Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : serie logo
seriál : ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2018

ŠKODA Svätojurský MTB maratón 2018

MTB
DÁTUM :28 - 29.4.2018 MIESTO :Svätý Jur

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VIŠŇOVSKÝ Tomaš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 2:39:21.9 0:00:00.0
2.
SZALAY Peter
Bike-Zone Godollo
HUN 2:47:20.9 0:07:59.0
3.
HOJDÍK Vladimír
PROefekt team
SVK 2:48:50.9 0:09:29.0
4.
HARTL Karel
Hranice
CZE 2:48:53.7 0:09:31.7
5.
BUKSA Dominik
Future cycling
CZE 2:49:43.1 0:10:21.1
6.
KOSTELNIČÁK Martin
Greenbike Aloha Team
SVK 2:50:42.8 0:11:20.8
7.
SALÁK Tomáš
ebajk racing
SVK 2:52:03.1 0:12:41.1
8.
ŠIMORA Marián
Bike team Juhasky
SVK 3:00:22.8 0:21:00.8
9.
ŠMÝKAL Martin
Greenbike Aloha Team
SVK 3:00:37.6 0:21:15.6
10.
IMRICH Martin
MTBIKER.sk
SVK 3:04:39.1 0:25:17.1
11.
KAWECKI Lech
Bacardi Rum Cola
POL 3:04:39.3 0:25:17.4
12.
ŠVERCEL Jozef
Outsiterz
SVK 3:04:40.2 0:25:18.2
13.
KUČERA Daniel
ebajk racing
SVK 3:04:50.1 0:25:28.1
14.
ČÍK Jaroslav
ŠKODA Bike Team - ŠTK PEZINOK
SVK 3:06:18.1 0:26:56.1
15.
DEDINSKÝ Tomáš
ŠK Devínska Kobyla
SVK 3:07:58.5 0:28:36.5
16.
RAČEK Andrej
PROefekt team
SVK 3:09:28.6 0:30:06.6
17.
ERDZIAK Maroš
PBV MTB TEAM BRNO
SVK 3:09:53.6 0:30:31.6
18.
STRAKA Michal
Superior riders
SVK 3:10:46.3 0:31:24.4
19.
MÜLLER Matej
ŠK Vazka Bratislava
SVK 3:11:01.3 0:31:39.4
20.
VALENTA Richard
SUNCYCLE.sk Racing Team
SVK 3:13:03.6 0:33:41.6
21.
TOMÁŠEK Tomáš
bike point.sk
SVK 3:13:23.8 0:34:01.9
22.
SONDOR Jozef
Dubnica nad Vahom
SVK 3:13:37.8 0:34:15.9
23.
HERTL ML. Peter
Kompava H-Triathlon Team
SVK 3:14:45.6 0:35:23.6
24.
SZALMA Csaba
Waberer 039 s Trek Team
HUN 3:15:53.1 0:36:31.1
25.
SCHWARZKOPF Robert
Fatra Team
SVK 3:15:57.1 0:36:35.1
26.
WIESER Bernhart
RC ARBÓ WEIZ
AUT 3:16:52.1 0:37:30.1
27.
JANATA Boris
Kompava H-Triathlon Team
SVK 3:16:58.3 0:37:36.4
28.
RUSKO Igor
HORAL -Bike Team
SVK 3:18:16.6 0:38:54.6
29.
ŠMELKO František
Saat Sport Racing Team
SVK 3:18:31.8 0:39:09.9
30.
PALIČKA Miroslav
Spišská Nová Ves
SVK 3:19:40.5 0:40:18.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz
SVK 3:18:02.6 0:00:00.0
2.
KISSOVÁ Viera
BIKEPRO SPORT
SVK 4:07:35.1 0:49:32.5
3.
OTEVŘELOVÁ Adéla
Český Těšín
CZE 4:13:53.4 0:55:50.7

Kontaktujte časomíru