Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : ČP XCO MTB 2018

ČP XCO MTB Praha UCI/C1

MTB
DÁTUM :21 - 22.4.2018 MIESTO :Praha

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:42.2 0:00:00.0
2.
JECH Filip
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:27:00.2 0:00:17.9
3.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:27:08.5 0:00:26.2
4.
VENCL Libor
Eleven mercedes-benz mitas
CZE 0:27:14.7 0:00:32.4
5.
NOVOTNÝ Ondřej
Dukla Praha
CZE 0:27:38.2 0:00:55.9
6.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:47.2 0:01:04.9
7.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:27:48.0 0:01:05.7
8.
KERL Maximilian
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:28:12.0 0:01:29.7
9.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:17.2 0:01:34.9
10.
VIK Matěj
Dukla Praha
CZE 0:28:35.5 0:01:53.2
11.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:28:44.2 0:02:02.0
12.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:29:03.0 0:02:20.7
13.
BÁRTA Martin
CK Bítovská
CZE 0:29:14.2 0:02:31.9
14.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:29:20.0 0:02:37.7
15.
CHÝLE Filip
Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 0:29:20.7 0:02:38.4
16.
PIVNIČKA Jakub
Pítr Bikes
CZE 0:29:26.2 0:02:43.9
17.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:29:29.7 0:02:47.4
18.
TERŠL Robin
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:29:31.2 0:02:48.9
19.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:29:34.2 0:02:51.9
20.
PAŘÍK Vojtěch
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:29:37.5 0:02:55.2
21.
BERNÁT Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:47.2 0:03:04.9
22.
KUBA Jakub
Bikeclinic junior team
CZE 0:29:49.5 0:03:07.2
23.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:29:59.5 0:03:17.2
24.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:30:08.2 0:03:25.9
25.
KULHA Filip
ŠKC Dubnica n/Váhom
CZE 0:30:12.2 0:03:29.9
26.
PAVLÍČEK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:30:13.0 0:03:30.7
27.
HLÁVKA Adam
Sportovní kurzy.cz
CZE 0:30:13.2 0:03:31.0
28.
TABARA Šimon
BIKE 2000
CZE 0:30:14.0 0:03:31.7
29.
GROH Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:30:26.7 0:03:44.5
30.
CHOVANEC Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:30:31.7 0:03:49.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:11.9 0:00:00.0
2.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:34.2 0:01:22.2
3.
MIŠOŇOVÁ Veronika
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:30:10.4 0:01:58.5
4.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:30:22.9 0:02:11.0
5.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:30:25.4 0:02:13.5
6.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:30:49.9 0:02:38.0
7.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:31:36.9 0:03:25.0
8.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:31:43.2 0:03:31.2
9.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:31:59.4 0:03:47.5
10.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:32:11.7 0:03:59.7
11.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:32:24.9 0:04:13.0
12.
KAUFMANN Natalie
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V.
GER 0:32:39.9 0:04:28.0
13.
TERŠL Anna
Bikeclinic junior team
CZE 0:32:55.2 0:04:43.2
14.
RŮŽIČKOVÁ Anna
Dukla Praha
CZE 0:33:02.2 0:04:50.2
15.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:33:16.7 0:05:04.7
16.
PŮBALOVÁ Nela
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:33:33.2 0:05:21.2
17.
MARKOVÁ Adéla
Dukla Praha
CZE 0:34:06.4 0:05:54.5
18.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:34:21.2 0:06:09.2
19.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:34:31.9 0:06:20.0
20.
GRZEGORZEWSKA Natalia
POL 0:34:41.2 0:06:29.2
21.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:34:59.7 0:06:47.7
22.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:35:14.7 0:07:02.7
23.
DLASKOVÁ Vanda
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:35:22.4 0:07:10.5
24.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:35:40.2 0:07:28.2
25.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:36:06.4 0:07:54.5
26.
OLIVOVÁ Denisa
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:36:46.9 0:08:35.0
27.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:37:13.7 0:09:01.7
28.
SMUTNÁ Anna
Drahanský sport team
CZE 0:37:25.2 0:09:13.2
29.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:37:41.4 0:09:29.5
30.
HEJMAN Wiktoria
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
POL 0:37:49.2 0:09:37.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BRADÁČ Adam
Dukla Praha
CZE 0:18:37.1 0:00:00.0
2.
KRÁL Kryštof
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:19:10.9 0:00:33.7
3.
SVATUŠKA Jakub
CK Bítovská
CZE 0:19:37.4 0:01:00.2
4.
