Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - sobota
DÁTUM : | 27.1.2018 | MIESTO : | Jilemnice |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 501 | MÁKA Daniel | 1992 | Vltava Fund Craft team | 1. / Muži 19 - 29 let | 0:52:10.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 503 | PŠENIČKA Jakub | 1991 | Vltava Fund Craft team | 2. / Muži 19 - 29 let | 0:52:47.9 | 0:00:37.2 | ||
3 | diplom | 702 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Rossignol racing team | 1. / Muži 30 - 39 let | 0:54:34.2 | 0:02:23.5 | ||
4 | diplom | 502 | ŠLECHTA Daniel | 1976 | Fischer | 1. / Muži 40 - 49 let | 0:54:56.4 | 0:02:45.7 | ||
5 | diplom | 504 | HROUDA Václav | 1999 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / Muži 19 - 29 let | 0:55:10.9 | 0:03:00.2 | ||
6 | diplom | 507 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 2. / Muži 40 - 49 let | 0:55:20.0 | 0:03:09.3 | ||
7 | diplom | 703 | NOVOTNÝ Viktor | 1982 | Fénix Jeseník | 2. / Muži 30 - 39 let | 0:56:26.7 | 0:04:16.0 | ||
8 | diplom | 508 | PAULŮ Jan | 1974 | sokol H.Branná | 3. / Muži 40 - 49 let | 0:56:33.2 | 0:04:22.5 | ||
9 | diplom | 531 | KRUPIČKA Robert | 1978 | OlfinCar Ski team | 4. / Muži 40 - 49 let | 0:56:40.2 | 0:04:29.5 | ||
10 | diplom | 527 | GROSSE Ralf | 1973 | PSV Zittau / Ski | 5. / Muži 40 - 49 let | 0:57:41.7 | 0:05:31.0 | ||
11 | diplom | 701 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 3. / Muži 30 - 39 let | 0:58:03.7 | 0:05:53.0 | ||
12 | diplom | 509 | BUBÍLEK Michal | 1986 | Kellys BIKE RANCH | 4. / Muži 30 - 39 let | 0:58:11.5 | 0:06:00.8 | ||
13 | diplom | 692 | SOUKUP Ondřej | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / Muži do 18 let | 0:58:22.2 | 0:06:11.5 | ||
14 | diplom | 523 | VEJNAR Josef | 1957 | JOVE ROLL SKI Vysoké n/Jizerou | 1. / Muži 60 let a více | 0:59:01.7 | 0:06:51.0 | ||
15 | diplom | 516 | HOLUB Petr | 1966 | Kaper Swix Team | 1. / Muži 50 - 59 let | 0:59:19.0 | 0:07:08.3 | ||
16 | diplom | 525 | SCHÜTZOVÁ Sandra | 1991 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / Ženy 19 - 29 let | 0:59:32.2 | 0:07:21.5 | ||
17 | diplom | 664 | STRNAD Aleš | 1986 | --- | 5. / Muži 30 - 39 let | 0:59:34.2 | 0:07:23.5 | ||
18 | diplom | 518 | BRABEC Miroslav | 1967 | BIKE BRDY | 2. / Muži 50 - 59 let | 0:59:45.2 | 0:07:34.5 | ||
19 | diplom | 521 | SYNEK Ondřej | 1982 | VELOCENTRUM PETR ČECH SPORT | 6. / Muži 30 - 39 let | 0:59:53.2 | 0:07:42.5 | ||
20 | diplom | 513 | KRAUS Jakub | 1992 | --- | 4. / Muži 19 - 29 let | 1:00:37.7 | 0:08:27.0 | ||
21 | diplom | 512 | ŠIMEK Pavel | 1980 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 7. / Muži 30 - 39 let | 1:00:39.3 | 0:08:28.6 | ||
22 | diplom | 517 | JÁNSKÝ Lukáš | 1979 | ADR team | 8. / Muži 30 - 39 let | 1:00:40.2 | 0:08:29.5 | ||
23 | diplom | 520 | LISÝ Tomáš | 1979 | Silvini Madshus team | 9. / Muži 30 - 39 let | 1:01:18.0 | 0:09:07.3 | ||
24 | diplom | 510 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOINT-ELEVEN TEAM | 3. / Muži 50 - 59 let | 1:01:58.3 | 0:09:47.6 | ||
