Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategórie | Čas | Strata | 1 200 m | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 928 | BLEŠTICI | Dušková Elena | Roest Niels | Láni Frederik | 1. / Detská štafeta 3x 600 | 0:07:13 | 0:00:00 | 04:38 | 1 | |
2 | diplom | 919 | BATMAN | kopáč natan | brenner alex | Bilka oliver | 2. / Detská štafeta 3x 600 | 0:08:03 | 0:00:50 | 05:16 | 3 | |
3 | diplom | 901 | AK V-JUNIOR | Mráz Samuel | Lelkes Adam | Mráz Marek | 3. / Detská štafeta 3x 600 | 0:08:03 | 0:00:50 | 05:23 | 4 | |
4 | diplom | 914 | MLADÉ TALENTY MAC RAČA | Balažovjechová Hana | Suchá Veronika | Kotrasová Viktória | 4. / Detská štafeta 3x 600 | 0:08:04 | 0:00:51 | 05:11 | 2 | |
5 | diplom | 924 | SPORTCLINIC - BEHAME.SK | Lupták Matej | Lupták Michal | Lupták Vladko | 5. / Detská štafeta 3x 600 | 0:08:24 | 0:01:11 | 05:38 | 5 | |
6 | diplom | 926 | RAČIANSKY TIGRI | Ölvecký Bruno | Danečko Ján | Vrchovský Filip | 6. / Detská štafeta 3x 600 | 0:08:53 | 0:01:40 | 06:08 | 8 | |
7 | diplom | 910 | 2LJ | Ševčík Jakub | Chovancová Lívia | Miglierini Laura | 7. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:12 | 0:01:59 | 06:06 | 7 | |
8 | diplom | 917 | MIDISFÉRA | Šurinová Karin | Šurina Dávid | Štorová Andrea | 8. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:13 | 0:02:00 | 05:59 | 6 | |
9 | diplom | 912 | MTS | Takáčová Tamara | Skrak Samuel | Hromádka Matej | 9. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:19 | 0:02:06 | 06:20 | 9 | |
10 | diplom | 911 | 2MA | Chovanec Andrej | Ševčík Matej | Boledovič Martin | 10. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:37 | 0:02:24 | 06:22 | 11 | |
11 | diplom | 921 | MINECRAFT MANIACS | Hiadlovsky Matej | Esslinger Sofia | Dufranc Oliver | 11. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:37 | 0:02:24 | 06:41 | 16 | |
12 | diplom | 909 | KRÁLIK PRI BUKU | Ambra Peter | Drobný Matej | Polák Michael | 12. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:45 | 0:02:32 | 06:24 | 12 | |
13 | diplom | 920 | DURACELKY | Godál Milan | Šály Adam | Godál Patrik | 13. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:54 | 0:02:41 | 06:28 | 13 | |
14 | diplom | 929 | Dobranská Hana | Kováčová Eva | Ľachová Valentína | 14. / Detská štafeta 3x 600 | 0:09:58 | 0:02:45 | 06:52 | 18 | ||
15 | diplom | 923 | CREATIVE PRO KIDS | Cikes Adam | Driensky Jakub | Hala Leon | 15. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:08 | 0:02:55 | 06:22 | 10 | |
16 | diplom | 918 | VLČIA SVORKA | Cangárová Timea | Szabóová Laura | Belorid Adam | 16. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:13 | 0:03:00 | 07:02 | 21 | |
17 | diplom | 913 | KUBEON | Tomková Alžbeta | Tomka Jakub | Zigo Ondrej | 17. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:26 | 0:03:13 | 07:16 | 22 | |
18 | diplom | 916 | SUPER BABY | Hašková Lujza | Štorová Barbora | Holčíková Adela | 18. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:27 | 0:03:14 | 06:39 | 14 | |
19 | diplom | 922 | CREATIVE PRO CHILDREN | Guldan Eugen Samuel | Driensky Oliver | Valette Laura | 19. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:36 | 0:03:23 | 06:40 | 15 | |
20 | diplom | 915 | NÁDEJE | Chylík Alex | Sedliaková Laura | Závodská Terezka | 20. / Detská štafeta 3x 600 | 0:10:51 | 0:03:38 | 07:01 | 20 | |
21 | diplom | 907 | DEVINSKA 1 | Matucha Jan | Stulančák Richard | Čaniga Samuel | 21. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:08 | 0:03:55 | 06:50 | 17 | |
22 | diplom | 908 | RELAY DEVÍNSKA | Kubiš Samuel | Šimkovičová Alexandra | Poláková Laura | 22. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:15 | 0:04:02 | 06:58 | 19 | |
23 | diplom | 925 | MADIMA | Peterský Matúš | Kapusta Matej | Mikulová Diana | 23. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:17 | 0:04:04 | 07:48 | 25 | |
24 | diplom | 903 | BETEPA | Hosalova Paula | Jakesova Alzbeta | Jakesova Tereza | 24. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:26 | 0:04:13 | 07:37 | 23 | |
25 | diplom | 905 | KOBYLKY | Fejdiova Margaretka | Pavelkova Emma | Stulančákova Stella | 25. / Detská štafeta 3x 600 | 0:11:58 | 0:04:45 | 07:46 | 24 | |
26 | diplom | 927 | BRHLOVIČOVCI | Brhlovič Lukáš | Suchánek Tomáš | Cupka Jakub | 26. / Detská štafeta 3x 600 | 0:12:00 | 0:04:47 | 08:19 | 29 | |
27 | diplom | 902 | Hrmelová Karolína | Šubínová Eliška | Šinský Kristián | 27. / Detská štafeta 3x 600 | 0:12:56 | 0:05:43 | 08:11 | 28 | ||
28 | diplom | 904 | Mihalová Soňa | Šauličová Michaela | Georgievska Hana | 28. / Detská štafeta 3x 600 | 0:13:35 | 0:06:22 | 07:59 | 27 | ||
29 | diplom | 906 | Hanuďelová Nina | Slapniková Lenka | Hanuďelová Nela | 29. / Detská štafeta 3x 600 | 0:14:39 | 0:07:26 | 07:52 | 26 |