Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 564 | LEITINGER Nikolaus | 1993 | SC St. Martin bei Lofer | 1. / Allgemeine Klasse männlich | 0:51:57.0 | 0:00:00.0 | |
2 | 566 | BRUNNER Peter | 1991 | LRC Lienz | 2. / Allgemeine Klasse männlich | 0:51:58.0 | 0:00:00.9 | |
3 | 526 | HAINDL Stefan | 1985 | SK Saalfelden | 1. / AK I männlich | 0:52:16.9 | 0:00:19.9 | |
4 | 567 | HÖRL Fabian | 1992 | HSV Saalfelden | 3. / Allgemeine Klasse männlich | 0:53:13.2 | 0:01:16.2 | |
5 | 598 | OTNER Andreas | 1975 | SC Anger | 1. / AK II männlich | 0:54:04.4 | 0:02:07.4 | |
6 | 559 | WINKLER Patrick | 1997 | SC Hammer | 4. / Allgemeine Klasse männlich | 0:54:04.7 | 0:02:07.7 | |
7 | 610 | HIRNER Manuel | 1985 | Steimarathonteam Austria | 2. / AK I männlich | 0:55:28.2 | 0:03:31.2 | |
8 | 532 | KAMMERLANDER Tobias | 1986 | SC St.Johann i.T | 3. / AK I männlich | 0:55:59.6 | 0:04:02.6 | |
9 | 550 | HÖRL Gotthard | 1972 | SC Saalfelden | 2. / AK II männlich | 0:56:52.2 | 0:04:55.2 | |
10 | 576 | SLOWIOK Christoph | 1992 | HSV Saalfelden | 5. / Allgemeine Klasse männlich | 0:57:43.0 | 0:05:46.0 | |
11 | 607 | DUFTER Matthias | 1982 | SC - Schliersee | 4. / AK I männlich | 0:58:16.6 | 0:06:19.6 | |
12 | 553 | ORTNER Christian | 1981 | SC-Anger | 5. / AK I männlich | 0:58:27.9 | 0:06:30.9 | |
13 | 525 | MAYER Michael | 1994 | HWK | 6. / Allgemeine Klasse männlich | 0:58:30.1 | 0:06:33.1 | |
14 | 593 | HAMMERSCHMID Heinz | 1970 | TSV Marquartstein | 3. / AK II männlich | 0:59:11.7 | 0:07:14.7 | |
15 | 586 | BRÜGGL Christoph | 1984 | --- | 6. / AK I männlich | 0:59:43.9 | 0:07:46.9 | |
16 | 572 | KOLLER Stefan | 1995 | SC Bischofshofen | 7. / Allgemeine Klasse männlich | 1:00:31.7 | 0:08:34.7 | |
17 | 555 | SCHÜTTER Hermann | 1976 | SK Saalfelden | 4. / AK II männlich | 1:00:32.9 | 0:08:35.9 | |
18 | 519 | MITTERMAIER Johannes | 2000 | SK Maishofen | 1. / Jugend II männlich | 1:00:34.2 | 0:08:37.2 | |
19 | 530 | PACHLER Günter | 1964 | SC Liezen | 1. / AK III männlich | 1:01:40.7 | 0:09:43.7 | |
20 | 558 | STRAIF Josef | 1968 | Brixental Connection | 5. / AK II männlich | 1:02:00.2 | 0:10:03.2 | |
21 | 533 | EISCHER Ronald | 1971 | USC Atomic St. Leonhard | 6. / AK II männlich | 1:02:34.5 | 0:10:37.5 | |
22 | 540 | HUBER Armin | 1978 | --- | 7. / AK I männlich | 1:03:09.5 | 0:11:12.5 | |
23 | 594 | BRENDEL Günter | 1966 | TSV Marquartstein | 2. / AK III männlich | 1:03:11.2 | 0:11:14.2 | |
24 | 608 | HAINZ Lena | 1990 | Marathon team madshus | 1. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:03:30.7 | 0:11:33.7 | |
