Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka (sobota)
DÁTUM : | 12.3.2016 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Myslivny | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 526 | KAMARYT Tomáš | 1988 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / MHF | 0:39:33.4 | 0:00:00.0 | 13:09.9 | 1 | ||
2 | diplom | 491 | UNGER Sina | 2000 | --- | 1. / W16F | 0:40:34.9 | 0:01:01.5 | 13:56.4 | 5 | ||
3 | diplom | 497 | RICHTER Jörg | 1974 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 2. / MHF | 0:40:54.1 | 0:01:20.7 | 13:23.1 | 2 | ||
4 | diplom | 355 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 3. / MHF | 0:41:02.1 | 0:01:28.7 | 13:28.9 | 3 | ||
5 | diplom | 465 | VYTLAČIL Jiří | 1981 | Rossignol racing team | 4. / MHF | 0:42:07.6 | 0:02:34.2 | 13:55.1 | 4 | ||
6 | diplom | 669 | TŮMA Matouš | 2001 | KMP Kladno | 1. / M16F | 0:43:39.1 | 0:04:05.7 | 14:59.6 | 8 | ||
7 | diplom | 626 | JAKOB Isabel | 1993 | SV GrOSSWALTERSDF | 1. / WHF | 0:44:31.9 | 0:04:58.5 | 15:03.9 | 9 | ||
8 | diplom | 559 | NEUBERT Tom | 1982 | PULSSCHLAG neuhausen eizgbirge | 5. / MHF | 0:45:27.9 | 0:05:54.5 | 14:03.6 | 6 | ||
9 | diplom | 560 | LEHMANN Sarah | 1989 | PULSSCHLAG neuhausen eizgbirge | 2. / WHF | 0:45:38.4 | 0:06:05.0 | 14:58.6 | 7 | ||
10 | diplom | 510 | SREJMA Marek | 1975 | SC Bodenmais | 6. / MHF | 0:45:43.4 | 0:06:10.0 | 16:09.6 | 18 | ||
11 | diplom | 359 | LUKEŠ Tomáš | 1967 | Mercedes Benz Atomis Salomon Team | 7. / MHF | 0:46:06.9 | 0:06:33.5 | 15:52.1 | 12 | ||
12 | diplom | 610 | CHARVÁT Luboš | 1976 | TRI Sport | 8. / MHF | 0:46:08.6 | 0:06:35.2 | 15:57.9 | 14 | ||
13 | diplom | 475 | BAUER Matyáš | 2004 | Team PIONEER Investments-CRAFT | 2. / M16F | 0:46:27.4 | 0:06:54.0 | 15:17.4 | 10 | ||
14 | diplom | 509 | ŠREJMA Jiří | 1948 | SC Bodenmais | 9. / MHF | 0:46:36.1 | 0:07:02.7 | 15:45.6 | 11 | ||
15 | diplom | 412 | HOZÁK Josef | 1972 | Horolezecký klub Děčín | 10. / MHF | 0:47:25.9 | 0:07:52.5 | 16:05.9 | 16 | ||
16 | diplom | 411 | HOZÁK Timon Josef | 2001 | SKP Ústí nad Labem | 3. / M16F | 0:47:32.4 | 0:07:59.0 | 16:05.1 | 15 | ||
17 | diplom | 519 | WALTHER Jörg | 1967 | TSV 1864 Schlettau | 11. / MHF | 0:47:35.1 | 0:08:01.7 | 16:17.9 | 20 | ||
18 | diplom | 562 | SLÍVOVÁ Štěpánka | 2001 | LK Slovan K.Vary | 2. / W16F | 0:48:20.9 | 0:08:47.5 | 16:25.1 | 21 | ||
19 | diplom | 428 | MARTINOVSKÝ David | 2001 | LK ŠKODA PLZEŇ | 4. / M16F | 0:48:29.1 | 0:08:55.7 | 15:57.1 | 13 | ||
20 | diplom | 478 | DVOŘÁK Jan | 2004 | Team PIONEER Investments-CRAFT | 5. / M16F | 0:48:41.4 | 0:09:08.0 | 16:06.4 | 17 | ||
21 | diplom | 453 | SOBÍŠKOVÁ Štepánka | 2001 | Sparta Praha-kajak | 3. / W16F | 0:49:19.4 | 0:09:46.0 | 16:34.7 | 22 | ||
22 | diplom | 662 | ŠTUDLAR Petr | 1963 | --- | 12. / MHF | 0:50:15.9 | 0:10:42.5 | 16:54.1 | 23 | ||
23 | diplom | 605 | BRAŠNA Michal | 1981 | Spartak Klenčí | 13. / MHF | 0:50:52.6 | 0:11:19.2 | 16:12.9 | 19 | ||
24 | diplom | 585 | CHMELÍČEK Roman | 1994 | VŠSK PedF | 14. / MHF | 0:53:01.4 | 0:13:28.0 | 17:48.1 | 25 | ||
25 | diplom | 512 | BURŠÍK Karel | 1973 | LK Slovan | 15. / MHF | 0:53:17.1 | 0:13:43.7 | 19:17.9 | 37 | ||
26 | diplom | 650 | BARTOŠ Václav | 2001 | --- | 6. / M16F | 0:53:27.9 | 0:13:54.5 | 17:13.1 | 24 | ||
