Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 352 | LAMI Michal | 1986 | Run for ESET | 1. / Muži 10 km | 0:36:44 | 0:00:00 | ||
2 | 389 | EORDOGH Ákos | 1991 | Hoka Team Hungary | 2. / Muži 10 km | 0:37:47 | 0:01:03 | ||
3 | 202 | HENČEK Emil | 1992 | TJ Obalservis Košice | 3. / Muži 10 km | 0:39:20 | 0:02:36 | ||
4 | 342 | KOPRIVÝ Lukáš | 1992 | Nižná Slaná | 4. / Muži 10 km | 0:40:27 | 0:03:43 | ||
5 | 375 | LUDROVSKÝ Martin | 1977 | Koh-I-Noor Machinery | 5. / Muži 10 km | 0:40:47 | 0:04:03 | ||
6 | 289 | KOLARČÍK Marek | 1977 | BigMedia | 6. / Muži 10 km | 0:40:58 | 0:04:14 | ||
7 | 296 | MAKOVICKÝ Martin | 1983 | ŠK KOMPAS | 7. / Muži 10 km | 0:41:14 | 0:04:30 | ||
8 | 201 | VERBA Rudolf | 1980 | Košice | 8. / Muži 10 km | 0:41:26 | 0:04:42 | ||
9 | 284 | TABAČKO Daniel | 1978 | BigMedia | 9. / Muži 10 km | 0:41:38 | 0:04:54 | ||
10 | 231 | ANTOL Michal | 1985 | Jakubovany | 10. / Muži 10 km | 0:42:07 | 0:05:23 | ||
11 | 490 | LAMIOVÁ Katarína | 1983 | Run for ESET | 1. / Ženy 10 km | 0:42:54 | 0:06:10 | ||
12 | 400 | LACKO Richard | 1980 | Košice | 11. / Muži 10 km | 0:42:56 | 0:06:12 | ||
13 | 229 | NITKULINEC Štefan | 1989 | Active life | 12. / Muži 10 km | 0:43:15 | 0:06:31 | ||
14 | 230 | HYBALA Miki | 1981 | BehomLesom | 13. / Muži 10 km | 0:43:18 | 0:06:34 | ||
15 | 239 | MAJIRSKÝ Daniel | 1998 | Hniezdne | 14. / Muži 10 km | 0:43:35 | 0:06:51 | ||
16 | 209 | ČURA Kristián | 1979 | Prešov | 15. / Muži 10 km | 0:45:25 | 0:08:41 | ||
17 | 424 | ŠIMKOVÁ Barbora | 1982 | Košice | 2. / Ženy 10 km | 0:46:33 | 0:09:49 | ||
18 | 278 | VAJDA Ján | 1982 | SRTG Sečovce | 16. / Muži 10 km | 0:47:04 | 0:10:20 | ||
19 | 272 | PRAMUKA Miroslav | 1984 | Fighter | 17. / Muži 10 km | 0:47:09 | 0:10:25 | ||
20 | 318 | STAHOVEC Jozef | 1987 | HRABKOV | 18. / Muži 10 km | 0:48:33 | 0:11:49 | ||
21 | 356 | DUBEN Ján | 1983 | Moldava nad Bodvou | 19. / Muži 10 km | 0:49:11 | 0:12:27 | ||
22 | 401 | REISTETTEROVA Miriam | 1975 | Kosice | 3. / Ženy 10 km | 0:49:14 | 0:12:30 | ||
23 | 211 | GOLIAŠ Dušan | 1974 | Jaklovce | 20. / Muži 10 km | 0:49:18 | 0:12:34 | ||
24 | 325 | SÝKORA Daniel | 1988 | Košice | 21. / Muži 10 km | 0:50:07 | 0:13:23 | ||
25 | 292 | GAŠPAR Slavomír | 1988 | Košice | 22. / Muži 10 km | 0:50:08 | 0:13:24 | ||
