Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 10 km | # | 14 km | # | 27 km | # | 35 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 70 | ROCAREK Jiri | 1983 | Fischer Racing Team | 1. / H31 | 2:04:44.6 | 0:00:00.0 | 0:32:11.5 | 1 | 0:46:22.1 | 1 | 1:24:27.0 | 1 | 1:38:45.5 | 1 | ||
2 | diplom | 83 | ROHDE Florian | 1984 | Team Forever Nordic | 2. / H31 | 2:05:47.5 | 0:01:02.9 | 0:32:21.0 | 3 | 0:46:26.1 | 4 | 1:26:06.8 | 3 | 1:40:25.8 | 3 | ||
3 | diplom | 1 | PLISKA Jiří | 1981 | Silvini Madshus Team | 1. / H36 | 2:05:50.2 | 0:01:05.6 | 0:32:12.9 | 2 | 0:46:24.6 | 3 | 1:26:05.8 | 2 | 1:40:21.0 | 2 | ||
4 | diplom | 1070 | JANKE Maximilian | 1994 | WSV Oberhof | 1. / H21 | 2:07:37.4 | 0:02:52.8 | 0:34:25.3 | 9 | 0:48:14.3 | 8 | 1:27:52.9 | 6 | 1:41:48.5 | 6 | ||
5 | diplom | 67 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol Racing Team | 3. / H31 | 2:08:03.9 | 0:03:19.3 | 0:33:17.0 | 6 | 0:47:18.3 | 5 | 1:26:53.5 | 5 | 1:41:36.8 | 4 | ||
6 | diplom | 79 | SRAIL Jan | 1990 | Team Pioneer Investments | 2. / H21 | 2:08:16.4 | 0:03:31.8 | 0:32:23.7 | 4 | 0:46:23.6 | 2 | 1:26:49.8 | 4 | 1:41:37.1 | 5 | ||
7 | diplom | 1079 | CEBULLA Marius | 1995 | SWV Goldlauter Heidersbach | 3. / H21 | 2:09:14.3 | 0:04:29.7 | 0:32:47.4 | 5 | 0:47:18.3 | 5 | 1:28:41.5 | 7 | 1:43:03.3 | 7 | ||
8 | diplom | 371 | WAIDELICH Moritz | 1995 | SC Enzklösterle | 4. / H21 | 2:13:18.8 | 0:08:34.2 | 0:33:20.4 | 7 | 0:47:55.3 | 7 | 1:30:16.8 | 8 | 1:45:44.5 | 8 | ||
9 | diplom | 9 | KUHN Matthias | 1988 | SALOMON Nordic Team AUSTRIA | 5. / H21 | 2:13:44.7 | 0:09:00.1 | 0:34:36.7 | 12 | 0:49:52.9 | 11 | 1:32:03.1 | 11 | 1:47:19.6 | 10 | ||
10 | diplom | 71 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer Racing Team | 6. / H21 | 2:14:48.2 | 0:10:03.6 | 0:33:45.8 | 8 | 0:48:32.1 | 9 | 1:30:56.9 | 9 | 1:46:00.4 | 9 | ||
11 | diplom | 2 | DEBERTIN Daniel | 1992 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 7. / H21 | 2:15:25.6 | 0:10:41.0 | 0:34:29.9 | 11 | 0:49:11.4 | 10 | 1:31:58.3 | 10 | 1:47:21.8 | 11 | ||
12 | diplom | 61 | STEURER Thomas | 1977 | Salomon Racingteam | 2. / H36 | 2:15:35.7 | 0:10:51.1 | 0:34:40.8 | 13 | 0:49:55.3 | 13 | 1:33:15.4 | 13 | 1:49:00.5 | 13 | ||
13 | diplom | 62 | REICHELT Arne | 1996 | SK Dresden Niedersedlitz | 8. / H21 | 2:15:51.9 | 0:11:07.3 | 0:34:28.4 | 10 | 0:49:53.6 | 12 | 1:33:08.6 | 12 | 1:48:27.9 | 12 | ||
14 | diplom | 77 | MILZ Peter | 1964 | Swix-Rossignol Team | 1. / H51 | 2:19:20.7 | 0:14:36.1 | 0:36:03.5 | 15 | 0:51:36.1 | 17 | 1:35:05.8 | 15 | 1:51:02.4 | 15 | ||
