Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 300 | ROCAREK Jiri | 1983 | Atlas Craft Team | 1. / M40 | 1:13:36.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | 111 | ŠVARC Martin | 1994 | Ski Klub Jablonec | 2. / M40 | 1:17:11.1 | 0:03:34.4 | ||
3 | 325 | ŠLECHTA Daniel | 1976 | Fischer | 1. / M50 | 1:17:12.6 | 0:03:35.9 | ||
4 | 263 | ESCHER Toni | 1990 | adidasXCSteam/SC Norweger 1896 | 3. / M40 | 1:24:17.5 | 0:10:40.8 | ||
5 | 371 | ŘEZÁB Martin | 1995 | LO Sokol Stachy | 4. / M40 | 1:24:25.6 | 0:10:48.9 | ||
6 | 42 | NETUŠIL Vladimír | 1982 | --- | 5. / M40 | 1:24:28.7 | 0:10:52.0 | ||
7 | 55 | OTTO Steffen | 1959 | Bertsdorfer SV | 1. / M60 | 1:24:44.4 | 0:11:07.7 | ||
8 | 186 | ONDRÁŠEK Marek | 1974 | TOM SPORT SHOP | 2. / M50 | 1:26:19.9 | 0:12:43.2 | ||
9 | 275 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Ski Klub Jablonec | 1. / Z40 | 1:26:48.7 | 0:13:12.0 | ||
10 | 159 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol Racing Team | 2. / Z40 | 1:30:10.6 | 0:16:33.9 | ||
11 | 342 | KUČERA David | 1991 | SK Čtyři Lišky | 6. / M40 | 1:30:23.9 | 0:16:47.2 | ||
12 | 850 | DEGENHARDT Justus | 2001 | SSV Erfurt O2 | 1. / M18 | 1:30:47.1 | 0:17:10.4 | ||
13 | 123 | BARTŮNĚK Lukáš | 1997 | --- | 7. / M40 | 1:30:52.6 | 0:17:15.9 | ||
14 | 49 | ROLEČEK Jakub | 1989 | --- | 8. / M40 | 1:31:00.9 | 0:17:24.2 | ||
15 | 334 | CHRASTKOVA Martina | 1985 | Team Xcalibur Lill Sport | 3. / Z40 | 1:31:05.9 | 0:17:29.2 | ||
16 | 117 | JIRKŮV Jakub | 1987 | Liberec | 9. / M40 | 1:31:29.4 | 0:17:52.7 | ||
17 | 167 | DVOŘÁK Šimon | 1999 | Skiklub Karča | 2. / M18 | 1:34:07.5 | 0:20:30.8 | ||
18 | 232 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | Skp Jablonec | 1. / M70 | 1:34:10.4 | 0:20:33.7 | ||
19 | 228 | ZELENKOVÁ Šárka | 1987 | Silvini Madshus Team | 4. / Z40 | 1:34:17.8 | 0:20:41.1 | ||
20 | 273 | BARTKO Daniel | 1956 | Ski Važec | 2. / M70 | 1:34:30.9 | 0:20:54.2 | ||
21 | 312 | DVOŘÁK František | 1979 | SKI Zoufalci | 10. / M40 | 1:35:51.8 | 0:22:15.1 | ||
22 | 971 | HALLOVA Eva Hallova | 1982 | --- | 5. / Z40 | 1:36:25.8 | 0:22:49.1 | ||
23 | 227 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | Silvini Madshus Team | 1. / Z18 | 1:37:00.7 | 0:23:24.0 | ||
