Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Vianočný beh Lučenec

Běh
DÁTUM :26.12.2017 MIESTO :Lučenec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety Kategórie Čas Strata 10 km # 15 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety Kategórie Čas Strata 10 km # 15 km #
1 227 detail pretekára MVS Levente Tugyi EÁkos Eordogh 1. /  Štafeta 1:07:42 0:00:00 0:33:04 1 0:50:23 1
2 245 detail pretekára ZVOLENSKÁ SLATINA Matej Schieber Ján Sopko 2. /  Štafeta 1:09:34 0:01:52 0:34:35 2 0:51:48 2
3 210 detail pretekára ZENIT SALGÓTARJÁN/REGIOTEL Ondrej Bartko Szurok Balázs 3. /  Štafeta 1:11:24 0:03:42 0:36:04 3 0:53:42 3
4 221 detail pretekára TRIAN ŠK UMB BANSKÁ BYSTRICA Martin Kovalančík Aurel Barto 4. /  Štafeta 1:13:16 0:05:34 0:37:01 4 0:54:56 4
5 212 detail pretekára PAGY A CERO Ján Pagáč Tomáš Cerovský 5. /  Štafeta 1:17:36 0:09:54 0:37:23 6 0:57:08 5
6 206 detail pretekára BEŽCI LUČENEC, KRNÁ Miloš Hric Dušan Daniš 6. /  Štafeta 1:18:00 0:10:18 0:38:45 7 0:58:09 6
7 211 detail pretekára TORNÁDÓ TRIATLON Erik Buda Attila Szuhán 7. /  Štafeta 1:20:49 0:13:07 0:37:08 5 0:58:34 7
8 226 detail pretekára HNÚŠŤA Ján Vetrák Miloš Beňuš 8. /  Štafeta 1:22:08 0:14:26 0:41:32 10 1:01:35 8
9 213 detail pretekára AK VETROŇ Matej Hric Ivan Urcikán 9. /  Štafeta 1:24:02 0:16:20 0:48:21 23 1:05:59 13
10 240 detail pretekára SVETIELKO NÁDEJE Vladimír VÁCLAVÍK Mário KOMÁR 10. /  Štafeta 1:24:06 0:16:24 0:43:37 13 1:03:37 10
11 232 detail pretekára ORBEA FORZA RACING TEAM Marian Šimon Péter Kovács 11. /  Štafeta 1:24:29 0:16:47 0:39:53 9 1:02:00 9
12 243 detail pretekára DIVÍN Mirka Oštromova Erik Lenhardt 12. /  Štafeta 1:25:29 0:17:47 0:47:16 19 1:06:23 14
13 203 detail pretekára VIDINSKE STRELY Zuzana Salka Martin Salka 13. /  Štafeta 1:26:44 0:19:02 0:42:59 11 1:04:29 11
14 255 detail pretekára DOMENYOVCI Zuzana Domeny Jan Domeny 14. /  Štafeta 1:27:40 0:19:58 0:52:34 40 1:10:12 19
15 208 detail pretekára POLTAR Marek Kuvik Matej Sali 15. /  Štafeta 1:28:57 0:21:15 0:44:13 14 1:06:45 15
16 215 detail pretekára DANUBE RUNNERS Martin Sághy Jana Pomšárová 16. /  Štafeta 1:30:21 0:22:39 0:39:43 8 1:04:56 12
17 258 detail pretekára BŠK BANSKÁ BYSTRICA Andrea Lanáková Michal Lepieš 17. /  Štafeta 1:31:37 0:23:55 0:47:26 20 1:08:58 18
18 233 detail pretekára KRÁLIKOVCI Tomáš Králik Michal Králik 18. /  Štafeta 1:32:18 0:24:36 0:49:01 26 1:10:53 21
19 222 detail pretekára . Vlado Maďar Miriam Pozníková 19. /  Štafeta 1:32:20 0:24:38 0:46:19 15 1:08:41 17
20 219 detail pretekára MARATHON BB TEAM Jana Boháčiková Ivan Kredatus 20. /  Štafeta 1:32:54 0:25:12 0:54:18 47 1:13:35 29
21 253 detail pretekára AMATÉR Milan Murgaš Radoslav Gerhát 21. /  Štafeta 1:33:00 0:25:18 0:43:31 12 1:06:56 16
22 230 detail pretekára EXTREME OBSTACLE RUNNERS Marcel Uharček Vierka KEDEROVÁ 22. /  Štafeta 1:33:31 0:25:49 0:51:31 37 1:12:24 25
23 247 detail pretekára BARTOŠOVA LEHÔTKA Marcela Gondová František Minárik 23. /  Štafeta 1:33:38 0:25:56 0:46:20 16 1:10:35 20
24 204 detail pretekára VÍNO HALAJ - SLÍŽ Ján Halaj Matej Halaj 24. /  Štafeta 1:34:42 0:27:00 0:47:59 21 1:11:04 22
25 238 detail pretekára LONDON-ZVOLEN Jaroslav Kán Mark Frost 25. /  Štafeta 1:35:40 0:27:58 0:51:33 38 1:13:43 32
26 244 detail pretekára NATUR LIFE Róbert Belák Jana Melušová 26. /  Štafeta 1:35:45 0:28:03 0:50:21 31 1:12:53 26
27 246 detail pretekára BANSKÁ BYSTRICA Vlasta Cimbová Tomáš Tkáč 27. /  Štafeta 1:35:52 0:28:10 0:55:29 51 1:15:27 38
28 242 detail pretekára PEVNÁ VÔĽA Rado Jambrich Martin Halaj 28. /  Štafeta 1:36:12 0:28:30 0:51:06 33 1:13:35 30
29 234 detail pretekára BRATISLAVA Robert Kelemen Zuzana Jacsová 29. /  Štafeta 1:36:30 0:28:48 0:52:47 42 1:14:51 36