25 | 609 | LENTNER Roland | 1978 | --- | 8. / AK I männlich | 1:03:32.0 | 0:11:35.0 | |
26 | 614 | ARTNER Klaus | 1998 | --- | 1. / Junioren männlich | 1:04:27.2 | 0:12:30.2 | |
27 | 597 | RIEGER Fabian | 1988 | --- | 8. / Allgemeine Klasse männlich | 1:04:29.7 | 0:12:32.7 | |
28 | 543 | LIENBACHER Pascal | 2000 | HSV Saalfelden | 2. / Jugend II männlich | 1:04:48.2 | 0:12:51.2 | |
29 | 531 | SEEBACHER Hannes | 1996 | WSC Bad Mitterndorf | 9. / Allgemeine Klasse männlich | 1:04:58.7 | 0:13:01.7 | |
30 | 544 | LIENBACHER Oliver | 2002 | HSV Saalfelden | 1. / Jugend I männlich | 1:05:32.7 | 0:13:35.7 | |
31 | 527 | PFENNICH Julia | 1997 | USK Maishofen | 2. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:05:36.5 | 0:13:39.5 | |
32 | 589 | BIN Gina | 2000 | ASKo villach | 1. / Jugend II weiblich | 1:06:30.5 | 0:14:33.5 | |
33 | 574 | SALFENAUER Robert | 1973 | Koasafexn | 7. / AK II männlich | 1:06:32.4 | 0:14:35.4 | |
34 | 603 | KOCH-ORTNER Maria | 1981 | SC Auger | 1. / AK I weiblich | 1:06:32.7 | 0:14:35.7 | |
35 | 560 | PICHLER Walter | 1959 | old farts | 3. / AK III männlich | 1:06:33.7 | 0:14:36.7 | |
36 | 602 | ISLITZER Pascal | 2001 | SC Wagrain | 3. / Jugend II männlich | 1:07:10.7 | 0:15:13.7 | |
37 | 545 | WENGER Walter | 1966 | SK-Maishofen | 4. / AK III männlich | 1:07:15.2 | 0:15:18.2 | |
38 | 613 | STEURER Lukois | 1990 | --- | 10. / Allgemeine Klasse männlich | 1:07:22.7 | 0:15:25.7 | |
39 | 584 | MAYRHOFER Wolfgang | 1972 | --- | 8. / AK II männlich | 1:07:45.7 | 0:15:48.7 | |
40 | 615 | VEITER Madeleine | 2000 | VOSv st.jakob idef | 2. / Jugend II weiblich | 1:08:19.2 | 0:16:22.2 | |
41 | 587 | MAYR Hermann | 1958 | --- | 5. / AK III männlich | 1:08:27.3 | 0:16:30.2 | |
42 | 536 | BRUGGER Andreas | 1977 | --- | 9. / AK II männlich | 1:08:27.7 | 0:16:30.7 | |
43 | 522 | RUPPRECHTER Patrick | 1987 | --- | 9. / AK I männlich | 1:09:01.9 | 0:17:04.9 | |
44 | 514 | DEIGENTESCH Manuela | 1993 | SV Oberteisendorf | 3. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:09:09.0 | 0:17:12.0 | |
45 | 538 | OBERSCHNEIDER Rudolf | 1978 | --- | 10. / AK I männlich | 1:09:10.8 | 0:17:13.8 | |
46 | 505 | STANGASSINGER Viktor | 1971 | SC Haag | 10. / AK II männlich | 1:09:17.0 | 0:17:20.0 | |
47 | 504 | BAUER Helmut | 1975 | SC Leogang | 11. / AK II männlich | 1:09:39.9 | 0:17:42.9 | |
48 | 508 | LENZHOFER Peter | 1978 | ÖAV Mauthen | 11. / AK I männlich | 1:09:40.2 | 0:17:43.2 | |
49 | 541 | MÜLLEROVA Bara | 1996 | Skimarathon team Austria | 4. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:09:58.5 | 0:18:01.5 | |
