Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 216 | KIRÁLY András | 1996 | Budaörsi Triatlon Klub | 1. / AGm20-29 | 0:53:36.3 | 0:00:00.0 | 09:00.3 [1] | 1 | 00:50.2 [24] | 3 | 28:29.5 [6] | 4 | 00:39.9 [41] | 6 | 14:36.4 [2] | 1 | |
2 | 10 | KUBO Ondrej | 1993 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 2. / AGm20-29 | 0:53:44.5 | 0:00:08.2 | 10:05.2 [26] | 26 | 00:41.9 [1] | 22 | 27:32.9 [1] | 4 | 00:32.8 [8] | 4 | 14:51.7 [3] | 2 | |
3 | 30 | FAZEKAŠ Tadeáš | 1996 | ŠK Atóm Levice | 3. / AGm20-29 | 0:54:09.8 | 0:00:33.5 | 09:57.3 [22] | 22 | 00:43.3 [4] | 19 | 27:39.4 [2] | 4 | 00:29.2 [1] | 2 | 15:20.6 [4] | 3 | |
4 | 303 | SMETANA Marek | 1997 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 4. / AGm20-29 | 0:55:28.6 | 0:01:52.3 | 09:02.0 [3] | 3 | 00:48.1 [18] | 2 | 28:29.5 [6] | 2 | 00:34.0 [12] | 5 | 16:35.0 [10] | 4 | |
5 | 333 | VERBOVSKÝ Matúš | 1998 | ŠK Atóm Levice | 5. / AGm20-29 | 0:55:38.7 | 0:02:02.4 | 09:20.9 [7] | 7 | 00:42.3 [2] | 7 | 28:14.9 [4] | 1 | 00:30.5 [5] | 1 | 16:50.1 [12] | 5 | |
6 | 221 | KOVÁCSHEGYI Bence | 1995 | Budaörsi Triatlon Klub | 6. / AGm20-29 | 0:56:02.7 | 0:02:26.4 | 09:06.3 [6] | 6 | 00:45.1 [8] | 4 | 28:29.2 [5] | 7 | 00:45.4 [61] | 8 | 16:56.7 [13] | 6 | |
7 | 269 | PAVUK Marek | 1999 | Šk Aquasport Levice | 1. / Juniori | 0:56:18.0 | 0:02:41.7 | 09:04.4 [4] | 4 | 00:50.3 [25] | 6 | 29:25.4 [12] | 10 | 00:40.5 [42] | 11 | 16:17.4 [8] | 7 | |
8 | 168 | DODOK Oliver | 2000 | Prestigio Realiz Team BA | 2. / Juniori | 0:56:19.8 | 0:02:43.5 | 09:01.5 [2] | 2 | 00:45.7 [10] | 1 | 28:32.4 [8] | 2 | 00:30.9 [7] | 3 | 17:29.3 [19] | 8 | |
9 | 255 | MOLNAR Lukas | 2001 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 1. / Dorastenci | 0:56:52.0 | 0:03:15.7 | 10:11.2 [30] | 30 | 00:44.0 [7] | 28 | 29:38.0 [17] | 20 | 00:33.0 [10] | 18 | 15:45.8 [5] | 9 | |
10 | 136 | BARTO Aurel | 2001 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 2. / Dorastenci | 0:56:54.6 | 0:03:18.3 | 09:31.8 [13] | 13 | 00:47.0 [17] | 11 | 29:03.7 [9] | 11 | 00:32.8 [8] | 10 | 16:59.3 [14] | 10 | |
11 | 261 | OBERGRIES Boris | 2000 | New-wave multisport Banská Bystrica | 3. / Juniori | 0:56:58.3 | 0:03:22.0 | 10:07.4 [28] | 28 | 00:46.9 [15] | 26 | 29:31.8 [14] | 13 | 00:36.0 [17] | 15 | 15:56.2 [6] | 11 | |
12 | 21 | ŽÁČIK Peter | 1999 | SMTA Nitra | 4. / Juniori | 0:57:32.2 | 0:03:55.9 | 10:05.7 [27] | 27 | 00:43.7 [5] | 23 | 29:42.4 [19] | 18 | 00:29.9 [2] | 13 | 16:30.5 [9] | 12 | |