15 | diplom | 5 | HOFFMANN Peter | 1989 | Skiclub 1927 Köthen | 9. / H21 | 2:19:43.2 | 0:14:58.6 | 0:35:36.0 | 14 | 0:50:55.6 | 14 | 1:34:50.1 | 14 | 1:50:31.3 | 14 | ||
16 | diplom | 3 | GROßE Ralf | 1973 | Jonsdorf | 1. / H41 | 2:20:51.8 | 0:16:07.2 | 0:37:23.7 | 26 | 0:52:48.1 | 18 | 1:36:49.3 | 18 | 1:52:29.3 | 16 | ||
17 | diplom | 86 | MASEK Jan | 1978 | Mercedes-Benz Salomon | 3. / H36 | 2:20:55.6 | 0:16:11.0 | 0:36:05.0 | 17 | 0:51:32.6 | 15 | 1:36:02.6 | 17 | 1:52:31.3 | 17 | ||
18 | diplom | 33 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 2. / H51 | 2:22:41.8 | 0:17:57.2 | 0:36:03.7 | 16 | 0:51:35.1 | 16 | 1:35:50.8 | 16 | 1:52:35.8 | 18 | ||
19 | diplom | 75 | SELTER Benjamin | 1996 | Attendorn | 10. / H21 | 2:24:04.8 | 0:19:20.2 | 0:36:55.7 | 19 | 0:53:03.4 | 20 | 1:38:39.3 | 23 | 1:54:53.3 | 22 | ||
20 | diplom | 6 | WÄHRISCH Sten | 1979 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 4. / H36 | 2:24:08.6 | 0:19:24.0 | 0:37:18.2 | 24 | 0:53:28.9 | 26 | 1:38:50.1 | 25 | 1:54:47.3 | 20 | ||
21 | diplom | 72 | WACHLIN Johannes | 1979 | SC Oberstdorf | 5. / H36 | 2:24:27.7 | 0:19:43.1 | 0:36:58.5 | 20 | 0:52:48.6 | 19 | 1:36:54.3 | 19 | 1:54:08.1 | 19 | ||
22 | diplom | 8 | HARTIG Fabian | 1996 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 11. / H21 | 2:24:52.7 | 0:20:08.1 | 0:37:21.3 | 25 | 0:53:12.4 | 24 | 1:38:32.3 | 20 | 1:54:54.6 | 23 | ||
23 | diplom | 84 | VANC Petr | 1970 | Mercedes Benz Salomon team | 1. / H46 | 2:24:58.6 | 0:20:14.0 | 0:37:09.4 | 23 | 0:53:05.9 | 22 | 1:38:37.6 | 22 | 1:54:58.1 | 24 | ||
24 | diplom | 7 | RICHTER Michael | 1967 | xc-ski.de A/N Skimarathon team | 2. / H46 | 2:25:20.5 | 0:20:35.9 | 0:37:01.9 | 21 | 0:53:03.9 | 21 | 1:38:34.6 | 21 | 1:54:49.6 | 21 | ||
25 | diplom | 54 | VEITS Toms | 1978 | A2 | 6. / H36 | 2:25:55.6 | 0:21:11.0 | 0:37:42.8 | 29 | 0:53:32.4 | 27 | 1:38:40.8 | 24 | 1:55:25.6 | 25 | ||
26 | diplom | 26 | GARHAMMER Karl-Heinz | 1964 | spvgg oberkreuzberg | 3. / H51 | 2:26:29.3 | 0:21:44.7 | 0:38:21.4 | 32 | 0:54:00.1 | 29 | 1:40:31.1 | 27 | 1:57:03.6 | 27 | ||
27 | diplom | 87 | HUSEK Martin | 1990 | Mercedes-Benz Salomon team | 12. / H21 | 2:27:32.3 | 0:22:47.7 | 0:37:31.9 | 27 | 0:54:22.6 | 30 | 1:40:36.6 | 28 | 1:57:32.6 | 28 | ||
28 | diplom | 402 | DONZALLAZ Nicole | 1982 | Team Rossignol Switzerland | 1. / D31 | 2:27:37.6 | 0:22:53.0 | 0:38:59.5 | 39 | 0:55:39.1 | 39 | 1:41:41.1 | 32 | 1:57:38.8 | 29 | ||
