Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DÁTUM : | 10.2.2018 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 740 | LISÝ Tomáš | 1979 | Silvini Madshus team | 1. / Muži | 0:31:50.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2052 | BURKHARDT Patrik | 1983 | --- | 2. / Muži | 0:31:51.0 | 0:00:00.5 | ||
3 | diplom | 530 | SOVÁK Libor | 1967 | Sokol Maxicky | 3. / Muži | 0:31:53.5 | 0:00:02.9 | ||
4 | diplom | 2048 | TOŠNER Michal | 1978 | LK Slovan K.Vary | 4. / Muži | 0:32:53.5 | 0:01:02.9 | ||
5 | diplom | 2026 | KANDLER Daniel | 1981 | SG Adelsberg | 5. / Muži | 0:33:23.8 | 0:01:33.2 | ||
6 | diplom | 2007 | VYTLAČIL Jiří | 1981 | Rossignol racing team | 6. / Muži | 0:33:47.1 | 0:01:56.5 | ||
7 | diplom | 2024 | KOUŘÍK Pavel | 1993 | TJ Sokol Díly | 7. / Muži | 0:34:23.0 | 0:02:32.4 | ||
8 | diplom | 2011 | LUDVÍK Petr | 1972 | Kerda Sport Agricola Team | 8. / Muži | 0:37:21.0 | 0:05:30.4 | ||
9 | diplom | 2032 | HILDEBRAND Patrick | 1991 | Team Südwind | 9. / Muži | 0:37:35.8 | 0:05:45.2 | ||
10 | diplom | 2028 | ESCHER Silke | 1968 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 1. / Ženy | 0:37:44.3 | 0:05:53.8 | ||
11 | diplom | 709 | RŮŽIČKA Petr | 1978 | --- | 10. / Muži | 0:39:01.8 | 0:07:11.2 | ||
12 | diplom | 5214 | TOKÁROVÁ Regina | 2001 | --- | 2. / Ženy | 0:39:10.0 | 0:07:19.4 | ||
13 | diplom | 2001 | SLANINA Filip | 2001 | USK Akademik Cheb | 11. / Muži | 0:39:29.5 | 0:07:38.9 | ||
14 | diplom | 2078 | NAVRÁTIL Zdeněk | 1979 | Prague Runners | 12. / Muži | 0:40:02.3 | 0:08:11.7 | ||
15 | diplom | 2009 | SÝKORA Jan | 1975 | USK CS Plzeň | 13. / Muži | 0:40:21.1 | 0:08:30.5 | ||
16 | diplom | 2042 | WALTNER Simon | 2000 | --- | 14. / Muži | 0:40:48.8 | 0:08:58.2 | ||
17 | diplom | 2050 | VOTAVOVÁ Anna | 1999 | Sport Club Plzeň | 3. / Ženy | 0:41:16.8 | 0:09:26.2 | ||
18 | diplom | 603 | HABART Jiří | 1983 | Korejský sršni Karlovy Vary B | 15. / Muži | 0:42:33.0 | 0:10:42.4 | ||
19 | diplom | 2003 | BOHM Ladislav | 1979 | --- | 16. / Muži | 0:43:37.1 | 0:11:46.5 | ||
20 | diplom | 2036 | KOLOVRATOVÁ Kateřina | 1973 | --- | 4. / Ženy | 0:44:50.8 | 0:13:00.2 | ||
21 | diplom | 2002 | KŘÍŽ Miloš | 1964 | FUJIKOKI | 17. / Muži | 0:45:04.5 | 0:13:14.0 | ||
22 | diplom | 2031 | NESTLER Frank | 1957 | ATSV Gebirge | 18. / Muži | 0:45:27.8 | 0:13:37.3 | ||
23 | diplom | 2035 | PILÁT Tomáš | 1975 | sauna Čerťák | 19. / Muži | 0:46:31.1 | 0:14:40.5 | ||
24 | diplom | 2034 | VORÁČKOVÁ Petra | 1979 | sauna Čerťák | 5. / Ženy | 0:46:33.0 | 0:14:42.5 | ||
25 | diplom | 2025 | SIMON Christin | 1985 | SV Neudorf | 6. / Ženy | 0:46:34.6 | 0:14:44.0 | ||
26 | diplom | 2004 | NÁDENÍČKOVÁ Pavla | 2001 | Nejdek Orienteering | 7. / Ženy | 0:46:47.0 | 0:14:56.5 | ||
27 | diplom | 2037 | ŘEHÁČEK Vladimír | 1966 | Mattoni | 20. / Muži | 0:47:28.1 | 0:15:37.5 | ||
28 | diplom | 2049 | AXMANNOVÁ Barbora | 1984 | --- | 8. / Ženy | 0:57:44.4 | 0:25:53.8 | ||
29 | diplom | 2038 | MACÁNOVÁ Markéta | 2004 | --- | 9. / Ženy | 0:58:23.4 | 0:26:32.8 | ||
30 | diplom | 2051 | POUROVÁ Vlasta | 1957 | --- | 10. / Ženy | 0:59:07.1 | 0:27:16.5 | ||
31 | diplom | 2070 | SKUK Nataša | 1978 | --- | 11. / Ženy | 0:59:56.1 | 0:28:05.5 | ||
32 | diplom | 2076 | NOSÁL Luboš | 1958 | --- | 21. / Muži | 1:02:10.1 | 0:30:19.5 | ||
33 | diplom | 2039 | MACÁN Karel | 1976 | TJ Plamen Chodov | 22. / Muži | 1:05:45.1 | 0:33:54.6 | ||
34 | diplom | 2069 | PETROVICKÝ Matyáš | 2007 | --- | 23. / Muži | 1:21:26.4 | 0:49:35.8 | ||
35 | diplom | 2005 | HÁJEK Vladimír | 1961 | --- | 24. / Muži | 1:23:30.9 | 0:51:40.3 | ||
36 | diplom | 2020 | VINŠOVÁ Ivana | 1980 | --- | 12. / Ženy | 1:28:34.4 | 0:56:43.8 | ||
37 | diplom | 2019 | KONVALINKOVÁ Kristýna | 1986 | --- | 13. / Ženy | 1:29:22.2 | 0:57:31.6 | ||
38 | diplom | 2021 | HYKA Jiří | 1989 | --- | 25. / Muži | 1:30:00.7 | 0:58:10.1 | ||
39 | diplom | 2017 | ABDÚL Terezie | 1981 | --- | 14. / Ženy | 1:58:42.2 | 1:26:51.7 | ||
--- | 2010 | REICHELT Nico | 1976 | --- | . / Muži | DNS | --- | |||
--- | 2018 | JANKÁSKOVÁ Barbora | 1981 | --- | . / Ženy | DNS | --- | |||
--- | 2040 | MACÁN Tomáš | 1982 | TJ Plamen Chodov | . / Muži | DNS | --- | |||
--- | 2041 | MACÁN Karel | 2002 | --- | . / Muži | DNS | --- | |||
--- | 5116 | BURŠÍK Karel | 1973 | LK Slovan Karlovy Vary | . / Muži | DNS | --- |