Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Stopa pro život 2012

Karlův běh

Běžecké lyžování
DÁTUM :11 - 12.2.2012 MIESTO :Boží Dar

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KÜHNE Andy
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 2:19:37.3 0:00:00.0
2.
WÜNSCH Oliver
WSC Erzg. Oberwiesenthal
CZE 2:27:05.2 0:07:27.9
3.
VIK Radim
LKSlovan Karlovy Vary
CZE 2:27:29.1 0:07:51.8
4.
KRONIKA Jan
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 2:28:54.5 0:09:17.2
5.
BOUCHAL Jiří
PLZEŇ
CZE 2:32:41.3 0:13:04.0
6.
REJZEK Martin
EINTRACHT
CZE 2:32:55.2 0:13:17.9
7.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Madeta Fitness Specialized
CZE 2:33:25.6 0:13:48.3
8.
ŽÁK Jiří
Nové Město na Moravě
CZE 2:33:41.0 0:14:03.7
9.
JAROŠ Tomáš
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 2:35:39.6 0:16:02.3
10.
ČADA Tomáš
Redpoint Pearl Izumi
CZE 2:36:25.9 0:16:48.6
11.
TVRDÍK Vlastimil
SPORTOVNÍ KLUB POLICEJNÍ ŠKOLY PRAHA
CZE 2:42:57.3 0:23:20.0
12.
KUBÍČEK Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:43:04.2 0:23:26.9
13.
KOVÁŘ Miroslav
Zdravotnik Praha
CZE 2:43:26.4 0:23:49.1
14.
ZNOJEMSKY Karel
Ledec n.S.
CZE 2:44:27.4 0:24:50.1
15.
ČESENEK Zbyšek
Spartak Police nad Metují
CZE 2:44:31.6 0:24:54.3
16.
BRABEC Miroslav
HABRDY
CZE 2:45:31.5 0:25:54.2
17.
DĚBNÁR Jan
WiTTE bike team
CZE 2:46:19.9 0:26:42.6
18.
HORA Vojtěch
Slovan Zdravotník Praha
CZE 2:47:20.1 0:27:42.8
19.
PÁVEK Ondřej
AC Sparta Praha Cycling
CZE 2:47:28.4 0:27:51.1
20.
ČAPEK Daniel
LK ŠKODA PLZEŇ
CZE 2:48:10.0 0:28:32.7
21.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:49:35.4 0:29:58.1
22.
PÁNEK Petr
Jiskra Nejdek
CZE 2:51:20.2 0:31:42.9
23.
TESAŘ Daniel
TJ DNT SD
CZE 2:51:49.1 0:32:11.8
24.
ŠILHAN Jiří
WiTTE bike team
CZE 2:52:38.3 0:33:01.0
25.
VOJTA Pavel
Žižkovský tygři
CZE 2:54:09.6 0:34:32.3
26.
REDLICH Tomáš
alltrainig.cz
CZE 2:54:39.1 0:35:01.8
27.
LEIBIGER Jens
Markkleeberg
GER 2:55:26.0 0:35:48.7
28.
TRUNSCHKA Tomáš
KL Sport Most
CZE 2:56:28.7 0:36:51.4
29.
PŘECH Aleš
HO Alpin IV
CZE 2:59:10.4 0:39:33.1
30.
RINN Tomáš
DOBŘICHOVICE
CZE 3:01:54.7 0:42:17.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RAZÝM Vladislav
Spotr Club Plzeň
CZE 1:13:28.2 0:00:00.0
2.
FRANC Jan
VYSOKÁ PEC
CZE 1:13:55.6 0:00:27.4
3.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:14:15.3 0:00:47.1
4.
NESVADBA Petr
ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU
CZE 1:14:47.9 0:01:19.7
5.
JAKUB Marshall
Nové Město na Moravě
CZE 1:16:11.2 0:02:43.0
6.
ŠIMŮNEK Jaromír
SKP Jablonec
CZE 1:17:02.7 0:03:34.5
7.