29 | diplom | 16 | GEIßLER Julian | 1991 | SC Enzklösterle | 13. / H21 | 2:27:58.1 | 0:23:13.5 | 0:37:01.9 | 21 | 0:53:12.9 | 25 | 1:39:45.6 | 26 | 1:56:44.3 | 26 | ||
30 | diplom | 29 | REJZEK Martin | 1972 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 2. / H41 | 2:28:28.8 | 0:23:44.2 | 0:38:31.9 | 35 | 0:54:23.6 | 31 | 1:41:20.0 | 31 | 1:58:01.3 | 30 | ||
31 | diplom | 20 | SCHNEIDER Silvio | 1969 | Bertsdorfer SV | 3. / H46 | 2:28:34.6 | 0:23:50.0 | 0:38:23.9 | 33 | 0:54:25.1 | 32 | 1:41:41.1 | 33 | 1:58:18.6 | 31 | ||
32 | diplom | 10 | SIEGEL Jonas | 1991 | WSV Schönsee | 14. / H21 | 2:29:52.4 | 0:25:07.8 | 0:38:27.4 | 34 | 0:54:46.1 | 35 | 1:41:47.7 | 34 | 1:58:42.8 | 34 | ||
33 | diplom | 4 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 15. / H21 | 2:30:07.5 | 0:25:22.9 | 0:37:37.2 | 28 | 0:53:57.4 | 28 | 1:40:57.3 | 30 | 1:58:42.3 | 33 | ||
34 | diplom | 74 | DOHNAL Tomas | 1976 | SC Girkhausen | 3. / H41 | 2:30:33.6 | 0:25:49.0 | 0:36:20.3 | 18 | 0:53:06.9 | 23 | 1:40:44.3 | 29 | 1:58:20.1 | 32 | ||
35 | diplom | 32 | BREHMKE David | 1990 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 16. / H21 | 2:32:08.6 | 0:27:24.0 | 0:38:35.7 | 36 | 0:55:14.1 | 36 | 1:43:33.9 | 36 | 2:00:59.3 | 36 | ||
36 | diplom | 65 | RIEDL Peter | 1981 | TSV Carlsgrün ZIPPS-RACING TEAM | 7. / H36 | 2:32:10.4 | 0:27:25.8 | 0:38:08.5 | 31 | 0:54:28.1 | 34 | 1:42:11.8 | 35 | 1:59:55.3 | 35 | ||
37 | diplom | 14 | MORAVEC Martin | 1977 | Silvini Madshus Team | 8. / H36 | 2:32:37.6 | 0:27:53.0 | 0:40:21.0 | 48 | 0:57:23.1 | 46 | 1:44:29.6 | 41 | 2:02:34.6 | 43 | ||
38 | diplom | 360 | CLEMENZ Silvio | 1979 | PSV Zittau e.V. Ski | 9. / H36 | 2:32:39.2 | 0:27:54.6 | 0:40:58.3 | 53 | 0:57:47.9 | 53 | 1:45:03.9 | 45 | 2:02:14.8 | 40 | ||
39 | diplom | 11 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Racingteam/TSV Carlsgrün | 4. / H31 | 2:32:47.2 | 0:28:02.6 | 0:38:55.1 | 38 | 0:55:23.4 | 37 | 1:43:38.6 | 37 | 2:01:11.3 | 37 | ||
40 | diplom | 66 | MAIER Viktor | 1957 | TSV Mönchröden | 1. / H56 | 2:33:07.2 | 0:28:22.6 | 0:39:44.8 | 43 | 0:56:22.1 | 42 | 1:44:37.8 | 42 | 2:02:08.8 | 39 | ||
41 | diplom | 157 | EICHHOLZER Gert | 1974 | WSV Ramsau | 4. / H41 | 2:33:28.6 | 0:28:44.0 | 0:39:32.6 | 41 | 0:55:59.9 | 40 | 1:43:55.1 | 38 | 2:01:35.6 | 38 | ||
42 | diplom | 13 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 4. / H46 | 2:34:05.9 | 0:29:21.3 | 0:38:37.0 | 37 | 0:55:29.4 | 38 | 1:44:21.8 | 40 | 2:02:21.1 | 41 | ||
