Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DÁTUM : | 11.2.2017 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 755 | MÜLLER Niklas | 2000 | --- | 1. / Muži | 0:32:25.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 207 | REICHELT Nico | 1976 | --- | 2. / Muži | 0:35:50.7 | 0:03:25.5 | ||
3 | diplom | 168 | TRISKA Jaroslav | 1976 | vsk Humanita | 3. / Muži | 0:35:55.9 | 0:03:30.7 | ||
4 | diplom | 5122 | KŘOVÁČEK Jan | 1976 | TJ Republikán | 4. / Muži | 0:36:33.2 | 0:04:08.0 | ||
5 | diplom | 740 | PROVOD Michal | 2000 | USK CS Plzeň | 5. / Muži | 0:37:07.7 | 0:04:42.5 | ||
6 | diplom | 348 | TŮMA Matouš | 2001 | KMP Kladno | 1. / Chlapci 15 - 16 let | 0:37:19.2 | 0:04:54.0 | ||
7 | diplom | 54 | LUDVÍK Petr | 1972 | ETRIATLON | 6. / Muži | 0:37:38.2 | 0:05:13.0 | ||
8 | diplom | 165 | FORMAN David | 1993 | Žižkovský tygři - EKONOM Praha | 7. / Muži | 0:37:54.9 | 0:05:29.7 | ||
9 | diplom | 167 | KÁLALOVÁ Tereza | 1986 | Žižkovský tygři | 1. / Ženy | 0:38:16.9 | 0:05:51.7 | ||
10 | diplom | 222 | BAUEROVÁ Kateřina | 1977 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / Ženy | 0:38:25.2 | 0:06:00.0 | ||
11 | diplom | 166 | VYTLAČIL Jiří | 1981 | Rossignol racing team | 8. / Muži | 0:38:26.7 | 0:06:01.5 | ||
12 | diplom | 171 | HOZÁK Timon Josef | 2001 | SKP Ústí nad Labem | 2. / Chlapci 15 - 16 let | 0:38:26.9 | 0:06:01.7 | ||
13 | diplom | 170 | HOZÁK Josef | 1972 | Horolezecký klub Děčín | 9. / Muži | 0:39:17.2 | 0:06:52.0 | ||
14 | diplom | 172 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 10. / Muži | 0:39:30.7 | 0:07:05.5 | ||
15 | diplom | 197 | HUMR Jan | 1984 | SK Rover Praha | 11. / Muži | 0:39:44.2 | 0:07:19.0 | ||
16 | diplom | 195 | SCHRAMM Olaf | 1966 | --- | 12. / Muži | 0:39:50.2 | 0:07:25.0 | ||
17 | diplom | 176 | SLANINA Filip | 2001 | Profi Sport Cheb | 3. / Chlapci 15 - 16 let | 0:39:54.4 | 0:07:29.2 | ||
18 | diplom | 214 | WALTHER Jörg | 1967 | --- | 13. / Muži | 0:41:29.1 | 0:09:03.9 | ||
19 | diplom | 246 | ŽAMPACHOVÁ Bára | 2001 | LK Slovan K.Vary | 1. / Dívky 15 - 16 let | 0:42:08.4 | 0:09:43.2 | ||
20 | diplom | 182 | BOUCHALOVÁ Vendula | 1987 | USK CS Plzeň | 3. / Ženy | 0:42:12.9 | 0:09:47.7 | ||
21 | diplom | 180 | STEHLÍK Radim | 1974 | GUTO team UL | 14. / Muži | 0:42:20.4 | 0:09:55.2 | ||
22 | diplom | 739 | NACHTIGAL Jiří | 1997 | SC 80 Chomutov | 15. / Muži | 0:42:29.6 | 0:10:04.4 | ||
23 | diplom | 248 | SOUKUPOVÁ Petra | 1978 | --- | 4. / Ženy | 0:43:10.1 | 0:10:44.9 | ||
24 | diplom | 196 | GRESENS Charlotte | 1997 | --- | 5. / Ženy | 0:43:11.9 | 0:10:46.7 | ||
25 | diplom | 5121 | BACH Steffen | 1965 | --- | 16. / Muži | 0:43:22.9 | 0:10:57.7 | ||
26 | diplom | 215 | WALTHER Simon | 2000 | --- | 17. / Muži | 0:43:32.4 | 0:11:07.2 | ||
27 | diplom | 765 | BŘEZINOVÁ Marie | 1991 | --- | 6. / Ženy | 0:45:15.4 | 0:12:50.2 | ||
28 | diplom | 758 | OPOČENSKÝ Jiří | 1978 | --- | 18. / Muži | 0:45:46.4 | 0:13:21.2 | ||
29 | diplom | 842 | KULE Martin | 1975 | Pupkani KV | 19. / Muži | 0:45:47.6 | 0:13:22.4 | ||
30 | diplom | 190 | MICHAEL Kaufmann | 1968 | WSC Oberwiesenthal | 20. / Muži | 0:46:35.3 | 0:14:10.1 | ||
31 | diplom | 441 | TUCHSCHEERER Dietmar | 1951 | SSV Geyer | 21. / Muži | 0:46:47.3 | 0:14:22.1 | ||
32 | diplom | 189 | ANDR Martin | 1963 | --- | 22. / Muži | 0:46:56.3 | 0:14:31.1 | ||
