Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Banskobystrický maratón

Běh
DÁTUM :7.9.2014 MIESTO :Banská Bystrica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety 4. člen štafety Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety 4. člen štafety Kategórie Čas Strata
1 2553 detail pretekára KRUPINA SVK Peter Wahlandt Šimon Wahlandt Ján Sopko Markus Bartík 1. /  Štafeta 1:15:07 0:00:00
2 2536 detail pretekára ENJOY TEAM SVK Michal Polačko Martin Francl Peter Oravec Róbert Visňovský 2. /  Štafeta 1:16:14 0:01:07
3 2573 detail pretekára CHODCI SVK Matej Tóth Dušan Majdán Anton Kučmín Matej Spišiak 3. /  Štafeta 1:16:22 0:01:15
4 2592 detail pretekára MARATÓN KLUB RAJEC SVK Patrik Holeša Ondrej Veselovský Lukáš Janík Jozef Stranianek 4. /  Štafeta 1:17:16 0:02:09
5 2543 detail pretekára SPŠ JOZEFA MURGAŠA BB SVK Martin Mikuštiak Luboš Bystriansky Matej Ťažký Roman Kortiš 5. /  Štafeta 1:20:50 0:05:43
6 2574 detail pretekára HADVEO BB SVK Igor Patráš Lucia Steigrova Joxeba Agirre Štefan Šurgan 6. /  Štafeta 1:26:19 0:11:12
7 2525 detail pretekára PATBOJÁRKY SVK Ema Lastiaková Eva Slančíková Alica Lichancová Ela Sedíleková 7. /  Štafeta 1:28:11 0:13:04
8 2599 detail pretekára SGS HOLDING 1 SVK Roman Macák Zuzana Knošková Peter Dupej Tomáš Kmeť 8. /  Štafeta 1:28:26 0:13:19
9 2511 detail pretekára IRONAL SVK Peter Tichý Jozef Koctúr Michal Kováč Adrian Uhrík 9. /  Štafeta 1:29:17 0:14:10
10 2572 detail pretekára ZŠ MOSKOVSKÁ 2 SVK Milan Paľaga Pavol Behul Igor Kresáč Milan Kresáč 10. /  Štafeta 1:30:58 0:15:51
11 2531 detail pretekára TRIAN SK UMB SVK Filip Vojník Matúš Macko Lukáš Purgát M.Kľačan 11. /  Štafeta 1:33:02 0:17:55
12 2578 detail pretekára DUKLA PÄŤBOJÁRI SVK Lucia Kršáková Jakub Juhaščík Filip Lichanec Ľubomíra Kalinová 12. /  Štafeta 1:33:31 0:18:24
13 2532 detail pretekára PEG LEG TEAM SVK Martin Valach Martin Bobák Juraj Skubák Peter Skubičan 13. /  Štafeta 1:34:44 0:19:37
14 2521 detail pretekára MICROCOMP II SVK Ján Kušniar Ján Tkáč Tomáš Filo Miroslav Dzúrik 14. /  Štafeta 1:35:12 0:20:05
15 2585 detail pretekára JTMM SVK Martin Uhrik Marek Rusnák Juraj Tatár Tomáš Janšík 15. /  Štafeta 1:35:23 0:20:16
16 2588 detail pretekára STREDOSLOVENSKÁ VODÁRENSKÁ PREVÁDZKOVÁ SPOLOČNOSŤ, SVK Slavomíra Vogelová Marcela Buzalková Matej Rusnák Michal Gonda 16. /  Štafeta 1:36:37 0:21:30
17 2598 detail pretekára GASKO SVK Jakub Villant Jakub Dusek Zuzana Andreiova Roman Kamas 17. /  Štafeta 1:36:38 0:21:31
18 2544 detail pretekára UNIELEKTRO TEAM SVK Rastislav Kašpar Peter Valach Marian Oravkin Juraj Tahún 18. /  Štafeta 1:36:58 0:21:51
19 2549 detail pretekára DHZ LUČATÍN SVK Peter Hraško Andrea Vieriková Matej Haviar Michal Sedliak 19. /  Štafeta 1:37:02 0:21:55