43 | diplom | 444 | WIRTH Jessica | 1994 | Team Forever Nordic | 1. / D21 | 2:34:45.1 | 0:30:00.5 | 0:40:10.4 | 47 | 0:57:25.6 | 48 | 1:45:09.8 | 46 | 2:03:02.8 | 45 | ||
44 | diplom | 401 | MÜLLER Jessica | 1988 | xc-ski.de A/N Skimarathon team | 2. / D21 | 2:35:01.4 | 0:30:16.8 | 0:40:10.4 | 46 | 0:57:23.3 | 47 | 1:44:47.3 | 43 | 2:02:26.1 | 42 | ||
45 | diplom | 183 | EGGERSBERGER Sepp | 1956 | SV Waakirchen | 1. / H61 | 2:35:02.7 | 0:30:18.1 | 0:41:05.5 | 56 | 0:57:45.1 | 52 | 1:45:42.3 | 48 | 2:03:24.1 | 46 | ||
46 | diplom | 19 | TRNAVSKÝ Miroslav | 1975 | XCSPORT Nordic Racing Team | 5. / H41 | 2:35:43.4 | 0:30:58.8 | 0:39:57.7 | 45 | 0:57:19.4 | 45 | 1:45:31.8 | 47 | 2:04:07.6 | 48 | ||
47 | diplom | 328 | KOMANDNYY Ivan | 1984 | Krasnogorsk | 5. / H31 | 2:36:07.1 | 0:31:22.5 | 0:41:49.5 | 65 | 0:58:52.9 | 57 | 1:47:44.8 | 54 | 2:04:51.3 | 49 | ||
48 | diplom | 36 | MARHOUN Petr | 1981 | VŠSK MFF UK | 10. / H36 | 2:36:20.4 | 0:31:35.8 | 0:41:00.8 | 54 | 0:58:04.1 | 54 | 1:47:57.8 | 55 | 2:05:34.9 | 54 | ||
49 | diplom | 55 | KREJZA Luboš | 1971 | ATLETIKO FRYMBURK | 5. / H46 | 2:36:44.9 | 0:32:00.3 | 0:41:38.7 | 63 | 0:59:06.4 | 60 | 1:48:06.6 | 58 | 2:05:42.8 | 55 | ||
50 | diplom | 60 | HOLLENSTEIN Johannes | 1978 | SK Wunderthausen | 11. / H36 | 2:36:51.1 | 0:32:06.5 | 0:38:02.5 | 30 | 0:54:26.4 | 33 | 1:44:02.1 | 39 | 2:02:44.8 | 44 | ||
51 | diplom | 105 | LEHMANN Uwe | 1962 | Rechenberg-Bienenmühle | 4. / H51 | 2:37:13.5 | 0:32:28.9 | 0:40:34.2 | 49 | 0:57:37.6 | 49 | 1:47:00.1 | 49 | 2:05:14.8 | 51 | ||
52 | diplom | 88 | HAAS Erwin | 1957 | RC Allgäu | 2. / H56 | 2:37:24.6 | 0:32:40.0 | 0:41:32.6 | 61 | 0:59:00.5 | 59 | 1:48:03.1 | 56 | 2:06:20.3 | 58 | ||
53 | diplom | 209 | THEINE Stefan | 1968 | --- | 6. / H46 | 2:37:51.3 | 0:33:06.7 | 0:38:59.5 | 40 | 0:56:19.4 | 41 | 1:47:14.1 | 51 | 2:05:14.1 | 50 | ||
54 | diplom | 362 | CLEMENZ Peter | 1986 | PSV Zittau e.V. Ski | 6. / H31 | 2:38:01.9 | 0:33:17.3 | 0:43:26.3 | 88 | 1:00:59.9 | 83 | 1:49:15.0 | 60 | 2:06:34.8 | 59 | ||
55 | diplom | 80 | SCHMALOR Antonius | 1988 | --- | 17. / H21 | 2:38:39.3 | 0:33:54.7 | 0:40:55.0 | 51 | 0:58:08.1 | 56 | 1:47:35.8 | 53 | 2:05:34.6 | 53 | ||
56 | diplom | 22 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 5. / H51 | 2:38:44.2 | 0:33:59.6 | 0:40:41.7 | 50 | 0:57:42.1 | 50 | 1:47:10.6 | 50 | 2:05:31.3 | 52 | ||
57 | diplom | 30 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 3. / H56 | 2:38:51.5 | 0:34:06.9 | 0:39:53.9 | 44 | 0:56:28.1 | 43 | 1:44:55.6 | 44 | 2:03:30.1 | 47 | ||
