Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1542 | OREGON PROJECT | Peter Wahlandt | Šimon Wahlandt | Ján Sopko | 1. / Štafeta | 1:13:48 | 0:00:00 | ||
2 | 1511 | ATLETI BS - B.ŠTIAVNICA | Peter Ursíny | Peter Kačáni | Gibala Jozef | 2. / Štafeta | 1:14:28 | 0:00:40 | ||
3 | 1412 | ADRIM BANSKA BYSTRICA | Martin Bires | Kristián Klaudia | Dominik Ciz | 3. / Štafeta | 1:17:49 | 0:04:01 | ||
4 | 1521 | BŠK BANSKÁ BYSTRICA | Matej Tabak | Ján Sekeľ | Erik Lenhardt | 4. / Štafeta | 1:22:01 | 0:08:13 | ||
5 | 1525 | TRIAN ŠK UMB | Lukáš Purgat | Aurel Barto | Marek Malček | 5. / Štafeta | 1:25:02 | 0:11:14 | ||
6 | 1415 | BANSKÁ BYSTRICA | Andrej Haraga | Ján Kurtík | Andrej Brzuľa | 6. / Štafeta | 1:26:39 | 0:12:51 | ||
7 | 1526 | TRIAN ŠK UMB | Filip Vojník | Dávid Mello | Damian Mello | 7. / Štafeta | 1:29:39 | 0:15:51 | ||
8 | 1470 | SGS HOLDING 1 | Roman Macák | Peter Dupej | Tomáš Tkáč | 8. / Štafeta | 1:30:42 | 0:16:54 | ||
9 | 1449 | GASÁCI | Katarína Kallová | Eva Slančíková | Boris Obergries | 9. / Štafeta | 1:31:45 | 0:17:57 | ||
10 | 1402 | ŽIACI EVG | Daniel Očenáš | Machyniaková Júlia | Dominik Kamenský | 10. / Štafeta | 1:36:16 | 0:22:28 | ||
11 | 1528 | PRESSBURG HULVATS | Pavel Vojtek | Marek Pozgay | Ondrej Paksi | 11. / Štafeta | 1:37:05 | 0:23:17 | ||
12 | 1471 | SGS HOLDING 3 | Ľubomír Keleman | Matúš Riečan | Tomáš Káčer | 12. / Štafeta | 1:37:12 | 0:23:24 | ||
13 | 1461 | TRIAN ŠK UMB | Svetlana Lipárová | Ema Paulinyová | Barča Šimonová | 13. / Štafeta | 1:37:16 | 0:23:28 | ||
14 | 1479 | TELEDAT | Ivan Stankovič | Dušan Vaník | Peter Kuchár | 14. / Štafeta | 1:38:31 | 0:24:43 | ||
15 | 1456 | ETEAM4 | Matej Pršo | Marián Keszi | Katarína Kohútová | 15. / Štafeta | 1:39:11 | 0:25:23 | ||
16 | 1472 | CK MALACHOV | František Zlevský | Linda Zlevská | Alena Gajdošovci | 16. / Štafeta | 1:40:12 | 0:26:24 | ||
17 | 1466 | BANSKOBYSTRICKÝ BASKETBALOVÝ KLUB | Michal Caban | Igor Kašper | Branislav Koczkáš | 17. / Štafeta | 1:40:50 | 0:27:02 | ||
18 | 1450 | BOLTÍCI | Adriána Pienčaková | Marek Vajda | Jakub Mikušinec | 18. / Štafeta | 1:40:58 | 0:27:10 | ||
19 | 1421 | MASLEN TEAM1 | Filip Mudrák | Andrej Slašťan | Juraj Moravčík | 19. / Štafeta | 1:41:07 | 0:27:19 | ||
20 | 1492 | HUPOZA RUŽOMBEROK | Jano HUBA | Peter ZÁHORA | Juraj PODMANICKÝ | 20. / Štafeta | 1:41:15 | 0:27:27 | ||