25 | diplom | 704 | ČERNÁ Kristýna | 1993 | Rossignol racing team | 2. / Ženy 19 - 29 let | 1:02:15.0 | 0:10:04.3 | ||
26 | diplom | 511 | PLECHÁČ Petr | 1994 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / Muži 19 - 29 let | 1:02:16.0 | 0:10:05.3 | ||
27 | diplom | 519 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 6. / Muži 40 - 49 let | 1:02:27.7 | 0:10:17.0 | ||
28 | diplom | 538 | TIBITANZL Michal | 1974 | --- | 7. / Muži 40 - 49 let | 1:02:33.5 | 0:10:22.8 | ||
29 | diplom | 522 | RANDÁKOVÁ Helena | 1974 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / Ženy 40 - 49 let | 1:02:59.7 | 0:10:49.0 | ||
30 | diplom | 524 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | SKP Kornspitz Jablonec | 2. / Muži 60 let a více | 1:03:00.7 | 0:10:50.0 | ||
31 | diplom | 530 | SOVÁK Libor | 1967 | Sokol Maxicky | 4. / Muži 50 - 59 let | 1:03:15.5 | 0:11:04.8 | ||
32 | diplom | 537 | KUČERA Lukáš | 1992 | Autoklub Krakon Jilemnice | 6. / Muži 19 - 29 let | 1:03:20.5 | 0:11:09.8 | ||
33 | diplom | 515 | JETMAROVÁ Jana | 1978 | Ski klub Jablonec | 2. / Ženy 40 - 49 let | 1:03:54.0 | 0:11:43.3 | ||
34 | diplom | 547 | LUKEŠ Jiří | 1975 | BIKESTARS VRCHLABÍ | 8. / Muži 40 - 49 let | 1:03:56.0 | 0:11:45.3 | ||
35 | diplom | 629 | RICHTER Marek | 1998 | Kasper-Swix Team | 7. / Muži 19 - 29 let | 1:04:00.2 | 0:11:49.5 | ||
36 | diplom | 546 | NEDVĚD Miroslav | 1956 | Silvini Madhus team | 3. / Muži 60 let a více | 1:04:09.5 | 0:11:58.8 | ||
37 | diplom | 529 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | REDPOINT-ELEVEN TEAM | 3. / Ženy 40 - 49 let | 1:04:10.7 | 0:12:00.0 | ||
38 | diplom | 716 | PODRAZIL Jakub | 1992 | ASO Dukla Praha veslování | 8. / Muži 19 - 29 let | 1:04:27.0 | 0:12:16.3 | ||
39 | diplom | 550 | MACL Přemysl | 2000 | Kasper Swix Team | 2. / Muži do 18 let | 1:04:39.7 | 0:12:29.0 | ||
40 | diplom | 541 | KUBEČEK Ladislav | 1962 | TJ MARATONSTAV ÚPICE | 5. / Muži 50 - 59 let | 1:04:56.5 | 0:12:45.8 | ||
41 | diplom | 540 | MAŠEK Petr | 1979 | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | 10. / Muži 30 - 39 let | 1:04:57.5 | 0:12:46.8 | ||
42 | diplom | 584 | POZLER Tomáš | 1976 | EDPO TEAM | 9. / Muži 40 - 49 let | 1:05:00.2 | 0:12:49.5 | ||
43 | diplom | 719 | RIEGER Jiří | 1962 | Spartak Vrchlabí | 6. / Muži 50 - 59 let | 1:05:24.7 | 0:13:14.0 | ||
44 | diplom | 532 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM | 11. / Muži 30 - 39 let | 1:05:26.1 | 0:13:15.4 | ||
45 | diplom | 656 | BREU Georg | 1963 | Solestar Racingteam TV Vohenstrauß | 7. / Muži 50 - 59 let | 1:05:27.1 | 0:13:16.4 | ||
46 | diplom | 506 | PRUNER Petr | 1982 | VSK Humanita Praha | 12. / Muži 30 - 39 let | 1:05:33.6 | 0:13:22.9 | ||
47 | diplom | 693 | KORYCINSKI Rafal | 1971 | nabiegowkach.pl/ Cartusia Kartuzy | 10. / Muži 40 - 49 let | 1:05:35.2 | 0:13:24.5 | ||
48 | diplom | 705 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 3. / Ženy 19 - 29 let | 1:05:41.2 | 0:13:30.5 | ||
