Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON

MTB
DÁTUM :6.5.2018 MIESTO :Přerov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Jméno a příjmení syn... Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Jméno a příjmení syn... Kategórie Čas Strata
1 89 detail pretekára UNGER Peter SVK 1978 --- Sofia Ungerová 1. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:12:49.3 0:00:00.0
2 54 detail pretekára DEDEK Aleš CZE 1975 AD team Matěj Dedek 2. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:13:10.6 0:00:21.2
3 240 detail pretekára KUČERA Vladimír CZE 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ Adam Kučera 3. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:13:16.9 0:00:27.5
4 28 detail pretekára KLAKURKA Vaclav CZE 1983 AD team Anička Klakurková 4. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:13:21.6 0:00:32.2
5 49 detail pretekára PANTŮČEK Jiří CZE 1977 GHOST Team Anna Pantůčková 5. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:13:28.1 0:00:38.7
6 363 detail pretekára MACH Jaroslav CZE 1972 --- Veronika Machová 6. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:13:30.6 0:00:41.2
7 42 detail pretekára PEŠÁK Václav CZE 1981 --- Tadeáš Pešák 7. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:13:32.4 0:00:43.0
8 73 detail pretekára KUCHAŘ Tomáš CZE 1972 ACT leraK Blansko Jáchym Kuchař 8. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:13:34.1 0:00:44.7
9 414 detail pretekára HALUZÍK Marek CZE 1950 Dracy Matouš Haluzík 9. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:13:37.3 0:00:48.0
10 164 detail pretekára HRABAL Petr CZE 1975 PBV MTB TEAM BRNO Tereza Hrabalová 10. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:04.1 0:01:14.7
11 40 detail pretekára DOHNAL Petr CZE 1981 Zapro team Darek Dohnal 11. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:06.3 0:01:17.0
12 112 detail pretekára MOJTO Jozef SVK 1977 Bike-Centrum Dubnica nad Váhom Marek Mojto 12. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:08.3 0:01:19.0
13 281 detail pretekára PATRMAN Ladislav CZE 1980 cyklo veslo ladislav patrman 13. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:10.3 0:01:21.0
14 498 detail pretekára KUCHAŘ Lukáš CZE 1976 ACT leraK Blansko Josef Kuchař 14. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:13.3 0:01:24.0
15 373 detail pretekára BŘEZINA Michal CZE 1981 ÚAMK BIKETRIAL Přerov Laura Březinová 15. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:19.1 0:01:29.7
16 366 detail pretekára LAVIČKA David CZE 1973 GHOST Team David Lavička 16. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:22.3 0:01:33.0
17 370 detail pretekára VOJTÍŠEK Peter SVK 1978 CLIMBERG Sport Team Trenčín Ondrej Vojtíšek 17. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:36.3 0:01:47.0
18 429 detail pretekára DOHNAL Zdeněk CZE 1979 Tovačov Martin Dohnal 18. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:37.6 0:01:48.2
19 105 detail pretekára ZOUHAR Pavel CZE 1975 --- Tadeáš Zouhar 19. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:39.1 0:01:49.7
20 471 detail pretekára ROZEHNAL Petr CZE 1974 Tovačov Aleš Rozehnal 20. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:41.4 0:01:52.0
21 304 detail pretekára GÁBOR Štefan SVK 1975 OSA SPORT TEAM Juraj Kubica 21. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:46.2 0:01:56.8
22 487 detail pretekára BRADÁČ Jiří CZE 1978 ACT leraK Blansko Nikol Bradáčová 22. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:48.1 0:01:58.7
23 395 detail pretekára DOMIN Marcel CZE 1976 --- Matyáš Domin 23. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:49.8 0:02:00.5
24 331 detail pretekára KOŠÁR Karel CZE 1975 Symbio+CE.Energy Lucie Košárová 24. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:14:50.1 0:02:00.7
25 488 detail pretekára ORSAVA Radek CZE 1974 Orsíci Matyáš Orsava 25. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:15:01.6 0:02:12.2
26 521 detail pretekára FRÝDEK Pavel CZE 1973 ACT leraK Blansko Lukáš Frýdek 26. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:15:06.6 0:02:17.2
27 221 detail pretekára TROCHAN Ján SVK 1982 Osa Sport Team Nová Dubnica Ella Trochanová 27. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:15:07.1 0:02:17.7
