Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DÁTUM : | 11.2.2017 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 332 | KOŠINA Tobiáš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 1. / Chlapci 11 - 12 let | 0:08:14.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 324 | KOLOVRATOVA Tereza | 2006 | LK Slovan K.Vary | 1. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:30.3 | 0:00:16.2 | ||
3 | diplom | 325 | PEŘINOVÁ Anna | 2005 | LK Slovan K.Vary | 2. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:54.3 | 0:00:40.2 | ||
4 | diplom | 327 | ŠTUDLAROVÁ Zuzana | 2005 | LK Slovan K.Vary | 3. / Dívky 11 - 12 let | 0:08:58.1 | 0:00:44.0 | ||
5 | diplom | 337 | ZATLOUKALOVÁ Linda | 2005 | LK Slovan K.Vary | 4. / Dívky 11 - 12 let | 0:09:19.8 | 0:01:05.7 | ||
6 | diplom | 5112 | MĚCHUROVÁ Zuzana | 2005 | --- | 5. / Dívky 11 - 12 let | 0:09:23.1 | 0:01:09.0 | ||
7 | diplom | 323 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | LK Slovan K.Vary | 1. / Dívky 9-10 let | 0:09:49.6 | 0:01:35.5 | ||
8 | diplom | 326 | PEŘINOVÁ Zuzana | 2005 | LK Slovan K.Vary | 6. / Dívky 11 - 12 let | 0:09:56.6 | 0:01:42.5 | ||
9 | diplom | 716 | POSTRÁNSKÁ Adéla | 2005 | --- | 7. / Dívky 11 - 12 let | 0:10:00.3 | 0:01:46.2 | ||
10 | diplom | 208 | SVOBODA Antonín | 2006 | Sport Club Plzeň | 2. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:02.6 | 0:01:48.5 | ||
11 | diplom | 265 | PEŠTOVÁ Kamila | 2007 | USK CS Plzeň | 2. / Dívky 9-10 let | 0:10:05.6 | 0:01:51.5 | ||
12 | diplom | 331 | ŠMEJKAL Robert | 2006 | LK Slovan K.Vary | 3. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:07.8 | 0:01:53.7 | ||
13 | diplom | 330 | KULHÁNEK Jáchym | 2006 | LK Slovan K.Vary | 4. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:10.8 | 0:01:56.7 | ||
14 | diplom | 311 | BAUER David | 2007 | LK Slovan K.Vary | 1. / Chlapci 9-10 let | 0:10:11.6 | 0:01:57.5 | ||
15 | diplom | 149 | MALEČKOVÁ Hana | 2005 | --- | 8. / Dívky 11 - 12 let | 0:10:14.3 | 0:02:00.2 | ||
16 | diplom | 312 | GAŠEK Šimon | 2007 | LK Slovan K.Vary | 2. / Chlapci 9-10 let | 0:10:16.3 | 0:02:02.2 | ||
17 | diplom | 328 | ČÁSLAVSKÁ Klára | 2005 | LK Slovan K.Vary | 9. / Dívky 11 - 12 let | 0:10:17.8 | 0:02:03.7 | ||
18 | diplom | 281 | BUCHMANN Anne | 2005 | --- | 10. / Dívky 11 - 12 let | 0:10:20.1 | 0:02:06.0 | ||
19 | diplom | 329 | ŘEHÁKOVÁ Miroslava | 2006 | LK Slovan K.Vary | 11. / Dívky 11 - 12 let | 0:10:28.3 | 0:02:14.2 | ||
20 | diplom | 269 | SÝKORA Vojta | 2005 | USK CS Plzeň | 5. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:46.3 | 0:02:32.2 | ||
21 | diplom | 346 | HUDEČKOVÁ Lucie | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / Dívky 9-10 let | 0:10:49.8 | 0:02:35.7 | ||
22 | diplom | 732 | SIMBARTL Eduard | 2006 | Spartak Vrchlabí | 6. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:57.1 | 0:02:43.0 | ||