20 2606 detail pretekára OZ NOŽIČKA SVK Michal Handzus Martina Rumanovská Matúš Moravčík Zuzana Handzušová 20. /  Štafeta 1:38:00 0:22:53
21 2597 detail pretekára BEHACI TEAM SVK Renata Uhrinova Jana Kršiaková Marcel Sekereš Robo Sekereš 21. /  Štafeta 1:38:02 0:22:55
22 2577 detail pretekára BANSKÁ BYSTRICA SVK Veronika Ľašová Barbora Syč-Krivaňová Jakub Kratochvíl Ľuboš Machník 22. /  Štafeta 1:38:44 0:23:37
23 2602 detail pretekára RETRO TJ ELEKTROSVIT NOVE ZAMKY SVK Csilla Droppová Lucia Kecskésová Pavol Haris Vladimír Hakke 23. /  Štafeta 1:38:56 0:23:49
24 2605 detail pretekára ZLATA STUDŇA SVK Marek Vojnik Ravas Matej Sedileková Valentína Barbora Simonova 24. /  Štafeta 1:40:22 0:25:15
25 2514 detail pretekára FK PLUS SVK Ján Cimerman Ján Štubian Roman Cimerman Marek Krnáč 25. /  Štafeta 1:40:35 0:25:28
26 2541 detail pretekára SKYTEA SVK Michal Tomeček Denis Riedel Vladimír Riedel Martina Mesíková 26. /  Štafeta 1:40:51 0:25:44
27 2563 detail pretekára WERNAM SVK Michal Greiner Roman Škarba Luboš Feriančik Monika Sýkorová 27. /  Štafeta 1:42:14 0:27:07
28 2505 detail pretekára KGŠM SVK Igor Huťka Ivan Haľák Mariana Dudová Marcel Perecár 28. /  Štafeta 1:42:30 0:27:23
29 2557 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN SVK Pavol Novysedlak Lydia Molnarova Marek Krajci Juraj Mihalko 29. /  Štafeta 1:43:35 0:28:28
30 2529 detail pretekára MASLEN TEAM RACING SVK Andrea Gerhátová Matúš Dérer Juraj Uličný Stanislava Makovníková 30. /  Štafeta 1:43:39 0:28:32
31 2558 detail pretekára CONTINENTAL R SVK Marek Cebák Donminik Kokavec Ondrej Kamenský Miroslav Jurký 31. /  Štafeta 1:43:45 0:28:38
32 2571 detail pretekára CPO TEAM SVK Igor Plžik Andrej Ott st Andrej Ott ml Andrej Belas 32. /  Štafeta 1:44:25 0:29:18
33 2542 detail pretekára PROVIDENT SVK Juraj Rojík Roman Rendek Farky František Sálus 33. /  Štafeta 1:44:43 0:29:36
34 2534 detail pretekára BEZ LIMITU SVK Lucia Slivková Adrián Korbeľ Anton Rezníček Richard Kubiš 34. /  Štafeta 1:46:01 0:30:54
35 2554 detail pretekára E TEAM 1 SVK Andrea Dzuráková Matej Pršo Marián Keszi Ondrej Borguľa 35. /  Štafeta 1:46:08 0:31:01
36 2560 detail pretekára CONTINENTAL STARS SVK Peter Šimiak Miroslava Šimiaková Andreas Heinisch Dáša Ballová 36. /  Štafeta 1:46:27 0:31:20
37 2600 detail pretekára SGS HOLDING 2 SVK Lukáš Muller Peter Palko Jaroslav Kolárik Ľubomír Keleman 37. /  Štafeta 1:46:33 0:31:26
38 2551 detail pretekára VODOHOSPODÁRI SVK Peter Kozárik Tomáš Vogel Štik Ľubomír Ingrid Šimončíková 38. /  Štafeta 1:46:36 0:31:29
39 2548 detail pretekára ŠKOLA U FILIPA I. SVK Juraj Droppa Beata Strigáčová Silvia Remišová Tomáš Pivarči 39. /  Štafeta 1:46:46 0:31:39
40 2581 detail pretekára BOLTÍCI SVK Linda Valová Adriána Pienčaková Barbora Mikušincová Martina Janoštínová 40. /  Štafeta 1:47:13 0:32:06