33 | diplom | 221 | KOLOVRATOVÁ Kateřina | 1974 | --- | 7. / Ženy | 0:47:10.8 | 0:14:45.6 | ||
34 | diplom | 177 | SLANINOVÁ Radka | 1976 | --- | 8. / Ženy | 0:47:32.8 | 0:15:07.6 | ||
35 | diplom | 212 | ŘEHÁČEK Vladimír | 1966 | Lithium Baggira | 23. / Muži | 0:48:01.1 | 0:15:35.9 | ||
36 | diplom | 188 | KŘÍŽ Miloš | 1964 | FUJIKOKI | 24. / Muži | 0:48:13.3 | 0:15:48.1 | ||
37 | diplom | 181 | STEHLÍK Lukáš | 2002 | GUTO team UL | 4. / Chlapci 15 - 16 let | 0:49:35.6 | 0:17:10.4 | ||
38 | diplom | 720 | NÁDENÍČKOVÁ Pavla | 2001 | TJ Jiskra Nejdek | 2. / Dívky 15 - 16 let | 0:49:59.6 | 0:17:34.4 | ||
39 | diplom | 173 | KUČERA Miloslav | 1980 | OSTROV | 25. / Muži | 0:50:31.8 | 0:18:06.6 | ||
40 | diplom | 192 | BOHM Ladislav | 1979 | --- | 26. / Muži | 0:51:27.5 | 0:19:02.3 | ||
41 | diplom | 179 | MÜLLEROVÁ Barbora | 2001 | --- | 3. / Dívky 15 - 16 let | 0:51:36.3 | 0:19:11.1 | ||
42 | diplom | 174 | PRAŽAN Josef | 1953 | ___ | 27. / Muži | 0:51:42.8 | 0:19:17.6 | ||
43 | diplom | 175 | VORÁČKOVÁ Petra | 1979 | sauna Čerťák | 9. / Ženy | 0:51:50.5 | 0:19:25.3 | ||
44 | diplom | 757 | BURKERT Rulph | 1970 | --- | 28. / Muži | 0:52:29.5 | 0:20:04.3 | ||
45 | diplom | 770 | ŠPLINAROVÁ Jana | 1964 | --- | 10. / Ženy | 0:52:42.8 | 0:20:17.6 | ||
46 | diplom | 183 | ŠPÁCOVÁ Miroslava | 1960 | SK Rover Praha | 11. / Ženy | 0:53:00.3 | 0:20:35.1 | ||
47 | diplom | 780 | WEIGEL Ursula | 1956 | --- | 12. / Ženy | 0:53:49.7 | 0:21:24.5 | ||
48 | diplom | 718 | POLCAROVÁ Marcela | 1972 | --- | 13. / Ženy | 0:54:48.3 | 0:22:23.1 | ||
49 | diplom | 5127 | NOSNÍK Luboš | 1958 | --- | 29. / Muži | 0:55:06.5 | 0:22:41.3 | ||
50 | diplom | 185 | HUSÁK Jan | 1987 | --- | 30. / Muži | 0:56:06.3 | 0:23:41.1 | ||
51 | diplom | 231 | PÍŠA Bronislav | 1970 | --- | 31. / Muži | 0:57:12.5 | 0:24:47.3 | ||
52 | diplom | 169 | NOVOTNÝ Václav | 1985 | PRAHA 9 | 32. / Muži | 0:57:23.4 | 0:24:58.2 | ||
53 | diplom | 5123 | DVOŘÁK Oldřich | 1952 | --- | 33. / Muži | 0:59:15.3 | 0:26:50.1 | ||
54 | diplom | 193 | SKUK Natasa | 1978 | ŠUŠKY-HRUŠKY | 14. / Ženy | 1:04:16.4 | 0:31:51.2 | ||
55 | diplom | 184 | FIŠER Jiří | 1985 | VŠSK MFF UK | 34. / Muži | 1:05:36.2 | 0:33:11.0 | ||
56 | diplom | 186 | HUSÁKOVÁ Klára | 1987 | --- | 15. / Ženy | 1:06:44.4 | 0:34:19.2 | ||
57 | diplom | 220 | KŘIVÁNEK Petr | 1971 | --- | 35. / Muži | 1:10:01.4 | 0:37:36.2 | ||
58 | diplom | 178 | SVOBODA Ondřej | 1985 | --- | 36. / Muži | 1:10:05.6 | 0:37:40.4 | ||
59 | diplom | 736 | HRNČÍŘOVÁ Alena | 1991 | --- | 16. / Ženy | 1:15:23.8 | 0:42:58.6 | ||
60 | diplom | 737 | MAREŠ Pavel | 1994 | --- | 37. / Muži | 1:15:25.8 | 0:43:00.6 | ||
61 | diplom | 199 | JANELE Idmar | 2000 | Klub Biatlonu Kamenický Šenov | 38. / Muži | 1:22:49.3 | 0:50:24.1 | ||
62 | diplom | 198 | JANELOVÁ Lenka | 1976 | Klub Biatlonu Kamenický Šenov | 17. / Ženy | 1:22:51.7 | 0:50:26.5 | ||
63 | diplom | 734 | HÁJEK Vladimír | 1961 | --- | 39. / Muži | 1:23:06.5 | 0:50:41.3 | ||
64 | diplom | 191 | MARÁŠEK František | 1973 | --- | 40. / Muži | 1:25:26.8 | 0:53:01.6 | ||
65 | diplom | 187 | JÍCHOVÁ Tereza | 1985 | --- | 18. / Ženy | 1:48:24.3 | 1:15:59.1 | ||
66 | diplom | 200 | KOŠŤÁL Milan | 1955 | --- | 41. / Muži | 1:57:24.2 | 1:24:59.0 | ||
--- | 194 | POPP Jan | 1992 | Hnízdil Team | . / Muži | DNS | --- | |||
--- | 206 | DLUBAL Jan | 1992 | --- | . / Muži | DNS | --- |