Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 443 | ŠMAUS Antonín | 2000 | GLEDE Team | 1. / Muži do 18 let | 1:10:36.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 404 | VOZKA Pavel | 1989 | Kasper Swix Team | 1. / Muži 19 - 29 let | 1:10:48.1 | 0:00:11.5 | ||
3 | diplom | 402 | SOVÁK Libor | 1967 | Sokol Maxicky | 1. / Muži 50 - 59 let | 1:12:36.6 | 0:02:00.0 | ||
4 | diplom | 429 | HOFFMANN Martin | 1973 | MOVS Smržovka | 1. / Muži 40 - 49 let | 1:14:47.1 | 0:04:10.5 | ||
5 | diplom | 447 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 1. / Ženy 19 - 29 let | 1:14:50.4 | 0:04:13.8 | ||
6 | diplom | 401 | MACL Přemysl | 2000 | Kasper Swix Team | 2. / Muži do 18 let | 1:15:25.2 | 0:04:48.6 | ||
7 | diplom | 403 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | Silvini Madshus team | 1. / Ženy do 18 let | 1:15:36.7 | 0:05:00.1 | ||
8 | diplom | 448 | VYTLAČIL Jiří | 1981 | Rossignol racing team | 1. / Muži 30 - 39 let | 1:18:13.2 | 0:07:36.6 | ||
9 | diplom | 405 | ŠMAUS Jan | 1997 | GLEDE Team | 2. / Muži 19 - 29 let | 1:21:00.9 | 0:10:24.3 | ||
10 | diplom | 407 | PAULŮ Blanka | 1954 | --- | 1. / Ženy 50 a více | 1:21:03.4 | 0:10:26.8 | ||
11 | diplom | 439 | OPOČENSKÝ Matěj | 1996 | Kasper Swix Team | 3. / Muži 19 - 29 let | 1:21:26.2 | 0:10:49.6 | ||
12 | diplom | 408 | TYRNER Dominik | 1990 | LK ŠKODA PLZEŇ | 4. / Muži 19 - 29 let | 1:22:38.2 | 0:12:01.6 | ||
13 | diplom | 421 | ŠUBRT Jan | 1997 | Sokol Horní Sytová | 5. / Muži 19 - 29 let | 1:23:20.2 | 0:12:43.6 | ||
14 | diplom | 411 | MICHEK David | 1998 | GLEDE Team | 6. / Muži 19 - 29 let | 1:23:55.1 | 0:13:18.5 | ||
15 | diplom | 463 | PROKŮPEK Štěpán | 1989 | HSK BENECKO | 7. / Muži 19 - 29 let | 1:23:58.9 | 0:13:22.3 | ||
16 | diplom | 406 | KLÍMA Martin | 1982 | --- | 2. / Muži 30 - 39 let | 1:24:17.2 | 0:13:40.6 | ||
17 | diplom | 413 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper Swix Team Trutnov | 1. / Ženy 40 - 49 let | 1:24:31.7 | 0:13:55.1 | ||
18 | diplom | 440 | JEBAVÝ Pavel | 1965 | Kasper Swix Team | 2. / Muži 50 - 59 let | 1:24:52.4 | 0:14:15.8 | ||
19 | diplom | 412 | JANOUŠKOVÁ Vendula | 1992 | LK ŠKODA PLZEŇ | 2. / Ženy 19 - 29 let | 1:25:29.2 | 0:14:52.6 | ||
20 | diplom | 417 | VAVRUŠKOVÁ Lucie | 1984 | Jablonecké Paseky | 1. / Ženy 30 - 39 let | 1:25:48.2 | 0:15:11.6 | ||
21 | diplom | 453 | PLECHÁČOVÁ Eliška | 1997 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / Ženy 19 - 29 let | 1:25:50.7 | 0:15:14.1 | ||
22 | diplom | 441 | JANDEJSEK Zdenek | 1961 | Sport Studene | 3. / Muži 50 - 59 let | 1:26:05.9 | 0:15:29.3 | ||
23 | diplom | 419 | ŠÍR Vladimír | 1999 | Kasper-Swix Team | 3. / Muži do 18 let | 1:26:27.4 | 0:15:50.8 | ||
24 | diplom | 423 | ŠUBRT Jan | 1968 | Sokol Horní Sytová | 2. / Muži 40 - 49 let | 1:28:18.9 | 0:17:42.3 | ||
25 | diplom | 414 | ZIKMUNDOVÁ Anita | 2000 | GLEDE Team | 2. / Ženy do 18 let | 1:29:27.7 | 0:18:51.1 | ||
26 | diplom | 424 | OPOČENSKÁ Tereza | 1991 | Kasper-Swix Team | 4. / Ženy 19 - 29 let | 1:30:47.7 | 0:20:11.1 | ||
27 | diplom | 438 | DOSTÁLOVÁ Kateřina | 1987 | Ouki Douki | 2. / Ženy 30 - 39 let | 1:31:47.2 | 0:21:10.6 | ||
28 | diplom | 445 | KORDÍKOVÁ Kamia | 1989 | --- | 5. / Ženy 19 - 29 let | 1:33:43.1 | 0:23:06.5 | ||
29 | diplom | 416 | BRUNCLÍK Ivo | 1958 | Slovan Špindlerův Mlýn | 4. / Muži 50 - 59 let | 1:34:00.6 | 0:23:24.0 | ||