50 | 563 | SEIDL Franz | 1948 | x-trim zeltweg | 1. / AK IV männlich | 1:10:14.2 | 0:18:17.2 | |
51 | 554 | HENÖKL Michael | 1993 | Athletik-Klub Vasold Liezen | 11. / Allgemeine Klasse männlich | 1:10:30.5 | 0:18:33.5 | |
52 | 612 | SCHWAB Roland | 1983 | HSV | 12. / AK I männlich | 1:10:35.0 | 0:18:38.0 | |
53 | 528 | PFENNICH Elena | 1999 | SK-Maishofen | 1. / Junioren weiblich | 1:11:41.3 | 0:19:44.3 | |
54 | 546 | SCHÜGERL Christoph | 1974 | PSV Berlin | 12. / AK II männlich | 1:12:30.8 | 0:20:33.8 | |
55 | 539 | EISCHER Birgit | 1972 | USC Atomic St. Leonhard | 1. / AK II weiblich | 1:12:32.8 | 0:20:35.7 | |
56 | 578 | SCHWAIGER Christoph | 1967 | SKI Saalfelden | 6. / AK III männlich | 1:12:46.5 | 0:20:49.5 | |
57 | 595 | HOFMEISTER Günter | 1958 | --- | 7. / AK III männlich | 1:12:51.7 | 0:20:54.7 | |
58 | 516 | MAYER Florian | 1992 | SK Saalfelden | 12. / Allgemeine Klasse männlich | 1:13:16.3 | 0:21:19.3 | |
59 | 501 | CHRISTOPH David | 1979 | --- | 13. / AK I männlich | 1:13:31.3 | 0:21:34.3 | |
60 | 557 | AUGUSTIN Georg | 1950 | URC Ried i.I. | 2. / AK IV männlich | 1:13:41.8 | 0:21:44.8 | |
61 | 561 | SCHMIDHUBER Konrad | 1960 | old farts | 8. / AK III männlich | 1:14:00.8 | 0:22:03.8 | |
62 | 591 | ENZENHOFER Gertraud | 1970 | Dna Nordic Team Su Eidenberg | 2. / AK II weiblich | 1:14:09.4 | 0:22:12.4 | |
63 | 565 | SCHMIDL Melanie | 2001 | Sportunion Rosenbach | 3. / Jugend II weiblich | 1:14:24.2 | 0:22:27.2 | |
64 | 580 | BINDER Josef | 1960 | Union Garten 15 | 9. / AK III männlich | 1:14:27.9 | 0:22:30.9 | |
65 | 509 | EDER Alois | 1973 | SC Leogang | 13. / AK II männlich | 1:14:36.5 | 0:22:39.5 | |
66 | 507 | RYBANSKY Jan | 1961 | --- | 10. / AK III männlich | 1:14:45.2 | 0:22:48.2 | |
67 | 551 | GUMPOLD Erich | 1961 | Aufi&Owi Sport Wielandner | 11. / AK III männlich | 1:14:58.8 | 0:23:01.8 | |
68 | 60 | PERNKOPF Peter | 1973 | --- | 14. / AK II männlich | 1:15:04.7 | 0:23:07.7 | |
69 | 547 | AIGNER Anna | 1995 | --- | 5. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:15:36.3 | 0:23:39.3 | |
70 | 506 | STATTMANN Josef Franz | 1967 | SV Tröpolach/Gailtal | 12. / AK III männlich | 1:15:51.0 | 0:23:54.0 | |
71 | 512 | JÄGER Fabian | 1992 | HSV Saalfelden | 13. / Allgemeine Klasse männlich | 1:15:56.5 | 0:23:59.5 | |
72 | 600 | POINTNER Marco | 1982 | --- | 14. / AK I männlich | 1:16:05.5 | 0:24:08.5 | |
73 | 521 | HALLER Erich | 1973 | --- | 15. / AK II männlich | 1:16:16.4 | 0:24:19.4 | |
74 | 549 | HALLER Jürgen | 1978 | --- | 15. / AK I männlich | 1:16:16.6 | 0:24:19.6 | |