28 264 detail pretekára ŠAMALÍK Zdeněk CZE 1979 PBV MTB TEAM BRNO Natálka Šamalíková 28. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:15:16.1 0:02:26.7
29 446 detail pretekára GAZDÍK Adrian CZE 1974 OSA SPORT TEAM Libor Gazdík 29. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:15:17.6 0:02:28.2
30 407 detail pretekára KUČERA Ondřej CZE 1950 Vysoké Popovice Kamil Kučera 30. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:15:17.9 0:02:28.5
31 489 detail pretekára DOHNAL Miloš CZE 1977 Staměřice Filip Dohnal 31. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:15:45.9 0:02:56.5
32 495 detail pretekára HOLOUBEK Petr CZE 1980 Zlín Eliška Holoubková 32. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:16:00.4 0:03:11.0
33 55 detail pretekára DEDKOVÁ Blanka CZE 1977 AD team Jakub Dedek 1. /  Z - ŽENY maminky, babičky 0:16:02.9 0:03:13.5
34 494 detail pretekára LEBEDA Jan CZE 1976 KOLOKROUŽEK Zlín Anna Lebedová 33. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:16:07.4 0:03:18.0
35 486 detail pretekára FRIEDL Bronislav CZE 1969 ACT leraK Blansko Kryštof Friedl 34. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:16:17.9 0:03:28.5
36 305 detail pretekára BAJČÍKOVÁ Katarína SVK 1983 OSA sport academy Bajčíková Alexandra 2. /  Z - ŽENY maminky, babičky 0:16:23.1 0:03:33.7
37 353 detail pretekára ČECHMÁNKOVÁ Olga CZE 1981 AD team Eduard Čechmánek 3. /  Z - ŽENY maminky, babičky 0:16:24.4 0:03:35.0
38 142 detail pretekára KUČA Petr CZE 1978 D.R.A.CY. Petr Kuča 35. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:16:27.6 0:03:38.2
39 307 detail pretekára BAJČÍK Ladislav SVK 1982 OSA sport academy Samuel Bajčík 36. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:16:28.1 0:03:38.7
40 302 detail pretekára ŠKROVANOVÁ Zuzana SVK 1986 OSA SPORT TEAM Nina Gazíková 4. /  Z - ŽENY maminky, babičky 0:16:39.1 0:03:49.7
41 469 detail pretekára KARABINA Pavel CZE 1975 Přerov Jan Karabina 37. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:17:04.9 0:04:15.5
42 359 detail pretekára ŠPAČEK Martin SVK 1971 OSA SPORT TEAM Martin Špaček 38. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:17:06.9 0:04:17.5
43 524 detail pretekára CAGÁŠEK Miroslav CZE 1954 Kroměříž Mikuláš Štípala 39. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:17:19.4 0:04:30.0
44 316 detail pretekára KŇAŽEK Peter SVK 1980 OSA SPORT TEAM Oliver Kňažek 40. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:17:36.4 0:04:47.0
45 248 detail pretekára HLADEČEK Martin CZE 1972 --- Adam Kosek 41. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:17:42.4 0:04:53.0
46 527 detail pretekára ŽÁČEK Martin CZE 1980 Miroslávci Tobias Žáček 42. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:17:52.4 0:05:03.0
47 526 detail pretekára BAČA Peter CZE 1981 OSA SPORT TEAM Oskar Bača 43. /  Y - MUŽI tatínkové, dědové 0:17:54.4 0:05:05.0
48 530 detail pretekára SOCHOROVÁ Lenka CZE 1978 SK Sochoříci Eliška Sochorová 5. /  Z - ŽENY maminky, babičky 0:18:21.1 0:05:31.7
49 301 detail pretekára KŇAŽEKOVÁ Vladimíra SVK 1983 OSA SPORT TEAM Oliver Kňažek 6. /  Z - ŽENY maminky, babičky 0:19:05.9 0:06:16.5
50 420 detail pretekára KONEČNÁ Zdeňka CZE 1950 TUFO Cyklozákladna Otrokovice Šimon Konečný 7. /  Z - ŽENY maminky, babičky 0:21:08.9 0:08:19.5
51 333 detail pretekára VLASATA Ivana SVK 1985 --- Denis Tobias Vlasaty 8. /  Z - ŽENY maminky, babičky 0:21:31.9 0:08:42.5
--- 141 detail pretekára KUČOVÁ Pavla CZE 1983 D.R.A.CY. Marie Kučová . /  Z - ŽENY maminky, babičky DNF ---
--- 182 detail pretekára TOMAN Petr CZE 1980 Team Forman Kids Eliška Tomanová . /  Y - MUŽI tatínkové, dědové DNF ---
--- 108 detail pretekára MACH Rene CZE 1972 TUFO Cyklozákladna Otrokovice Václav Mach . /  Y - MUŽI tatínkové, dědové DNS ---
--- 116 detail pretekára VOJTÍŠKOVÁ Drahomíra SVK 1979 CLIMBERG Sport Team Trenčín Dorota Vojtíšková . /  Z - ŽENY maminky, babičky DNS ---
--- 145 detail pretekára HALUZÍK Martin CZE 1976 Cyklo team Kolarna Martin Haluzík . /  Y - MUŽI tatínkové, dědové DNS ---
--- 211 detail pretekára BEŇA Marek CZE 1976 Zapro team Silvie Beňová . /  Y - MUŽI tatínkové, dědové DNS ---

Kontaktujte časomíru