21 | 1534 | IVAN FAMILY | Miroslav Ivan | Ivo Ivan | Vladimír Ivan | 21. / Štafeta | 1:41:39 | 0:27:51 | ||
22 | 1537 | RIEČKA | Lucia Timková | Martin Timko | Tomáš Timko | 22. / Štafeta | 1:41:52 | 0:28:04 | ||
23 | 1490 | BANSKÁ BYSTRICA | Michal Kovač | Adrian Uhrík | Jozef Koctúr | 23. / Štafeta | 1:42:37 | 0:28:49 | ||
24 | 1519 | CMK BB | Vladimír Riedl | Denis Riedl | Barborka Mišiaková | 24. / Štafeta | 1:42:37 | 0:28:49 | ||
25 | 1510 | MARATHON BB TEAM | Peter Rusko | Erik Rusko | Lucia Rusková | 25. / Štafeta | 1:42:49 | 0:29:01 | ||
26 | 1518 | ZLATÁ STUDŇA | Miloš Kyseľ | Miroslava Oštromová | Tatiana Jakubcová | 26. / Štafeta | 1:43:35 | 0:29:47 | ||
27 | 1428 | LARA BAGS TEAM | Radovan Janek | Martin Rajčan | Július Chovan | 27. / Štafeta | 1:44:21 | 0:30:33 | ||
28 | 1448 | ŠUMBOGROUP | Svetlana Šumberová | Miroslav Šumbera | Tomaš Černík | 28. / Štafeta | 1:44:28 | 0:30:40 | ||
29 | 1404 | UČITELIA EVG | Stanislav Sojka | Miroslav Sršeň | Michaela Fidlušová | 29. / Štafeta | 1:44:33 | 0:30:45 | ||
30 | 1458 | E TEAM 5 | Michaela Hallayová | Stanislav Matonok | Matej Matonok | 30. / Štafeta | 1:45:15 | 0:31:27 | ||
31 | 1538 | SPORTART | Zuzana Šípošová | Tomáš Tokarčík | Anna Valachová | 31. / Štafeta | 1:45:21 | 0:31:33 | ||
32 | 1473 | SLOVENSKÁ POŠTA | Ondrej Kostúr | Martin Šutek | Juraj Donoval | 32. / Štafeta | 1:45:52 | 0:32:04 | ||
33 | 1520 | LO MLADOSŤ BEH NÁS BAVÍ | Michal Duda | Patrik Folk | Matúš Bráz | 33. / Štafeta | 1:45:57 | 0:32:09 | ||
34 | 1455 | EVONIK FERMAS 1 | Gabriel Závodský | Michal Hnojčík | Patrik Homola | 34. / Štafeta | 1:46:00 | 0:32:12 | ||
35 | 1540 | MARATHON BB TEAM | Andrej Dobrík | Boris Nepšinský | Dušan Palyo | 35. / Štafeta | 1:46:35 | 0:32:47 | ||
36 | 1498 | LO MLADOSŤ | Patrik Halgaš | Jakub Vančo | Teo Szabó | 36. / Štafeta | 1:46:46 | 0:32:58 | ||
37 | 1495 | BANSKÁ BYSTRICA | Zuzana Žabková | Ladislav Hamerlik | Michal Kasa | 37. / Štafeta | 1:46:49 | 0:33:01 | ||
38 | 1493 | TRI SVÄTOPLUKOVE PRÚTY | Adam Vrťo | Thomas Krajčovic | Natália Molitorisová | 38. / Štafeta | 1:46:50 | 0:33:02 | ||
39 | 1543 | FF CREW | Terézia Opremčáková | Sandra Popadakova | Branislav Solárik | 39. / Štafeta | 1:47:03 | 0:33:15 | ||
40 | 1501 | PARK SNOW DONOVALY | Miroslav Dobrota | Ján Villim | Antonín Moravec | 40. / Štafeta | 1:47:05 | 0:33:17 | ||
41 | 1524 | MIX | Martin Hahn | Viktória Rapšová | Dagmar Mondlová | 41. / Štafeta | 1:47:06 | 0:33:18 | ||