PURNOCH Matyáš
Bikeclinic junior team
CZE 0:19:46.1 0:01:09.0
5.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic junior team
CZE 0:19:53.4 0:01:16.2
6.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:19:55.1 0:01:18.0
7.
LIENERT Patrik
Bikeclinic junior team
CZE 0:20:00.9 0:01:23.7
8.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:20:20.6 0:01:43.5
9.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:20:22.9 0:01:45.7
10.
WOLLER Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:20:33.6 0:01:56.5
11.
HABR Christien
Bikeclinic junior team
CZE 0:20:35.4 0:01:58.2
12.
ŠAFRÁNEK Ondřej
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:20:39.6 0:02:02.5
13.
MUŠÁLEK Jakub
CZE 0:20:44.1 0:02:07.0
14.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:20:46.4 0:02:09.2
15.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:21:07.4 0:02:30.2
16.
STREJČEK Adam
Bikeclinic junior team
CZE 0:21:10.6 0:02:33.5
17.
HOŠEK Adam
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:21:17.4 0:02:40.2
18.
HENDRYCH Vojta
Bike Freaks Holice
CZE 0:21:23.1 0:02:46.0
19.
SOUSTRUŽNÍK Jan
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:31.1 0:02:54.0
20.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:21:33.9 0:02:56.7
21.
MATULA Ondřej
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:21:33.9 0:02:56.7
22.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:21:40.4 0:03:03.2
23.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:21:43.9 0:03:06.7
24.
MANSFELD Tadeáš
Profi Sport Cheb
CZE 0:22:01.1 0:03:24.0
25.
BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:22:03.1 0:03:26.0
26.
KERL Sebastian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:22:11.1 0:03:34.0
27.
NAJSER Karel
SK Jantar Opava
CZE 0:22:13.6 0:03:36.5
28.
KNIHA Petr
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:22:21.5 0:03:44.3
29.
KOČVARA Jakub
Drahanský sport team
CZE 0:22:21.5 0:03:44.4
30.
PRCHAL Jaroslav
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:22:21.6 0:03:44.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ČERNÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:21:12.3 0:00:00.0
2.
DUŠKOVÁ Kateřina
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:21:31.1 0:00:18.7
3.
KROUPOVÁ Zuzana
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:21:52.3 0:00:40.0
4.
GOTTWALDOVÁ Amálie
MORAVEC Team
CZE 0:22:23.8 0:01:11.5
5.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:22:41.6 0:01:29.2
6.
DUBCOVÁ Štěpánka
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:23:18.6 0:02:06.2
7.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:23:25.6 0:02:13.2
8.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:30.6 0:02:18.2
9.
VIKOVÁ Hanka
Dukla Praha
CZE 0:23:50.1 0:02:37.7
10.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:50.3 0:02:38.0
11.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK Edie tým
CZE 0:23:57.8 0:02:45.5
12.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:03.8 0:02:51.5
13.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:24:06.3 0:02:54.0
14.
STRAKATÁ Vendula
Dukla Praha
CZE 0:24:13.8 0:03:01.5
15.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:24:32.6 0:03:20.2
16.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike Freaks Holice
CZE 0:24:50.6 0:03:38.2
17.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:24:56.3 0:03:44.0
18.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:24:58.9 0:03:46.5
19.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklomarket
CZE 0:25:05.7 0:03:53.3
20.
CIBULKOVÁ Tereza
Bikeclinic junior team
CZE 0:25:23.1 0:04:10.7
21.
TLAMKOVÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:25:38.6 0:04:26.2
22.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:25:43.3 0:04:31.0
23.
DINGOVÁ Anna
BSK racing juniors
CZE 0:26:12.3 0:05:00.0
24.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT leraK Blansko
CZE 0:26:28.8 0:05:16.5
25.
BERANOVÁ Jana
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:58.3 0:06:46.0
26.
NEUGEBAUEROVÁ Karolína
sportovnikurzy.cz
CZE 0:28:14.6 0:07:02.2
27.
KŘIKAVOVÁ Anděla
kola-bbm.cz
CZE 0:28:27.9 0:07:15.5
28.
HODINOVÁ Nicol
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:29:32.8 0:08:20.5
29.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
Cyklosport Pitstop.cz
CZE 0:30:11.6 0:08:59.2
30.
KONČÍKOVÁ Ella
Bike Club Špindl
CZE 0:30:42.1 0:09:29.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SVOBODA David
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:09:19.6 0:00:00.0
2.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:09:25.4 0:00:05.7
3.
KUBĚNA Daniel
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:09:39.6 0:00:20.0
4.
ICHA Martin
Cyclo Racing Team Rakovník
CZE 0:09:57.1 0:00:37.5
5.