49 | diplom | 549 | POLÍVKA Petr | 1963 | OMO Free Sport | 8. / Muži 50 - 59 let | 1:05:43.2 | 0:13:32.5 | ||
50 | diplom | 635 | MEISNER Patrik | 1995 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 9. / Muži 19 - 29 let | 1:06:24.1 | 0:14:13.4 | ||
51 | diplom | 505 | MURČO Petr | 1964 | Kasper-Swix Trutnov | 9. / Muži 50 - 59 let | 1:06:45.0 | 0:14:34.3 | ||
52 | diplom | 642 | ZUZÁNEK Zdeněk | 1959 | OB Tatran Jablonec | 10. / Muži 50 - 59 let | 1:06:49.1 | 0:14:38.4 | ||
53 | diplom | 536 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 11. / Muži 40 - 49 let | 1:07:06.7 | 0:14:56.0 | ||
54 | diplom | 528 | STEJSKAL Jakub | 1998 | SK Žamberk | 10. / Muži 19 - 29 let | 1:07:11.2 | 0:15:00.5 | ||
55 | diplom | 678 | SMETANA Martin | 1967 | SKP Kornspitz Jablonec | 11. / Muži 50 - 59 let | 1:07:14.2 | 0:15:03.5 | ||
56 | diplom | 717 | SPILKA Kryštof | 1982 | Musher Klub Harrachov | 13. / Muži 30 - 39 let | 1:07:18.2 | 0:15:07.5 | ||
57 | diplom | 533 | ZAVŘEL Jakub | 1996 | USK Praha kanoistika | 11. / Muži 19 - 29 let | 1:07:24.2 | 0:15:13.5 | ||
58 | diplom | 543 | PETRŽELA Pavel | 1963 | Kasper Swix Team | 12. / Muži 50 - 59 let | 1:07:30.2 | 0:15:19.5 | ||
59 | diplom | 581 | PALATA Miroslav | 1963 | FEL Praha | 13. / Muži 50 - 59 let | 1:07:35.5 | 0:15:24.8 | ||
60 | diplom | 582 | KARLÍK Michal | 1964 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 14. / Muži 50 - 59 let | 1:07:49.5 | 0:15:38.8 | ||
61 | diplom | 545 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper Swix Team Trutnov | 4. / Ženy 40 - 49 let | 1:07:50.5 | 0:15:39.8 | ||
62 | diplom | 637 | SAIDL Filip | 1973 | TJ Packa Praha | 12. / Muži 40 - 49 let | 1:07:51.5 | 0:15:40.8 | ||
63 | diplom | 514 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | Silvini Madshus team | 4. / Ženy 19 - 29 let | 1:08:06.0 | 0:15:55.3 | ||
64 | diplom | 628 | ZIKMUND Zdeněk | 1967 | GLEDE Team | 15. / Muži 50 - 59 let | 1:08:09.5 | 0:15:58.8 | ||
65 | diplom | 554 | JEŽEK Tomáš | 1973 | USK Praha kanoistika | 13. / Muži 40 - 49 let | 1:08:20.0 | 0:16:09.3 | ||
66 | diplom | 647 | KUBEČEK Ladislav | 1991 | TJ Maratostav Úpice | 12. / Muži 19 - 29 let | 1:08:36.5 | 0:16:25.8 | ||
67 | diplom | 539 | HNÁTKOVÁ Tereza | 1992 | Žižkovský tygři | 5. / Ženy 19 - 29 let | 1:08:41.5 | 0:16:30.8 | ||
68 | diplom | 599 | KLÍMA Martin | 1982 | --- | 14. / Muži 30 - 39 let | 1:08:44.6 | 0:16:33.9 | ||
69 | diplom | 585 | HROUDA Štěpán | 1985 | Žižkovský tygři | 15. / Muži 30 - 39 let | 1:08:45.3 | 0:16:34.6 | ||
70 | diplom | 559 | MACEK Tomáš | 1995 | TJ Lokomotiva Nymburk | 13. / Muži 19 - 29 let | 1:08:45.5 | 0:16:34.8 | ||
71 | diplom | 548 | GROMUS Daniel | 1978 | Kolečkové lyže TOMSKI | 14. / Muži 40 - 49 let | 1:08:48.2 | 0:16:37.5 | ||
72 | diplom | 699 | BRAUNOVÁ Lucie | 1981 | SKP Harachov | 1. / Ženy 30 - 39 let | 1:09:10.2 | 0:16:59.5 | ||
73 | diplom | 587 | KŘOUSTKOVÁ Vendula | 1976 | GEOTOUR - KOLOLOĎ | 5. / Ženy 40 - 49 let | 1:09:16.1 | 0:17:05.4 | ||