75 | 599 | MICHELER Isabelle | 1965 | SC Wagrain | 1. / AK III weiblich | 1:16:33.5 | 0:24:36.5 | |
76 | 604 | WOLFGANG Islitzer | 1973 | SC Wagrain | 16. / AK II männlich | 1:16:49.5 | 0:24:52.5 | |
77 | 524 | RIEPL Reinhard | 1964 | --- | 13. / AK III männlich | 1:18:33.8 | 0:26:36.8 | |
78 | 585 | EDER Maria | 1993 | --- | 6. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:18:44.0 | 0:26:47.0 | |
79 | 534 | HAMMERSCHMID Stefan | 1988 | --- | 14. / Allgemeine Klasse männlich | 1:19:21.5 | 0:27:24.5 | |
80 | 581 | SCHANDL Herbert | 1963 | NÖ Abb | 14. / AK III männlich | 1:19:26.0 | 0:27:29.0 | |
81 | 596 | HUBER Karl | 1941 | Wsv - Wiesing | 1. / AK V männlich | 1:20:10.0 | 0:28:13.0 | |
82 | 570 | STEINER Walter | 1946 | --- | 2. / AK V männlich | 1:20:37.0 | 0:28:40.0 | |
83 | 535 | AIGNER Michael | 1991 | --- | 15. / Allgemeine Klasse männlich | 1:21:15.3 | 0:29:18.3 | |
84 | 520 | HERZOG Sebastian | 1989 | SC Leogang | 16. / Allgemeine Klasse männlich | 1:22:25.5 | 0:30:28.5 | |
85 | 548 | VOITHOFER Josef | 1953 | LC Oberpinzgau | 3. / AK IV männlich | 1:23:15.8 | 0:31:18.8 | |
86 | 523 | EDENHAUSER Pamela | 1981 | HSV Saalfelden | 2. / AK I weiblich | 1:23:29.5 | 0:31:32.5 | |
87 | 529 | PACHLER Sonja | 1964 | SC Liezen | 2. / AK III weiblich | 1:23:32.8 | 0:31:35.8 | |
88 | 503 | RATH Rolf | 1948 | MTB BERGWOLF | 4. / AK IV männlich | 1:25:40.0 | 0:33:43.0 | |
89 | 562 | OEHMW Ekkehard | 1955 | Tri-Sport Lübeck eV | 5. / AK IV männlich | 1:25:40.2 | 0:33:43.2 | |
90 | 573 | UMGEHER Manfred | 1943 | --- | 3. / AK V männlich | 1:26:04.8 | 0:34:07.8 | |
91 | 513 | MÜLLAUER Alexander | 1991 | SC Maria Alm | 17. / Allgemeine Klasse männlich | 1:26:27.0 | 0:34:30.0 | |
92 | 575 | TRITSCHER Franz | 1941 | WSV Ramsau | 4. / AK V männlich | 1:28:05.3 | 0:36:08.3 | |
93 | 537 | GRIESSNER Stefan | 1971 | 3 Team Saalfelden | 17. / AK II männlich | 1:30:27.1 | 0:38:30.1 | |
94 | 605 | ESLITZER Florenie | 1971 | SC Wagrain | 3. / AK II weiblich | 1:30:46.6 | 0:38:49.6 | |
95 | 517 | WEICHENBERGER Johannes | 1958 | Linz AG Sport | 15. / AK III männlich | 1:32:10.8 | 0:40:13.8 | |
96 | 515 | BAUER Willy | 1944 | tristyria | 5. / AK V männlich | 1:34:07.8 | 0:42:10.8 | |
97 | 590 | MESSINI Rossano | 1951 | --- | 6. / AK IV männlich | 1:34:33.5 | 0:42:36.5 | |
98 | 616 | SCHRETTHAUSER Martin | 1967 | team erdinger alkoholfrei | 16. / AK III männlich | 1:36:12.1 | 0:44:15.1 | |
99 | 518 | MITTERER-EGGER Anton | 1960 | keinen | 17. / AK III männlich | 1:37:09.6 | 0:45:12.6 | |
100 | 82 | LANER Franz | 1939 | LLC Angerberg | 6. / AK V männlich | 1:38:58.5 | 0:47:01.5 |