Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Pressburg Triathlon

Triatlon
DÁTUM :9.6.2018 MIESTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 354 detail pretekára FRONC Juraj 2003 Prestigio Realiz Team BA 1. /  Starší žiaci 0:31:56.3 0:00:00.0 06:07.1 [14] 14 00:36.0 [5] 13 17:39.6 [1] 1 00:23.7 [7] 1 07:09.9 [4] 1
2 351 detail pretekára ADAM Slavomír 2004 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  Starší žiaci 0:31:59.3 0:00:03.0 05:24.0 [5] 5 00:27.4 [1] 2 18:52.2 [2] 2 00:23.2 [5] 2 06:52.5 [1] 2
3 369 detail pretekára SUCHÝ Gabriel 2004 ŠK Atóm Levice 3. /  Starší žiaci 0:33:02.8 0:01:06.5 06:04.2 [13] 13 00:34.3 [3] 12 19:02.2 [3] 3 00:20.1 [3] 4 07:02.0 [2] 3
4 365 detail pretekára PODHORNÝ Šimon 2003 Športový Triatlonový Klub Pezinok 4. /  Starší žiaci 0:33:08.8 0:01:12.5 05:17.8 [3] 3 00:39.0 [10] 4 19:46.8 [5] 6 00:19.4 [2] 5 07:05.8 [3] 4
5 361 detail pretekára MESÁROŠOVÁ Martina 2003 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 1. /  Staršie žiačky 0:33:33.0 0:01:36.7 05:13.4 [1] 1 00:39.3 [11] 3 19:50.6 [6] 5 00:26.3 [12] 6 07:23.4 [5] 5
6 363 detail pretekára MOTAJ Marek 2003 Prestigio Realiz Team BA 5. /  Starší žiaci 0:34:17.8 0:02:21.5 05:54.9 [11] 11 00:34.3 [3] 10 19:19.9 [4] 7 00:29.2 [14] 7 07:59.5 [7] 6
7 352 detail pretekára BEKE Ema 2004 Prestigio Realiz Team BA 2. /  Staršie žiačky 0:34:18.3 0:02:22.0 05:15.9 [2] 2 00:29.7 [2] 1 19:55.4 [7] 4 00:18.6 [1] 3 08:18.7 [11] 7
8 360 detail pretekára MÁCSAIOVÁ Jana 2004 Šk Aquasport Levice 3. /  Staršie žiačky 0:34:30.5 0:02:34.2 05:22.3 [4] 4 00:37.0 [6] 5 20:34.8 [9] 9 00:26.1 [11] 8 07:30.3 [6] 8
9 368 detail pretekára SOKOL Juraj 2004 ŠBR Piešťany 6. /  Starší žiaci 0:35:36.3 0:03:40.0 05:24.4 [6] 6 00:45.2 [13] 7 20:53.2 [11] 10 00:28.2 [13] 11 08:05.3 [8] 9
10 362 detail pretekára MIZERÁK Alex 2003 Športový Triatlonový Klub Pezinok 7. /  Starší žiaci 0:35:36.5 0:03:40.2 05:34.2 [8] 8 00:47.0 [14] 8 20:42.7 [10] 11 00:23.2 [5] 10 08:09.4 [9] 10
11 370 detail pretekára ŠINTÁL Marián 2003 Športový Triatlonový Klub Pezinok 8. /  Starší žiaci 0:35:36.7 0:03:40.4 05:36.8 [9] 9 00:49.3 [17] 9 19:56.7 [8] 8 00:40.3 [18] 9 08:33.6 [13] 11
12 356 detail pretekára KATRENIAKOVÁ Zuzana 2004 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 4. /  Staršie žiačky 0:37:20.0 0:05:23.7 05:54.1 [10] 10 00:42.2 [12] 11 21:20.0 [12] 12 00:21.1 [4] 12 09:02.6 [15] 12
13 357 detail pretekára KESZÖCZE Jakub 2003 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  Starší žiaci 0:38:19.9 0:06:23.6 06:21.4 [15] 15 00:38.1 [8] 15 22:14.1 [15] 14 00:35.9 [17] 15 08:30.4 [12] 13
14 372 detail pretekára TRUTZ Alex 2003 Prestigio Realiz Team BA 10. /  Starší žiaci 0:38:30.7 0:06:34.4 06:26.8 [16] 16 00:37.4 [7] 16 22:11.1 [14] 15 00:31.7 [15] 14 08:43.7 [14] 14
15 366 detail pretekára PROKAJ Filip 2004 Triax Bratislava 11. /  Starší žiaci 0:39:18.9 0:07:22.6 05:29.7 [7] 7 00:38.5 [9] 6 21:48.1 [13] 12 00:23.7 [7] 13 10:58.9 [19] 15
16 371 detail pretekára TESÁROVÁ Katarína 2004 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Staršie žiačky 0:39:42.2 0:07:45.9 06:00.2 [12] 12 00:49.1 [16] 14 22:38.4 [16] 16 00:25.8 [10] 16 09:48.7 [17] 16
17 358 detail pretekára KĽUČÁROVÁ Alžbeta 2004 Športový Triatlonový Klub Pezinok 6. /  Staršie žiačky 0:40:56.6 0:09:00.3 06:46.7 [17] 17 01:47.4 [21] 18 23:22.0 [17] 17 00:42.0 [20] 17 08:18.5 [10] 17
18 353 detail pretekára FEKETE Nina 2004 Prestigio Realiz Team BA 7. /  Staršie žiačky 0:43:01.0 0:11:04.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18
19 373 detail pretekára UHLÁROVÁ Veronika 2004 Športový Triatlonový Klub Pezinok 8. /  Staršie žiačky 0:43:52.0 0:11:55.7 07:44.9 [19] 19 00:47.8 [15] 17 24:59.5 [18] 18 00:24.9 [9] 18 09:54.9 [18] 19
20 87 detail pretekára OBETKO Oliver 2003 --- 9. /  Staršie žiačky 0:49:56.3 0:18:00.0 07:30.2 [18] 18 01:31.3 [19] 19 30:38.5 [20] 19 00:34.4 [16] 19 09:41.9 [16] 20
21 86 detail pretekára LIŠKA Adam 2003 --- 12. /  Starší žiaci 0:57:35.4 0:25:39.1 08:46.8 [21] 21 02:26.9 [22] 21 31:51.4 [21] 20 00:55.7 [22] 22 13:34.6 [20] 21
22 71 detail pretekára ČONGRÁDY Marcus 2002 Sgm 13. /  Starší žiaci 0:58:48.3 0:26:52.0 09:27.1 [22] 22 01:46.9 [20] 22 31:54.8 [22] 21 00:40.7 [19] 20 14:58.8 [21] 22
23 96 detail pretekára POPOVIČ Miloš 2004 --- 14. /  Starší žiaci 1:00:32.4 0:28:36.1 12:02.6 [23] 23 02:45.7 [23] 23 29:20.0 [19] 23 01:03.5 [23] 23 15:20.6 [22] 23
24 491 detail pretekára MACEK Nikolaj 2003 Prestigio Realiz Team Bratislava 15. /  Starší žiaci 1:00:37.6 0:28:41.3 08:16.0 [20] 20 01:00.3 [18] 20 33:56.2 [23] 22 00:46.6 [21] 21 16:38.5 [23] 24

Kontaktujte časomíru