13 | 195 | HETTYCH Daniel | 2000 | Prestigio Realiz Team BA | 5. / Juniori | 0:57:52.4 | 0:04:16.1 | 09:22.1 [8] | 8 | 00:45.1 [8] | 8 | 29:11.2 [10] | 9 | 00:30.0 [3] | 9 | 18:04.0 [23] | 13 | |
14 | 330 | VANEK Margit | 1986 | Budaörsi Triatlon Klub | 1. / AGž30-39 | 0:57:57.9 | 0:04:21.6 | 09:05.7 [5] | 5 | 00:46.6 [13] | 5 | 30:46.2 [41] | 27 | 00:36.9 [22] | 25 | 16:42.5 [11] | 14 | |
15 | 132 | ARNOLD Oliver | 1999 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Juniori | 0:58:25.9 | 0:04:49.6 | 10:04.2 [25] | 25 | 00:46.8 [14] | 24 | 29:45.6 [20] | 26 | 00:42.5 [49] | 27 | 17:06.8 [15] | 15 | |
16 | 337 | VRÁBEL Jozef | 1973 | TRISPORT Nová Dubnica | 1. / AGm45-49 | 0:58:31.5 | 0:04:55.2 | 09:36.4 [15] | 15 | 00:56.9 [46] | 15 | 27:49.3 [3] | 8 | 00:42.8 [50] | 7 | 19:26.1 [43] | 16 | |
17 | 211 | JESENSKÁ Kristína | 2000 | TriMaT - Triatlon Martin team | 1. / Juniorky | 0:58:32.7 | 0:04:56.4 | 09:29.6 [10] | 10 | 00:48.6 [20] | 10 | 30:13.2 [30] | 16 | 00:34.1 [13] | 17 | 17:27.2 [18] | 17 | |
18 | 311 | SUCHÝ Martin | 1998 | ŠK Atóm Levice | 7. / AGm20-29 | 0:58:55.6 | 0:05:19.3 | 10:23.1 [36] | 36 | 00:43.0 [3] | 33 | 29:29.9 [13] | 25 | 00:39.7 [38] | 26 | 17:39.9 [21] | 18 | |
19 | 325 | ULBRICHT Adam | 2002 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 3. / Dorastenci | 0:59:22.6 | 0:05:46.3 | 09:31.7 [12] | 12 | 00:46.3 [12] | 9 | 30:13.6 [31] | 17 | 00:30.4 [4] | 14 | 18:20.6 [31] | 19 | |
20 | 259 | NEMČOK Tomáš | 1984 | Klub moderného trojboja Banská Štiavnica | 1. / AGm30-34 | 0:59:41.8 | 0:06:05.5 | 09:53.2 [20] | 20 | 00:49.4 [21] | 21 | 29:52.4 [23] | 22 | 00:34.5 [14] | 20 | 18:32.3 [33] | 20 | |
21 | 167 | DOBIAS Ján | 1974 | --- | 1. / AGm40-44 | 0:59:43.4 | 0:06:07.1 | 09:48.8 [19] | 19 | 00:50.6 [27] | 17 | 29:45.9 [21] | 12 | 00:39.8 [40] | 16 | 18:38.3 [34] | 21 | |
22 | 146 | BICSÁK Flóra | 1997 | Budaörsi Triatlon Klub | 1. / AGž20-29 | 0:59:52.4 | 0:06:16.1 | 10:17.4 [34] | 34 | 00:53.3 [36] | 34 | 31:58.5 [62] | 33 | 00:38.5 [28] | 32 | 16:04.7 [7] | 22 | |
23 | 153 | BRUNOVSKÝ Simon | 1993 | ŠKP Triax | 8. / AGm20-29 | 0:59:57.2 | 0:06:20.9 | 09:57.0 [21] | 21 | 00:43.9 [6] | 20 | 29:47.0 [22] | 14 | 00:30.5 [5] | 12 | 18:58.8 [38] | 23 | |
24 | 258 | NEMČOK Radoslav | 1979 | Klub moderného trojboja Banská Štiavnica | 1. / AGm35-39 | 1:00:10.2 | 0:06:33.9 | 09:48.1 [18] | 18 | 00:52.2 [32] | 18 | 29:53.9 [25] | 21 | 00:36.2 [19] | 21 | 18:59.8 [40] | 24 | |
25 | 232 | MALČEK Marek | 1999 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 7. / Juniori | 1:00:16.8 | 0:06:40.5 | 10:12.4 [31] | 31 | 00:45.8 [11] | 29 | 29:34.8 [15] | 19 | 00:38.7 [30] | 23 | 19:05.1 [41] | 25 | |