26 | 244 | KULÍK Elo | 1973 | Košice | 23. / Muži 10 km | 0:50:21 | 0:13:37 | ||
27 | 319 | BALOČKO Rastislav | 1971 | madbiker | 24. / Muži 10 km | 0:50:23 | 0:13:39 | ||
28 | 269 | ILDŽA Matúš | 1994 | SRTGKE | 25. / Muži 10 km | 0:50:24 | 0:13:40 | ||
29 | 321 | MOCK Damián | 1998 | Kalša | 26. / Muži 10 km | 0:50:27 | 0:13:43 | ||
30 | 512 | LUKÁČ Matej | 1987 | Košice | 27. / Muži 10 km | 0:50:34 | 0:13:50 | ||
31 | 350 | KRIŽAN Richard | 1984 | FPT Slovakia | 28. / Muži 10 km | 0:50:36 | 0:13:52 | ||
32 | 466 | MULLARKEY Sarah | 1988 | upjs | 4. / Ženy 10 km | 0:51:10 | 0:14:26 | ||
33 | 276 | BRZIAK Marek | 1974 | Zdruzenie bezcov Kosice | 29. / Muži 10 km | 0:51:17 | 0:14:33 | ||
34 | 417 | ZÁVECKÝ Marián | 1990 | --- | 30. / Muži 10 km | 0:51:24 | 0:14:40 | ||
35 | 226 | BUŠO Tomáš | 1994 | Košice | 31. / Muži 10 km | 0:51:32 | 0:14:48 | ||
36 | 331 | SZAKÁCS Marek | 1974 | Active life Košice | 32. / Muži 10 km | 0:51:34 | 0:14:50 | ||
37 | 343 | KNAP Róbert | 1976 | STARÁ ĽUBOVŇA | 33. / Muži 10 km | 0:51:45 | 0:15:01 | ||
38 | 290 | ANDRÉ Frédéric | 1983 | Faurecia | 34. / Muži 10 km | 0:51:49 | 0:15:05 | ||
39 | 328 | HORTELANO Jerome | 1970 | FRANCUZ KOSICE | 35. / Muži 10 km | 0:51:51 | 0:15:07 | ||
40 | 316 | BUTKOVIC Peter | 1981 | Kosice | 36. / Muži 10 km | 0:51:52 | 0:15:08 | ||
41 | 334 | PAVLOV Juraj | 1994 | KOB Metropol | 37. / Muži 10 km | 0:51:58 | 0:15:14 | ||
42 | 402 | HANUSOVÁ Zuzana | 1982 | Alica | 5. / Ženy 10 km | 0:52:02 | 0:15:18 | ||
43 | 390 | DŽAČKO Štefan | 1978 | Košice | 38. / Muži 10 km | 0:53:01 | 0:16:17 | ||
44 | 379 | RÁKOCY Tomáš | 1996 | Active Life Kosice | 39. / Muži 10 km | 0:53:06 | 0:16:22 | ||
45 | 327 | FRANKO Miroslav | 1983 | Košice | 40. / Muži 10 km | 0:53:08 | 0:16:24 | ||
46 | 222 | LABANC Tomáš | 1986 | Poprad | 41. / Muži 10 km | 0:53:10 | 0:16:26 | ||
47 | 219 | MATÚŠ Ján | 1987 | Košice | 42. / Muži 10 km | 0:53:14 | 0:16:30 | ||
48 | 351 | FARKAŠ Ladislav | 1984 | Košice | 43. / Muži 10 km | 0:53:18 | 0:16:34 | ||
49 | 364 | KLÉRI Róbert | 1985 | Magneti marelli Slovakia, s.r.o. | 44. / Muži 10 km | 0:53:30 | 0:16:46 | ||
50 | 317 | SZILAGYI Tomas | 1978 | Goliath National Bank | 45. / Muži 10 km | 0:53:46 | 0:17:02 | ||