42 | 1406 | NIGHTTRIPPERS | Alica Dupejová | Silvia Sulekova | Katarina Belicova | 42. / Štafeta | 1:47:40 | 0:33:52 | ||
43 | 1523 | BANSKÁ ŠTIAVNICA | Veronika Ferenčíková | Martin Ferenčík | Renata Taligová | 43. / Štafeta | 1:48:09 | 0:34:21 | ||
44 | 1429 | BK SLIAČ | Jana Meiszlingerová | Monika Karásková | Miroslav Gúgľava | 44. / Štafeta | 1:48:11 | 0:34:23 | ||
45 | 1509 | LPIS SLC | Lenka Kubinyiová | Peter Černaj | Ľuboš Michač | 45. / Štafeta | 1:48:48 | 0:35:00 | ||
46 | 1425 | MESTO BANSKÁ BYSTRICA | Zdenka Sekerešová | Zuzana Kučerová | Ivan Jágerský | 46. / Štafeta | 1:48:51 | 0:35:03 | ||
47 | 1502 | ŠKOLA U FILIPA I. | Roman Juhász | Michal Procházka | Monika Klimentová | 47. / Štafeta | 1:48:52 | 0:35:04 | ||
48 | 1494 | BB-TECHNIK | Rastislav Poliak | Martin Vlcek | Martin Špinder | 48. / Štafeta | 1:49:10 | 0:35:22 | ||
49 | 1414 | RFC BB | Peter Syč | Ivan Terek | Rastislav Šmidák | 49. / Štafeta | 1:49:58 | 0:36:10 | ||
50 | 1491 | FK PLUS | Roman Cimerman | Marek Krnáč | Matej Kmeť | 50. / Štafeta | 1:50:40 | 0:36:52 | ||
51 | 1445 | LO MLADOSŤ | Peter Duda | Mariana Dudová | Jakub Duda | 51. / Štafeta | 1:50:54 | 0:37:06 | ||
52 | 1513 | CONTINENTAL SPORT KLUB ZVOLEN | Peter Šimiak | Peter Roziak | Miroslava Šimiaková | 52. / Štafeta | 1:51:08 | 0:37:20 | ||
53 | 1481 | ZŠ ĎUMBIERSKA BANSKA BYSTRICA | Vladimira Ilkaničová | Andrea Rusnáková | Richard Durec | 53. / Štafeta | 1:51:08 | 0:37:20 | ||
54 | 1486 | BEZVETRIE | Milan Longauer | Matej Polgár | Martin Michal | 54. / Štafeta | 1:51:14 | 0:37:26 | ||
55 | 1514 | CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN | Jaroslav Bosák | Pavol Cerovský | Vladimír Terem | 55. / Štafeta | 1:51:31 | 0:37:43 | ||
56 | 1489 | ADRA | Jozef Joachím | Juraj Turóci | Jana Karasová | 56. / Štafeta | 1:52:09 | 0:38:21 | ||
57 | 1545 | SPORTART | Katarína Krištof | Peter Nuota | Hana Kádeková | 57. / Štafeta | 1:52:20 | 0:38:32 | ||
58 | 1512 | ODHODLANÍ_BB | Branislav Bielik | Peter Palágyi | Miroslava Palágyiová | 58. / Štafeta | 1:52:48 | 0:39:00 | ||
59 | 1447 | KGŠM | Igor Huťka | Marcel Perecár | Miroslav Barla | 59. / Štafeta | 1:53:03 | 0:39:15 | ||
60 | 1442 | ZEPPELIN SK KOŠICE I | Slávka Tarajčáková | Juraj Čirip | Mikuláš Vaculík | 60. / Štafeta | 1:53:03 | 0:39:15 | ||