VAJSEJTL Jan
Bikeclinic junior team
CZE 0:09:57.9 0:00:38.2
6.
REK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:09:58.1 0:00:38.5
7.
VALENTA Věnek
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:10:00.1 0:00:40.5
8.
VAŠINA Timotěj
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:10:05.4 0:00:45.7
9.
URBAN Jakub
VRV TEAM z.s.
CZE 0:10:05.9 0:00:46.2
10.
ICHA David
CZE 0:10:11.1 0:00:51.5
11.
DUBEC Martin
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:10:13.1 0:00:53.5
12.
ŠAFRÁNEK Martin
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:10:21.6 0:01:02.0
13.
BLAHOUT Jonáš
Dukla Praha
CZE 0:10:25.4 0:01:05.7
14.
TESAŘÍK Jakub
CYKLOTEAM KOLARNA
CZE 0:10:29.1 0:01:09.5
15.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:10:29.6 0:01:10.0
16.
PURNOCH Jan
Bikeclinic junior team
CZE 0:10:31.6 0:01:12.0
17.
VOREL Lukáš
Bike Clinic Junior team
CZE 0:10:33.6 0:01:14.0
18.
LIPENSKÝ Matouš
MORAVEC Team
CZE 0:10:41.9 0:01:22.2
19.
DOUDĚRA Petr
Cyklocentrum Choceň
CZE 0:10:44.9 0:01:25.2
20.
HORÁK Adam
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:10:45.9 0:01:26.2
21.
VÁVRA Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:10:47.4 0:01:27.7
22.
JANOVSKÝ Tomáš
CZE 0:10:47.6 0:01:28.0
23.
HANUŠ František
Pocta
CZE 0:10:47.9 0:01:28.2
24.
ZÁHOREC Michal
AC Sparta Praha-cycling
CZE 0:10:50.1 0:01:30.5
25.
PEŠEK Tomáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:10:53.1 0:01:33.5
26.
LISÝ Vít
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:10:53.2 0:01:33.6
27.
VILK Viktor
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:10:54.0 0:01:34.3
28.
SIMBARTL Richard
CK Bítovská
CZE 0:10:54.9 0:01:35.2
29.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:10:55.6 0:01:36.0
30.
TVRZ Jan
BSK CYKLO-MARKET juniors
CZE 0:10:59.6 0:01:40.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:10:08.4 0:00:00.0
2.
KOLÁŘOVÁ Babeta
Dukla Praha
CZE 0:10:41.2 0:00:32.7
3.
VÁVROVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:10:46.2 0:00:37.7
4.
DUBCOVÁ Anna
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:11:04.2 0:00:55.7
5.
JANOVSKÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:11:09.2 0:01:00.7
6.
VÍTKOVÁ Sára
bike club Mesto Touškov
CZE 0:11:10.2 0:01:01.7
7.
HOJDOVÁ Michaela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:11:21.9 0:01:13.5
8.
KROUPOVÁ Jolana
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:11:23.4 0:01:14.9
9.
MITRYCHOVÁ Lucie
kola-bbm.cz
CZE 0:11:32.2 0:01:23.7
10.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:33.9 0:01:25.5
11.
JIRÁSKOVÁ Ema
Mitas team
CZE 0:11:34.4 0:01:26.0
12.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
TJ Škoda M.Boleslav
CZE 0:11:37.4 0:01:29.0
13.
JAROŠOVÁ Emílie
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT
CZE 0:11:37.9 0:01:29.5
14.
PETRÁČKOVÁ Anna
P.J.P.T. junior team
CZE 0:11:40.7 0:01:32.2
15.
BATELKOVÁ Klára
Bikeclinic junior team
CZE 0:11:40.8 0:01:32.3
16.
KYSELOVÁ Aneta
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:11:42.9 0:01:34.5
17.
LIENERTOVÁ Monika
BJT
CZE 0:11:44.4 0:01:36.0
18.
BATELKOVÁ Daniela
Bikeclinic junior team
CZE 0:11:50.4 0:01:42.0
19.
SLUKOVÁ Klotylda
SK VELO PRAHA
CZE 0:11:51.2 0:01:42.7
20.
BARTOŠOVÁ Kateřina
GO-RIDERS Písek
CZE 0:11:52.9 0:01:44.5
21.
NOVOTNÁ Justýna
MORAVEC Team
CZE 0:11:55.2 0:01:46.7
22.
BURGERMEISTEROVÁ Lucie
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:12:03.7 0:01:55.2
23.
KOUDELKOVÁ Lucie
MORAVEC Team
CZE 0:12:09.4 0:02:01.0
24.
