04.4 0:01:00.2
4.
DEBERTIN Daniel
ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 0:44:06.6 0:01:02.5
5.
BECKER Manuel
Team LEKI
GER 0:45:10.6 0:02:06.5
6.
ALRAUN Fabian
Fischer Racing Team
GER 0:45:40.9 0:02:36.7
7.
MÁNEK Jiří
Fischer Ski klub Sumava Vimperk
CZE 0:46:03.9 0:02:59.7
8.
SELTER Benjamin
TV Attendorn
GER 0:46:04.3 0:03:00.2
9.
SCHWEINBERG Markus
SC Füssen/BwF
GER 0:46:06.1 0:03:01.9
10.
NEUBERGER Markus
Löffler-Skadi-Loppet-Team
GER 0:46:13.8 0:03:09.7
11.
BÜTTNER Christoph
SC Steinheid
GER 0:46:16.6 0:03:12.4
12.
WURZER Johannes
FC Langdorf
GER 0:46:55.4 0:03:51.3
13.
FRITZSCH Nick
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 0:47:25.9 0:04:21.7
14.
SIEGEL Jonas
WSV Schönsee
GER 0:47:49.4 0:04:45.2
15.
ŠVEJDA Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:47:51.4 0:04:47.2
16.
WEBER Alexander
SCDHfK Leipzig
GER 0:47:51.6 0:04:47.5
17.
GUTHARDT Anton
TSV Retterode
GER 0:48:05.6 0:05:01.5
18.
KOCH Philipp
ESV Nassau
GER 0:48:15.4 0:05:11.2
19.
KOCH Albin
ESV Nassau
GER 0:48:24.1 0:05:20.0
20.
FRÄSDORF Jean-Michel
Skiverein Hasselfelde
GER 0:49:02.2 0:05:58.0
21.
WEIHER Stefan
TSV Buching
GER 0:49:32.1 0:06:28.0
22.
AKSOY Soran
Ski&Bike Deggendorf
GER 0:49:40.1 0:06:36.0
23.
PAVLÁSEK Šimon
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:50:01.1 0:06:57.0
24.
MANSKE Lukas
Leki XC Team Oberfranken
GER 0:50:06.6 0:07:02.5
25.
HOLOUBEK Ondra
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:50:18.1 0:07:14.0
26.
LAMPL Lorenz
SC Türnitz
AUT 0:50:35.9 0:07:31.7
27.
NOLL Pablo
TSV Poppenhausen
GER 0:50:43.1 0:07:39.0
28.
KOCH Stephan
ESV Nassau
GER 0:50:46.9 0:07:42.7
29.
TISCHLER Josef
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:51:12.4 0:08:08.2
30.
VACHUTA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:51:15.1 0:08:11.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HAGER Kim
Leki XC Team Oberfranken
GER 0:49:26.4 0:00:00.0
2.
HUJEROVA Tereza
Ski klub Jablonec
CZE 0:53:16.2 0:03:49.7
3.
BECKER Linda
Sc Vöhrenbach
GER 0:53:21.9 0:03:55.5
4.
SCHULTES Lena
Leki XC Team Oberfranken
GER 0:54:49.1 0:05:22.7
5.
BECK Veronika
WSV Grafenau
GER 0:55:44.4 0:06:18.0
6.
LEHMANN Sarah
Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge
GER 0:55:50.1 0:06:23.7
7.
ZEIßLER Jule
Leki XC Team Oberfranken
GER 0:56:01.4 0:06:35.0
8.
OTT Louisa
Leki XC Team Oberfranken
GER 0:58:15.1 0:08:48.7
9.
HABERSTUMPF Katharina
Leki XC Team Oberfranken
GER 0:58:15.1 0:08:48.7
10.
KRAUß Marie
Dorfchemnitzer SV
GER 0:58:17.1 0:08:50.7
11.
GROIß Laura
SU Böhmerwald
AUT 0:58:29.9 0:09:03.5
12.
KÖLBEL Sandra Karen
VSC Klingenthal
GER 1:00:05.2 0:10:38.7
13.
MATATKO Franziska
SV Grün-Weiß Pirna
GER 1:00:09.7 0:10:43.2
14.
DANNER Christina
SSC Jachenau
GER 1:00:37.7 0:11:11.2
15.
EIMANN Milena
WSV Clausthal-Zellerfeld
GER 1:01:22.7 0:11:56.3
16.
MAYER Melina
SC Scardanal Bonaduz
SUI 1:01:24.4 0:11:58.0
17.
STIEHLER Paula Anna
SG Klotzsche e.V. Abt. Ski
GER 1:01:28.7 0:12:02.3
18.
ZIMMERMANN Amelie
SG Klotzsche
GER 1:01:59.9 0:12:33.5
19.
VOGL Linda
Sprgg Lam Ski Nordisch
GER 1:03:04.2 0:13:37.7
20.
ZIMARE Franziska
SG Klotzsche e.V. Abt. Ski
GER 1:03:10.7 0:13:44.3
21.
KOBLMÜLLER Marlene
SU Eidenberg
AUT 1:03:53.7 0:14:27.3
22.
SEYFFERTH Denise
VSC Klingenthal
GER 1:04:21.4 0:14:55.0
23.
CLAUß Alexandra
Einsiedler Skiverein
GER 1:04:29.7 0:15:03.3
24.
SELTER Lea
TV Attendorn
GER 1:04:41.7 0:15:15.3
25.
ZIMARE Rosa
SG Klotzsche e.V. Abt. Ski
GER 1:05:28.7 0:16:02.3
26.
SPORKERT Sibylle
SLC Kirchberg im Wald
GER 1:05:32.7 0:16:06.3
27.
SVITILOVA Dagmar
SV Bayerisch Eisenstein
GER 1:07:16.7 0:17:50.3
28.
NEBEL Antje
xc-ski.de A|N Skimarathon Team
GER 1:07:28.7 0:18:02.3
29.
BOETTCHER Birgit
SC Buntenbock
GER 1:07:31.4 0:18:05.0
30.
KAGERBAUER Simone
xc-ski.de A|N Skimarathon Team
GER 1:07:56.2 0:18:29.8

Kontaktujte časomíru