74 | diplom | 535 | HOFMAN Daniel | 1991 | Kanoistika Poděbrady | 14. / Muži 19 - 29 let | 1:09:19.7 | 0:17:09.0 | ||
75 | diplom | 588 | VACLAVIK Miloš | 1965 | Dveře Němcová | 16. / Muži 50 - 59 let | 1:09:27.7 | 0:17:17.0 | ||
76 | diplom | 572 | PAULŮ Blanka | 1954 | SKI Vysoké n. Jizerou | 1. / Ženy 50 let a více | 1:09:44.5 | 0:17:33.8 | ||
77 | diplom | 586 | MACHÁČEK Dušan | 1966 | --- | 17. / Muži 50 - 59 let | 1:09:53.3 | 0:17:42.6 | ||
78 | diplom | 632 | JANÁČEK Tomáš | 1967 | SKP Maják Jablonec | 18. / Muži 50 - 59 let | 1:10:02.2 | 0:17:51.5 | ||
79 | diplom | 688 | HARRER Jakub | 1987 | Atomic Salomon Team | 16. / Muži 30 - 39 let | 1:10:25.7 | 0:18:15.0 | ||
80 | diplom | 646 | KRÁČMAR Vlastimil | 1974 | Kupkolo MTB Trilogy | 15. / Muži 40 - 49 let | 1:10:29.5 | 0:18:18.8 | ||
81 | diplom | 591 | ŠÁRA Pavel | 1974 | Lokomotiva Braník | 16. / Muži 40 - 49 let | 1:10:30.1 | 0:18:19.4 | ||
82 | diplom | 687 | MEDERSKY Jace | 1966 | Team nabiegowkach.pl | 19. / Muži 50 - 59 let | 1:10:31.0 | 0:18:20.3 | ||
83 | diplom | 600 | KRUMLOVÁ Helena | 1984 | --- | 2. / Ženy 30 - 39 let | 1:10:33.0 | 0:18:22.3 | ||
84 | diplom | 552 | ČIPERA Radek | 1964 | Radvanice | 20. / Muži 50 - 59 let | 1:10:57.7 | 0:18:47.0 | ||
85 | diplom | 592 | ŠUBRT Jan | 1997 | Sokol Horní Sytová | 15. / Muži 19 - 29 let | 1:11:51.7 | 0:19:41.0 | ||
86 | diplom | 593 | POSTOLKA Štěpán | 1992 | Hulvát Team | 16. / Muži 19 - 29 let | 1:12:04.2 | 0:19:53.5 | ||
87 | diplom | 697 | ETRYCH Tomáš | 1973 | TJ ZENTIVA | 17. / Muži 40 - 49 let | 1:12:06.0 | 0:19:55.3 | ||
88 | diplom | 698 | ŽITNÁ Tereza | 2001 | GLEDE Team | 1. / Ženy do 18 let | 1:12:19.8 | 0:20:09.1 | ||
89 | diplom | 565 | VOTRUBA Jan | 1979 | Altán Tým | 17. / Muži 30 - 39 let | 1:12:24.3 | 0:20:13.6 | ||
90 | diplom | 682 | PRŮŠA Michal | 1973 | Slovan Zdravotník Praha | 18. / Muži 40 - 49 let | 1:12:25.5 | 0:20:14.8 | ||
91 | diplom | 542 | RYSULOVÁ Eliška | 1999 | LSK Lomnice nad Popelkou | 6. / Ženy 19 - 29 let | 1:12:29.2 | 0:20:18.5 | ||
92 | diplom | 670 | ŠÍPEK Jan | 1983 | Trutnov | 18. / Muži 30 - 39 let | 1:12:30.5 | 0:20:19.8 | ||
93 | diplom | 654 | MADĚROVÁ Michaela | 1980 | Silvini Madshus team | 3. / Ženy 30 - 39 let | 1:12:34.0 | 0:20:23.3 | ||
94 | diplom | 691 | ROSENBERG Jaroslav | 1973 | --- | 19. / Muži 40 - 49 let | 1:12:41.1 | 0:20:30.4 | ||
95 | diplom | 563 | ŠUBRT Jan | 1968 | Sokol Horní Sytová | 21. / Muži 50 - 59 let | 1:13:00.5 | 0:20:49.8 | ||
96 | diplom | 566 | VALENTA Michal | 1962 | SKI Tužín | 22. / Muži 50 - 59 let | 1:13:05.0 | 0:20:54.3 | ||
97 | diplom | 614 | KORBEL Daniel | 1973 | HO ŠKROVÁD | 20. / Muži 40 - 49 let | 1:13:08.7 | 0:20:58.0 | ||
98 | diplom | 655 | ZIKMUNDOVÁ Anita | 2000 | GLEDE Team | 2. / Ženy do 18 let | 1:13:10.6 | 0:20:59.9 | ||
99 | diplom | 720 | RIEGER Marek | 2007 | Spartak Vrchlabí | 3. / Muži do 18 let | 1:13:11.7 | 0:21:01.0 | ||
100 | diplom | 571 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 21. / Muži 40 - 49 let | 1:13:36.5 | 0:21:25.8 |