26 | 170 | DRAHOVSKÁ Lýdia | 1999 | ŠBR Piešťany | 2. / Juniorky | 1:00:34.7 | 0:06:58.4 | 10:03.6 [24] | 24 | 00:50.7 [28] | 26 | 29:41.3 [18] | 24 | 00:36.5 [21] | 24 | 19:22.6 [42] | 26 | |
27 | 246 | MIČEK Marek | 1985 | ŠKP Triax | 2. / AGm30-34 | 1:01:04.3 | 0:07:28.0 | 09:43.5 [16] | 16 | 00:54.4 [39] | 16 | 29:52.4 [23] | 15 | 00:38.7 [30] | 19 | 19:55.3 [50] | 27 | |
28 | 284 | RIŠKA Dalibor | 2000 | ŠKP Triax | 8. / Juniori | 1:01:53.0 | 0:08:16.7 | 09:33.2 [14] | 14 | 00:49.7 [22] | 13 | 30:12.2 [29] | 23 | 00:36.1 [18] | 22 | 20:41.8 [64] | 28 | |
29 | 336 | VRÁBEL Jozef | 2002 | Slovenská triatlonová akadémia | 4. / Dorastenci | 1:02:00.3 | 0:08:24.0 | 10:20.0 [35] | 35 | 00:51.5 [30] | 35 | 31:56.6 [61] | 32 | 00:35.3 [15] | 29 | 18:16.9 [29] | 29 | |
30 | 231 | MÁCSAI Ladislav | 1973 | IRONMAN Team Levice | 2. / AGm45-49 | 1:02:04.4 | 0:08:28.1 | 11:37.9 [47] | 47 | 00:51.1 [29] | 45 | 30:38.3 [36] | 30 | 00:45.0 [58] | 34 | 18:12.1 [26] | 30 | |
31 | 149 | BIČANOVÁ Margaréta | 2001 | KPŠ Nereus Žilina | 1. / Dorastenky | 1:02:26.4 | 0:08:50.1 | 10:09.7 [29] | 29 | 00:50.4 [26] | 30 | 32:06.3 [64] | 29 | 00:37.7 [25] | 30 | 18:42.3 [35] | 31 | |
32 | 206 | JÁNOŠ Slavomír | 1972 | ŠK Atóm Levice | 3. / AGm45-49 | 1:03:01.2 | 0:09:24.9 | 13:23.5 [70] | 70 | 00:52.9 [35] | 64 | 30:54.0 [44] | 46 | 00:40.5 [42] | 45 | 17:10.3 [16] | 32 | |
33 | 227 | KURIAČKOVÁ Ivana | 1994 | ŠK Atóm Levice | 2. / AGž20-29 | 1:03:53.6 | 0:10:17.3 | 09:30.6 [11] | 11 | 00:48.2 [19] | 11 | 32:51.6 [88] | 34 | 00:36.2 [19] | 31 | 20:07.0 [53] | 33 | |
34 | 307 | STRAŇOVSKÝ Miroslav | 1993 | ŠK Atóm Levice | 9. / AGm20-29 | 1:03:59.0 | 0:10:22.7 | 11:31.6 [46] | 46 | 00:58.6 [49] | 46 | 32:28.8 [72] | 37 | 00:39.5 [37] | 37 | 18:20.5 [30] | 34 | |
35 | 276 | PURGAT Lukáš | 2000 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 9. / Juniori | 1:04:04.9 | 0:10:28.6 | 11:57.9 [52] | 52 | 00:56.1 [43] | 50 | 32:10.4 [67] | 42 | 00:47.4 [69] | 46 | 18:13.1 [27] | 35 | |
36 | 243 | MEDVECZKY Matej | 2002 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 5. / Dorastenci | 1:04:05.1 | 0:10:28.8 | 12:15.3 [54] | 54 | 00:59.6 [54] | 53 | 32:10.4 [67] | 54 | 00:33.1 [11] | 49 | 18:06.7 [24] | 36 | |
37 | 304 | SMETANA Martin | 1998 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 10. / AGm20-29 | 1:04:09.7 | 0:10:33.4 | 10:14.1 [32] | 32 | 00:46.9 [15] | 31 | 32:02.4 [63] | 28 | 00:39.1 [34] | 28 | 20:27.2 [60] | 37 | |