51 | 341 | DEMKO Maroš | 1985 | Moldava nad Bodvou | 46. / Muži 10 km | 0:53:52 | 0:17:08 | ||
52 | 267 | MIKLUŠ Maroš | 1989 | Košice | 47. / Muži 10 km | 0:53:57 | 0:17:13 | ||
53 | 288 | NEMEC Martin | 1997 | Humenné | 48. / Muži 10 km | 0:54:06 | 0:17:22 | ||
54 | 253 | ODZGAN Ján | 1979 | Košice | 49. / Muži 10 km | 0:54:07 | 0:17:23 | ||
55 | 310 | ZICHA Petet | 1986 | Košice | 50. / Muži 10 km | 0:54:07 | 0:17:23 | ||
56 | 299 | BIRKA Pavel | 1992 | Telgárt | 51. / Muži 10 km | 0:54:36 | 0:17:52 | ||
57 | 518 | FRIVALSKÁ Dáša | 1979 | Geodeticca Running Team | 6. / Ženy 10 km | 0:54:38 | 0:17:54 | ||
58 | 264 | KLAMARČÍK Jakub | 1991 | HASIČI Žilinská univerzita | 52. / Muži 10 km | 0:54:42 | 0:17:58 | ||
59 | 257 | ZBUŠKA Martin | 1991 | Forbasy | 53. / Muži 10 km | 0:54:58 | 0:18:14 | ||
60 | 339 | HREDZÁK Ľuboš | 1987 | Sečovce | 54. / Muži 10 km | 0:54:59 | 0:18:15 | ||
61 | 510 | VOJTEKOVÁ Dana | 1981 | Košice | 7. / Ženy 10 km | 0:55:17 | 0:18:33 | ||
62 | 363 | MARINAK Ondrej | 1987 | GlobalLogic | 55. / Muži 10 km | 0:55:19 | 0:18:35 | ||
63 | 396 | MÉSZAROŠ Ján | 1974 | Active life | 56. / Muži 10 km | 0:55:38 | 0:18:54 | ||
64 | 309 | ORKUTY Štefan | 1985 | T-Systems | 57. / Muži 10 km | 0:55:46 | 0:19:02 | ||
65 | 324 | BOLDIŽÁR Tomáš | 1986 | Košice | 58. / Muži 10 km | 0:55:52 | 0:19:08 | ||
66 | 353 | HREŠKO Pavol | 1975 | ŠKP Trebišov | 59. / Muži 10 km | 0:55:54 | 0:19:10 | ||
67 | 517 | FRIVALSKA Jana | 1980 | Košice | 8. / Ženy 10 km | 0:56:07 | 0:19:23 | ||
68 | 241 | MAURER Marek | 1978 | Active life | 60. / Muži 10 km | 0:56:10 | 0:19:26 | ||
69 | 252 | HUDÁK Tomáš | 1989 | --- | 61. / Muži 10 km | 0:56:18 | 0:19:34 | ||
70 | 489 | LITVÁKOVÁ Helena | 1957 | Trebišov | 9. / Ženy 10 km | 0:56:25 | 0:19:41 | ||
71 | 476 | KRŠÁKOVÁ Zuzana | 1981 | Košice | 10. / Ženy 10 km | 0:56:26 | 0:19:42 | ||
72 | 279 | DOBRANSKÝ Matúš | 1988 | SRTG Sečovce | 62. / Muži 10 km | 0:56:27 | 0:19:43 | ||
73 | 233 | HARVAN Radoslav | 1981 | PG-SK | 63. / Muži 10 km | 0:56:29 | 0:19:45 | ||
74 | 387 | BILÁK Igor | 1968 | IKaria.sk | 64. / Muži 10 km | 0:56:42 | 0:19:58 | ||
75 | 386 | DOVAL Samuel | 1981 | PRESšov | 65. / Muži 10 km | 0:56:42 | 0:19:58 | ||
