Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Cínovecká šestihodinovka

Běžecké lyžování
DÁTUM :6.1.2018 MIESTO :Cínovec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizácie výsledkov zostáva :
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. 1.člen 2.člen Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. 1.člen 2.člen Kategórie Čas Strata
1 3 detail pretekára HRONI CZE Jiří Hron Zdeněk Hron 1. /  Dvojice muži 5:33:42.2 0:00:00.0
2 1 detail pretekára KDYŽ NEJDE O ŽIVOT... CZE Ladislava ANTALOVÁ Alena VRÁTNÁ 1. /  Dvojice ženy 5:35:46.0 - 2 Lap(s)
3 2 detail pretekára EXLOKOŤÁCI CZE Miroslav VRÁTNÝ Denisa TOMKOVÁ 1. /  Dvojice smíšené 5:41:28.6 - 2 Lap(s)
4 11 detail pretekára BRÁCHOVÉ CZE Lukáš Černý Michal Černý 2. /  Dvojice muži 5:45:32.0 - 2 Lap(s)
5 46 detail pretekára DROLLS GER Thomas Droll Laura Diez 2. /  Dvojice smíšené 5:48:53.0 - 2 Lap(s)
6 49 detail pretekára KOENIGER GER Heribert Koeniger Lucia Koeniger 3. /  Dvojice smíšené 5:49:53.3 - 2 Lap(s)
7 33 detail pretekára SÉGRY CZE Pavla Hamrová Petra Pochmanová 2. /  Dvojice ženy 5:08:27.0 - 3 Lap(s)
8 22 detail pretekára DŮCHODCI 2 CZE Vladimír Bečvář Jindřich Jelen 3. /  Dvojice muži 5:10:42.0 - 3 Lap(s)
9 25 detail pretekára BLASCHKO GER Michael Blaschek Oliver Boehm 4. /  Dvojice muži 5:35:47.2 - 3 Lap(s)
10 26 detail pretekára HAMPEJS CZE Ondřej Hampejs Tomáš Hampejs 5. /  Dvojice muži 5:36:50.0 - 3 Lap(s)
10 41 detail pretekára HOBÍCI CZE Taha Ari Anna Fričová 4. /  Dvojice smíšené 5:36:50.0 - 3 Lap(s)
12 12 detail pretekára HAMŘÍCI CZE Jakub Hamr Jiří Hamr 6. /  Dvojice muži 5:37:47.0 - 3 Lap(s)
13 18 detail pretekára DŮCHODCI CZE Vladimír Běhounek Pavel Mráz 7. /  Dvojice muži 5:38:47.0 - 3 Lap(s)
14 38 detail pretekára RAČKOVIČKY CZE Kamila Račkovičová Marie Račkovičová 3. /  Dvojice ženy 5:40:50.0 - 3 Lap(s)
15 21 detail pretekára X CZE Karel Píč Josef Šabata 8. /  Dvojice muži 4:50:47.0 - 4 Lap(s)
16 28 detail pretekára KRENGEL GER Alenxandr Krengel Andre Krengel 9. /  Dvojice muži 5:05:47.0 - 4 Lap(s)
17 34 detail pretekára KULICHY CZE Petra Kulichová Anna Chejnovská 4. /  Dvojice ženy 5:33:03.0 - 4 Lap(s)
18 23 detail pretekára KISSÁCI CZE Pavek Kiss Antonín Novák 10. /  Dvojice muži 5:35:47.0 - 4 Lap(s)
19 43 detail pretekára VOŠVRDOVCI CZE Petr Vošvrda Denisa Vondrová 5. /  Dvojice smíšené 5:36:50.0 - 4 Lap(s)
20 48 detail pretekára VINCOVCI CZE Pavel Vincenc Šárka Vincencová 6. /  Dvojice smíšené 5:36:52.0 - 4 Lap(s)
21 32 detail pretekára MODELKY CZE Pavlína Králová Tereza Běhounková 5. /  Dvojice ženy 5:48:47.0 - 4 Lap(s)
22 27 detail pretekára KELLMAN GER Franz Kellman Harry Kellman 11. /  Dvojice muži 5:48:50.2 - 4 Lap(s)
23 20 detail pretekára TRENÉŘI CZE Petr Michl Marek Kulich 12. /  Dvojice muži 5:03:52.3 - 5 Lap(s)
24 15 detail pretekára RYČÁCI CZE Václav Ryč David Ryč 13. /  Dvojice muži 5:31:25.2 - 5 Lap(s)
25 44 detail pretekára AJŤÁCI CZE Petr Hurdálek Michaela Kasalová 7. /  Dvojice smíšené 5:36:52.3 - 5 Lap(s)
26 35 detail pretekára FF CZE Nicole Falk Beatrice Fisher 6. /  Dvojice ženy 5:13:52.0 - 6 Lap(s)
27 40 detail pretekára SH CZE Edita Slabá Hejnalová 7. /  Dvojice ženy 5:17:02.0 - 6 Lap(s)
28 45 detail pretekára ZINWALDI CZE Ladislav Čurda Alena Chaloupková 8. /  Dvojice smíšené 5:36:50.0 - 6 Lap(s)
29 37 detail pretekára HAMPELS GER Cornelia Hampel Anke Karsten 8. /  Dvojice ženy 5:36:52.3 - 6 Lap(s)
30 24 detail pretekára BERG GER Philipp Auerswald Konstantin Bergt 14. /  Dvojice muži 5:48:50.0 - 6 Lap(s)
31 17 detail pretekára BLASHKOUNI CZE Karel Blaschke Martin Blaschke 15. /  Dvojice muži 5:38:50.0 - 7 Lap(s)
32 29 detail pretekára BERNER GER Kilian Berner Martin Blum 16. /  Dvojice muži 5:35:50.0 - 8 Lap(s)
33 39 detail pretekára PTÁČCI CZE Lucie Ptáčková Žaneta Strnisková 9. /  Dvojice ženy 5:48:50.0 - 8 Lap(s)
34 51 detail pretekára FRITSCH GER Felix Fritsch Anne Fritsch 9. /  Dvojice smíšené 5:36:50.2 - 11 Lap(s)
--- 31 detail pretekára TETKA CZE Ladislava Hamrová Jana Michlová . /  Dvojice ženy DNF ---
--- 36 detail pretekára CD GER Rose CZIPF Luise Dachselt . /  Dvojice ženy DNF ---
--- 50 detail pretekára KETTER GER Henig Ketter Monika Ketter . /  Dvojice smíšené DNF ---
--- 13 detail pretekára TEAM BUSHMUHLE GER Carsten Hahn Gunnar Klem . /  Dvojice muži DNS ---
--- 14 detail pretekára FORGER GER Marcel Forger Sven Mutze . /  Dvojice muži DNS ---
--- 42 detail pretekára HOBÍ CZE Michaela Zelinská --- . /  Dvojice smíšené DNS ---
--- 47 detail pretekára FISHERS GER Libor Fisher Nina Eibel . /  Dvojice smíšené DNS ---

Kontaktujte časomíru