38 | 191 | HAJDÚCH Lukáš | 1999 | Prestigio Realiz Team BA | 10. / Juniori | 1:04:10.1 | 0:10:33.8 | 13:43.6 [77] | 77 | 00:50.1 [23] | 68 | 30:44.2 [39] | 50 | 00:49.2 [74] | 52 | 18:03.0 [22] | 38 | |
39 | 154 | BUKVA Dušan | 2001 | ŠKP Triax | 6. / Dorastenci | 1:04:25.5 | 0:10:49.2 | 09:48.0 [17] | 17 | 01:04.5 [62] | 25 | 43:00.3 [180] | 142 | 00:42.0 [48] | 138 | 09:50.7 [1] | 39 | |
40 | 159 | ČELLÁROVÁ Veronika | 2002 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 2. / Dorastenky | 1:04:28.5 | 0:10:52.2 | 11:06.9 [38] | 38 | 00:55.8 [42] | 38 | 31:14.5 [51] | 36 | 00:44.6 [55] | 35 | 20:26.7 [59] | 40 | |
41 | 161 | ČURILA Patrik | 1993 | motigo | 11. / AGm20-29 | 1:04:44.2 | 0:11:07.9 | 13:07.5 [63] | 63 | 00:59.4 [52] | 63 | 31:02.5 [48] | 45 | 00:38.2 [27] | 41 | 18:56.6 [37] | 41 | |
42 | 178 | FABO Adam | 1987 | --- | 3. / AGm30-34 | 1:04:45.0 | 0:11:08.7 | 11:54.8 [49] | 49 | 00:58.3 [48] | 49 | 32:06.4 [65] | 38 | 00:51.0 [79] | 44 | 18:54.5 [36] | 42 | |
43 | 222 | KOVALANČÍK Martin | 1985 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 4. / AGm30-34 | 1:04:51.4 | 0:11:15.1 | 15:33.7 [127] | 127 | 01:08.4 [71] | 114 | 30:10.8 [28] | 63 | 00:45.9 [64] | 61 | 17:12.6 [17] | 43 | |
44 | 22 | SEDLIAČIK Pavol | 1973 | Trian ŠK UMB B.Bystrtica | 4. / AGm45-49 | 1:04:52.5 | 0:11:16.2 | 11:27.1 [44] | 44 | 00:51.6 [31] | 40 | 30:52.2 [43] | 35 | 00:38.5 [28] | 33 | 21:03.1 [75] | 44 | |
45 | 28 | VETRÁK Róbert | 1977 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 2. / AGm40-44 | 1:05:21.0 | 0:11:44.7 | 12:15.6 [55] | 55 | 01:06.1 [66] | 55 | 31:48.7 [59] | 46 | 00:39.0 [33] | 43 | 19:31.6 [45] | 45 | |
46 | 16 | BELAN Andrej | 2000 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 11. / Juniori | 1:05:25.3 | 0:11:49.0 | 10:37.6 [37] | 37 | 01:03.4 [60] | 37 | 33:26.2 [101] | 44 | 00:39.2 [35] | 40 | 19:38.9 [46] | 46 | |
47 | 139 | BEKE Stefan | 1966 | Prestigio Realiz Team BA | 1. / AGm50-54 | 1:05:57.2 | 0:12:20.9 | 11:24.3 [42] | 42 | 00:59.8 [55] | 42 | 30:43.9 [38] | 31 | 00:56.6 [101] | 36 | 21:52.6 [88] | 47 | |
48 | 264 | OŤAPKA Miroslav | 1982 | ŠK Atóm Levice | 2. / AGm35-39 | 1:05:59.2 | 0:12:22.9 | 17:02.0 [154] | 154 | 01:04.4 [61] | 138 | 29:35.9 [16] | 87 | 00:45.1 [59] | 86 | 17:31.8 [20] | 48 | |
49 | 278 | PYTEL Tomáš | 2002 | Triatlonový klub Žabka Čadca | 7. / Dorastenci | 1:06:00.2 | 0:12:23.9 | 11:09.8 [39] | 39 | 01:14.9 [85] | 44 | 32:36.3 [78] | 40 | 00:54.6 [92] | 48 | 20:04.6 [52] | 49 | |
50 | 224 | KRÁLOVIČ Oliver | 1983 | --- | 3. / AGm35-39 | 1:06:03.7 | 0:12:27.4 | 14:04.5 [81] | 81 | 01:37.5 [133] | 84 | 31:25.9 [53] | 77 | 00:40.9 [44] | 67 | 18:14.9 [28] | 50 | |