24 | 353 | HAMANN Jens | 1977 | SV Bertsdorf | 11. / M40 | 1:37:15.3 | 0:23:38.6 | ||
25 | 284 | FIŠNAR Jan | 1954 | Atlas Craft Team | 3. / M70 | 1:37:48.5 | 0:24:11.8 | ||
26 | 38 | KALOŠ Sebastian | 1999 | Silvini Madshus Team | 3. / M18 | 1:38:09.7 | 0:24:33.0 | ||
27 | 23 | TREPPE Konrad | 1981 | Vfa Endlos Dresden | 12. / M40 | 1:39:04.0 | 0:25:27.3 | ||
28 | 160 | ERBEN Petr | 1969 | Praha | 3. / M50 | 1:39:06.0 | 0:25:29.3 | ||
29 | 292 | TUŠL Martin | 1968 | Mercedes-Benz Atomic Salomon | 4. / M50 | 1:39:13.4 | 0:25:36.7 | ||
30 | 264 | DANÍČEK Jakub | 2000 | --- | 4. / M18 | 1:39:42.8 | 0:26:06.1 | ||
31 | 101 | KÁLALOVÁ Tereza | 1986 | Žižkovský tygři | 6. / Z40 | 1:39:46.4 | 0:26:09.7 | ||
32 | 66 | PETRUK Igor | 1964 | bu-lizhnik | 2. / M60 | 1:40:03.9 | 0:26:27.2 | ||
33 | 359 | SKARHOLEN Arne | 1956 | --- | 4. / M70 | 1:40:06.1 | 0:26:29.4 | ||
34 | 322 | REJMON Jan | 1984 | Žižkovský tygři | 13. / M40 | 1:41:16.8 | 0:27:40.1 | ||
35 | 314 | SOUČEK Šimon | 1999 | Zo 226 | 5. / M18 | 1:41:20.7 | 0:27:44.0 | ||
36 | 58 | PRŮŠA Kryštof | 2001 | Slovan Praha Zdravotník | 6. / M18 | 1:41:42.4 | 0:28:05.7 | ||
37 | 155 | BLAHNA Petr | 1950 | Olfincarskiteam | 5. / M70 | 1:41:57.4 | 0:28:20.7 | ||
38 | 65 | KRÁKORA Petr | 1970 | Kasper-Swix Trutnov | 5. / M50 | 1:42:01.0 | 0:28:24.3 | ||
39 | 253 | KAUFMANN Johannes | 1961 | Vfl Reumtengr | 3. / M60 | 1:42:15.1 | 0:28:38.4 | ||
40 | 149 | DVOŘÁK František | 1947 | Cvikov | 6. / M70 | 1:43:15.3 | 0:29:38.6 | ||
41 | 340 | BARTKO Vladimír | 1945 | Sk Važec | 1. / M80 | 1:43:24.6 | 0:29:47.9 | ||
42 | 363 | LUDVÍK Petr | 1972 | TJ ČZU Rolníci | 6. / M50 | 1:43:58.3 | 0:30:21.6 | ||
43 | 80 | JIRKOVÁ Zuzana | 1984 | --- | 7. / Z40 | 1:43:58.4 | 0:30:21.7 | ||
44 | 156 | MOTEJL Jiří | 1993 | Zo 226 | 14. / M40 | 1:44:02.3 | 0:30:25.6 | ||
45 | 1054 | NAŇKA Tomáš | 1981 | Royals | 15. / M40 | 1:44:04.0 | 0:30:27.3 | ||
46 | 255 | TRAFINA Jan | 1964 | AC Slovan Liberec | 4. / M60 | 1:44:54.8 | 0:31:18.1 | ||
47 | 68 | MURČO Petr | 1964 | Kasper-Swix Trutnov | 5. / M60 | 1:45:11.3 | 0:31:34.6 | ||
48 | 311 | OBERMAJER Jan | 1979 | Zlatýýý | 16. / M40 | 1:45:54.2 | 0:32:17.5 | ||
49 | 98 | TRÁVNÍČEK Jaroslav | 1964 | AK Drnovice | 6. / M60 | 1:46:29.3 | 0:32:52.6 | ||