27 | diplom | 599 | ŽAMPACHOVÁ Bára | 2001 | LK Slovan K. Vary | 4. / W16F | 0:53:51.6 | 0:14:18.2 | 17:52.6 | 26 | ||
28 | diplom | 572 | ŠIMÁNEK Ota | 1965 | SK Boží dar | 16. / MHF | 0:54:31.1 | 0:14:57.7 | 18:05.4 | 28 | ||
29 | diplom | 544 | HÖLL Katharina | 1988 | Antonsthal | 3. / WHF | 0:54:57.6 | 0:15:24.2 | 18:30.6 | 29 | ||
30 | diplom | 587 | KREJSA Dalibor | 1964 | --- | 17. / MHF | 0:55:27.4 | 0:15:54.0 | 18:35.1 | 32 | ||
31 | diplom | 629 | SEMMLER Lea | 2000 | SV GrOSSWALTERSDF | 5. / W16F | 0:55:30.6 | 0:15:57.2 | 17:56.4 | 27 | ||
32 | diplom | 461 | KADLECOVÁ Zuzana | 1974 | --- | 4. / WHF | 0:55:31.6 | 0:15:58.2 | 18:33.9 | 31 | ||
33 | diplom | 518 | WALTHER Simon | 2000 | TSV 1864 Schlettau | 7. / M16F | 0:55:52.1 | 0:16:18.7 | 18:53.4 | 34 | ||
34 | diplom | 594 | KOLOVRATOVÁ Kateřina | 1973 | LK Slovan | 5. / WHF | 0:56:28.9 | 0:16:55.5 | 18:32.4 | 30 | ||
35 | diplom | 609 | KLÍR Vladimír | 1978 | TRISPORT | 18. / MHF | 0:57:57.1 | 0:18:23.7 | 18:36.4 | 33 | ||
36 | diplom | 575 | BAŠTA Jan | 1964 | MP100 Jets | 19. / MHF | 0:58:31.6 | 0:18:58.2 | 18:54.6 | 35 | ||
37 | diplom | 513 | MOHRMANN Radek | 1974 | --- | 20. / MHF | 0:59:38.2 | 0:20:04.8 | 19:21.9 | 38 | ||
38 | diplom | 602 | VORÁČKOVÁ Petra | 1979 | --- | 6. / WHF | 1:01:54.9 | 0:22:21.5 | 20:08.9 | 39 | ||
39 | diplom | 437 | BOZDĚCH Viktor | 2001 | FBC Unhoš? | 8. / M16F | 1:02:27.4 | 0:22:54.0 | 18:57.6 | 36 | ||
40 | diplom | 467 | ŠPLINAROVÁ Jana | 1964 | LK Slovan K. Vary | 7. / WHF | 1:03:58.7 | 0:24:25.3 | 20:49.1 | 40 | ||
41 | diplom | 673 | PETR Jiří | 2002 | Florbal chodov | 9. / M16F | 1:07:22.4 | 0:27:49.0 | 21:40.1 | 42 | ||
42 | diplom | 674 | PETR Jiří | 1961 | UNIted becheries | 21. / MHF | 1:07:23.5 | 0:27:50.1 | 21:44.2 | 43 | ||
43 | diplom | 400 | KARELLOVÁ Tereza | 1995 | --- | 8. / WHF | 1:13:55.4 | 0:34:22.0 | 24:25.1 | 46 | ||
44 | diplom | 438 | VOTOČKOVÁ Ivana | 1957 | Trutnov | 9. / WHF | 1:14:30.5 | 0:34:57.1 | 24:03.9 | 44 | ||
45 | diplom | 604 | NOSÁL Luboš | 1958 | Nanosonic | 22. / MHF | 1:18:49.9 | 0:39:16.5 | 21:20.4 | 41 | ||
46 | diplom | 524 | RYGL Tomáš | 1979 | TÝM 211 | 23. / MHF | 1:29:44.7 | 0:50:11.3 | 30:39.2 | 51 | ||
47 | diplom | 584 | VAŇKOVÁ Tereza | 1993 | --- | 10. / WHF | 1:32:07.2 | 0:52:33.8 | 24:35.1 | 47 | ||
48 | diplom | 672 | MAŤHOVÁ Jana | 1995 | --- | 11. / WHF | 1:32:28.5 | 0:52:55.1 | 27:56.4 | 48 | ||
49 | diplom | 488 | FEJTOVÁ Veronika | 2006 | LK Slovan K.Vary | 6. / W16F | 1:36:16.2 | 0:56:42.8 | 24:23.1 | 45 | ||
50 | diplom | 523 | SLÁČÍKOVÁ Barbora | 1995 | --- | 12. / WHF | 1:38:20.5 | 0:58:47.1 | 28:18.4 | 50 | ||
51 | diplom | 454 | BUGOVÁ Tereza | 1994 | --- | 13. / WHF | 1:38:20.7 | 0:58:47.3 | 28:12.9 | 49 | ||
--- | 393 | BĚLKOVÁ Ivana | 1963 | --- | . / WHF | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 399 | SMEJKALOVÁ Markéta | 1976 | --- | . / WHF | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 413 | ŠTĚPÁNEK Michael | 1995 | --- | . / MHF | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 493 | BUHMANN Anne | 2005 | SV Neudorf | . / W16F | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 495 | RICHTER Johannes | 2006 | SV Neudorf | . / M16F | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 614 | PĚCHOTA Jiří | 1963 | QINN | . / MHF | DNS | --- | --- | --- |