51 | 313 | SVĚTLÍK Alexander | 1998 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 12. / AGm20-29 | 1:06:34.3 | 0:12:58.0 | 09:22.5 [9] | 9 | 01:10.7 [76] | 14 | 34:30.4 [125] | 41 | 00:44.5 [54] | 42 | 20:46.2 [65] | 51 | |
52 | 169 | DODOK Patrik | 1973 | Prestigio Realiz Team BA | 5. / AGm45-49 | 1:06:35.2 | 0:12:58.9 | 12:42.4 [58] | 58 | 01:04.9 [64] | 59 | 31:35.8 [57] | 51 | 00:54.4 [90] | 54 | 20:17.7 [56] | 52 | |
53 | 194 | MESÁROŠOVÁ Martina | 2003 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 3. / Dorastenky | 1:06:50.3 | 0:13:14.0 | 10:16.5 [33] | 33 | 01:09.2 [73] | 36 | 33:40.3 [110] | 43 | 00:36.9 [22] | 39 | 21:07.4 [77] | 53 | |
54 | 192 | HALVOŇ Matej | 1983 | Prestigio Realiz Team BA | 4. / AGm35-39 | 1:06:52.6 | 0:13:16.3 | 13:12.7 [66] | 66 | 01:13.3 [84] | 65 | 30:58.7 [46] | 52 | 00:38.7 [30] | 51 | 20:49.2 [68] | 54 | |
55 | 152 | BRNČALOVÁ Lea | 2001 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 4. / Dorastenky | 1:07:00.4 | 0:13:24.1 | 12:39.9 [57] | 57 | 01:02.8 [59] | 58 | 31:51.1 [60] | 57 | 00:39.3 [36] | 53 | 20:47.3 [67] | 55 | |
56 | 242 | MAXIAN Boris | 1991 | --- | 13. / AGm20-29 | 1:07:02.4 | 0:13:26.1 | 13:36.3 [76] | 76 | 00:54.7 [40] | 67 | 32:32.7 [76] | 72 | 00:59.3 [107] | 72 | 18:59.4 [39] | 56 | |
57 | 179 | FABRY Martin | 1987 | --- | 5. / AGm30-34 | 1:07:05.5 | 0:13:29.2 | 11:25.4 [43] | 43 | 00:58.9 [50] | 43 | 32:35.8 [77] | 39 | 00:41.0 [45] | 38 | 21:24.4 [84] | 57 | |
58 | 292 | SITARČÍK Martin | 1981 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 5. / AGm35-39 | 1:07:34.3 | 0:13:58.0 | 14:52.7 [100] | 100 | 01:37.2 [130] | 104 | 30:23.6 [33] | 65 | 00:50.5 [77] | 64 | 19:50.3 [47] | 58 | |
59 | 328 | VANČO Michal | 2000 | ŠKP Triax | 12. / Juniori | 1:07:39.7 | 0:14:03.4 | 11:54.9 [50] | 50 | 00:56.7 [44] | 47 | 32:37.7 [80] | 55 | 01:00.1 [111] | 57 | 21:10.3 [79] | 59 | |
60 | 299 | SLAVKOVSKY Peter | 1993 | motigo | 14. / AGm20-29 | 1:07:45.5 | 0:14:09.2 | 14:38.2 [93] | 93 | 01:12.6 [80] | 86 | 31:00.5 [47] | 61 | 00:41.8 [47] | 59 | 20:12.4 [55] | 60 | |
61 | 143 | BERNÁTH František | 1959 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 1. / AGm55-59 | 1:07:48.4 | 0:14:12.1 | 17:19.2 [156] | 156 | 01:00.8 [57] | 142 | 29:21.3 [11] | 86 | 00:38.0 [26] | 84 | 19:29.1 [44] | 61 | |
62 | 24 | ŽIVNA Jaromír | 1973 | Lábski draci | 6. / AGm45-49 | 1:07:50.6 | 0:14:14.3 | 14:38.2 [93] | 93 | 01:32.3 [112] | 93 | 30:46.1 [40] | 67 | 00:56.9 [102] | 68 | 19:57.1 [51] | 62 | |
