Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DÁTUM : | 10.2.2018 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5272 | KOLOVRATOVÁ Terezka | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / Dívky 11-12 let | 0:07:50.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5290 | PEŠINA Jan | 2006 | --- | 1. / Chlapci 11-12 let | 0:08:30.0 | 0:00:39.5 | ||
3 | diplom | 5210 | SVOBODA Antonín | 2006 | Sport Club Plzeň | 2. / Chlapci 11-12 let | 0:08:43.5 | 0:00:53.0 | ||
4 | diplom | 5269 | BAUEROVÁ Anetička | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / Dívky 11-12 let | 0:08:46.5 | 0:00:56.0 | ||
5 | diplom | 5136 | PEŠTOVÁ Kamila | 2007 | USK CS Plzeň | 3. / Dívky 11-12 let | 0:08:52.7 | 0:01:02.2 | ||
6 | diplom | 5274 | GAŠEK Šimon | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / Chlapci 11-12 let | 0:08:56.5 | 0:01:06.0 | ||
7 | diplom | 5191 | SIMBARTL Eduard | 2006 | Spartak Vrchlabí | 4. / Chlapci 11-12 let | 0:09:11.2 | 0:01:20.7 | ||
8 | diplom | 5142 | ŠIMURDA Matěj | 2006 | USK CS Plzeň | 5. / Chlapci 11-12 let | 0:09:15.1 | 0:01:24.6 | ||
9 | diplom | 5277 | VYSKOČIL Jan | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 6. / Chlapci 11-12 let | 0:09:26.5 | 0:01:36.0 | ||
10 | diplom | 5275 | KULHÁNEK Jáchym | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 7. / Chlapci 11-12 let | 0:09:28.2 | 0:01:37.7 | ||
11 | diplom | 5150 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 8. / Chlapci 11-12 let | 0:09:30.9 | 0:01:40.4 | ||
12 | diplom | 5184 | HOLÍKOVÁ Petra | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | 4. / Dívky 11-12 let | 0:09:50.0 | 0:01:59.5 | ||
13 | diplom | 5273 | PÁTKOVÁ Viktorka | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / Dívky 11-12 let | 0:09:54.6 | 0:02:04.1 | ||
14 | diplom | 5271 | PEŘINOVÁ Eliška | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / Dívky 11-12 let | 0:09:55.2 | 0:02:04.7 | ||
15 | diplom | 5217 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 1. / Chlapci 9-10 let | 0:09:55.7 | 0:02:05.2 | ||
16 | diplom | 5298 | VEJVODA Lukáš | 2008 | Biatlon Klecany | 2. / Chlapci 9-10 let | 0:10:04.2 | 0:02:13.7 | ||
17 | diplom | 5270 | ŘEHÁKOVÁ Mirečka | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 7. / Dívky 11-12 let | 0:10:05.0 | 0:02:14.5 | ||
18 | diplom | 5208 | NEZKUSIL David | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 9. / Chlapci 11-12 let | 0:10:07.7 | 0:02:17.2 | ||
19 | diplom | 5276 | KRUL Michal | 2006 | LK Slovan K. Vary | 10. / Chlapci 11-12 let | 0:10:08.1 | 0:02:17.6 | ||
20 | diplom | 5185 | ANDRŠ Matěj | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | 11. / Chlapci 11-12 let | 0:10:15.2 | 0:02:24.7 | ||