58 | diplom | 24 | ABL Volker | 1968 | Bertsdorfer SV | 7. / H46 | 2:39:31.1 | 0:34:46.5 | 0:41:00.8 | 54 | 0:58:07.6 | 55 | 1:48:04.6 | 57 | 2:06:11.1 | 57 | ||
59 | diplom | 376 | HONCZAR Andrzej | 1976 | AJ´SFenwick´s | 6. / H41 | 2:40:15.9 | 0:35:31.3 | 0:40:57.3 | 52 | 0:57:42.1 | 50 | 1:47:30.6 | 52 | 2:06:09.8 | 56 | ||
60 | diplom | 404 | ZELENKOVÁ Šárka | 1987 | Silvini Madshus Team | 3. / D21 | 2:40:21.2 | 0:35:36.6 | 0:41:31.2 | 60 | 0:59:13.9 | 62 | 1:49:19.3 | 61 | 2:07:48.8 | 60 | ||
61 | diplom | 73 | REGER Christoph | 1980 | SC Neubau | 12. / H36 | 2:40:24.1 | 0:35:39.5 | 0:41:56.0 | 68 | 0:59:22.4 | 64 | 1:49:56.1 | 62 | 2:08:19.1 | 61 | ||
62 | diplom | 81 | BORRMANN Jens | 1974 | SV Hermsdorf/Erzgebirge | 7. / H41 | 2:40:26.9 | 0:35:42.3 | 0:42:27.6 | 75 | 1:00:15.9 | 72 | 1:50:44.2 | 66 | 2:08:25.6 | 62 | ||
63 | diplom | 339 | SOIKA Uvis | 1971 | SSK BEBRA | 8. / H46 | 2:40:47.1 | 0:36:02.5 | 0:43:33.6 | 90 | 1:01:13.6 | 86 | 1:50:54.6 | 69 | 2:09:24.1 | 67 | ||
64 | diplom | 34 | GROßE Frank | 1962 | PSV Zittau Ski | 6. / H51 | 2:40:59.4 | 0:36:14.8 | 0:41:37.3 | 62 | 0:59:09.6 | 61 | 1:50:15.1 | 64 | 2:08:32.1 | 63 | ||
65 | diplom | 40 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 9. / H46 | 2:41:11.2 | 0:36:26.6 | 0:41:47.6 | 64 | 0:59:38.9 | 67 | 1:50:46.5 | 67 | 2:09:03.1 | 66 | ||
66 | diplom | 148 | ZUDRAGS Kaspars | 1977 | Riga | 13. / H36 | 2:41:23.8 | 0:36:39.2 | 0:41:16.0 | 57 | 0:58:57.6 | 58 | 1:50:13.6 | 63 | 2:08:50.3 | 64 | ||
67 | diplom | 68 | SCHLECHTER Vojtech | 1982 | Zizkovsky tygri | 7. / H31 | 2:41:58.4 | 0:37:13.8 | 0:43:04.9 | 81 | 1:01:10.1 | 85 | 1:51:04.4 | 71 | 2:09:38.6 | 70 | ||
68 | diplom | 114 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 10. / H46 | 2:42:17.3 | 0:37:32.7 | 0:43:28.2 | 89 | 1:01:44.4 | 90 | 1:52:29.1 | 80 | 2:10:39.1 | 76 | ||
69 | diplom | 41 | ACHATZ Thomas | 1963 | WSV Patersdorf | 7. / H51 | 2:42:29.7 | 0:37:45.1 | 0:42:03.8 | 70 | 0:59:42.1 | 69 | 1:50:31.6 | 65 | 2:09:00.4 | 65 | ||
70 | diplom | 195 | GAJDOŠÍK Miroslav | 1977 | LTS-Slovakia | 14. / H36 | 2:42:49.9 | 0:38:05.3 | 0:42:04.4 | 71 | 0:59:40.9 | 68 | 1:50:56.6 | 70 | 2:09:31.4 | 68 | ||
71 | diplom | 107 | HUBER Thomas | 1968 | Sc Villingen | 11. / H46 | 2:42:59.5 | 0:38:14.9 | 0:43:54.7 | 101 | 1:01:49.9 | 92 | 1:52:16.4 | 78 | 2:10:59.6 | 77 | ||