63 | 320 | ŠKVARKA Peter | 1983 | ŠKP Triax | 6. / AGm35-39 | 1:08:01.6 | 0:14:25.3 | 14:17.2 [85] | 85 | 00:56.8 [45] | 77 | 31:39.6 [58] | 66 | 00:44.9 [57] | 60 | 20:23.1 [57] | 63 | |
64 | 180 | FAZEKAŠ Zsolt | 1975 | Tk Nové Zámky | 3. / AGm40-44 | 1:08:09.4 | 0:14:33.1 | 12:44.6 [59] | 59 | 00:57.5 [47] | 57 | 31:34.0 [56] | 49 | 00:45.8 [63] | 50 | 22:07.5 [96] | 64 | |
65 | 271 | PODHORNÁ Ema | 2002 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 5. / Dorastenky | 1:08:12.8 | 0:14:36.5 | 10:01.9 [23] | 23 | 00:59.3 [51] | 32 | 34:09.4 [117] | 48 | 00:43.0 [51] | 47 | 22:19.2 [101] | 65 | |
66 | 318 | ŠKANDEROVÁ Jana | 1983 | Run for Fun - Triathlon | 2. / AGž30-39 | 1:08:13.2 | 0:14:36.9 | 14:54.7 [101] | 101 | 01:09.5 [74] | 90 | 32:43.0 [82] | 92 | 00:53.8 [86] | 92 | 18:32.2 [32] | 66 | |
67 | 335 | VICEN Matúš | 2001 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 8. / Dorastenci | 1:08:38.4 | 0:15:02.1 | 13:34.2 [75] | 75 | 01:00.3 [56] | 69 | 35:05.7 [136] | 97 | 00:48.7 [72] | 97 | 18:09.5 [25] | 67 | |
68 | 233 | MARENDIAK Peter | 1980 | --- | 7. / AGm35-39 | 1:08:42.0 | 0:15:05.7 | 14:57.0 [103] | 103 | 01:17.5 [90] | 94 | 30:56.0 [45] | 81 | 00:58.0 [105] | 77 | 20:33.5 [62] | 68 | |
69 | 150 | BLAŠKO Michal | 1979 | Prestigio Realiz Team BA | 8. / AGm35-39 | 1:08:53.5 | 0:15:17.2 | 14:23.7 [88] | 88 | 00:59.5 [53] | 79 | 31:28.3 [54] | 62 | 00:50.9 [78] | 63 | 21:11.1 [80] | 69 | |
70 | 140 | BEKLEMDŽIEV Ivo | 1965 | --- | 2. / AGm50-54 | 1:08:55.6 | 0:15:19.3 | 13:46.8 [78] | 78 | 01:06.4 [68] | 73 | 32:08.2 [66] | 70 | 01:00.2 [112] | 71 | 20:54.0 [72] | 70 | |
71 | 235 | MARKO Dominik | 2001 | Chlpaté Gazely | 9. / Dorastenci | 1:08:56.8 | 0:15:20.5 | 14:51.9 [99] | 99 | 01:33.7 [118] | 101 | 31:33.5 [55] | 88 | 00:49.6 [75] | 88 | 20:08.1 [54] | 71 | |
72 | 228 | LÁZNIČKA Michal | 1976 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 4. / AGm40-44 | 1:09:00.1 | 0:15:23.8 | 11:52.4 [48] | 48 | 01:07.5 [70] | 52 | 32:32.2 [75] | 56 | 00:56.1 [97] | 56 | 22:31.9 [107] | 72 | |
73 | 340 | ZACHAR Vladimir | 1979 | --- | 9. / AGm35-39 | 1:09:06.1 | 0:15:29.8 | 15:12.2 [116] | 116 | 01:10.9 [77] | 99 | 30:46.3 [42] | 80 | 00:59.6 [109] | 78 | 20:57.1 [73] | 73 | |
74 | 213 | KAŠUBOVÁ Aneta | 2000 | KPŠ Nereus Žilina | 3. / Juniorky | 1:09:11.1 | 0:15:34.8 | 11:28.6 [45] | 45 | 00:53.3 [36] | 41 | 34:35.4 [128] | 68 | 00:43.6 [52] | 62 | 21:30.2 [85] | 74 | |
