46. Internationale Kammlauf - 46. Internationale Kammlauf - Samstag
DÁTUM : | 10.3.2018 | MIESTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 536 | BÖHME Oskar | 2007 | SV Stützengrün | 1. / S11-männlich | 0:15:13.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 537 | SPERI Fabio | 2007 | SV Stützengrün | 2. / S11-männlich | 0:16:35.3 | 0:01:22.0 | ||
3 | diplom | 535 | KAIN Natalie | 2006 | SV Stützengrün | 1. / S12-weiblich | 0:16:55.8 | 0:01:42.5 | ||
4 | diplom | 543 | MOSCH Meico | 2006 | VSC Klingenthal | 1. / S12-männlich | 0:17:31.8 | 0:02:18.5 | ||
5 | diplom | 545 | LEUPOLD Jasmin | 2006 | VSC Klingenthal | 2. / S12-weiblich | 0:17:38.1 | 0:02:24.7 | ||
6 | diplom | 555 | STRABEL Rosa | 2006 | SSV Altenberg Biathlon | 3. / S12-weiblich | 0:17:39.1 | 0:02:25.7 | ||
7 | diplom | 546 | SCHWARZENBERGER Cedrik | 2007 | TSG Bau Hammerbrücke | 3. / S11-männlich | 0:18:38.6 | 0:03:25.2 | ||
8 | diplom | 510 | KOBER Katelynn | 2007 | SV Grünbach | 1. / S11-weiblich | 0:18:45.6 | 0:03:32.2 | ||
9 | diplom | 519 | SCHIPPERS Hannah | 2007 | SV Grün-Weiß Pirna | 2. / S11-weiblich | 0:18:51.6 | 0:03:38.2 | ||
10 | diplom | 526 | GÖTZEL Elisabeth | 2009 | VSC Klingenthal | 1. / S9-weiblich | 0:19:09.8 | 0:03:56.5 | ||
11 | diplom | 524 | WEIGERT Svenja | 2007 | VSC Klingenthal | 3. / S11-weiblich | 0:19:58.6 | 0:04:45.2 | ||
12 | diplom | 520 | KÜHNE Karoline | 2007 | SV Grün-Weiß Pirna | 4. / S11-weiblich | 0:20:17.8 | 0:05:04.5 | ||
13 | diplom | 504 | SELTMANN Annalena | 2007 | SV Tanne Thalheim e.V. | 5. / S11-weiblich | 0:20:33.3 | 0:05:20.0 | ||
14 | diplom | 531 | METSCHNABL Konstantin | 2009 | VSC Klingenthal | 1. / S9-männlich | 0:20:48.8 | 0:05:35.5 | ||
15 | diplom | 556 | REYER Nele | 2009 | VFD Schöneck | 2. / S9-weiblich | 0:20:50.6 | 0:05:37.2 | ||
16 | diplom | 530 | UNGETHÜM Fritz | 2009 | VSC Klingenthal | 2. / S9-männlich | 0:20:51.1 | 0:05:37.7 | ||
17 | diplom | 513 | KÜHNE Arne | 2008 | SV Grün-Weiß Pirna | 1. / S10-männlich | 0:20:59.6 | 0:05:46.2 | ||
18 | diplom | 548 | SCHWARZENBERGER Johann | 2006 | TSG Bau Hammerbrücke | 2. / S12-männlich | 0:21:24.9 | 0:06:11.5 | ||
19 | diplom | 503 | KNOTH Konrad | 2007 | SV Tanne Thalheim e.V. | 4. / S11-männlich | 0:21:27.8 | 0:06:14.5 | ||
20 | diplom | 534 | OETTEL Lucia | 2007 | SV Stützengrün | 6. / S11-weiblich | 0:21:30.1 | 0:06:16.7 | ||
21 | diplom | 523 | GLAß Linda | 2007 | VSC Klingenthal | 7. / S11-weiblich | 0:21:31.4 | 0:06:18.0 | ||
22 | diplom | 509 | GRUBER Nele | 2008 | SV Grünbach | 1. / S10-weiblich | 0:21:34.6 | 0:06:21.2 | ||
23 | diplom | 515 | SCHOß Moritz | 2008 | SV Grün-Weiß Pirna | 2. / S10-männlich | 0:21:37.8 | 0:06:24.5 | ||
24 | diplom | 525 | BÖHM Hermine | 2009 | VSC Klingenthal | 3. / S9-weiblich | 0:21:51.1 | 0:06:37.7 | ||
25 | diplom | 559 | WAGNER Vivienne | 2009 | Mountain a Rive-Glauchau | 4. / S9-weiblich | 0:22:09.6 | 0:06:56.2 | ||
26 | diplom | 552 | STEINBERG Feuja | 2006 | Ski-Verein Triebes | 4. / S12-weiblich | 0:22:51.1 | 0:07:37.7 | ||
27 | diplom | 542 | EISERMANN Till | 2009 | SV Schönheide | 3. / S9-männlich | 0:22:53.9 | 0:07:40.5 | ||
28 | diplom | 547 | SCHWARZENBERGER Josua | 2007 | TSG Bau Hammerbrücke | 5. / S11-männlich | 0:23:19.4 | 0:08:06.0 | ||
29 | diplom | 544 | GRÖTZEL Anna | 2009 | VSC Klingenthal | 5. / S9-weiblich | 0:23:30.8 | 0:08:17.5 | ||