21 | diplom | 5193 | CIPRYSOVÁ Alžběta | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / Dívky 9-10 let | 0:10:22.4 | 0:02:31.9 | ||
22 | diplom | 5253 | TUREK Jakub | 2008 | LK Slovan K.Vary | 3. / Chlapci 9-10 let | 0:10:26.7 | 0:02:36.2 | ||
23 | diplom | 5143 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Spartak Praha 4 | 8. / Dívky 11-12 let | 0:10:27.9 | 0:02:37.3 | ||
24 | diplom | 5212 | DECKER Matouš | 2007 | --- | 12. / Chlapci 11-12 let | 0:10:29.1 | 0:02:38.6 | ||
25 | diplom | 5164 | DROBNÁ Terezie | 2006 | Biatlon Klub Ostrov | 9. / Dívky 11-12 let | 0:10:29.7 | 0:02:39.2 | ||
26 | diplom | 5163 | DROBNÁ Viktorie | 2006 | Biatlon Klub Ostrov | 10. / Dívky 11-12 let | 0:10:38.1 | 0:02:47.6 | ||
27 | diplom | 5148 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | biatlon blansko | 4. / Chlapci 9-10 let | 0:10:40.6 | 0:02:50.1 | ||
28 | diplom | 5186 | KŘÍŽ Matěj | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 13. / Chlapci 11-12 let | 0:10:41.2 | 0:02:50.7 | ||
29 | diplom | 5230 | KONRÁDYOVÁ Karolína | 2007 | Sport Club Plzeň | 11. / Dívky 11-12 let | 0:10:44.7 | 0:02:54.2 | ||
30 | diplom | 5162 | KOTLÁNOVÁ Kristýna | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 12. / Dívky 11-12 let | 0:10:53.2 | 0:03:02.7 | ||
31 | diplom | 5151 | VODRÁŽKA Štěpán | 2008 | USK CS Plzeň | 5. / Chlapci 9-10 let | 0:10:57.9 | 0:03:07.3 | ||
32 | diplom | 5232 | LEGÁTOVÁ Magdaléna | 2007 | Sport Club Plzeň | 13. / Dívky 11-12 let | 0:10:58.0 | 0:03:07.5 | ||
33 | diplom | 5205 | HOLÁ Valerie | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 14. / Dívky 11-12 let | 0:11:04.1 | 0:03:13.6 | ||
34 | diplom | 5199 | DVOŘÁK Jan | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / Chlapci 9-10 let | 0:11:08.5 | 0:03:18.0 | ||
35 | diplom | 5203 | RYBÁKOVÁ Sára | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 15. / Dívky 11-12 let | 0:11:13.4 | 0:03:22.8 | ||
36 | diplom | 5202 | FRÜHAUFOVÁ Julie | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 16. / Dívky 11-12 let | 0:11:19.9 | 0:03:29.4 | ||
37 | diplom | 5207 | WHITNEY Samuel | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 14. / Chlapci 11-12 let | 0:11:23.7 | 0:03:33.2 | ||
38 | diplom | 5156 | RYBÁKOVÁ Lucie | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 2. / Dívky 9-10 let | 0:11:25.4 | 0:03:34.8 | ||
39 | diplom | 5204 | SOUKUPOVÁ Silvie | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 17. / Dívky 11-12 let | 0:11:26.6 | 0:03:36.1 | ||
40 | diplom | 5195 | BÁRTOVÁ Kornelie | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / Dívky 9-10 let | 0:11:50.0 | 0:03:59.5 | ||
41 | diplom | 5254 | KUNEŠ Petr | 2008 | --- | 7. / Chlapci 9-10 let | 0:11:53.7 | 0:04:03.2 | ||