41 2559 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN SVK Jaroslav Bosák Miroslav Technovský Jiří Škvařil Michal Korgo 41. /  Štafeta 1:47:32 0:32:25
42 2568 detail pretekára SAD ZVOLEN SVK Peter Kornoš Pavol Križo Dušan Priehradný Tomáš Rozložný 42. /  Štafeta 1:47:37 0:32:30
43 2604 detail pretekára HADVIČÁK S.R.O. SVK Michal Rajčan Martiba Litterová Tomáš Hudec Martin Klus 43. /  Štafeta 1:47:43 0:32:36
44 2530 detail pretekára MASLEN TEAM SVK Vladimír Fodor Gerhátová Aďka Goga Robo Šarak Marek 44. /  Štafeta 1:47:55 0:32:48
45 2540 detail pretekára SLOVENKA SILVER TEAM SVK Ján Uhliar Mária Uhliarová Patrik Bálint Mária Bálintová 45. /  Štafeta 1:48:04 0:32:57
46 2603 detail pretekára MENEJRÝCHLE ŠÍPY SVK Ivan Sisák Filip Ondriš Mikuláš Lukáč Nina Sisáková 46. /  Štafeta 1:48:07 0:33:00
47 2513 detail pretekára BB RAKETY SVK Silvia Daubnerova Jan Daubner Lenka Ondrusova Veronika Kulichova 47. /  Štafeta 1:48:29 0:33:22
48 2593 detail pretekára HOREHRONIE SVK Alena Bobáková Jarmila Slobodova Hanka Klimentova Dominika Bobakova 48. /  Štafeta 1:48:32 0:33:25
49 2533 detail pretekára POSITIVO CAFE SVK Adrián Vaško Jozef Perďoch Ladislav Hurík Ivan Spišiak 49. /  Štafeta 1:49:27 0:34:20
50 2502 detail pretekára BRASUTO SVK Miroslav Šumbera Svetlana Šumberová Tomáš Černík Branislav Novický 50. /  Štafeta 1:49:38 0:34:31
51 2545 detail pretekára PNEUSERVIS JMK, SLIAČ SVK Michal Miškovský Ján Miškovský Janka Lietavová Lenka Lehotská 51. /  Štafeta 1:49:48 0:34:41
52 2590 detail pretekára HOTEL KASKÁDY SVK Ivana Gajdošíková Katarína Malová Miroslav Gajdošík Tibor Weis 52. /  Štafeta 1:50:03 0:34:56
53 2512 detail pretekára MOTOR-CAR BANSKÁ BYSTRICA SVK Miroslava Dvorská Peter Vizner Michal Molnár Peter Vida 53. /  Štafeta 1:50:09 0:35:02
54 2591 detail pretekára SLOVENSKÁ INOVAČNÁ A ENERGETICKÁ AGENTÚRA SVK Tomáš Doušek Eduard Jambor Dušana Helešová Eva Mičianová 54. /  Štafeta 1:50:26 0:35:19
55 2565 detail pretekára RTVS BANSKÁ BYSTRICA SVK Jaroslav Majzel Milan Stanko Ján Maľa Marína Debnárová 55. /  Štafeta 1:50:29 0:35:22
56 2519 detail pretekára ČOKOLÁDA MILKA SVK Vlasta Barusová Ivana Gogová Radoslav Brezák Tomáš komora 56. /  Štafeta 1:50:32 0:35:25
57 2507 detail pretekára RAINBOW TEAM SVK Miroslava Ďuricová Stanislava Stasová Monika Geregová Rexi Gémešová 57. /  Štafeta 1:51:39 0:36:32
58 2570 detail pretekára TURČIN PONIČAN SVK Dušan Mášik Peter Slovák Lucia Mášiková Gitka Mášiková 58. /  Štafeta 1:51:43 0:36:36
59 2509 detail pretekára AVR SVK Peter Vrbicky Jana Vrbická Marcel Vrbický Ján Vrbický 59. /  Štafeta 1:52:15 0:37:08
60 2527 detail pretekára SKI RACE TEAM FATHERS SVK Peter Belička Martin Maršálek Martin Stanislav Marek Lipnický 60. /  Štafeta 1:52:18 0:37:11