FRANCKE Michal
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 1:18:07.6 0:04:39.4
8.
MAREK Michal
Rossignol Racing Team
CZE 1:18:44.9 0:05:16.7
9.
KÁLAL Tomáš
Patria direct team
CZE 1:19:32.2 0:06:04.0
10.
ŠVEJNOHA Marek
Sport Club Plzeň
CZE 1:19:48.9 0:06:20.7
11.
VEJNAR Josef
Český SKI klub Vysoké n/J.
CZE 1:19:54.1 0:06:25.9
12.
KUNZ Ronald
SV Hartenstein
GER 1:20:08.2 0:06:40.0
13.
BLASCHKE Martin
TJ LOKOMOTIVA TEPLICE
CZE 1:21:00.8 0:07:32.6
14.
SÍMA Jan
autopneu-servis.cz
CZE 1:21:14.2 0:07:46.0
15.
NOVOTNÝ Jiří
FEL Praha
CZE 1:21:28.4 0:08:00.2
16.
DEMJANOVIČ Michal
Redpoint Pearl Izumi
CZE 1:22:42.5 0:09:14.3
17.
PROCHÁZKA Pavel
OB Loko Beroun
CZE 1:23:30.3 0:10:02.1
18.
MYŠÍK Kamil
Golf club teplice
CZE 1:24:14.3 0:10:46.1
19.
KAMARYT Tomáš
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:24:33.0 0:11:04.8
20.
PUŠ Václav
ELEVEN Footbike TEAM
CZE 1:25:11.9 0:11:43.7
21.
POKORNY Jiri
Ekonom - Zizkovsky Tygri
CZE 1:25:21.1 0:11:52.9
22.
RAZÝM Vladislav
Sport Club Plzeň
CZE 1:25:29.7 0:12:01.5
23.
POKORNÝ Jan
Sokol Stodůlky
CZE 1:26:45.9 0:13:17.7
24.
ŠIMEK Petr
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 1:27:32.8 0:14:04.6
25.
VALTERA Matouš
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:28:16.7 0:14:48.5
26.
KAFKA Martin
SPUKK
CZE 1:28:46.4 0:15:18.2
27.
TOŠNER Michal
LK Skovan Karlovy Vary
CZE 1:28:58.7 0:15:30.5
28.
PSCHEIDT Michal
Tatran Železná Ruda
CZE 1:29:12.2 0:15:44.0
29.
NOVÁK Karel
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:29:43.7 0:16:15.5
30.
KOTYZA Michael
USKCS Plzeň
CZE 1:29:57.6 0:16:29.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PEŠINOVÁ Jitka
Redpoint Pearl Izumi
CZE 1:17:02.3 0:00:00.0
2.
SIEGEL Monique
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
CZE 1:17:09.8 0:00:07.5
3.
ERBENOVÁ Helena
Nová Ves nad Nisou
CZE 1:19:57.7 0:02:55.4
4.
JANOUŠKOVÁ Martina
LK ŠKODA PLZEŇ
CZE 1:23:29.1 0:06:26.8
5.
ANNA Adamová
Dukla Praha
CZE 1:26:39.2 0:09:36.9
6.
STODŮLKOVÁ Dennisa
Rossignol Racing Team
CZE 1:28:34.6 0:11:32.3
7.
BALATKOVÁ Michaela
ELEVEN BMC - Footbike TEAM
CZE 1:29:56.7 0:12:54.4
8.
TYROVÁ Monika
ISC Praha
CZE 1:36:52.8 0:19:50.5
9.
KAWULOKOVÁ Beata
Rossignol Racing Team
CZE 1:38:47.3 0:21:45.0
10.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:46:53.4 0:29:51.1
11.
BARTOŠOVÁ Jana
Ski nordic Mariánské Lázně
CZE 1:47:24.8 0:30:22.5
12.
ŽENÍŠKOVÁ Markéta
KL Slavoj
CZE 1:51:11.7 0:34:09.4
13.
