Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Štiavnicky trail

Běh
DÁTUM :14.4.2018 MIESTO :Banská Štiavnica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Klub Kategórie Čas Strata
1 279 detail pretekára URSÍNY Peter SVK ATLETI BS 1. /  Muži 1:05:07 0:00:00
2 239 detail pretekára MÉSZÁROS Jakub SVK ŠK Atóm Levice 2. /  Muži 1:10:14 0:05:07
3 233 detail pretekára LUKÁČ Miroslav SVK A single runner 3. /  Muži 1:12:59 0:07:52
4 255 detail pretekára REHÁK Patrik SVK AK Čadca 4. /  Muži 1:13:00 0:07:53
5 254 detail pretekára RAJČAN Maroš SVK TJ Lovčica - Trubín 5. /  Muži 1:14:24 0:09:17
6 291 detail pretekára ŠULEK František SVK Detvianska Huta 6. /  Muži 1:14:50 0:09:43
7 265 detail pretekára ŠIMKO Michal SVK new-wave multisport 7. /  Muži 1:18:32 0:13:25
8 287 detail pretekára GREŠTIAK Michal SVK Chata Pri Zelenom Plese 8. /  Muži 1:19:32 0:14:25
9 272 detail pretekára TÖRŐCSIK Károly HUN Váci Ifjúsági Sportegyesület-Triatlon Klub 9. /  Muži 1:20:34 0:15:27
10 258 detail pretekára SEDLIAK Miroslav SVK penzista runners 10. /  Muži 1:20:54 0:15:47
11 204 detail pretekára BENC Štefan SVK Nitra 11. /  Muži 1:21:04 0:15:57
12 280 detail pretekára VALACH Peter SVK UNIELEKTRO Team 12. /  Muži 1:22:07 0:17:00
13 242 detail pretekára MIKULAS Jaroslav SVK Brodzany 13. /  Muži 1:22:57 0:17:50
14 234 detail pretekára MALY Rene SVK SK pre radost 14. /  Muži 1:24:10 0:19:03
15 259 detail pretekára SIMPSON Andy GBR --- 15. /  Muži 1:24:18 0:19:11
16 215 detail pretekára FOLTAN Lubos SVK --- 16. /  Muži 1:24:23 0:19:16
17 270 detail pretekára TARANDA Marcel SVK Krokodíl Banská Belá 17. /  Muži 1:25:10 0:20:03
18 209 detail pretekára CIPOV Radoslav SVK --- 18. /  Muži 1:25:36 0:20:29
19 227 detail pretekára KONČAL Peter SVK BK Utekaj Slepcany 19. /  Muži 1:25:56 0:20:49
20 214 detail pretekára FLOROVIČ Ľuboš SVK --- 20. /  Muži 1:26:06 0:20:59
21 271 detail pretekára TOMANÍK Jozef SVK emTeam 21. /  Muži 1:26:15 0:21:08
22 262 detail pretekára SMIESNY Alexander SVK Drevaci 22. /  Muži 1:26:16 0:21:09
23 260 detail pretekára SLANÁ Alena SVK OZ Svetielko Nádeje 1. /  Ženy 1:27:01 0:21:54
24 266 detail pretekára ŠIMO Radoslav SVK SpartanRaceTrainingGroupZvolen 23. /  Muži 1:28:25 0:23:18
25 202 detail pretekára BALKO Tomáš SVK Bk Utekaj Slepčany 24. /  Muži 1:28:31 0:23:24
26 248 detail pretekára NEMČOK Radoslav SVK KMT B.Štiavnica 25. /  Muži 1:28:46 0:23:39
27 269 detail pretekára TALIGA Vlado SVK --- 26. /  Muži 1:28:57 0:23:50
28 278 detail pretekára UHRINOVA Renata SVK Detva 2. /  Ženy 1:29:22 0:24:15
29 238 detail pretekára MAZÚR Miroslav SVK --- 27. /  Muži 1:29:22 0:24:15
30 294 detail pretekára JURÁŠ Miloslav SVK Bio Caramel 28. /  Muži 1:31:28 0:26:21
31 290 detail pretekára FILO Michal SVK Žarnovica 29. /  Muži 1:32:15 0:27:08
32 243 detail pretekára MINAROVA Tamara SVK ŠKP Banská Bystrica 3. /  Ženy 1:33:36 0:28:29
33 251 detail pretekára PALATICKA Martina SVK --- 4. /  Ženy 1:33:40 0:28:33
34 212 detail pretekára DOVALOVÁ Lívia SVK --- 5. /  Ženy 1:35:23 0:30:16
35 296 detail pretekára VOĽANSKÁ Daniela SVK ŠUŠKY-HRUŠKY 6. /  Ženy 1:36:00 0:30:53
36 206 detail pretekára BLAŽEK Jakub SVK PARTIZANSKE 30. /  Muži 1:36:21 0:31:14
37 256 detail pretekára ROLINEC Jozef SVK --- 31. /  Muži 1:36:23 0:31:16
38 203 detail pretekára BEIHOFFNER Róbert SVK --- 32. /  Muži 1:36:28 0:31:21
39 289 detail pretekára KOPČA Karol SVK Žarnovica 33. /  Muži 1:36:30 0:31:23
40 249 detail pretekára NEMEČEK Miroslav SVK --- 34. /  Muži 1:36:38 0:31:31
41 275 detail pretekára TUCSOK Robert SVK Sprint 35. /  Muži 1:37:10 0:32:03
42 292 detail pretekára KALINKA ľuboslav SVK Žarnovica 36. /  Muži 1:38:54 0:33:47