ROSOVÁ Jolana
CK LOKO Rakovník
CZE 0:12:15.8 0:02:07.3
25.
JEŘÁBKOVÁ Martina
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:12:15.9 0:02:07.5
26.
HRADÍLKOVÁ Zuzana
MG Bike Team
CZE 0:12:43.7 0:02:35.2
27.
ŠIRUČKOVÁ Eliška
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:12:50.2 0:02:41.7
28.
VOTÍPKOVÁ Andrea
Pitstop Klatovy
CZE 0:13:26.2 0:03:17.7
29.
HIKLOVÁ Kateřina
Kosmos Bikes Mlada Boleslav
CZE 0:14:16.0 0:04:07.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JOGL Denis
CK LOKO Rakovník
CZE 0:06:45.1 0:00:00.0
2.
PŇOVSKÝ Sebastian
CZE 0:06:46.9 0:00:01.7
3.
HLADÍK František
IVARCS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:47.1 0:00:01.9
4.
RADA Vojtěch
Bikeclinic junior team
CZE 0:06:47.7 0:00:02.5
5.
BRADÁČ Michal
Dukla Praha
CZE 0:06:49.9 0:00:04.7
6.
HAVLÍČEK Adam
Dukla Praha
CZE 0:07:05.1 0:00:20.0
7.
ŠALANDA Adam
PATRY CYCLING TEAM Třešť
CZE 0:07:13.1 0:00:28.0
8.
MEIER Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:07:21.4 0:00:36.2
9.
DOBRÝ Radim
CK LOKO Rakovník
CZE 0:07:44.1 0:00:59.0
10.
PITEL Ondřej
Cyklosport Pitstop.cz
CZE 0:07:45.9 0:01:00.7
11.
ČERMÁK Denis
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:07:47.6 0:01:02.5
12.
STRAKATÝ Šimon
Dukla Praha
CZE 0:07:56.0 0:01:10.8
13.
BONDY Štěpán
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:07:56.1 0:01:11.0
14.
MAKOVEC Dominik
Cyklosport - Pitstop.cz
CZE 0:08:12.7 0:01:27.5
15.
ŠKOPEK Patrik
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:08:13.7 0:01:28.5
16.
KOVAŘÍK Jan
Cyklo Sport Pitstop Klatovy
CZE 0:08:13.7 0:01:28.5
17.
CICHÁK Mikuláš
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:08:18.7 0:01:33.5
18.
DINGA Jan
BSK racing juniors
CZE 0:08:19.4 0:01:34.2
19.
RYBÁŘ Kryštov
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:19.4 0:01:34.2
20.
RAITMAYER Filip
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:08:33.1 0:01:48.0
21.
ICHA Mikoláš
Cykloteam Ostrov
CZE 0:08:43.1 0:01:58.0
22.
HORN Josef
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:08:49.4 0:02:04.2
23.
POSPÍŠIL Jan
Bike Clinic Junior team
CZE 0:08:52.1 0:02:07.0
24.
VŠEL Ondřej
Bikeclinic junior team
CZE 0:08:52.9 0:02:07.7
25.
PIŽENOSIL Adam
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:09:08.9 0:02:23.7
26.
ŠIRUČEK Ondřej
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:09:30.1 0:02:45.0
27.
KŘIŽÁK Matěj
CK LOKO Rakovník
CZE 0:09:33.7 0:02:48.5
28.
BURGERMEISTER Karel
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:09:38.4 0:02:53.2
29.
HRDINA Adam
BIKERANCH
CZE 0:09:51.6 0:03:06.5
30.
POSPÍŠIL Michal
Bikeclinic junior team
CZE 0:09:53.4 0:03:08.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VÍTKOVÁ Nela
bike club Mesto Touskov
CZE 0:07:19.5 0:00:00.0
2.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:07:22.5 0:00:03.0
3.
VÝBORNÁ Marianna
Bikeclinic junior team
CZE 0:07:32.5 0:00:13.0
4.
SPORYSCHOVÁ Nela
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:07:57.5 0:00:38.0
5.
PAŘÍKOVÁ Adéla
Kosmos Bikes Mladá Boleslav
CZE 0:08:04.2 0:00:44.7
6.
ZEMANOVÁ Laura
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:08:09.7 0:00:50.2
7.
BAŽANTOVÁ Anežka
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:08:10.5 0:00:51.0
8.
BOHÁNSKÁ Vanesa
SKI Team Liberec
CZE 0:08:11.7 0:00:52.2
9.
BRABCOVÁ Andrea
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:08:14.2 0:00:54.7
10.