HODANOVÁ Zuzana
USK Outdoor Plzeň
CZE 2:00:48.0 0:43:45.7
14.
ČERVENÁ Martina
USK CS Plzeň
CZE 2:01:35.5 0:44:33.2
15.
FRANCOVÁ Blanka
ČS MTB HOBBY 3
CZE 2:01:58.9 0:44:56.6
16.
SCHMITZ Christiane
SV Solidaritaet Ismaning
GER 2:02:54.7 0:45:52.4
17.
ŠULKOVSKÁ Marie
SKP Most
CZE 2:03:27.3 0:46:25.0
18.
BŘEZINOVÁ Dagmar
VS Kadaň
CZE 2:17:34.8 1:00:32.5
19.
BRELIH Tina
kamnik
SLO 2:21:23.6 1:04:21.3
20.
PROCHÁZKOVÁ Pavlína
OB Loko Beroun
CZE 2:25:39.6 1:08:37.3
21.
DOLÁKOVÁ Táňa
NISSAN DOLAK
CZE 2:36:57.9 1:19:55.6
22.
KOPECKÁ Alena
Zruč-Senec
CZE 2:58:40.6 1:41:38.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KYNCL Tomáš
Rossignol Racing Team
CZE 2:18:32.1 0:00:00.0
2.
REICHELT Tom
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 2:20:34.0 0:02:01.9
3.
RAZÝM Vladislav
Spotr Club Plzeň
CZE 2:21:32.6 0:03:00.5
4.
JANOŠEC Miroslav
Rossignol Racing Team
CZE 2:22:27.0 0:03:54.9
5.
WÜNSCH Oliver
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 2:23:42.2 0:05:10.1
6.
JAKOUBEK Tomáš
Ski Trab Mára
CZE 2:25:53.4 0:07:21.3
7.
SIKORA Jakub
Rossignol Racing Team
CZE 2:30:44.4 0:12:12.3
8.
KUPILÍK Václav
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 2:31:52.0 0:13:19.9
9.
HELBIG Steffen
SC Norweger
GER 2:33:00.6 0:14:28.5
10.
KÁLAL Tomáš
Patria direct team
CZE 2:35:17.6 0:16:45.5
11.
NESVADBA Petr
ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU
CZE 2:38:53.7 0:20:21.6
12.
ŽÁK Jiří
Nové Město na Moravě
CZE 2:40:10.1 0:21:38.0
13.
ŠIMŮNEK Jaromír
SKP Jablonec
CZE 2:40:21.9 0:21:49.8
14.
KAŇKA Adam
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 2:40:23.4 0:21:51.3
15.
SAJDL Martin
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 2:42:09.8 0:23:37.7
16.
FRANCKE Michal
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 2:43:10.6 0:24:38.5
17.
MYŠÍK Kamil
Golf club teplice
CZE 2:46:06.3 0:27:34.2
18.
ZNOJEMSKY Karel
Ledec n.S.
CZE 2:49:51.1 0:31:19.0
19.
HAVEL Lukáš
DSA Trutnov
CZE 2:50:38.2 0:32:06.1
20.
NOVOTNÝ Jiří
FEL Praha
CZE 2:52:07.2 0:33:35.1
21.
FIŠER Pavel
KARLOVY VARY
CZE 2:52:24.8 0:33:52.7
22.
ŠIMEK Petr
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 2:53:25.3 0:34:53.2
23.
PROCHÁZKA Pavel
OB Loko Beroun
CZE 2:53:36.8 0:35:04.7
24.
MRÁZ Antonín
Team Snow
CZE 2:54:04.2 0:35:32.1
25.
MATOUŠEK Ondřej
SKP Ústí nad Labem
CZE 2:54:14.0 0:35:41.9
26.
SVOBODA Jan
SK Bezemín
CZE 2:54:28.0 0:35:55.9
27.
FIŠER Jiří
VŠSK MFF UK
CZE 2:55:05.8 0:36:33.7
28.