50 | 276 | FIŠNAR ST. Jiří | 1950 | Atlas Craft Team | 7. / M70 | 1:46:33.1 | 0:32:56.4 | ||
51 | 344 | UHMANNOVÁ Eliška | 1990 | Atlas Craft Team | 8. / Z40 | 1:47:07.6 | 0:33:30.9 | ||
52 | 369 | VOLL Birgit | 1971 | --- | 1. / Z50 | 1:47:10.7 | 0:33:34.0 | ||
53 | 367 | VESELÁ Iva | 1975 | SOKOL SENOHRABY | 2. / Z50 | 1:47:41.1 | 0:34:04.4 | ||
54 | 116 | ŠIMŠA Martin | 2003 | PGP | 7. / M18 | 1:47:41.4 | 0:34:04.7 | ||
55 | 849 | WALTHER Johanna | 2001 | SSV Erfurt O2 | 2. / Z18 | 1:47:45.8 | 0:34:09.1 | ||
56 | 36 | PETRUK Marina | 1964 | bu-lizhnik | 1. / Z60 | 1:48:09.3 | 0:34:32.6 | ||
57 | 308 | ZAJAC Michal | 1976 | Loisir Nordique Luxembourg | 7. / M50 | 1:48:25.1 | 0:34:48.4 | ||
58 | 223 | POHANKA Karel | 1954 | Čv | 8. / M70 | 1:48:52.9 | 0:35:16.2 | ||
59 | 163 | SPILA Bernd | 1999 | Bertsdorfer SV | 8. / M18 | 1:49:07.0 | 0:35:30.3 | ||
60 | 127 | HÁJKOVÁ Eliška | 1982 | AC Čimelice | 9. / Z40 | 1:49:07.4 | 0:35:30.7 | ||
61 | 286 | ŠINCL Jan | 1952 | Pegas | 9. / M70 | 1:49:25.0 | 0:35:48.3 | ||
62 | 725 | PETHS Jan | 1981 | Team Oriflame | 17. / M40 | 1:49:34.5 | 0:35:57.8 | ||
63 | 710 | KOLESNIKOV Igor | 2002 | BU-Lyzhnik Ski Club | 9. / M18 | 1:49:38.0 | 0:36:01.3 | ||
64 | 146 | KIELSTEIN Christian | 1984 | Skizunft Dresden | 18. / M40 | 1:49:45.7 | 0:36:09.0 | ||
65 | 360 | SKARHOLEN Inger Lise | 1959 | --- | 2. / Z60 | 1:50:00.3 | 0:36:23.6 | ||
66 | 317 | MALIVÁNEK Roman | 1972 | Kerberos team | 8. / M50 | 1:50:05.2 | 0:36:28.5 | ||
67 | 150 | URBÁNEK Jiří | 1987 | HO Slávie Liberec | 19. / M40 | 1:50:30.4 | 0:36:53.7 | ||
68 | 52 | KAZDA Jan | 1967 | --- | 9. / M50 | 1:50:35.0 | 0:36:58.3 | ||
69 | 51 | KUBÍNOVÁ Eliška | 1997 | Opavský Sportovní Klub | 10. / Z40 | 1:51:00.9 | 0:37:24.2 | ||
70 | 230 | ŠERÝ Pavel | 1971 | Canon | 10. / M50 | 1:51:07.9 | 0:37:31.2 | ||
71 | 203 | BRUNCLÍK Ivo | 1958 | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 7. / M60 | 1:51:27.4 | 0:37:50.7 | ||
72 | 345 | LEŠINSKÝ Jiří | 1946 | PJR Frenštát | 2. / M80 | 1:51:34.0 | 0:37:57.3 | ||
73 | 271 | JUREČKA Dušan | 1969 | Plzeň | 11. / M50 | 1:51:36.7 | 0:38:00.0 | ||
74 | 107 | WAGNER Felix | 1998 | Sebnitzer Rv 1897 E.v. | 20. / M40 | 1:51:38.7 | 0:38:02.0 | ||
75 | 274 | KACÍŘOVÁ Svatoslava | 1981 | ČEPS, a.s. | 11. / Z40 | 1:51:47.7 | 0:38:11.0 | ||