SOUČKOVÁ Amelie
Bikeclinic junior team
CZE 0:08:16.7 0:00:57.2
11.
GOTTWALDOVÁ Lucie
MORAVEC Team
CZE 0:08:17.0 0:00:57.5
12.
KRALOVA Eliska
AC Sparta Praha junior cycling
CZE 0:08:28.5 0:01:09.0
13.
ZEMANOVÁ Linda
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:08:30.0 0:01:10.5
14.
KLUGOVÁ Ester
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:08:46.8 0:01:27.2
15.
REKOVÁ Anna
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:50.0 0:01:30.5
16.
SLUKOVÁ Babeta
SK VELO PRAHA
CZE 0:08:51.0 0:01:31.5
17.
LHOTÁKOVÁ Kristýna
Rohozec Amulet Team
CZE 0:09:00.0 0:01:40.5
18.
HAVLOVÁ Eliška
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:09:02.5 0:01:43.0
19.
JANÍKOVÁ Monika
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:09:03.0 0:01:43.5
20.
BLAŽKOVÁ Jolana
Nasavrky bikers
CZE 0:09:05.7 0:01:46.2
21.
KROCOVÁ Valerie
AC Sparta Praha-cycling
CZE 0:09:25.7 0:02:06.2
22.
KŘIKAVOVÁ Nikol
CK LOKO Rakovník
CZE 0:09:31.5 0:02:12.0
23.
ŠAFÁŘOVÁ Veronika
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:09:32.0 0:02:12.5
24.
VAŠUTOVÁ Barbora
BIKE PRO RACING
CZE 0:10:06.0 0:02:46.5
25.
BRADÁČOVÁ Aneta
ACT leraK Blansko
CZE 0:10:12.7 0:02:53.2
26.
KOLOVRATNIKOVÁ Sofie
BIKE PRO RACING
CZE 0:10:57.2 0:03:37.7
27.
LIENERTOVÁ Ema
BJT
CZE 1:17:33.8 1:10:14.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SEMERÁD Marek
SRAM MITAS TREK team
CZE 0:05:12.9 0:00:00.0
2.
LODR Oliver
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:05:27.1 0:00:14.2
3.
VAŠÍČEK Robin
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:05:55.5 0:00:42.6
4.
DOBRÝ Ondřej
CK LOKO Rakovník
CZE 0:06:47.1 0:01:34.2
5.
KLUG Vilém
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:07:38.1 0:02:25.2
6.
KŘIŽÁK Radim
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:03.1 0:02:50.2
7.
HUSÁK David
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:11.9 0:02:59.0
8.
GROH Tobiáš
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:08:16.9 0:03:04.0
9.
PITEL Štěpán
Cyklosport Pitstop.cz
CZE 0:09:18.2 0:04:05.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HORNOVÁ Františka
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:07:04.1 0:00:00.0
2.
PEŠKOVÁ Nela
CK LOKO Rakovník
CZE 0:07:04.7 0:00:00.5
3.
LHOTÁKOVÁ Sofie
Rohozec Amulet Team
CZE 0:08:10.4 0:01:06.2
4.
KEJZLAROVÁ Pavlína
03proBike
CZE 0:08:39.1 0:01:35.0
5.
ČERMÁKOVÁ Johana
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:08:57.7 0:01:53.5
6.
BENDOVÁ Tereza
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:09:27.2 0:02:23.0
7.
CICHÁKOVÁ Anna Magdalena
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:09:29.2 0:02:25.0
8.
RADOVÁ Eliška
Bikeclinic junior team
CZE 0:09:42.9 0:02:38.7
9.
MUŠÁLKOVÁ Markéta
CZE 0:11:25.4 0:04:21.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JANOVSKÝ Jonáš
MORAVEC Team
CZE 0:01:29.8 0:00:00.0
2.
BŘEZINA Adam
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:01:47.6 0:00:17.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VÍTKOVÁ Jůlie
bike club Mesto Touskov
CZE 0:01:33.1 0:00:00.0
2.
LODROVÁ Amelie
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:02:10.6 0:00:37.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ELIÁŠ Havel
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:00:09.9 0:00:00.0
2.
BENDA Tadeáš
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:00:16.3 0:00:06.4
3.
NOVÁK Sebastian
CZE 0:00:47.8 0:00:37.9
4.
JAROŠ Sebastian
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT
CZE 0:01:22.8 0:01:12.9
5.
BŘEZINA Matěj
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:02:22.3 0:02:12.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STAVAŘOVÁ Sofie
CZE 0:00:36.6 0:00:00.0
2.
KRÁTKÁ Eliška
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:00:56.5 0:00:19.9

Kontaktujte časomíru