seriál :
Seriál pěti závodů Tam i Sem Vimperkem 2012
Závod an inline bruslích a kolečkových lyžích
DÁTUM : | 5.9.2012 | MIESTO : | Vimperk, Vodník |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RANDÁKOVÁ Hanka |
SOSY |
CZE | 0:01:25.7 | 0:00:00.0 |
2. | NAROVCOVÁ Beáta |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:01:35.7 | 0:00:10.0 |
3. | VOZOBULOVÁ Pavla |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:01:36.5 | 0:00:10.8 |
4. | ŘÍHOVÁ Karin |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:01:39.9 | 0:00:14.2 |
5. | VACÍKOVÁ Aneta |
SOSY |
CZE | 0:02:12.9 | 0:00:47.2 |
6. | KAIFEROVÁ Iva |
Sokol Stachy |
CZE | 0:02:24.3 | 0:00:58.6 |
7. | CZERWENKOVÁ Tereza |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:02:26.5 | 0:01:00.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VYSKOČIL David |
Skiklub Šumava |
CZE | 0:01:23.9 | 0:00:00.0 |
2. | TISCHLER Jan |
Skiklub Šumava |
CZE | 0:01:26.2 | 0:00:02.3 |
3. | BREJCHA Jan |
Skiraplé Ski Šumava |
CZE | 0:02:00.8 | 0:00:36.9 |
4. | KOJAN Jan |
Skiraple ski Šumava |
CZE | 0:02:05.5 | 0:00:41.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČERVENKOVÁ Kateřina |
SOSY Sokol Stachy |
CZE | 0:02:47.8 | 0:00:00.0 |
2. | FLEIŠMANOVÁ Aneta |
Vícemily |
CZE | 0:02:59.2 | 0:00:11.4 |
3. | ČERVENKOVÁ Denisa |
SOSY |
CZE | 0:02:59.2 | 0:00:11.4 |
4. | PAVLÁSKOVÁ Anežka |
SKSV Ski klub Šumava |
CZE | 0:03:17.7 | 0:00:29.9 |
5. | VAŠÍČKOVÁ Marcela |
SOSY |
CZE | 0:03:29.7 | 0:00:41.9 |
6. | PICKOVÁ Barbora |
SOSY |
CZE | 0:03:42.5 | 0:00:54.7 |
7. | HANUŠOVÁ Elvíra |
CZE | 0:04:56.2 | 0:02:08.4 | |
8. | OBSELKOVÁ Valentýna |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:05:18.9 | 0:02:31.1 |
9. | DOLEJŠÍ Lucie |
CZE | 0:06:05.9 | 0:03:18.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAVLÍČEK Matěj |
VIMPERK |
CZE | 0:02:31.4 | 0:00:00.0 |
2. | ČASTA Martin |
hc gepardi vimperk |
CZE | 0:02:51.3 | 0:00:19.9 |
3. | KALIVODA Lukáš |
Skiraple ski Šumava |
CZE | 0:03:42.7 | 0:01:11.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠVEJDOVÁ Kamila |
Ski klubŠumava |
CZE | 0:04:47.3 | 0:00:00.0 |
2. | NOVÁKOVÁ Denisa |
SKIR SKIRAPLÉ SKI Šumava |
CZE | 0:04:48.3 | 0:00:01.0 |
3. | VACÍKOVÁ Tereza |
SOSY |
CZE | 0:06:05.3 | 0:01:18.0 |
4. | VÍTOVCOVÁ Lenka |
SOSY |
CZE | 0:06:30.0 | 0:01:42.7 |
5. | KOLAFOVÁ Jana |
SOSY |
CZE | 0:08:13.2 | 0:03:25.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MÁNEK Ondřej |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:04:14.6 | 0:00:00.0 |
2. | NAROVEC Jonáš |
CZE | 0:04:20.4 | 0:00:05.8 | |
3. | PAVLÁSEK Šimon |
SKSV Ski klub Šumava |
CZE | 0:05:33.1 | 0:01:18.5 |
4. | KAIFER Vít |
SOSY |
CZE | 0:06:04.7 | 0:01:50.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | WILLMANNOVÁ Michaela |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:06:22.0 | 0:00:00.0 |
2. | NOVÁKOVÁ Adéla |
skisumava |
CZE | 0:06:24.6 | 0:00:02.6 |
3. | CHVALOVÁ Mirka |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:06:29.1 | 0:00:07.1 |
4. | DAVERNÁ Evelína |
Ski klub Vimperk |
CZE | 0:07:41.7 | 0:01:19.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠVEJDA Jakub |
Ski klubŠumava |
CZE | 0:08:10.7 | 0:00:00.0 |
2. | KRÁL Tomáš |
Bohumilice |
CZE | 0:08:11.4 | 0:00:00.7 |
3. | ŘEHOŘ David |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:08:17.7 | 0:00:07.0 |
4. | KOBR Jiří |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:09:08.7 | 0:00:58.0 |
5. | VACHUTA Matěj |
Skiklub Šumava |
CZE | 0:10:28.3 | 0:02:17.6 |
6. | VÍTOVEC Jindřich |
SOSY |
CZE | 0:11:47.1 | 0:03:36.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DAVERNÁ Karolína |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:12:59.7 | 0:00:00.0 |
2. | VOSTRADOVSKÁ Tereza |
SKSV |
CZE | 0:13:09.1 | 0:00:09.4 |
3. | KOBROVÁ Marcela |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:13:59.0 | 0:00:59.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MÁNEK Jiří |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:13:06.4 | 0:00:00.0 |
2. | KALIVODA Tomáš |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:13:08.1 | 0:00:01.7 |
3. | KLEMENT Dominik |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:14:39.1 | 0:01:32.7 |
4. | NOVÁK David |
SKSV Ski klub Šumava |
CZE | 0:16:43.8 | 0:03:37.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HUDEČKOVÁ Veronika |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:14:19.1 | 0:00:00.0 |
2. | KLEMENTOVÁ Andrea |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:14:36.5 | 0:00:17.4 |
3. | VÁCHOVÁ Klára |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:14:41.9 | 0:00:22.8 |
4. | GRABMÜLLEROVÁ Natalie |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:14:45.7 | 0:00:26.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOJDEKR Martin |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:17:17.4 | 0:00:00.0 |
2. | ŠELLER Luděk |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:17:51.1 | 0:00:33.7 |
3. | ŠVEJDA Jan |
SKSV Ski klub Šumava |
CZE | 0:17:55.1 | 0:00:37.7 |
4. | KOBR Filip |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:18:37.2 | 0:01:19.8 |
5. | PŘEDOTA Dominik |
SKSV Ski klub Šumava |
CZE | 0:19:08.6 | 0:01:51.2 |