Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Predator Race Winter Weekend

Přespolní běh
DÁTUM :27 - 28.1.2018 MIESTO :Biatlonový areál Eduard

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SIMANDL Radek
Spartan Gym
CZE 0:42:44.0 0:00:00.0
2.
CENIGA Peter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 0:43:40.0 0:00:56.0
3.
CHRAPPA Richard
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 0:44:39.0 0:01:55.0
4.
SIMANDL Ondřej
Spartan Gym
CZE 0:45:41.0 0:02:57.0
5.
HURSKYJ Alexandr
Barbarian Extreme Team
CZE 0:47:05.0 0:04:21.0
6.
JOSKA Vladislav
CZE 0:47:58.0 0:05:14.0
7.
WEIG Simon
MIT Tough Team Germany
GER 0:48:15.0 0:05:31.0
8.
FOLVARČÍK Jirka
SRTG Strupčice A team
CZE 0:48:27.0 0:05:42.9
9.
MALIHA Vít
SRTG Pardubice Elite
CZE 0:48:34.0 0:05:50.0
10.
SLOVÁČEK Dominik
CZE 0:48:37.0 0:05:53.0
11.
BABÁK Josef
Tantum Monstra
CZE 0:48:45.0 0:06:00.9
12.
DIECKMANN Jan-Philip
MIT Tough Team Germany
GER 0:49:01.0 0:06:16.9
13.
MALIHA Roman
SRTG Pardubice Elite
CZE 0:49:01.0 0:06:16.9
14.
KAREL Štěpán
CZE 0:49:14.0 0:06:30.0
15.
BUDÍN Pavel
PR Workout ÚNL ELITE
CZE 0:49:28.0 0:06:44.0
16.
HROMADA Martin
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 0:49:37.0 0:06:53.0
17.
TESÁREK Michal
CZE 0:49:52.0 0:07:07.9
18.
KUJÍČEK Michal
SRTG Strupčice A team
CZE 0:49:55.0 0:07:11.0
19.
CIMLER Jiří
Gladiators
CZE 0:50:11.0 0:07:27.0
20.
CENEFELS Filip
Wild Snails
CZE 0:50:41.0 0:07:57.0
21.
SCHRÖPFER Martin
Tantum Monstra
CZE 0:50:49.0 0:08:05.0
22.
FREI Martin
CZE 0:51:02.0 0:08:18.0
23.
SVÍTIL Marek
Intenzivní běhny
CZE 0:51:07.0 0:08:23.0
24.
KULHÁNEK Martin
CZE 0:51:13.0 0:08:29.0
25.
REMEŠ Jan
CZE 0:51:15.0 0:08:31.0
26.
MIKŠOVSKÝ Michal
Gladiators
CZE 0:51:25.0 0:08:40.9
27.
TYL Lukáš
SRTG Čelákovice
CZE 0:51:37.0 0:08:53.0
28.
ČERNÝ Václav
HLS TEAM
CZE 0:51:43.0 0:08:59.0
29.
VACÍK Jiří
SWEEP OCRA-CZ ELITE TEAM
CZE 0:51:50.0 0:09:06.0
30.
KASAL Jan
High Intensity Trainings Prague
CZE 0:52:02.0 0:09:18.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NĚMCOVÁ Sandra
CZE 0:56:34.0 0:00:00.0
2.
LOKAJÍČKOVÁ Klára
CZE 0:57:29.0 0:00:54.9
3.
HÁJKOVÁ Daniela
CZE 1:00:05.0 0:03:30.9
4.
ŠAŠKOVÁ Zuzana
Gladiators
CZE 1:00:10.0 0:03:35.9
5.
MIZON Ruby
Outdoor CREW
CZE 1:00:39.0 0:04:04.9
6.
ŠUKOVÁ Martina
SRTG Čelákovice
CZE 1:01:27.0 0:04:52.9
7.
RUDKOVÁ Kristýna
MůjGym
CZE 1:02:00.0 0:05:25.9
8.
BRINKMANN Sabrina
GER 1:02:10.0 0:05:35.9
9.
LOJKOVÁ Romana
CZE 1:02:23.0 0:05:48.9
10.
BERÁNKOVÁ Raduška
CZE 1:02:32.0 0:05:57.9
11.