61 2547 detail pretekára ŠKOLA U FILIPA II. SVK Michal Prochazka Michaela Csongrádyová Monika Hajdukova - Klimentová Peter Hajduk 61. /  Štafeta 1:52:20 0:37:13
62 2520 detail pretekára MICROCOMP I SVK Martina Verkinová Eduard Bronda Erik Fabiany Milan Novák 62. /  Štafeta 1:52:56 0:37:49
63 2504 detail pretekára RUN TEAM ADRIM SVK Erika Mojžitová Lucia Mojžitová Miroslav Mojžita Jakub Čupka 63. /  Štafeta 1:53:27 0:38:20
64 2555 detail pretekára E TEAM2 SVK Matej Kšenžigh Michaela Hallayová Martina Podobná Marcela Riečanová 64. /  Štafeta 1:53:34 0:38:27
65 2569 detail pretekára TJ GULAG SVK Eva Kurrayová Adriana Voleková Vladislav Volek Miroslava Lörincová 65. /  Štafeta 1:54:01 0:38:54
66 2567 detail pretekára DC JONATHAN PUDING SVK Jana Lešková Darina Jantoškova Katarina Jantoškova Tomaš Garaj 66. /  Štafeta 1:54:11 0:39:04
67 2561 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN SVK Jana Škarvadová Jana Brašová Jana Domová Marián Lovás 67. /  Štafeta 1:54:21 0:39:14
68 2528 detail pretekára MASLEN TEAM TDI SVK Pavol Oravkin Peter Oravkin Marek Dérer Lukáš Tomeček 68. /  Štafeta 1:54:32 0:39:25
69 2556 detail pretekára E TEAM 3 SVK Ján Brunner Roman Gajdošovci Ján Fekiač Lucia Kmeťová 69. /  Štafeta 1:54:34 0:39:27
70 2562 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN SVK Erika Vozníková František Urban Peter Panica Michal Kamiač 70. /  Štafeta 1:54:44 0:39:37
71 2522 detail pretekára KONTAKT SVK Kristína Slávová Anna Gombalová Martina Hrdinová Miroslav Adamčiak 71. /  Štafeta 1:54:45 0:39:38
72 2584 detail pretekára CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES SVK Katarína Budáčová Janka Žamborová Peter Bancík Andrea Charousková 72. /  Štafeta 1:55:16 0:40:09
73 2510 detail pretekára LO MLADOSŤ BEH NÁS BAVÍ SVK Monika Chladná Martin Chladný Matej Chladny Marián Hreha 73. /  Štafeta 1:55:38 0:40:31
74 2595 detail pretekára RICHTÁRI SVK Peter Gogola Stano Horník Dano Dunčko František Moravec 74. /  Štafeta 1:55:39 0:40:32
75 2583 detail pretekára RETRO SPORT SVK Miroslava Kosorínová Danica Štrpková Monika Mácová Martin Lacko 75. /  Štafeta 1:55:59 0:40:52
76 2524 detail pretekára ZEPPELIN SK SVK Juraj Botoš Iveta Kučerová Róbert Kubek Martina Štrbavá 76. /  Štafeta 1:56:03 0:40:56
77 2586 detail pretekára WWW.MONAREX.SK SVK Bibiána Riečanová Daniel Pompura Dana Pompurová Stanislav Kmeť 77. /  Štafeta 1:56:15 0:41:08
78 2517 detail pretekára LO MLADOSŤ SVK Dana Gazdíková Stana Krajčíová Nikola Ferancová Peter Duda 78. /  Štafeta 1:56:20 0:41:13
79 2515 detail pretekára TEAM 147 SVK Ivana Línerová Martina Chváliková Zdenko Prievalský Roman Mikloš 79. /  Štafeta 1:57:12 0:42:05
80 2516 detail pretekára TENISTI SVK Peter Kotačka Tomáš Longauer Peter Klein Marián Kán 80. /  Štafeta 1:57:35 0:42:28