43 221 detail pretekára JANOSIKOVA Michaela SVK Beh Senec 7. /  Ženy 1:39:27 0:34:20
44 276 detail pretekára TURCER Imre HUN --- 37. /  Muži 1:40:04 0:34:57
45 218 detail pretekára HALUŠKA Marián SVK --- 38. /  Muži 1:40:16 0:35:09
46 283 detail pretekára VOLEK Vladislav SVK --- 39. /  Muži 1:40:38 0:35:31
47 225 detail pretekára KÉRY Michal SVK --- 40. /  Muži 1:41:30 0:36:23
48 231 detail pretekára KÚDELA Miroslav SVK Šemeňáci 41. /  Muži 1:41:54 0:36:47
49 219 detail pretekára HOLLY Tomas SVK Bio Caramel 42. /  Muži 1:42:47 0:37:40
50 295 detail pretekára JANČ Radovan SVK Lara Bags 43. /  Muži 1:42:47 0:37:40
51 267 detail pretekára ŠUDA Šimon SVK SRTG Zvolen 44. /  Muži 1:43:11 0:38:04
52 297 detail pretekára SEDÍLEK Pavel SVK SRTG Zvolen 45. /  Muži 1:43:11 0:38:04
53 208 detail pretekára BORKOVÁ Lenka SVK --- 8. /  Ženy 1:44:50 0:39:43
54 207 detail pretekára BORKO Matúš SVK SRTG Prievidza 46. /  Muži 1:44:50 0:39:43
55 222 detail pretekára JAROŠ Patrik SVK --- 47. /  Muži 1:46:03 0:40:56
56 244 detail pretekára MORAVÍKOVÁ Miriam SVK Detva 9. /  Ženy 1:46:11 0:41:04
57 245 detail pretekára MURÍN Ján SVK amatér 48. /  Muži 1:46:28 0:41:21
58 210 detail pretekára CS. NAGY Andras HUN VISE 49. /  Muži 1:46:37 0:41:30
59 232 detail pretekára LIKTOROVÁ Katarína SVK Pevná Vôľa 10. /  Ženy 1:46:46 0:41:39
60 281 detail pretekára VALKOVIC Peter SVK --- 50. /  Muži 1:46:49 0:41:42
61 211 detail pretekára DOBROVOLNA Tamara SVK --- 11. /  Ženy 1:46:49 0:41:42
62 273 detail pretekára TRLANDA Radovan SVK Šemeňáci 51. /  Muži 1:47:23 0:42:16
63 274 detail pretekára TROCHAN Filip SVK --- 52. /  Muži 1:47:34 0:42:27
64 228 detail pretekára KOPÁLOVÁ Katarína SVK --- 12. /  Ženy 1:47:57 0:42:50
65 293 detail pretekára MICHALÍK Martin SVK Žiar nad Hronom 53. /  Muži 1:47:57 0:42:50
66 282 detail pretekára VOJTKO Marian SVK --- 54. /  Muži 1:49:27 0:44:20
67 217 detail pretekára HALAJ Martin SVK Pevná Vôľa 55. /  Muži 1:50:24 0:45:17
68 285 detail pretekára ZEMANÍKOVÁ Denisa SVK AK Čadca 13. /  Ženy 1:50:40 0:45:33
69 246 detail pretekára NÁROŽNÝ Lukáš SVK Helix 56. /  Muži 1:53:03 0:47:56
70 263 detail pretekára SÖKE Tomáš SVK Helix 57. /  Muži 1:53:03 0:47:56
71 226 detail pretekára KOLENOVÁ Blanka SVK KBBS Turčianske Teplice 14. /  Ženy 1:54:34 0:49:27
72 288 detail pretekára ORAVCOVÁ Zuzana SVK Chata Pri Zelenom Plese 15. /  Ženy 1:55:29 0:50:22
73 257 detail pretekára ROSINCINOVA Petra SVK --- 16. /  Ženy 1:56:45 0:51:38
74 213 detail pretekára DRVÁROVÁ Silvia SVK --- 17. /  Ženy 2:02:02 0:56:55
75 298 detail pretekára JANKOVIČOVÁ Júlia SVK Turčianska Štiavnička 18. /  Ženy 2:02:47 0:57:40
76 268 detail pretekára ŠVANTNEROVÁ Slávka SVK SRTG Zvolen 19. /  Ženy 2:04:07 0:59:00
77 241 detail pretekára MIHÁLIKOVÁ Alžbeta SVK --- 20. /  Ženy 2:05:50 1:00:43
78 277 detail pretekára UHRIN Branislav SVK uhrinbb 58. /  Muži 2:05:55 1:00:48
79 284 detail pretekára ZÁKLASNÍKOVÁ Linda SVK --- 21. /  Ženy 2:07:16 1:02:09
80 216 detail pretekára ŠIPEK Krištof SVK Varloši 59. /  Muži 2:07:19 1:02:12
81 261 detail pretekára SLOSIARIKOVÁ Monika SVK --- 22. /  Ženy 2:09:10 1:04:03
82 235 detail pretekára MARKOVIČOVÁ Nicole SVK --- 23. /  Ženy 2:11:40 1:06:33
83 230 detail pretekára KRAJCOVIC Maryin SVK Trail Runners Trnava 60. /  Muži 2:14:39 1:09:32
84 286 detail pretekára DVORSKÁ Tereza SVK Zvolen 24. /  Ženy 2:17:32 1:12:25
85 224 detail pretekára JÍLEK František SVK Fit & Fat 61. /  Muži 2:17:34 1:12:27
86 252 detail pretekára PAULÍKOVÁ Terézia SVK Žibritov 25. /  Ženy 2:18:20 1:13:13
87 240 detail pretekára MIHALÍK Marian SVK --- 62. /  Muži 2:38:30 1:33:23

Kontaktujte časomíru