42 | diplom | 5201 | BLAHOUT Jonáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / Chlapci 9-10 let | 0:11:54.6 | 0:04:04.1 | ||
43 | diplom | 5218 | OEDING Leonard | 2006 | --- | 15. / Chlapci 11-12 let | 0:11:59.9 | 0:04:09.3 | ||
44 | diplom | 5231 | NYKLESOVÁ Markéta | 2007 | Sport Club Plzeň | 18. / Dívky 11-12 let | 0:12:04.1 | 0:04:13.6 | ||
45 | diplom | 5200 | HOLÝ Tobiáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 9. / Chlapci 9-10 let | 0:12:09.6 | 0:04:19.1 | ||
46 | diplom | 5213 | KOZÁK Matěj | 2006 | Sport Club Plzeň | 16. / Chlapci 11-12 let | 0:12:11.7 | 0:04:21.2 | ||
47 | diplom | 5197 | VÁŇOVÁ Eliška | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / Dívky 9-10 let | 0:12:12.6 | 0:04:22.1 | ||
48 | diplom | 5198 | BURŠÍKOVÁ Michaela | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / Dívky 9-10 let | 0:12:17.5 | 0:04:27.0 | ||
49 | diplom | 5293 | PETROVICKÝ Matyáš | 2007 | TJ Volejbal Dobřany | 17. / Chlapci 11-12 let | 0:12:23.1 | 0:04:32.6 | ||
50 | diplom | 5161 | KUNC Matyáš | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 18. / Chlapci 11-12 let | 0:12:26.7 | 0:04:36.2 | ||
51 | diplom | 5267 | HAVLOVÁ Kateřina | 2007 | Olfincar - Vella | 19. / Dívky 11-12 let | 0:12:36.4 | 0:04:45.9 | ||
52 | diplom | 5257 | KOLLÁR Lubor | 2009 | LK Slovan K.Vary | 10. / Chlapci 9-10 let | 0:12:43.2 | 0:04:52.7 | ||
53 | diplom | 5145 | MICHÁLEK Antonín | 2009 | Žižkovský tygři | 11. / Chlapci 9-10 let | 0:12:50.0 | 0:04:59.5 | ||
54 | diplom | 5206 | VAVŘÍK Jiří | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 19. / Chlapci 11-12 let | 0:12:52.4 | 0:05:01.8 | ||
55 | diplom | 5157 | CHALUPA Šimon | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 12. / Chlapci 9-10 let | 0:12:54.2 | 0:05:03.7 | ||
56 | diplom | 5187 | DÁŇOVÁ Klára | 2008 | TJ RADON Vysoká Pec | 6. / Dívky 9-10 let | 0:12:58.3 | 0:05:07.7 | ||
57 | diplom | 5165 | ČERMÁK Mikoláš | 2006 | Biatlon Klub Ostrov | 20. / Chlapci 11-12 let | 0:13:15.2 | 0:05:24.7 | ||
58 | diplom | 5244 | KORELLYS Lukáš | 2009 | --- | 13. / Chlapci 9-10 let | 0:13:25.8 | 0:05:35.2 | ||
59 | diplom | 5234 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | 20. / Dívky 11-12 let | 0:13:30.7 | 0:05:40.2 | ||
60 | diplom | 5160 | KUNC Adam | 2008 | Biatlon Klub Ostrov | 14. / Chlapci 9-10 let | 0:13:39.7 | 0:05:49.2 | ||
61 | diplom | 5188 | KRAUS Christián | 2008 | TJ RADON Vysoká Pec | 15. / Chlapci 9-10 let | 0:13:41.7 | 0:05:51.2 | ||
62 | diplom | 5242 | KUPEC Kryštof | 2009 | --- | 16. / Chlapci 9-10 let | 0:13:46.1 | 0:05:55.6 | ||
63 | diplom | 5192 | NEZKUSIL Adam | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | 17. / Chlapci 9-10 let | 0:13:47.0 | 0:05:56.5 | ||