61 | 1474 | DIABOLSKÉ TRIO | Andrea Štiasná | Martina Kurjatková | Peter Milec | 61. / Štafeta | 1:53:11 | 0:39:23 | ||
62 | 1451 | TRIAN ŠK UMB | Simona Nutterová | Tea Mažáryová | Michaela Kadlečková | 62. / Štafeta | 1:53:27 | 0:39:39 | ||
63 | 1517 | POKROČILÉ ZAČIATOČNÍČKY | Martina Gregorová | Jana Dienová | Lucia Zacharová | 63. / Štafeta | 1:54:26 | 0:40:38 | ||
64 | 1504 | BIELE VĹČATÁ | Chrenková Zuzana | Chrenka Jakub | Marková Stanka | 64. / Štafeta | 1:54:27 | 0:40:39 | ||
65 | 1434 | ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM, B.BYSTRICA | Ludmila Rochovska | Dušan Snopko | Martin Jantek | 65. / Štafeta | 1:54:29 | 0:40:41 | ||
66 | 1432 | LEMIKOM | Martina Chmelikova | Tomáš Hlaváčik | Zoltán Procházka | 66. / Štafeta | 1:54:41 | 0:40:53 | ||
67 | 1403 | POSITIVO CAFE A MC BB | Adrián Vaško | Jozef Púček | Michal Líner | 67. / Štafeta | 1:54:46 | 0:40:58 | ||
68 | 1424 | E TEAM 1 | Matej Kšenžigh | Roman Gajdošovci | Lucia Kmeťová | 68. / Štafeta | 1:54:47 | 0:40:59 | ||
69 | 1440 | CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES | Daniela Homolová | Janka Žamborová | Peter Bancík | 69. / Štafeta | 1:55:02 | 0:41:14 | ||
70 | 1438 | BANSKÁ BYSTRICA | Peter Vozár | Radovan Bagačka | Milan Ponický | 70. / Štafeta | 1:55:18 | 0:41:30 | ||
71 | 1503 | SKOLA U FILIPA II | Samuel Tomaník | Miroslav Medo | Matej Furdík | 71. / Štafeta | 1:55:34 | 0:41:46 | ||
72 | 1505 | G4 | Peter Rosputinský | Adela Rosputinská | Miroslav Rosputinský | 72. / Štafeta | 1:55:39 | 0:41:51 | ||
73 | 1533 | BRICKHOUSE GYM | Gabriela Halajová | Zdenka Mališová | Tomáš Sabó | 73. / Štafeta | 1:55:44 | 0:41:56 | ||
74 | 1480 | CBS | Karol Brzula | Lucia Mihálová | Alexander Farkaš | 74. / Štafeta | 1:55:52 | 0:42:04 | ||
75 | 1410 | EUROPA SC | Viktor Maceják | Oľga Chromková | Eva harbunová | 75. / Štafeta | 1:55:59 | 0:42:11 | ||
76 | 1468 | TJ GULAG | Adriana Voleková | Eva Kurrayová | Marián Haluška | 76. / Štafeta | 1:56:15 | 0:42:27 | ||
77 | 1443 | ZEPPELIN POWER SYSTEMS | Ľubomír Vaško | Dávid Harčár | Peter Stančík | 77. / Štafeta | 1:56:42 | 0:42:54 | ||
78 | 1454 | EVONIK FERMAS 2 | Radovan Patráš | Rastislav Bartoš | Lukasz Wisniewski | 78. / Štafeta | 1:56:48 | 0:43:00 | ||
79 | 1419 | FAMILY TÍM | Mária Knapková | Igor Knapko | Ján Kolivoška | 79. / Štafeta | 1:56:58 | 0:43:10 | ||
80 | 1475 | SGS HOLDING 2 | Lukáš Müller | Ján Varecha | Jaroslav Kolárik | 80. / Štafeta | 1:57:05 | 0:43:17 | ||