VOSECKÁ Barbora
Season 2018
CZE 1:03:08.0 0:06:33.9
12.
BABNIČOVÁ Kateřina
HLS TEAM
CZE 1:03:10.0 0:06:35.9
13.
STEJSKALOVÁ Barbora
Berounští Prtko Jističi
CZE 1:03:29.0 0:06:54.9
14.
KÖNIGOVÁ Lucie
Bootcamp Team
CZE 1:03:42.0 0:07:07.9
15.
VESELÁ Petra
CZE 1:04:28.0 0:07:53.9
16.
HOLCOVÁ Petra
CZE 1:04:38.0 0:08:04.0
17.
VACKOVÁ Tereza
CZE 1:05:01.0 0:08:26.9
18.
DANI Michaela
SVVAT
CZE 1:05:18.0 0:08:43.9
19.
ZIMMERMANOVÁ Lenka
Predator Workout Ústí nad Labem
CZE 1:05:28.0 0:08:54.0
20.
GORI Katarina
CELTIC WARRIOR
AUT 1:05:43.0 0:09:08.9
21.
KOLLEROVÁ Eliška
CZE 1:06:19.0 0:09:44.9
22.
KUTÍLKOVÁ Kateřina
CZE 1:06:29.0 0:09:54.9
23.
KUČEROVÁ Klára
Spartan Gym
CZE 1:06:42.0 0:10:07.9
24.
MÁLKOVÁ Kristína
Spartan Gym
CZE 1:08:13.0 0:11:38.9
25.
KLÁNOVÁ Michaela
TABATA ŽATEC
CZE 1:08:25.0 0:11:51.0
26.
RŮŽIČKOVÁ Michaela
Berounští Prtko Jističi
CZE 1:08:34.0 0:11:59.9
27.
TITĚROVÁ Barbora
Bootcamp Team
CZE 1:08:35.0 0:12:00.9
28.
FOJTŮ Nina
CZE 1:08:53.0 0:12:18.9
29.
LIEBEZEITOVÁ Eva
Mutějovický válec
CZE 1:09:34.0 0:12:59.9
30.
JEŘÁBKOVÁ Petra
MůjGym
CZE 1:09:45.0 0:13:10.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SIMANDL Radek
Spartan Gym
CZE 1:08:10.0 0:00:00.0
2.
KULHÁNEK Martin
CZE 1:08:26.1 0:00:16.1
3.
DIECKMANN Jan-Philip
MIT Tough Team Germany
GER 1:09:08.4 0:00:58.4
4.
VACÍK Jiří
SWEEP OCRA-CZ ELITE TEAM
CZE 1:09:52.9 0:01:42.9
5.
CHRAPPA Richard
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:11:51.2 0:03:41.2
6.
SIMANDL Ondřej
Spartan Gym
CZE 1:11:52.0 0:03:42.0
7.
HANYK Lukáš
CZE 1:12:01.6 0:03:51.6
8.
JOSKA Vladislav
CZE 1:12:40.8 0:04:30.8
9.
WEIG Simon
MIT Tough Team Germany
GER 1:14:12.2 0:06:02.2
10.
CENIGA Peter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:14:33.6 0:06:23.6
11.
SLOVÁČEK Dominik
CZE 1:14:46.8 0:06:36.8
12.
TVRDÍK Tomáš
SWEEP OCRA-CZ ELITE TEAM
CZE 1:15:56.7 0:07:46.7
13.
SCHMIDT André
MIT Tough Team Germany
GER 1:16:25.6 0:08:15.6
14.
VINICKÝ Petr
SWEEP OCRA-CZ ELITE TEAM
CZE 1:16:38.1 0:08:28.1
15.
BABÁK Josef
Tantum Monstra
CZE 1:16:47.7 0:08:37.7
16.
MALIHA Roman
SRTG Pardubice Elite
CZE 1:16:48.8 0:08:38.8
17.
MANUEL Münst
CZE 1:17:05.6 0:08:55.6
18.
SKALA Jan
Spartan Gym
CZE 1:17:20.4 0:09:10.4
19.
HROMADA Martin
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:17:39.3 0:09:29.3
20.
ŘEŘICHA Jan
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:17:55.9 0:09:45.9
21.
HURSKYJ Alexandr
Barbarian Extreme Team
CZE 1:18:18.8 0:10:08.8
22.