23 | diplom | 305 | PEŘINOVÁ Eliška | 2007 | LK Slovan K. Vary | 4. / Dívky 9-10 let | 0:11:04.8 | 0:02:50.7 | ||
24 | diplom | 306 | PÁTKOVÁ Viktorie | 2007 | LK Slovan K.Vary | 5. / Dívky 9-10 let | 0:11:06.6 | 0:02:52.5 | ||
25 | diplom | 735 | VEJVODA Lukáš | 2008 | Biatlon Klecany | 3. / Chlapci 9-10 let | 0:11:23.5 | 0:03:09.4 | ||
26 | diplom | 302 | NEZKUSIL David | 2006 | LK Slovan K. Vary | 7. / Chlapci 11 - 12 let | 0:11:26.5 | 0:03:12.4 | ||
27 | diplom | 276 | MITÁŠ Robert | 2007 | Bikeclinic Junior Team | 4. / Chlapci 9-10 let | 0:11:33.3 | 0:03:19.2 | ||
28 | diplom | 333 | TUREK Jakub | 2008 | LK Slovan K.Vary | 5. / Chlapci 9-10 let | 0:11:35.5 | 0:03:21.4 | ||
29 | diplom | 320 | KRUL Michal | 2006 | LK Slovan K. Vary | 8. / Chlapci 11 - 12 let | 0:11:53.6 | 0:03:39.5 | ||
30 | diplom | 309 | CIPRYSOVA Alžběta | 2008 | LK Slovan K. Vary | 6. / Dívky 9-10 let | 0:11:57.5 | 0:03:43.4 | ||
31 | diplom | 270 | SÝKORA Štěpán | 2007 | USK CS Plzeň | 6. / Chlapci 9-10 let | 0:12:07.8 | 0:03:53.7 | ||
32 | diplom | 5114 | MALEČKOVÁ Pavlína | 2008 | --- | 7. / Dívky 9-10 let | 0:12:18.3 | 0:04:04.2 | ||
33 | diplom | 5003 | GRUNTOVÁ Alena | 2006 | SKPUL | 12. / Dívky 11 - 12 let | 0:12:23.3 | 0:04:09.2 | ||
34 | diplom | 313 | FRUHAUFOVÁ Julie | 2007 | LK Slovan K. Vary | 8. / Dívky 9-10 let | 0:12:31.1 | 0:04:17.0 | ||
35 | diplom | 277 | GRESENS Emil | 2007 | --- | 7. / Chlapci 9-10 let | 0:12:31.1 | 0:04:17.0 | ||
36 | diplom | 298 | PROCHÁZKA Jindřich | 2005 | --- | 9. / Chlapci 11 - 12 let | 0:12:35.3 | 0:04:21.2 | ||
37 | diplom | 319 | MOHRMAN Jonáš | 2008 | LK Slovan K.Vary | 8. / Chlapci 9-10 let | 0:12:37.3 | 0:04:23.2 | ||
38 | diplom | 322 | ŠPERLOVÁ Ivanka | 2008 | LK Slovan K.Vary | 9. / Dívky 9-10 let | 0:12:38.5 | 0:04:24.4 | ||
39 | diplom | 275 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | --- | 13. / Dívky 11 - 12 let | 0:12:44.3 | 0:04:30.2 | ||
40 | diplom | 286 | OEDING Leonard | 2006 | --- | 10. / Chlapci 11 - 12 let | 0:12:48.8 | 0:04:34.7 | ||
41 | diplom | 278 | KINDL Robin | 2005 | Iron Stars | 11. / Chlapci 11 - 12 let | 0:12:49.3 | 0:04:35.2 | ||
42 | diplom | 709 | KULE Oliver | 2007 | --- | 9. / Chlapci 9-10 let | 0:12:56.8 | 0:04:42.7 | ||
43 | diplom | 742 | DĚBNÁR Josef | 2006 | JK Racing | 12. / Chlapci 11 - 12 let | 0:12:59.8 | 0:04:45.7 | ||
44 | diplom | 712 | KUNEŠ Petr | 2008 | --- | 10. / Chlapci 9-10 let | 0:13:00.3 | 0:04:46.2 | ||
45 | diplom | 317 | DVOŘÁK Jan | 2008 | LK Slovan K. Vary | 11. / Chlapci 9-10 let | 0:13:03.8 | 0:04:49.7 | ||
46 | diplom | 310 | WITTNEY Samuel | 2007 | LK Slovan K.Vary | 12. / Chlapci 9-10 let | 0:13:11.8 | 0:04:57.7 | ||
47 | diplom | 307 | ŠEDÁ Michaela | 2007 | LK Slovan K. Vary | 10. / Dívky 9-10 let | 0:13:14.5 | 0:05:00.4 | ||
48 | diplom | 349 | VODIČKOVÁ Tereza | 2007 | --- | 11. / Dívky 9-10 let | 0:13:15.6 | 0:05:01.5 | ||