72 | diplom | 198 | CEBULLA Michael | 1971 | SWV Goldlauter | 12. / H46 | 2:43:36.7 | 0:38:52.1 | 0:41:59.4 | 69 | 0:59:15.9 | 63 | 1:50:47.1 | 68 | 2:09:33.1 | 69 | ||
73 | diplom | 354 | RICHTER Jens | 1969 | SV Grün-Weiß Pirna | 13. / H46 | 2:43:45.1 | 0:39:00.5 | 0:42:49.1 | 78 | 1:00:39.0 | 79 | 1:51:48.3 | 74 | 2:10:34.1 | 74 | ||
74 | diplom | 366 | ĎURICA Ľubomír | 1965 | Žilinská župa | 8. / H51 | 2:44:21.8 | 0:39:37.2 | 0:43:16.2 | 84 | 1:00:50.2 | 82 | 1:52:13.3 | 77 | 2:10:59.6 | 78 | ||
75 | diplom | 202 | ROGGE Richard | 1963 | SKG Gersfeld | 9. / H51 | 2:44:40.8 | 0:39:56.2 | 0:43:45.4 | 98 | 1:02:25.4 | 97 | 1:54:14.7 | 89 | 2:12:40.4 | 87 | ||
76 | diplom | 191 | MITTENDORFER Johann | 1971 | Neukirchen | 14. / H46 | 2:44:45.8 | 0:40:01.2 | 0:43:20.8 | 86 | 1:01:30.6 | 89 | 1:52:51.8 | 84 | 2:11:42.1 | 83 | ||
77 | diplom | 49 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 8. / H41 | 2:45:01.5 | 0:40:16.9 | 0:42:42.1 | 77 | 1:00:37.1 | 77 | 1:52:38.3 | 82 | 2:11:18.4 | 79 | ||
78 | diplom | 433 | HORNFECK Ulla | 1983 | TSV Carlsgrün ZIPPS-RACING TEAM | 2. / D31 | 2:45:10.6 | 0:40:26.0 | 0:41:25.4 | 58 | 0:59:23.1 | 65 | 1:51:29.6 | 73 | 2:09:57.1 | 72 | ||
79 | diplom | 82 | WUTTE Toni | 1958 | DSG-Sele-Zell | 4. / H56 | 2:45:39.6 | 0:40:55.0 | 0:43:19.8 | 85 | 1:01:05.4 | 84 | 1:52:06.6 | 76 | 2:10:36.9 | 75 | ||
80 | diplom | 85 | REICHELT Uwe | 1972 | Klingenthal | 9. / H41 | 2:46:05.7 | 0:41:21.1 | 0:42:22.1 | 72 | 1:00:42.1 | 81 | 1:52:30.8 | 81 | 2:11:27.4 | 80 | ||
81 | diplom | 21 | JEDLIČKA Michal | 1982 | Silvini Madshus Team | 8. / H31 | 2:46:30.2 | 0:41:45.6 | 0:42:23.6 | 73 | 0:59:44.4 | 70 | 1:51:18.9 | 72 | 2:10:05.1 | 73 | ||
82 | diplom | 42 | WOLF André | 1978 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 15. / H36 | 2:47:01.9 | 0:42:17.3 | 0:42:38.8 | 76 | 1:00:38.6 | 78 | 1:52:57.6 | 86 | 2:12:05.4 | 84 | ||
83 | diplom | 177 | ŠIMEK Pavel | 1971 | Praha | 15. / H46 | 2:47:03.2 | 0:42:18.6 | 0:43:40.7 | 97 | 1:01:18.7 | 87 | 1:52:52.6 | 85 | 2:11:40.6 | 82 | ||
84 | diplom | 31 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok Nordost Leipzig e.V. | 10. / H51 | 2:47:18.7 | 0:42:34.1 | 0:42:52.6 | 79 | 1:00:39.1 | 80 | 1:55:18.4 | 93 | 2:14:01.4 | 91 | ||
85 | diplom | 352 | STÖHR Johann | 1988 | wsv weissenstadt | 18. / H21 | 2:47:34.9 | 0:42:50.3 | 0:41:54.4 | 67 | 0:59:45.1 | 71 | 1:54:02.6 | 88 | 2:12:58.2 | 89 | ||
86 | diplom | 91 | DRESCHER Klaus | 1956 | WSV Tölz | 2. / H61 | 2:47:40.5 | 0:42:55.9 | 0:43:10.2 | 83 | 1:00:32.4 | 76 | 1:52:00.8 | 75 | 2:11:40.1 | 81 | ||