CENEFELS Filip
Wild Snails
CZE 1:18:20.3 0:10:10.3
23.
TOMÍČEK Václav
SRTG Hradec Králové
CZE 1:18:21.4 0:10:11.4
24.
ZIMMERMANN Till
MIT Tough Team Germany
GER 1:18:54.0 0:10:44.0
25.
MAJER Michal
Outdoor CREW
CZE 1:18:54.3 0:10:44.3
26.
VEPŘEK Karel
CZE 1:18:54.5 0:10:44.5
27.
ILDŽA Matúš
Team OCRA Slovakia
SVK 1:19:01.7 0:10:51.7
28.
JABUREK Martin
CZE 1:19:22.7 0:11:12.7
29.
KASAL Jan
High Intensity Trainings Prague
CZE 1:19:32.6 0:11:22.6
30.
CHMELAŘ Filip
CZE 1:20:27.2 0:12:17.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HORTOBÁGYIOVÁ Eszter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:17:17.2 0:00:00.0
2.
DANI Michaela
SVVAT
CZE 1:29:07.2 0:11:50.0
3.
VESELÁ Petra
CZE 1:31:10.1 0:13:52.9
4.
VOJTÍŠKOVÁ Lucie
CZE 1:33:56.6 0:16:39.4
5.
HÁJKOVÁ Daniela
CZE 1:34:04.7 0:16:47.5
6.
BABUŠKOVÁ Stanislava
CZE 1:34:06.2 0:16:49.0
7.
MIZON Ruby
Outdoor CREW
CZE 1:34:27.8 0:17:10.6
8.
FIALOVÁ Lenka
CZE 1:34:36.1 0:17:18.9
9.
KÖNIGOVÁ Lucie
Bootcamp Team
CZE 1:34:50.8 0:17:33.6
10.
BRINKMANN Sabrina
GER 1:34:58.4 0:17:41.2
11.
NOVAKOVA Gabriela
High Intensity Trainings Prague
CZE 1:35:01.0 0:17:43.8
12.
SVECOVA Lucia
High Intensity Trainings Prague
CZE 1:35:02.5 0:17:45.3
13.
ŠAŠKOVÁ Zuzana
Gladiators
CZE 1:35:02.6 0:17:45.4
14.
ZIMMERMANOVÁ Lenka
Predator Workout Ústí nad Labem
CZE 1:36:21.4 0:19:04.2
15.
BIOLIK Nicole
MIT Tough Team Germany II.
GER 1:37:03.6 0:19:46.4
16.
KUČEROVÁ Klára
Spartan Gym
CZE 1:37:27.3 0:20:10.1
17.
KLÁNOVÁ Michaela
TABATA ŽATEC
CZE 1:38:54.6 0:21:37.4
18.
KOLLEROVÁ Eliška
CZE 1:39:33.7 0:22:16.5
19.
ŽIŽKOVÁ Kateřina
Outdoor CREW
CZE 1:39:47.8 0:22:30.6
20.
SUKOVATÁ Klára
Gladiators
CZE 1:40:25.2 0:23:08.0
21.
FEJTOVÁ Zuzana
CZE 1:40:51.4 0:23:34.2
22.
MÁLKOVÁ Kristína
Spartan Gym
CZE 1:41:15.0 0:23:57.8
23.
GORI Katarina
CELTIC WARRIOR
AUT 1:42:18.9 0:25:01.7
24.
HAJOSTEKOVA Simona
Team OCRA Slovakia
SVK 1:42:29.6 0:25:12.4
25.
JEŘÁBKOVÁ Petra
MůjGym
CZE 1:44:10.1 0:26:52.9
26.
ŠUKOVÁ Martina
SRTG Čelákovice
CZE 1:44:50.3 0:27:33.1
27.
ŠIBOROVÁ Kristýna
Predator Workout Kladno
CZE 1:45:03.3 0:27:46.1
28.
SUŠÁNKOVÁ Klára
Cinema City Team Elite
CZE 1:45:35.6 0:28:18.4
29.
VACKOVÁ Tereza
CZE 1:46:39.7 0:29:22.5
30.
ŠTĚPÁNKOVÁ Šárka
Spartan Gym
CZE 1:46:57.8 0:29:40.6