Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | Depo | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | PAVUK Marek | 1999 | Šk Aquasport Levice | 1. / Juniori | 0:28:22.8 | 0:00:00.0 | 11:26.9 [1] | 1 | 00:29.0 [15] | 1 | 16:26.9 [2] | 1 | ||
2 | 22 | ORLICKÝ Andrej | 1977 | Triatlon Team Trnava | 1. / Veteráni1 | 0:29:23.1 | 0:01:00.3 | 12:09.3 [5] | 5 | 00:24.3 [5] | 5 | 16:49.5 [3] | 2 | ||
3 | 40 | ŽÁČIK Šimon | 1991 | SMTA Nitra | 1. / Muži | 0:29:40.2 | 0:01:17.4 | 12:08.0 [4] | 4 | 00:19.9 [1] | 3 | 17:12.3 [4] | 3 | ||
4 | 229 | KOZLOVSKÝ Matúš | 1998 | ŠKP Triax | 2. / Muži | 0:30:07.6 | 0:01:44.8 | 13:14.3 [11] | 11 | 00:27.1 [10] | 11 | 16:26.2 [1] | 4 | ||
5 | 5 | BUKVA Dušan | 2001 | ŠKP Triax | 1. / Dorastenci | 0:31:03.8 | 0:02:41.0 | 12:25.4 [8] | 8 | 00:28.9 [14] | 7 | 18:09.5 [7] | 5 | ||
6 | 30 | ROJTÁŠ Peter | 2002 | Triatlonový klub Košice | 2. / Dorastenci | 0:31:14.5 | 0:02:51.7 | 11:49.9 [2] | 2 | 00:25.3 [8] | 2 | 18:59.3 [8] | 6 | ||
7 | 19 | MIKOLÁŠ Peter | 1982 | Plavecký klub SPK Bratislava | 3. / Muži | 0:31:33.0 | 0:03:10.2 | 13:51.1 [15] | 15 | 00:23.2 [2] | 15 | 17:18.7 [5] | 7 | ||
8 | 15 | KURIAČKOVÁ Ivana | 1994 | ŠK Atóm Levice | 1. / Ženy | 0:32:07.3 | 0:03:44.5 | 12:06.3 [3] | 3 | 00:25.2 [7] | 4 | 19:35.8 [11] | 8 | ||
9 | 7 | FOTUL Gregor | 1976 | Triatlonový klub Košice | 2. / Veteráni1 | 0:32:09.1 | 0:03:46.3 | 13:51.7 [16] | 16 | 00:27.1 [10] | 16 | 17:50.3 [6] | 9 | ||
10 | 31 | SKALNIK Martin | 1966 | Run for Fun - Triathlon | 1. / Veteráni 2 | 0:32:45.9 | 0:04:23.1 | 12:56.3 [9] | 9 | 00:43.2 [30] | 10 | 19:06.4 [9] | 10 | ||
11 | 27 | PODHORNÁ Ema | 2002 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 1. / Dorastenky | 0:33:14.0 | 0:04:51.2 | 12:10.3 [6] | 6 | 00:24.6 [6] | 6 | 20:39.1 [14] | 11 | ||
12 | 230 | DOLETINA Ondrej | 1992 | Trian ŠK UMB B.Bystrtica | 4. / Muži | 0:33:22.0 | 0:04:59.2 | 13:31.9 [13] | 13 | 00:23.7 [4] | 12 | 19:26.4 [10] | 12 | ||
13 | 34 | SÚKENÍK Jozef | 2000 | KPŠ Nereus Žilina | 2. / Juniori | 0:33:57.2 | 0:05:34.4 | 12:24.6 [7] | 7 | 00:32.8 [19] | 8 | 20:59.8 [16] | 13 | ||
14 | 23 | PAULÍNYOVÁ Ema | 2002 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 2. / Dorastenky | 0:35:16.2 | 0:06:53.4 | 13:10.7 [10] | 10 | 00:28.3 [12] | 9 | 21:37.2 [19] | 14 | ||
15 | 228 | KOMJATÝ Štefan | 1974 | Realiz Prestigio Team | 3. / Veteráni1 | 0:36:26.1 | 0:08:03.3 | 13:31.5 [12] | 12 | 00:29.9 [17] | 13 | 22:24.7 [23] | 15 | ||
16 | 18 | MACHÁLKOVÁ Anežka | 1970 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 1. / Veteránky | 0:36:38.6 | 0:08:15.8 | 14:44.7 [20] | 20 | 00:40.4 [25] | 21 | 21:13.5 [17] | 16 | ||