75 | 317 | ŠINTAL Lubomír | 1973 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 7. / AGm45-49 | 1:09:37.7 | 0:16:01.4 | 13:31.3 [73] | 73 | 01:12.7 [81] | 71 | 32:21.9 [70] | 76 | 01:38.9 [180] | 87 | 20:52.9 [69] | 75 | |
76 | 286 | SEDLAČKO Mário | 1977 | --- | 5. / AGm40-44 | 1:09:50.4 | 0:16:14.1 | 14:29.4 [90] | 90 | 01:22.4 [96] | 87 | 31:07.4 [50] | 69 | 01:13.3 [145] | 80 | 21:37.9 [86] | 76 | |
77 | 322 | TITKOVÁ Viktória | 2000 | ŠK Atóm Levice | 4. / Juniorky | 1:09:55.8 | 0:16:19.5 | 11:12.1 [40] | 40 | 00:52.4 [34] | 39 | 35:00.5 [135] | 74 | 00:39.7 [38] | 65 | 22:11.1 [97] | 77 | |
78 | 215 | KINDL Marcel | 1974 | ŠKP Triax | 6. / AGm40-44 | 1:10:00.7 | 0:16:24.4 | 11:56.7 [51] | 51 | 00:55.3 [41] | 48 | 34:13.6 [121] | 75 | 00:51.0 [79] | 69 | 22:04.1 [93] | 78 | |
79 | 468 | ŽEMBER Ondrej | 1981 | --- | 10. / AGm35-39 | 1:10:05.0 | 0:16:28.7 | 13:32.9 [74] | 74 | 01:07.3 [69] | 70 | 32:30.5 [74] | 82 | 00:56.2 [98] | 75 | 21:58.1 [92] | 79 | |
80 | 300 | SLIVOŇOVÁ Vladka | 1976 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 1. / AGž40-49 | 1:10:23.5 | 0:16:47.2 | 12:19.6 [56] | 56 | 01:29.1 [106] | 60 | 33:19.2 [100] | 77 | 01:02.4 [117] | 79 | 22:13.2 [98] | 80 | |
81 | 131 | ANTALÍK Martin | 1987 | --- | 6. / AGm30-34 | 1:10:25.4 | 0:16:49.1 | 14:07.0 [82] | 82 | 01:34.2 [121] | 83 | 32:49.8 [87] | 90 | 01:00.9 [113] | 90 | 20:53.5 [70] | 81 | |
82 | 157 | BURSIK Michal | 1960 | Žilina | 2. / AGm55-59 | 1:10:32.2 | 0:16:55.9 | 13:26.9 [71] | 71 | 01:18.1 [91] | 72 | 30:40.1 [37] | 53 | 00:53.5 [84] | 55 | 24:13.6 [147] | 82 | |
83 | 141 | BELIČKA Lukáš | 1986 | CNS Academy | 7. / AGm30-34 | 1:10:47.0 | 0:17:10.7 | 11:22.6 [41] | 41 | 01:34.3 [122] | 51 | 32:40.1 [81] | 58 | 01:18.4 [154] | 58 | 23:51.6 [138] | 83 | |
84 | 205 | JANKÓ Alojz | 1982 | ROYAL plavecký klub o.z., | 11. / AGm35-39 | 1:10:48.2 | 0:17:11.9 | 13:05.0 [62] | 62 | 01:22.2 [95] | 66 | 32:46.9 [85] | 85 | 01:10.7 [139] | 85 | 22:23.4 [102] | 84 | |
85 | 142 | BENČURA Matej | 1988 | --- | 8. / AGm30-34 | 1:10:54.4 | 0:17:18.1 | 15:01.3 [106] | 106 | 01:35.7 [126] | 106 | 30:35.4 [35] | 84 | 01:01.7 [115] | 82 | 22:40.3 [109] | 85 | |
86 | 133 | BADINKA Martin | 1985 | Moravany nad Váhom | 9. / AGm30-34 | 1:11:09.2 | 0:17:32.9 | 14:47.1 [97] | 97 | 01:50.9 [152] | 107 | 30:10.2 [27] | 59 | 01:29.0 [172] | 83 | 22:52.0 [115] | 86 | |
87 | 324 | UHRIN Jozef | 1986 | --- | 10. / AGm30-34 | 1:11:09.4 | 0:17:33.1 | 13:09.7 [64] | 64 | 00:52.2 [32] | 62 | 33:02.8 [93] | 73 | 01:02.8 [118] | 76 | 23:01.9 [119] | 87 | |