87 | diplom | 51 | RABENHOLD Lukas | 1995 | Einsiedler Skiverein | 19. / H21 | 2:48:03.4 | 0:43:18.8 | 0:41:51.1 | 66 | 1:00:16.9 | 73 | 1:52:28.6 | 79 | 2:12:29.1 | 85 | ||
88 | diplom | 37 | UHLIG Oliver | 1977 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 16. / H36 | 2:48:42.1 | 0:43:57.5 | 0:43:49.3 | 99 | 1:01:50.4 | 93 | 1:54:25.6 | 90 | 2:13:23.1 | 90 | ||
89 | diplom | 45 | GABRIEL Carl | 1997 | SSV 1863 Sayda | 1. / Jun | 2:48:53.9 | 0:44:09.3 | 0:42:56.3 | 80 | 1:00:31.6 | 75 | 1:52:50.3 | 83 | 2:12:36.3 | 86 | ||
90 | diplom | 116 | FRIEDEMANN Ullrich | 1946 | SC Norweger Annaberg | 1. / H71 | 2:48:54.7 | 0:44:10.1 | 0:44:44.7 | 114 | 1:02:52.2 | 106 | 1:55:32.9 | 94 | 2:14:32.4 | 93 | ||
91 | diplom | 137 | SCHWARZ Markus | 1973 | Linz | 10. / H41 | 2:48:56.9 | 0:44:12.3 | 0:42:23.7 | 74 | 1:00:27.4 | 74 | 1:53:21.9 | 87 | 2:12:54.9 | 88 | ||
92 | diplom | 435 | ESCHER Silke | 1968 | Fischer Racing Team | 1. / D46 | 2:49:17.9 | 0:44:33.3 | 0:43:35.3 | 92 | 1:01:58.6 | 95 | 1:55:09.1 | 92 | 2:14:29.3 | 92 | ||
93 | diplom | 162 | ŘEZÁČ Martin | 1982 | ATLETIKO FRYMBURK | 9. / H31 | 2:49:48.2 | 0:45:03.6 | 0:44:33.3 | 112 | 1:03:01.9 | 110 | 1:55:55.1 | 98 | 2:15:32.1 | 97 | ||
94 | diplom | 25 | MOEHRS Sascha | 1974 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 11. / H41 | 2:50:16.9 | 0:45:32.3 | 0:39:34.7 | 42 | 0:56:46.1 | 44 | 1:49:00.6 | 59 | 2:09:39.6 | 71 | ||
95 | diplom | 145 | FÖRSTER Michael | 1976 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 12. / H41 | 2:50:19.3 | 0:45:34.7 | 0:44:24.3 | 109 | 1:02:53.9 | 107 | 1:55:44.1 | 95 | 2:15:12.9 | 96 | ||
96 | diplom | 211 | DRAHORÁD Ctirad | 1959 | Tatran Železná Ruda | 5. / H56 | 2:50:26.4 | 0:45:41.8 | 0:45:37.5 | 125 | 1:04:07.4 | 121 | 1:57:28.9 | 108 | 2:16:43.4 | 108 | ||
97 | diplom | 212 | KNÜSEL Markus | 1955 | LC Uster | 3. / H61 | 2:50:28.3 | 0:45:43.7 | 0:44:48.4 | 115 | 1:02:32.6 | 99 | 1:55:49.6 | 96 | 2:14:58.9 | 95 | ||
98 | diplom | 140 | KROUPA Štěpán | 1975 | Hi Sport Team | 13. / H41 | 2:50:28.9 | 0:45:44.3 | 0:45:04.3 | 118 | 1:03:24.9 | 113 | 1:57:40.1 | 109 | 2:16:22.6 | 104 | ||
99 | diplom | 59 | KINDL Robert | 1972 | Iron Stars | 14. / H41 | 2:50:48.7 | 0:46:04.1 | 0:43:05.6 | 82 | 1:01:26.1 | 88 | 1:57:03.9 | 107 | 2:16:22.3 | 103 | ||
100 | diplom | 141 | RUPIL Giacomino | 1959 | - | 6. / H56 | 2:50:49.1 | 0:46:04.5 | 0:44:31.6 | 111 | 1:02:33.6 | 101 | 1:56:10.9 | 99 | 2:15:51.4 | 98 |