LEUPOLD Jörg
VfA endLOS Dresden
GER 2:55:21.6 0:36:49.5
29.
RAZÝM Vladislav
Sport Club Plzeň
CZE 2:55:23.6 0:36:51.5
30.
MALEČEK Martin
Žižkovský tygři - EKONOM Praha
CZE 2:57:39.6 0:39:07.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SKALNÍKOVÁ Eva
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 2:54:01.1 0:00:00.0
2.
HAVLOVÁ Pavla
FEL Praha
CZE 3:02:52.5 0:08:51.4
3.
KUPILÍKOVÁ Alena
Sport Club Plzeň
CZE 3:16:23.7 0:22:22.6
4.
NAXEROVÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 3:48:41.9 0:54:40.8
5.
KUDRNOVÁ Anna
PRAHA 8
CZE 3:54:37.1 1:00:36.0
6.
JAKOBI Heike
WSV Grüna
GER 4:12:23.4 1:18:22.3
7.
PROCHÁZKOVÁ Zuzana
KPC Praha
CZE 4:28:34.1 1:34:33.0
8.
PROCHÁZKOVÁ Pavlína
OB Loko Beroun
CZE 4:58:19.1 2:04:18.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VIK Radim
LKSlovan Karlovy Vary
CZE 1:12:58.4 0:00:00.0
2.
KRONIKA Jan
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:13:07.1 0:00:08.7
3.
MICHAL Marek
Rossignol Racing Team
CZE 1:14:48.2 0:01:49.8
4.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:15:27.1 0:02:28.7
5.
JAROŠ Tomáš
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:16:47.7 0:03:49.3
6.
BOUCHAL Jiří
PLZEŇ
CZE 1:17:31.2 0:04:32.8
7.
ŠVEJNOHA Marek
Sport Club Plzeň
CZE 1:18:59.9 0:06:01.5
8.
MULLER Martin
LK Quilt Pernik
CZE 1:19:17.7 0:06:19.3
9.
ŘEŠÁTKO Jiří
SWSL Lučany
CZE 1:19:52.7 0:06:54.3
10.
KRAUS Vojtěch
LK Slovan KV
CZE 1:19:53.3 0:06:54.9
11.
ČADA Tomáš
Redpoint Pearl Izumi
CZE 1:19:54.0 0:06:55.6
12.
MARSHALL Jakub
Nové Město na Moravě
CZE 1:21:31.9 0:08:33.5
13.
WŰRZ Martin
SWSL Lučany
CZE 1:21:31.9 0:08:33.5
14.
PEŠTA Petr
USK CS Plzeň
CZE 1:22:35.7 0:09:37.3
15.
POLÁŠEK Petr
HO Alpin 4
CZE 1:23:33.0 0:10:34.6
16.
DEMJANOVIČ Michal
Redpoint Pearl Izumi
CZE 1:25:01.1 0:12:02.7
17.
TOŠNER Michal
LK Skovan Karlovy Vary
CZE 1:25:56.8 0:12:58.4
18.
NOSEK Jonáš
KPC Praha
CZE 1:27:10.7 0:14:12.3
19.
ZEHRMANN Ronny
Bergwacht Johanngeorgenstadt
GER 1:27:27.0 0:14:28.6
20.
HÖLL Petr
LK TA Chodov
CZE 1:27:36.5 0:14:38.1
21.
FLECHSIG Florian
USV TU Dresden
GER 1:28:26.7 0:15:28.3
22.
KUCHARIK Michal
SWSL Lučany
CZE 1:28:40.4 0:15:42.0
23.
NOVÁK Karel
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:29:28.8 0:16:30.4
24.
FLECHSIG Berno
SBB - HUH 83
GER 1:30:48.3 0:17:49.9
25.
PUŠ Václav
ELEVEN Footbike TEAM
CZE 1:32:25.4 0:19:27.0
26.
ČÁSLAVSKÝ Tomáš
Swix
CZE 1:32:38.6 0:19:40.2
27.