88 | 293 | SIVÍK Filip | 2000 | Slovenská triatlonová akadémia | 13. / Juniori | 1:11:12.3 | 0:17:36.0 | 15:05.8 [112] | 112 | 01:42.0 [138] | 118 | 30:15.3 [32] | 71 | 01:09.8 [133] | 81 | 22:59.4 [118] | 88 | |
89 | 212 | KAPITÁŇ Peter | 1976 | --- | 7. / AGm40-44 | 1:11:15.0 | 0:17:38.7 | 15:16.5 [118] | 118 | 01:33.6 [117] | 119 | 29:59.2 [26] | 60 | 01:16.3 [148] | 73 | 23:09.4 [122] | 89 | |
90 | 38 | BENKOVÁ Andrea | 1987 | --- | 3. / AGž30-39 | 1:11:16.9 | 0:17:40.6 | 12:49.9 [61] | 61 | 01:04.7 [63] | 61 | 36:08.8 [147] | 113 | 00:35.9 [16] | 100 | 20:37.6 [63] | 90 | |
91 | 263 | OŠKERA Vladimír | 1985 | --- | 11. / AGm30-34 | 1:11:17.8 | 0:17:41.5 | 14:16.1 [84] | 84 | 01:46.3 [145] | 89 | 32:49.4 [86] | 94 | 01:25.1 [165] | 96 | 21:00.9 [74] | 91 | |
92 | 244 | MELIŠEK Jaroslav | 1990 | --- | 15. / AGm20-29 | 1:11:41.1 | 0:18:04.8 | 15:23.2 [120] | 120 | 01:16.2 [88] | 110 | 33:01.6 [91] | 98 | 00:51.0 [79] | 99 | 21:09.1 [78] | 92 | |
93 | 267 | PASTOR Branislav | 1980 | Bratislava - Karlova Ves | 12. / AGm35-39 | 1:11:48.9 | 0:18:12.6 | 15:02.0 [107] | 107 | 01:12.8 [82] | 95 | 33:36.7 [107] | 108 | 00:54.3 [89] | 103 | 21:03.1 [75] | 93 | |
94 | 253 | MINÁRIKOVÁ Alexandra | 2000 | KPŠ Nereus Žilina | 5. / Juniorky | 1:11:56.7 | 0:18:20.4 | 12:48.4 [60] | 60 | 00:53.6 [38] | 56 | 33:29.5 [102] | 83 | 00:45.3 [60] | 70 | 23:59.9 [141] | 94 | |
95 | 467 | ŽÁK Dávid | 1990 | motigo | 16. / AGm20-29 | 1:11:57.9 | 0:18:21.6 | 15:20.4 [119] | 119 | 01:08.8 [72] | 103 | 30:23.7 [34] | 63 | 00:55.1 [95] | 66 | 24:09.9 [145] | 95 | |
96 | 282 | RIMAN Peter | 1958 | Triatlon Team Trnava | 1. / AGm60+ | 1:11:58.7 | 0:18:22.4 | 15:03.5 [108] | 108 | 01:36.8 [128] | 111 | 33:14.4 [99] | 109 | 01:16.9 [151] | 111 | 20:47.1 [66] | 96 | |
97 | 186 | FÚRIK Martin | 1983 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 13. / AGm35-39 | 1:12:00.7 | 0:18:24.4 | 16:37.0 [147] | 147 | 01:49.4 [150] | 144 | 32:30.1 [73] | 121 | 01:10.9 [142] | 119 | 19:53.3 [49] | 97 | |
98 | 176 | DURKAJ Róbert | 1985 | Snina | 12. / AGm30-34 | 1:12:04.5 | 0:18:28.2 | 14:50.1 [98] | 98 | 01:37.3 [131] | 102 | 33:32.5 [103] | 111 | 00:48.4 [71] | 106 | 21:16.2 [81] | 98 | |
99 | 189 | GRASZL Ján | 1976 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 8. / AGm40-44 | 1:12:11.8 | 0:18:35.5 | 14:27.7 [89] | 89 | 01:15.9 [87] | 85 | 31:25.6 [52] | 79 | 00:56.4 [100] | 73 | 24:06.2 [143] | 99 | |
100 | 173 | DULAK Pavol | 1975 | --- | 9. / AGm40-44 | 1:12:15.0 | 0:18:38.7 | 16:54.0 [151] | 151 | 01:42.3 [139] | 148 | 32:14.7 [69] | 116 | 01:00.0 [110] | 116 | 20:24.0 [58] | 100 |