Karlův běh České spořitelny - Karlův běh FT – Memoriál Jana Pravečka
DÁTUM : | 7.3.2015 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 327 | BEŠTA Václav | 2002 | LK Slovan K.Vary | 1. / M13-14 | 0:13:01.2 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 326 | ZATLOUKAL Kryštof | 2002 | LK Slovan K.Vary | 2. / M13-14 | 0:13:07.7 | 0:00:06.5 | |
3 | diplom | 309 | BRABEC Jakub | 2001 | SPARTA | 3. / M13-14 | 0:13:10.8 | 0:00:09.6 | |
4 | diplom | 76 | SOBÍŠEK Tomáš | 2001 | Sparta Praha-kajak | 4. / M13-14 | 0:13:11.7 | 0:00:10.5 | |
5 | diplom | 123 | RICHTER Merle | 2001 | --- | 1. / W13-14 | 0:13:23.3 | 0:00:22.1 | |
6 | diplom | 329 | PLHA Martin | 2002 | LK Slovan K.Vary | 5. / M13-14 | 0:13:28.1 | 0:00:26.9 | |
7 | diplom | 325 | PAVLASOVÁ Karolína | 2001 | LK Slovan K.Vary | 2. / W13-14 | 0:13:53.5 | 0:00:52.3 | |
8 | diplom | 285 | MARTINOVSKÝ David | 2001 | LK ŠKODA PLZEŇ | 6. / M13-14 | 0:13:54.3 | 0:00:53.1 | |
9 | diplom | 101 | TŮMA Matouš | 2001 | KMP Kladno | 7. / M13-14 | 0:13:54.4 | 0:00:53.2 | |
10 | diplom | 324 | KLEIN David | 2001 | LK Slovan K.Vary | 8. / M13-14 | 0:14:11.8 | 0:01:10.6 | |
11 | diplom | 318 | LUKEŠ Matěj | 2002 | Sokol Senohraby | 9. / M13-14 | 0:14:22.6 | 0:01:21.4 | |
12 | diplom | 197 | PATERA Lukáš | 2001 | BAOS Osek | 10. / M13-14 | 0:14:29.7 | 0:01:28.5 | |
13 | diplom | 330 | MULLER Adam | 2002 | LK Slovan K.Vary | 11. / M13-14 | 0:14:51.3 | 0:01:50.1 | |
14 | diplom | 196 | BLÁHOVÁ Nikola | 2001 | BAOS Osek | 3. / W13-14 | 0:14:56.9 | 0:01:55.7 | |
15 | diplom | 77 | SOBÍŠKOVÁ Štepánka | 2001 | Sparta Praha-kajak | 4. / W13-14 | 0:15:56.9 | 0:02:55.7 | |
16 | diplom | 298 | SEDLECKÁ Kristýna | 2001 | LK Abertamy | 5. / W13-14 | 0:15:59.7 | 0:02:58.5 | |
17 | diplom | 31 | HOZÁK Timon Josef | 2001 | Horolezecký klub Děčín (HK Děčín) | 12. / M13-14 | 0:16:43.9 | 0:03:42.7 | |
18 | diplom | 171 | NÁDENÍČKOVÁ Pavla | 2001 | TJ Jiskra Nejdek | 6. / W13-14 | 0:17:01.2 | 0:04:00.0 | |
19 | diplom | 238 | ŽAMPACHOVÁ Barbora | 2001 | LK Skovan Karlovy Vary | 7. / W13-14 | 0:17:32.9 | 0:04:31.7 | |
20 | diplom | 230 | DRAHORÁDOVÁ Lucie | 2002 | SK Boží Dar | 8. / W13-14 | 0:18:11.2 | 0:05:10.0 | |
21 | diplom | 229 | VINECKÁ Nikola | 2002 | SK Boží Dar | 9. / W13-14 | 0:19:40.5 | 0:06:39.3 | |
22 | diplom | 90 | HAMIDOUCHE Sofian | 2001 | VK Slavia Praha | 13. / M13-14 | 0:19:44.4 | 0:06:43.2 | |
23 | diplom | 79 | BOZDĚCH Viktor | 2001 | FBC Unhošť | 14. / M13-14 | 0:21:13.5 | 0:08:12.3 | |
24 | diplom | 95 | ZOBAL Tomáš | 2001 | VK Slavia Praha | 15. / M13-14 | 0:22:57.6 | 0:09:56.4 | |
25 | diplom | 270 | PETR Jiří | 2002 | --- | 16. / M13-14 | 0:23:06.4 | 0:10:05.2 | |
26 | diplom | 117 | ŠÁMALOVÁ Lucie | 2002 | VK Slavia Praha | 10. / W13-14 | 0:29:42.4 | 0:16:41.2 | |
--- | 86 | ČERNÝ Jiří | 2002 | VK Slavia Praha | . / M13-14 | DNS | --- | ||
--- | 195 | NOHEJLOVÁ Anna | 2002 | BAOS Osek | . / W13-14 | DNS | --- | ||
--- | 328 | HUSÁK Robin | 2002 | LK Slovan K.Vary | . / M13-14 | DNS | --- |