76 | 240 | KOREM Stanislav | 1986 | www.bezeckyraj.sk | 66. / Muži 10 km | 0:56:57 | 0:20:13 | ||
77 | 256 | HADAČ Peter | 1968 | Košice | 67. / Muži 10 km | 0:57:23 | 0:20:39 | ||
78 | 242 | ŠANDOR Maroš | 1979 | Košice | 68. / Muži 10 km | 0:57:27 | 0:20:43 | ||
79 | 249 | HURAJT Marián | 1985 | AM KE | 69. / Muži 10 km | 0:57:35 | 0:20:51 | ||
80 | 251 | KUDLA Dalibor | 1984 | Kosice | 70. / Muži 10 km | 0:57:59 | 0:21:15 | ||
81 | 280 | HOCMAN Ladislav | 1988 | Košice | 71. / Muži 10 km | 0:58:01 | 0:21:17 | ||
82 | 406 | TUDEVDORJ Stela | 1976 | Active life Košice | 11. / Ženy 10 km | 0:58:01 | 0:21:17 | ||
83 | 382 | HUDÁK Vladimír | 1973 | Košice | 72. / Muži 10 km | 0:58:02 | 0:21:18 | ||
84 | 377 | TODERIŠKA Miroslav | 1984 | Active life Košice | 73. / Muži 10 km | 0:58:17 | 0:21:33 | ||
85 | 378 | MANTIČ Rastislav | 1977 | Active Life Kosice | 74. / Muži 10 km | 0:58:17 | 0:21:33 | ||
86 | 261 | PAĽOVČÍK Anton | 1971 | Cassa Hills | 75. / Muži 10 km | 0:58:32 | 0:21:48 | ||
87 | 438 | ŠTOFKOVÁ Zuzana | 1979 | Košice | 12. / Ženy 10 km | 0:58:32 | 0:21:48 | ||
88 | 519 | MALACHOVSKÁ Miroslava | 1978 | Košice | 13. / Ženy 10 km | 0:59:07 | 0:22:23 | ||
89 | 273 | PÁSTOR Juraj | 1982 | SRTG Košice | 76. / Muži 10 km | 0:59:09 | 0:22:25 | ||
90 | 381 | AUGUSTIŇÁK Marek | 1987 | --- | 77. / Muži 10 km | 0:59:19 | 0:22:35 | ||
91 | 207 | MARAS Ladislav | 1963 | MARAS team | 78. / Muži 10 km | 0:59:20 | 0:22:36 | ||
92 | 340 | GALESTOK Gabriel | 1979 | Active life | 79. / Muži 10 km | 0:59:36 | 0:22:52 | ||
93 | 499 | VARGOVA Monika | 1989 | EXIsport | 14. / Ženy 10 km | 0:59:37 | 0:22:53 | ||
94 | 271 | REMIÁŠ Peter | 1977 | Active life | 80. / Muži 10 km | 0:59:40 | 0:22:56 | ||
95 | 212 | ANDREJOVSKY Daniel | 1984 | Kosice | 81. / Muži 10 km | 0:59:48 | 0:23:04 | ||
96 | 332 | ŠMERINGAI Tomáš | 1987 | Prešov | 82. / Muži 10 km | 0:59:48 | 0:23:04 | ||
97 | 220 | TRÁVNÍK Peter | 1974 | Košice | 83. / Muži 10 km | 0:59:51 | 0:23:07 | ||
98 | 453 | HOLOVAČOVÁ Soňa | 1991 | Košice | 15. / Ženy 10 km | 1:00:08 | 0:23:24 | ||
99 | 228 | BRUCE-MILLER Melania | 1989 | --- | 16. / Ženy 10 km | 1:00:09 | 0:23:25 | ||
100 | 245 | HRICZO Vladimír | 1986 | www.facebook.com/airbrushreklama | 84. / Muži 10 km | 1:00:12 | 0:23:28 |