64 | diplom | 5220 | BĚLINA Štěpán | 2009 | --- | 18. / Chlapci 9-10 let | 0:13:58.0 | 0:06:07.5 | ||
65 | diplom | 5194 | NEDBALOVÁ Kamila | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 7. / Dívky 9-10 let | 0:14:16.0 | 0:06:25.5 | ||
66 | diplom | 5159 | TOTH Filip | 2008 | Biatlon Klub Ostrov | 19. / Chlapci 9-10 let | 0:14:16.9 | 0:06:26.4 | ||
67 | diplom | 5252 | RÜSTER Maxmilian | 2007 | --- | 21. / Chlapci 11-12 let | 0:14:27.7 | 0:06:37.2 | ||
68 | diplom | 5139 | ČARNÁ Karolína | 2008 | --- | 8. / Dívky 9-10 let | 0:14:28.5 | 0:06:38.0 | ||
69 | diplom | 5246 | LEPÍKOVÁ Barbora | 2008 | --- | 9. / Dívky 9-10 let | 0:14:40.5 | 0:06:50.0 | ||
70 | diplom | 5237 | APOLÍNOVÁ Nela | 2007 | --- | 21. / Dívky 11-12 let | 0:15:08.4 | 0:07:17.9 | ||
71 | diplom | 5265 | KVAPIL Matěj | 2009 | --- | 20. / Chlapci 9-10 let | 0:15:18.7 | 0:07:28.2 | ||
72 | diplom | 5235 | PHIPHITSALA Hana | 2007 | --- | 22. / Dívky 11-12 let | 0:15:27.2 | 0:07:36.7 | ||
73 | diplom | 5295 | PRAVDA Petr | 2007 | --- | 22. / Chlapci 11-12 let | 0:15:28.7 | 0:07:38.2 | ||
74 | diplom | 5141 | SYNEK Vojtěch | 2009 | BK Beroun | 21. / Chlapci 9-10 let | 0:15:31.5 | 0:07:41.0 | ||
75 | diplom | 5294 | PRAVDA Tomáš | 2008 | --- | 22. / Chlapci 9-10 let | 0:15:39.0 | 0:07:48.5 | ||
76 | diplom | 5251 | ADAM Martin | 2008 | --- | 23. / Chlapci 9-10 let | 0:15:51.6 | 0:08:01.1 | ||
77 | diplom | 5241 | MAŠKOVÁ Lucie | 2007 | --- | 23. / Dívky 11-12 let | 0:16:01.8 | 0:08:11.2 | ||
78 | diplom | 5134 | DEVERA Lukáš | 2007 | --- | 23. / Chlapci 11-12 let | 0:16:10.0 | 0:08:19.5 | ||
79 | diplom | 5240 | ŠUNKOVÁ Berta | 2008 | --- | 10. / Dívky 9-10 let | 0:16:56.5 | 0:09:06.0 | ||
80 | diplom | 5154 | ŠÁROVÁ Ema | 2008 | AC Praha 1890 | 11. / Dívky 9-10 let | 0:17:19.5 | 0:09:29.0 | ||
81 | diplom | 5245 | RITTEROVÁ Lída | 2008 | --- | 12. / Dívky 9-10 let | 0:17:44.5 | 0:09:54.0 | ||
82 | diplom | 5140 | SYNEK Matouš | 2008 | BK Beroun | 24. / Chlapci 9-10 let | 0:18:21.3 | 0:10:30.7 | ||
83 | diplom | 5256 | VYSKOČILOVÁ Magdalena | 2009 | LK Slovan K. Vary | 13. / Dívky 9-10 let | 0:20:56.4 | 0:13:05.9 | ||
84 | diplom | 5158 | MYSLÍK Antonín | 2008 | LK Slovan K. Vary | 25. / Chlapci 9-10 let | 0:38:08.7 | 0:30:18.2 | ||
85 | diplom | 5166 | KOLENATÝ Vilém | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 26. / Chlapci 9-10 let | 0:38:09.7 | 0:30:19.2 | ||
--- | 5138 | MIŠEKOVÁ Kateřina | 2007 | TJ SOKOL SENOHRABY | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | |||
--- | 5196 | ŠPERLOVÁ Iva | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | . / Dívky 9-10 let | DNS | --- | |||
--- | 5209 | KRUL Michal | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- | |||
--- | 5249 | VÁCHOVÁ Vendula | 2009 | --- | . / Dívky 9-10 let | DNS | --- |