49 | diplom | 252 | MIŠEKOVÁ Kateřina | 2007 | TJ SOKOL SENOHRABY | 12. / Dívky 9-10 let | 0:13:23.8 | 0:05:09.7 | ||
50 | diplom | 710 | BÁRTOVÁ Konelie | 2009 | --- | 13. / Dívky 9-10 let | 0:13:31.8 | 0:05:17.7 | ||
51 | diplom | 293 | STIBOROVÁ Jolana | 2006 | --- | 14. / Dívky 11 - 12 let | 0:13:37.8 | 0:05:23.7 | ||
52 | diplom | 729 | VÁŇOVÁ Eliška | 2008 | LK Slovan K. Vary | 14. / Dívky 9-10 let | 0:13:38.3 | 0:05:24.2 | ||
53 | diplom | 308 | RYBÁKOVÁ Sára | 2007 | LK Slovan K.Vary | 15. / Dívky 9-10 let | 0:13:39.3 | 0:05:25.2 | ||
54 | diplom | 318 | VASTL Viktor | 2008 | LK Slovan K. Vary | 13. / Chlapci 9-10 let | 0:13:53.8 | 0:05:39.7 | ||
55 | diplom | 292 | LEPÍKOVÁ Bára | 2008 | --- | 16. / Dívky 9-10 let | 0:14:07.8 | 0:05:53.7 | ||
56 | diplom | 296 | MARKOVYCH Leonid | 2005 | --- | 13. / Chlapci 11 - 12 let | 0:14:14.8 | 0:06:00.7 | ||
57 | diplom | 288 | RÜSTLER Maximilian | 2007 | --- | 14. / Chlapci 9-10 let | 0:14:32.3 | 0:06:18.2 | ||
58 | diplom | 257 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | 15. / Dívky 11 - 12 let | 0:14:56.3 | 0:06:42.2 | ||
59 | diplom | 747 | DVOŘÁKOVÁ Adéla | 2006 | --- | 16. / Dívky 11 - 12 let | 0:15:04.7 | 0:06:50.6 | ||
60 | diplom | 256 | FIVEBEROVÁ Markéta | 2008 | --- | 17. / Dívky 9-10 let | 0:15:05.8 | 0:06:51.7 | ||
61 | diplom | 287 | OEDING Sofie | 2008 | --- | 18. / Dívky 9-10 let | 0:15:12.6 | 0:06:58.5 | ||
62 | diplom | 263 | POUL Ondřej | 2008 | --- | 15. / Chlapci 9-10 let | 0:15:12.8 | 0:06:58.7 | ||
63 | diplom | 738 | JEŽEK Matouš | 2008 | --- | 16. / Chlapci 9-10 let | 0:15:40.5 | 0:07:26.4 | ||
64 | diplom | 294 | STIBOROVÁ Apolena | 2008 | --- | 19. / Dívky 9-10 let | 0:15:59.8 | 0:07:45.7 | ||
65 | diplom | 299 | MAŠKOVÁ Lucie | 2007 | --- | 20. / Dívky 9-10 let | 0:16:03.8 | 0:07:49.7 | ||
66 | diplom | 260 | DEVERA Lukáš | 2007 | --- | 17. / Chlapci 9-10 let | 0:16:39.8 | 0:08:25.7 | ||
67 | diplom | 267 | ČARNÁ Karolína | 2008 | --- | 21. / Dívky 9-10 let | 0:16:50.6 | 0:08:36.5 | ||
68 | diplom | 5111 | HOĎÁKOVÁ Daniela | 2007 | --- | 22. / Dívky 9-10 let | 0:17:17.7 | 0:09:03.6 | ||
69 | diplom | 746 | DVOŘÁKOVÁ Sofie | 2008 | --- | 23. / Dívky 9-10 let | 0:17:37.3 | 0:09:23.2 | ||
70 | diplom | 291 | RITTEROVÁ Lída | 2008 | --- | 24. / Dívky 9-10 let | 0:17:47.2 | 0:09:33.1 | ||
71 | diplom | 271 | FUKSOVÁ Eliška | 2006 | --- | 17. / Dívky 11 - 12 let | 0:20:44.1 | 0:12:30.0 | ||
72 | diplom | 314 | MACKUROVÁ Natálie | 2006 | --- | 18. / Dívky 11 - 12 let | 0:24:32.7 | 0:16:18.6 | ||
--- | 254 | HEJNÝ Aleš | 2010 | BICYKL KŘÍŽ TEAM | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | |||
--- | 300 | NUC Petr | 2007 | --- | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | |||
--- | 338 | HARAKALOVÁ Kateřina | 2005 | LK Slovan K.Vary | . / Dívky 11 - 12 let | DNS | --- | |||
--- | 339 | BARTOVÁ Alice | 2008 | --- | . / Dívky 9-10 let | DNS | --- |