SÝKORA Jan
UKPL
CZE 1:32:58.9 0:20:00.5
28.
FRIČEK Martin
FEL Praha
CZE 1:33:42.0 0:20:43.6
29.
KAUFMANN Johannes
VfL Reumtengrün
GER 1:34:01.5 0:21:03.1
30.
KŮTEK Pavel
JIČÍN
CZE 1:34:37.3 0:21:38.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STODŮLKOVÁ Dennisa
Rossignol Racing Team
CZE 1:30:13.0 0:00:00.0
2.
PROKEŠOVÁ Lucie
Sport Club Plzeň
CZE 1:31:36.1 0:01:23.1
3.
BALATKOVÁ Michaela
ELEVEN BMC - Footbike TEAM
CZE 1:31:46.4 0:01:33.4
4.
URBANOVSKÁ Anetka
Ekonom - žizkovský tygři
CZE 1:33:23.0 0:03:10.0
5.
FUSKOVÁ Dana
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:35:27.0 0:05:14.0
6.
SAJDLOVÁ Jana
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 1:36:25.7 0:06:12.7
7.
POLÁKOVÁ Tereza
PRAHA 9
CZE 1:36:33.0 0:06:20.0
8.
MORAVCOVÁ (PASKEROVÁ) Kateřina
Ski Trab Mára / Ekonom
CZE 1:37:12.6 0:06:59.6
9.
FAJSTAVROVÁ Pavla
LIBEREC
CZE 1:37:39.4 0:07:26.4
10.
MATOUŠKOVÁ Lenka
SKP Ústí nad Labem
CZE 1:44:29.4 0:14:16.4
11.
BAUEROVÁ Alena
Ekonom Praha-Žižkovský tygři
CZE 1:44:38.5 0:14:25.5
12.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:45:11.2 0:14:58.2
13.
KOUBKOVÁ Lucie
Ski klub Šumava
CZE 1:47:26.6 0:17:13.6
14.
DEVEROVÁ Monika
TECHNIKA PRAHA
CZE 1:48:47.8 0:18:34.8
15.
ŠTURMOVÁ Anita
DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM
CZE 1:52:42.0 0:22:29.0
16.
HEJTMANKOVA Eva
LK Abertamy
CZE 1:52:46.9 0:22:33.9
17.
KUBÁTOVÁ Milada
SK Praga
CZE 1:53:10.7 0:22:57.7
18.
POKORNÁ Věnceslava
AC Kovošrot Praha
CZE 1:57:54.5 0:27:41.5
19.
PÁVKOVÁ Jana
Ski KlubŘevnice
CZE 2:01:04.2 0:30:51.2
20.
ŠPLINAROVÁ Jana
LK Slovan K.Vary
CZE 2:02:38.5 0:32:25.5
21.
BŘEZINOVÁ Dagmar
VS Kadaň
CZE 2:03:42.4 0:33:29.4
22.
NOSKOVÁ Jana
KPC Praha
CZE 2:04:25.0 0:34:12.0
23.
STEHLÍKOVÁ Martina
Sohr abertamy
CZE 2:04:42.3 0:34:29.3
24.
NOVÁKOVÁ Kateřina
BRAŠKOV
CZE 2:08:25.1 0:38:12.1
25.
KOUBKOVÁ Ilona
Ski klub Praha 4
CZE 2:09:44.2 0:39:31.2
26.
JÁGLOVÁ Karla
alltrainig.cz
CZE 2:10:38.6 0:40:25.6
27.
SEMÍKOVÁ Iva
OK24 Praha
CZE 2:13:54.7 0:43:41.7
28.
SCHMITZ Christiane
SV Solidaritaet Jsmaning
GER 2:14:12.8 0:43:59.8
29.
HÖRHOLD Claudia
SC DHfK Leipzig
GER 2:14:51.2 0:44:38.2
30.
JENÍČKOVÁ Radka
ČZU Praha
CZE 2:15:34.6 0:45:21.6