30 | diplom | 550 | KIESEL Josy | 2008 | TSG Bau Hammerbrücke | 2. / S10-weiblich | 0:23:50.6 | 0:08:37.2 | ||
31 | diplom | 529 | GLATHE Noemy-Noelle | 2009 | VSC Klingenthal | 6. / S9-weiblich | 0:23:51.6 | 0:08:38.2 | ||
32 | diplom | 514 | PETZKA Bruno | 2007 | SV Grün-Weiß Pirna | 6. / S11-männlich | 0:23:52.6 | 0:08:39.3 | ||
33 | diplom | 560 | GRIMM Tom | 2006 | TSG Bau Hammerbrücke | 3. / S12-männlich | 0:23:54.1 | 0:08:40.7 | ||
34 | diplom | 539 | UHLMANN Justus | 2007 | SV Schönheide | 7. / S11-männlich | 0:24:00.6 | 0:08:47.2 | ||
35 | diplom | 502 | IHLE Nikita | 2008 | SV Tanne Thalheim e.V. | 3. / S10-weiblich | 0:24:18.6 | 0:09:05.2 | ||
36 | diplom | 527 | WEIDLICH Kimi | 2009 | VSC Klingenthal | 4. / S9-männlich | 0:24:39.1 | 0:09:25.7 | ||
37 | diplom | 558 | EISERMANN Greta | 2007 | Skiverein Schönheide | 8. / S11-weiblich | 0:24:43.1 | 0:09:29.7 | ||
38 | diplom | 551 | KÖNIG Johannes | 2006 | Ski-Verein Triebes | 4. / S12-männlich | 0:25:19.6 | 0:10:06.2 | ||
39 | diplom | 557 | STAHLKOPF Sarah | 2008 | BBSC | 4. / S10-weiblich | 0:25:52.9 | 0:10:39.5 | ||
40 | diplom | 508 | JÄSCHE Rosalie | 2008 | SV Grünbach | 5. / S10-weiblich | 0:26:00.1 | 0:10:46.8 | ||
41 | diplom | 554 | WENZEL Lenny-Paul | 2008 | Tsv Leuna | 3. / S10-männlich | 0:26:06.6 | 0:10:53.2 | ||
42 | diplom | 506 | ARNOLD Lilly | 2006 | SV Tanne Thalheim e.V. | 5. / S12-weiblich | 0:26:13.9 | 0:11:00.5 | ||
43 | diplom | 517 | CHROMY Carolin | 2008 | SV Grün-Weiß Pirna | 6. / S10-weiblich | 0:26:18.4 | 0:11:05.0 | ||
44 | diplom | 518 | GOROGRANZ Olofson | 2008 | SV Grün-Weiß Pirna | 4. / S10-männlich | 0:26:25.4 | 0:11:12.0 | ||
45 | diplom | 501 | PROSKE Helene | 2008 | Straßenräuber Geithain | 7. / S10-weiblich | 0:26:41.6 | 0:11:28.2 | ||
46 | diplom | 505 | SCHUBERTH Lily Finja | 2006 | SV Tanne Thalheim e.V. | 6. / S12-weiblich | 0:27:15.9 | 0:12:02.5 | ||
47 | diplom | 541 | LEICHSENRING Niklas | 2009 | SV Schönheide | 5. / S9-männlich | 0:28:09.4 | 0:12:56.0 | ||
48 | diplom | 516 | KLOß Mia | 2007 | SV Grün-Weiß Pirna | 9. / S11-weiblich | 0:28:34.1 | 0:13:20.7 | ||
49 | diplom | 533 | METZNER Antonia | 2009 | VSC Klingenthal | 7. / S9-weiblich | 0:29:04.4 | 0:13:51.0 | ||
50 | diplom | 553 | VORRATH Etienne | 2009 | Tsv Leuna | 6. / S9-männlich | 0:29:40.9 | 0:14:27.5 | ||
51 | diplom | 532 | METZNER Paula | 2009 | VSC Klingenthal | 8. / S9-weiblich | 0:31:20.6 | 0:16:07.3 | ||
52 | diplom | 511 | ALLENSTEIN Selina | 2009 | Chemnitzer Wander- und Bergsport Verein (CWBV) | 9. / S9-weiblich | 0:40:13.7 | 0:25:00.3 | ||
--- | 507 | BOCHMANN Nelly | 2007 | Dorfchemnitzer SV | . / S11-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 512 | BERNHARDT Leni | 2007 | SV Grün-Weiß Pirna | . / S11-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 521 | CASPAR Leonie | 2007 | SV Grün-Weiß Pirna | . / S11-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 522 | LANGER Julie Marie | 2007 | SV Grün-Weiß Pirna | . / S11-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 528 | SÜNDERHAUF Tobias | 2009 | VSC Klingenthal | . / S9-männlich | DNS | --- | |||
--- | 538 | UNGER Nelly | 2009 | SV Schönheide | . / S9-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 540 | WENDLER Juliane | 2009 | SV Schönheide | . / S9-weiblich | DNS | --- | |||
--- | 549 | KIESEL Julia | 2006 | TSG Bau Hammerbrücke | . / S12-weiblich | DNS | --- |