81 2538 detail pretekára PODHÁJ EXPRES SVK Miriam Miklošíková Martin Paulíny Markéta Zádrapová Richard Cisár 81. /  Štafeta 1:58:06 0:42:59
82 2508 detail pretekára TWISTER SVK Natália Kováčiková Nela Flochová Eva Valigurová Ondrej Bélik 82. /  Štafeta 1:58:30 0:43:23
83 2506 detail pretekára LUPČIANSKE STÍHAČKY SVK Bohdana Laštiaková Eva Kovačiková Renata Seredyová Martina Piliarkinová 83. /  Štafeta 1:58:37 0:43:30
84 2594 detail pretekára KYSLÍKOVÍ DLŽNÍCI SVK Lenka Polakovičová Kristína Švédová Juraj Mláka Pavol Molčan 84. /  Štafeta 1:59:01 0:43:54
85 2587 detail pretekára BB SVK Zuzana Kaššová Michaela Kučerová Viera Kobelová Barbara Straková 85. /  Štafeta 2:00:55 0:45:48
86 2589 detail pretekára BB JUNIOR SVK Borguľa Jakub Zlocha Jozef Polonyová Evka Melicher Bruno 86. /  Štafeta 2:01:25 0:46:18
87 2564 detail pretekára PRESSBURG HULVATS SVK Ondrej Pakši Marek Požgay Peter Kiseľ Zuzana Kiseľová 87. /  Štafeta 2:01:38 0:46:31
88 2501 detail pretekára GERLACH TEAM SVK Beata Galková Eva Fussgängerová Richard Fussgänger Ján Babiak 88. /  Štafeta 2:01:46 0:46:39
89 2601 detail pretekára THE BEST OF ATENA SVK Katarína Kolesárová Stanislava Kolesárová Anna Hyseková Michaela Šarníková 89. /  Štafeta 2:02:15 0:47:08
90 2580 detail pretekára MALOVANE MAPY SVK Paula Milatova Erika Patschova Karol Brzula Pavol Biely 90. /  Štafeta 2:02:54 0:47:47
91 2503 detail pretekára SKI RACE TEAM MOTHERS SVK Monika Maršáleková Veronika Beličková Lucia Majeská Lenka Janeková 91. /  Štafeta 2:03:31 0:48:24
92 2539 detail pretekára ŠK KARTIK SVK Janetta Párišová Laura Mersich Tereza Vrťová Janka Vrťová 92. /  Štafeta 2:04:48 0:49:41
93 2575 detail pretekára GAMO SVK Iveta Hlaváčová Daša Pavlatovská Radovan Ridzoň Martin Ondrušek 93. /  Štafeta 2:05:13 0:50:06
94 2579 detail pretekára BEZECKYESHOP.SK SVK Andrea Pavlíková Jana Kánová Jarka Brinzová Michaela Kanianska 94. /  Štafeta 2:05:26 0:50:19
95 2523 detail pretekára ZEPPELIN SK LADIES SVK Petra Pazúriková Miriam Kostúrová Renáta Poliaková Monika Macková 95. /  Štafeta 2:05:27 0:50:20
96 2546 detail pretekára MAMIČKY NA ÚTEKU SVK Valéria Miškovská Martina Clancy Janka Havranova Tatiana Medveďová 96. /  Štafeta 2:05:46 0:50:39
97 2576 detail pretekára GOLAISKY SVK Kristína Čuchranová Iveta Matulová Alena Doušková Darina Karásková 97. /  Štafeta 2:06:49 0:51:42
98 2582 detail pretekára PILATESKY SVK Adriana Miseje Janka Kováčová Zuzana Ľuptáková Anna Giertlová 98. /  Štafeta 2:07:16 0:52:09
99 2566 detail pretekára EUROPA SC SVK Viktor Maceják Tomáš Hollý Michaela Podolcová Mária Golhová 99. /  Štafeta 2:08:07 0:53:00
100 2550 detail pretekára CETRUM DOBROVOĽNÍCTVA SVK Alžbeta Brozmanová Gregorová Jana Matejzelová Adina Lionte Daniel Cobo Castro 100. /  Štafeta 2:13:02 0:57:55