30 | diplom | 427 | KUPILÍK Karel | 1957 | Tatran Přimda | 1. / Muži 60 let a více | 1:34:10.2 | 0:23:33.6 | ||
31 | diplom | 434 | VÁVRA Martin | 1997 | TJ Jiskra Hořice | 8. / Muži 19 - 29 let | 1:36:23.2 | 0:25:46.6 | ||
32 | diplom | 418 | TAUCHMAN Miloš | 1953 | SK LOB Nová Paka | 2. / Muži 60 let a více | 1:37:05.5 | 0:26:28.9 | ||
33 | diplom | 437 | DLABALOVÁ Jana | 1981 | --- | 3. / Ženy 30 - 39 let | 1:37:06.7 | 0:26:30.1 | ||
34 | diplom | 451 | VRABLIC Ján | 1963 | Juche Trnava | 5. / Muži 50 - 59 let | 1:37:27.2 | 0:26:50.6 | ||
35 | diplom | 462 | KULHAVÝ Josef | 1957 | SK Žamberk | 3. / Muži 60 let a více | 1:39:26.5 | 0:28:49.9 | ||
36 | diplom | 457 | MARTINEC Pavel | 1988 | --- | 9. / Muži 19 - 29 let | 1:41:02.5 | 0:30:25.9 | ||
37 | diplom | 459 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Glade team | 2. / Ženy 50 a více | 1:42:00.2 | 0:31:23.6 | ||
38 | diplom | 425 | HRBKOVÁ Vanda | 1992 | USK Ústí nad Labem | 6. / Ženy 19 - 29 let | 1:42:24.2 | 0:31:47.6 | ||
39 | diplom | 431 | PROCHÁZKA Vít | 1980 | --- | 3. / Muži 30 - 39 let | 1:42:36.5 | 0:31:59.9 | ||
40 | diplom | 460 | KAREŠ Jiří | 1964 | --- | 6. / Muži 50 - 59 let | 1:44:26.0 | 0:33:49.4 | ||
41 | diplom | 435 | STOKLASA Roman | 1971 | AKD | 3. / Muži 40 - 49 let | 1:45:40.8 | 0:35:04.2 | ||
42 | diplom | 426 | KOLÍNOVÁ Radka | 1980 | CZU Praha | 4. / Ženy 30 - 39 let | 1:47:05.5 | 0:36:28.9 | ||
43 | diplom | 430 | POKORNÁ Dagmar | 1977 | PRAHA | 2. / Ženy 40 - 49 let | 1:48:14.5 | 0:37:37.9 | ||
44 | diplom | 444 | CHMELAŘOVÁ Marie | 1963 | OK Slavia Hradec Králové | 3. / Ženy 50 a více | 1:51:14.7 | 0:40:38.1 | ||
45 | diplom | 428 | BINTER Karel | 1951 | LOKO TRUTNOV | 4. / Muži 60 let a více | 1:52:16.8 | 0:41:40.2 | ||
46 | diplom | 409 | ŠMÍD Jakub | 1982 | PIONEER Investments - CRAFT hobby team | 4. / Muži 30 - 39 let | 1:53:27.3 | 0:42:50.7 | ||
47 | diplom | 442 | VOZKOVÁ Lada | 1965 | Kasper-Swix Team | 4. / Ženy 50 a více | 1:54:54.3 | 0:44:17.7 | ||
48 | diplom | 456 | ŽALSKÝ Šlechtislav | 1942 | Apache Loko Trutnov | 5. / Muži 60 let a více | 2:04:20.8 | 0:53:44.2 | ||
49 | diplom | 436 | PELCOVÁ Gabriela | 1973 | --- | 3. / Ženy 40 - 49 let | 2:14:16.9 | 1:03:40.3 | ||
50 | diplom | 450 | SLIVKANIČOVÁ Ivana | 1962 | --- | 5. / Ženy 50 a více | 2:30:19.5 | 1:19:42.9 | ||
51 | diplom | 432 | CINKOVÁ Jitka | 1968 | AC Pardubice | 4. / Ženy 40 - 49 let | 2:32:08.2 | 1:21:31.6 | ||
52 | diplom | 454 | REISCHIGOVÁ Petra | 1977 | MATHER ACTIVATION | 5. / Ženy 40 - 49 let | 2:33:38.7 | 1:23:02.1 | ||
53 | diplom | 455 | ŠTÁHLOVÁ Zuzana | 1992 | --- | 7. / Ženy 19 - 29 let | 2:33:38.9 | 1:23:02.3 | ||
54 | diplom | 449 | ČERNÁ Petra | 1977 | Báječné ženy v běhu | 6. / Ženy 40 - 49 let | 2:37:46.3 | 1:27:09.7 | ||
55 | diplom | 458 | MYŠIČKA Vladimír | 1955 | --- | 6. / Muži 60 let a více | 2:40:48.2 | 1:30:11.6 | ||
56 | diplom | 465 | NEJEDLÝ Ondřej | 1999 | --- | 4. / Muži do 18 let | 2:48:55.5 | 1:38:18.9 | ||
57 | diplom | 464 | POLÁK Jakub | 2002 | --- | 5. / Muži do 18 let | 2:51:45.5 | 1:41:08.9 | ||
--- | 433 | ŠLECHTOVÁ Lenka | 1991 | Cyklo Ski J. Žitník | . / Ženy 19 - 29 let | DNF | --- | |||
--- | 422 | MALIŠOVÁ Karla | 1960 | USK Parha | . / Ženy 50 a více | DNS | --- | |||
--- | 446 | LUDVÍK Petr | 1972 | ETRIATLON | . / Muži 40 - 49 let | DNS | --- | |||
--- | 452 | ADAM Jiří | 1974 | Petr Čech SPORT MTB TEAM | . / Muži 40 - 49 let | DNS | --- |