30 237 detail pretekára _ Maros Koristek Matej Obuch 30. /  Štafeta 1:36:38 0:28:56 0:47:15 18 1:11:23 23
31 252 detail pretekára WILLING Miriam Moravíková Renáta Uhrinová 31. /  Štafeta 1:37:12 0:29:30 0:49:25 27 1:13:01 27
32 217 detail pretekára ŠEBIAN Miri Vajdová Barbora Sebianova 32. /  Štafeta 1:37:18 0:29:36 0:49:42 28 1:13:06 28
33 250 detail pretekára CK SPARTAK TLMAČE Andrej Bendžo Pavol Surovec 33. /  Štafeta 1:37:56 0:30:14 0:51:08 34 1:14:25 33
34 214 detail pretekára DANUBE RUNNERS Maroš Mitošinka Janka Mitošinková 34. /  Štafeta 1:38:16 0:30:34 0:46:20 16 1:12:14 24
35 254 detail pretekára WILLIG Petra Ďubeková Ema Maďarová 35. /  Štafeta 1:38:25 0:30:43 0:51:15 35 1:14:32 34
36 235 detail pretekára ŠPORTKLUB DOBRÁ NIVA Emil Šimko Ján Šimko 36. /  Štafeta 1:39:03 0:31:21 0:50:01 30 1:13:38 31
37 256 detail pretekára ÚPSVAR Tomáš Kubaliak Filip Kubaliak 37. /  Štafeta 1:39:10 0:31:28 0:52:47 41 1:15:49 39
38 239 detail pretekára GAJAKUWE Miroslava Jančová Ladislav Jančo 38. /  Štafeta 1:41:01 0:33:19 0:48:56 25 1:14:45 35
39 218 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Veronika Jackuliaková Kristína Šoóšová 39. /  Štafeta 1:43:23 0:35:41 0:53:02 44 1:18:15 43
40 223 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Zoltan Mag Mgr.Mária Puhovichová 40. /  Štafeta 1:43:29 0:35:47 0:54:29 48 1:18:15 44
41 229 detail pretekára ZVOLEN Tibor Weis Lubomir Janak 41. /  Štafeta 1:44:51 0:37:09 0:52:51 43 1:18:47 46
42 224 detail pretekára LT Peter Katrenčík Milan Novák 42. /  Štafeta 1:45:08 0:37:26 0:48:11 22 1:15:26 37
43 259 detail pretekára GREGAN Anna Gregáňová Jaroslav Gregan 43. /  Štafeta 1:45:21 0:37:39 0:51:04 32 1:17:59 42
44 249 detail pretekára BEŽCI VK Ivan Gyorgy Andrea Gyorgyová 44. /  Štafeta 1:45:25 0:37:43 0:51:57 39 1:18:18 45
45 225 detail pretekára LUCENEC Oskár Jakubovits Roman Jakubovits 45. /  Štafeta 1:47:19 0:39:37 0:51:18 36 1:19:04 47
46 220 detail pretekára MARATHON BB TEAM Eva Donovalová Miroslav Barančík 46. /  Štafeta 1:47:19 0:39:37 0:49:57 29 1:17:51 40
47 241 detail pretekára PORUBA Juraj Glevitzký Miroslav Trn 47. /  Štafeta 1:47:41 0:39:59 0:54:42 49 1:20:48 49
48 251 detail pretekára BEŽCI VK Janka Bečkeiová Syôvia Kubániová 48. /  Štafeta 1:48:11 0:40:29 0:48:35 24 1:17:51 41
49 207 detail pretekára XXX Miroslava Knisova Jozef Michalec 49. /  Štafeta 1:48:18 0:40:36 0:53:28 46 1:19:47 48
50 216 detail pretekára DANUBE RUNNERS Eduard Kovacs Emilia Kovacsova 50. /  Štafeta 1:48:52 0:41:10 0:55:14 50 1:21:35 50
51 231 detail pretekára MARATHON BB Pavel Kováč Miroslav Hrinko 51. /  Štafeta 1:49:10 0:41:28 0:56:31 52 1:22:30 51
52 257 detail pretekára RUN FOR SNOW Zuzana Uhrinova Adriana Kamenská 52. /  Štafeta 1:52:18 0:44:36 1:00:45 56 1:26:24 52
53 201 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Andrea Popovičová Peter Varga 53. /  Štafeta 1:54:47 0:47:05 1:00:35 54 1:27:54 53
54 202 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Diana Bástiová László Dániel 54. /  Štafeta 1:54:48 0:47:06 1:00:36 55 1:27:54 54
55 248 detail pretekára ZVOLENEXFIĽAKOVO/FIĽAKOVO Milan Slovák Erika Šuhajová 55. /  Štafeta 1:56:37 0:48:55 1:06:51 59 1:31:22 57
56 228 detail pretekára FAGULA Martina Faguľová Juraj Faguľa 56. /  Štafeta 1:58:16 0:50:34 1:04:38 58 1:30:44 55
57 236 detail pretekára ŠPORTKLUB DOBRÁ NIVA Slávka Krkošová Ivana Široká 57. /  Štafeta 1:59:20 0:51:38 1:00:21 53 1:31:01 56
58 209 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Peter Markuš Mária Iľkovičová 58. /  Štafeta 2:02:36 0:54:54 1:01:33 57 1:31:28 58
59 205 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Peter Gajdoš Marcel Budáč 59. /  Štafeta 2:12:16 1:04:34 0:53:06 45 1:32:20 59

Kontaktujte časomíru