17 | 2 | BALAMUCKÝ Aleš | 2002 | Triatlonový klub Žabka Čadca | 3. / Dorastenci | 0:37:13.5 | 0:08:50.7 | 14:21.4 [18] | 18 | 00:40.4 [25] | 19 | 22:11.7 [20] | 17 | ||
18 | 25 | PIATRIKOVÁ Margaréta | 2002 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 3. / Dorastenky | 0:37:21.1 | 0:08:58.3 | 13:41.6 [14] | 14 | 00:28.6 [13] | 14 | 23:10.9 [27] | 18 | ||
19 | 14 | KRÍŽIK Rudolf | 1968 | Run for Fun - Triathlon | 2. / Veteráni 2 | 0:37:26.6 | 0:09:03.8 | 16:46.3 [26] | 26 | 00:33.3 [20] | 26 | 20:07.0 [13] | 19 | ||
20 | 33 | SLIVOŇOVÁ Vladka | 1976 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 2. / Veteránky | 0:37:40.6 | 0:09:17.8 | 14:46.6 [21] | 21 | 00:36.0 [22] | 20 | 22:18.0 [21] | 20 | ||
21 | 37 | TITKOVÁ Viktória | 2000 | ŠK Atóm Levice | 1. / Juniorky | 0:37:53.9 | 0:09:31.1 | 14:17.3 [17] | 17 | 00:23.4 [3] | 17 | 23:13.2 [28] | 21 | ||
22 | 11 | JURAŠKO Peter | 1968 | pro-body triatlon team Košice | 3. / Veteráni 2 | 0:38:23.6 | 0:10:00.8 | 15:08.3 [24] | 24 | 00:42.7 [29] | 24 | 22:32.6 [24] | 22 | ||
23 | 12 | KINDL Marcel | 1974 | ŠKP Triax | 4. / Veteráni1 | 0:38:38.5 | 0:10:15.7 | 15:04.0 [22] | 22 | 00:30.8 [18] | 23 | 23:03.7 [26] | 23 | ||
24 | 212 | BEKEOVÁ Daniela | 1975 | Brataislava | 3. / Veteránky | 0:39:23.5 | 0:11:00.7 | 15:26.8 [25] | 25 | 00:42.0 [28] | 25 | 23:14.7 [29] | 24 | ||
25 | 20 | MJARTANOVÁ Katarína | 2002 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 4. / Dorastenky | 0:39:38.4 | 0:11:15.6 | 15:04.3 [23] | 23 | 00:26.9 [9] | 22 | 24:07.2 [30] | 25 | ||
26 | 6 | CIBULA Roman | 1971 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 5. / Veteráni1 | 0:39:41.4 | 0:11:18.6 | 18:11.9 [27] | 27 | 00:34.0 [21] | 27 | 20:55.5 [15] | 26 | ||
27 | 21 | MOSKÁĽOVÁ Kristína | 2002 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 5. / Dorastenky | 0:40:00.3 | 0:11:37.5 | 14:22.8 [19] | 19 | 00:36.7 [23] | 18 | 25:00.8 [32] | 27 | ||
28 | 26 | PIVARČIOVÁ Lucia | 1983 | ŠK Atóm Levice | 2. / Ženy | 0:40:43.7 | 0:12:20.9 | 20:06.8 [31] | 31 | 00:38.4 [24] | 31 | 19:58.5 [12] | 28 | ||
29 | 29 | RIMAN Peter | 1958 | Triatlon Team Trnava | 4. / Veteráni 2 | 0:41:11.1 | 0:12:48.3 | 18:45.8 [29] | 29 | 00:56.8 [32] | 29 | 21:28.5 [18] | 29 | ||
30 | 209 | SCHELING Eugen | 1972 | ŠK ORAVAMAN | 6. / Veteráni1 | 0:41:25.6 | 0:13:02.8 | 18:19.9 [28] | 28 | 00:46.0 [31] | 28 | 22:19.7 [22] | 30 | ||
31 | 16 | LAKTIŠOVÁ Hana | 1973 | ŠK Atóm Levice | 4. / Veteránky | 0:44:41.4 | 0:16:18.6 | 19:17.7 [30] | 30 | 00:40.9 [27] | 30 | 24:42.8 [31] | 31 | ||
32 | 10 | HARČARIKOVÁ Zuzana | 1990 | ŠKP Triax | 3. / Ženy | 0:49:02.0 | 0:20:39.2 | 25:32.4 [32] | 32 | 00:29.0 [15] | 32 | 23:00.6 [25] | 32 |