81 | 1405 | ZVOLEN | Iveta Žigová | Katarína Izáková | Stanislav Duraj | 81. / Štafeta | 1:57:06 | 0:43:18 | ||
82 | 1413 | GRT | Zuzana Sliacka | Ján Matečný | Lukáš Kramla | 82. / Štafeta | 1:57:09 | 0:43:21 | ||
83 | 1488 | SKI RACE TEAM MIX | Ivana Gajdošíková | Tibor Weis | Ľubomír Janák | 83. / Štafeta | 1:57:16 | 0:43:28 | ||
84 | 1539 | LUČENEC | Adam Santoris | Peter Krnáč | Renata Drozdová | 84. / Štafeta | 1:57:18 | 0:43:30 | ||
85 | 1452 | SKI TEAM | Michal Tomeček | Renata Michalisková | Marek Poliak | 85. / Štafeta | 1:57:27 | 0:43:39 | ||
86 | 1541 | BSG | Viera Mikušincová | Daniela Olšanská | Alena Kafríková | 86. / Štafeta | 1:57:37 | 0:43:49 | ||
87 | 1515 | ETEAM3 | Jana Malaťáková | Andrea Lačná | Rastislav Senina | 87. / Štafeta | 1:58:08 | 0:44:20 | ||
88 | 1531 | CHMR TÍM | Marek Horňan | Martinko Kollarik | Martin Maxo Mazal | 88. / Štafeta | 1:58:11 | 0:44:23 | ||
89 | 1430 | LARA BAGS | Lenka Janekova | Laura Janekova | Radka Lindakova | 89. / Štafeta | 1:58:15 | 0:44:27 | ||
90 | 1420 | CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN | Jana Brašová | Peter Iglár | Marián Lovás | 90. / Štafeta | 1:58:22 | 0:44:34 | ||
91 | 1446 | IN PLUS | Miroslav Bohunický | Dominika Bohunická | Peter Kubán | 91. / Štafeta | 1:58:31 | 0:44:43 | ||
92 | 1532 | TREBIŠOV | Erik Telepovský | Martin Škovran | Miloš Novák | 92. / Štafeta | 1:58:34 | 0:44:46 | ||
93 | 1453 | DOMO-GLASS | Miriam Miartušová | Martina Mrázová | Michaela Čajková | 93. / Štafeta | 1:58:39 | 0:44:51 | ||
94 | 1460 | TURBOŠTIPCE | Ján Hudec | Ivan Melek | Adam Štrba | 94. / Štafeta | 1:58:39 | 0:44:51 | ||
95 | 1435 | LPP SLOVAKIA 1 | Patrik Čanecký | Marian Tarcala | Natália Schnurerová | 95. / Štafeta | 1:58:49 | 0:45:01 | ||
96 | 1416 | ŠPORTOVÝ KLUB RODINA | Oto Schotter | Marcel Kollár | Tomáš Kollár | 96. / Štafeta | 1:58:57 | 0:45:09 | ||
97 | 1500 | BRVO TEAM | Lenka Brveníková | Róbert Brveník | Peter Sura | 97. / Štafeta | 1:59:23 | 0:45:35 | ||
98 | 1401 | MARATHON BB TEAM | Zuzana Šikulová | Dagmar Mihalíková | Miroslava Štrbová | 98. / Štafeta | 2:00:00 | 0:46:12 | ||
99 | 1477 | KGŠM | Lucia Kubišová | Veronika Voleková | Kristína Veszeleiová | 99. / Štafeta | 2:00:58 | 0:47:10 | ||
100 | 1433 | LPP SLOVAKIA | Janka Kožárová | Monika Lietavova | Ľubomíra Uhrínová | 100. / Štafeta | 2:01:05 | 0:47:17 |