76 | 215 | BEHÚŇ Tomáš | 1996 | Monarda MB | 21. / M40 | 1:51:56.5 | 0:38:19.8 | ||
77 | 309 | KARBANOVÁ Vendula | 1983 | SPORTICUS team | 12. / Z40 | 1:52:26.2 | 0:38:49.5 | ||
78 | 837 | KNOPOVÁ Markéta | 1990 | Marcedes Benz Salomon team | 13. / Z40 | 1:52:42.7 | 0:39:06.0 | ||
79 | 280 | MARTINEC Jan | 1951 | Sokol Benešov U Semil | 10. / M70 | 1:52:54.0 | 0:39:17.3 | ||
80 | 222 | DIVIŠ Martin | 1963 | United Becheries | 8. / M60 | 1:53:10.1 | 0:39:33.4 | ||
81 | 87 | FEKETE František | 1968 | Nbs | 12. / M50 | 1:53:13.8 | 0:39:37.1 | ||
82 | 152 | LENC Jaroslav | 1979 | --- | 22. / M40 | 1:53:47.1 | 0:40:10.4 | ||
83 | 916 | ŠKVOR Adam | 2002 | OK Kamenice | 10. / M18 | 1:55:13.3 | 0:41:36.6 | ||
84 | 313 | BRAUN Petr | 1977 | Famous Fathers Turnov | 23. / M40 | 1:55:48.0 | 0:42:11.3 | ||
85 | 59 | SCHLECHTER Petr | 1944 | TJ Zdraví | 3. / M80 | 1:56:36.1 | 0:42:59.4 | ||
86 | 241 | GRIMM Hendrik | 1974 | Skiclub Saxonia Dres | 13. / M50 | 1:56:43.6 | 0:43:06.9 | ||
87 | 76 | GRUNDIG Peter | 2001 | Skizunft Dresden | 11. / M18 | 1:57:15.4 | 0:43:38.7 | ||
88 | 162 | JYLHÄ Kari | 1953 | Silvini Madshus Team | 11. / M70 | 1:57:58.6 | 0:44:21.9 | ||
89 | 1040 | ŠRAUT Bohumil | 1975 | --- | 14. / M50 | 1:58:00.8 | 0:44:24.1 | ||
90 | 174 | PROCHÁZKOVÁ Michaela | 1995 | SK Slavia Praha | 14. / Z40 | 1:58:05.8 | 0:44:29.1 | ||
91 | 1055 | LES Martin | 1979 | Kos Slavia Plzen | 24. / M40 | 1:58:08.2 | 0:44:31.5 | ||
92 | 225 | MOSIG Ute | 1971 | Sebnitz | 3. / Z50 | 1:58:10.1 | 0:44:33.4 | ||
93 | 191 | BECHYNĚ Luděk | 1966 | Ski Klub Otice | 9. / M60 | 1:58:16.1 | 0:44:39.4 | ||
94 | 320 | TESAŘ Marek | 1976 | Raul | 15. / M50 | 1:58:52.5 | 0:45:15.8 | ||
95 | 175 | FEODOROW Corinna | 1999 | Bertsdorfer SV | 3. / Z18 | 1:58:56.4 | 0:45:19.7 | ||
96 | 161 | MAŠTALÍŘOVÁ Kristýna | 1992 | --- | 15. / Z40 | 1:58:58.0 | 0:45:21.3 | ||
97 | 261 | BERGSENG Lars Ove | 1964 | PWT Travel | 10. / M60 | 1:59:23.9 | 0:45:47.2 | ||
98 | 105 | MYSLIVCOVÁ Martina | 1992 | --- | 16. / Z40 | 1:59:30.5 | 0:45:53.8 | ||
99 | 358 | KJOSNES Roar | 1955 | --- | 12. / M70 | 1:59:38.5 | 0:46:01.8 | ||
100 | 279 | JAŠKOVÁ Romana | 1990 | Atletika Zábřeh | 17. / Z40 | 1:59:55.2 | 0:46:18.5 |