ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- 65 km absolutně
- 65 km po kategorích
- 38 km absolutně
- 38 km po kategorích
- 18 km - týmy
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
- 18 km absolutně
- 65 km - koeficient obtížnosti
- 38 km - koeficient obtížnosti
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:30:51.8 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:32:00.8 | 0:01:09.0 |
3. | JOBÁNEK Jan |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 2:37:36.5 | 0:06:44.7 |
4. | HRUŠKA Jan |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:37:54.1 | 0:07:02.2 |
5. | SPLÍTEK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:37:54.8 | 0:07:02.9 |
6. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:37:55.5 | 0:07:03.7 |
7. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:38:03.8 | 0:07:11.9 |
8. | ŠILAR Jakub |
Cyklotrénink - GIANT |
CZE | 2:38:18.6 | 0:07:26.7 |
9. | KANĚRA Michal |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM |
CZE | 2:38:23.9 | 0:07:32.1 |
10. | MALÍK Michal |
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou |
CZE | 2:43:53.8 | 0:13:01.9 |
11. | VAGENKNECHT Tomáš |
BAKAKO Nová Paka |
CZE | 2:44:37.8 | 0:13:46.0 |
12. | JIRÁNEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:44:39.1 | 0:13:47.2 |
13. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:44:44.8 | 0:13:53.0 |
14. | RYDVAL Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 2:47:59.8 | 0:17:08.0 |
15. | VALÁŠEK Daniel |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:48:03.8 | 0:17:12.0 |
16. | FOJTÍK Jan |
Symbio+ Giant Racing Team |
CZE | 2:48:04.6 | 0:17:12.7 |
17. | MATĚJKA Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:48:05.1 | 0:17:13.2 |
18. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:48:05.3 | 0:17:13.5 |
19. | PÍNA Ondřej |
Vella Cycling |
CZE | 2:48:06.3 | 0:17:14.5 |
20. | KŘIVÁNEK Jiří |
PRESTIGE |
CZE | 2:49:24.1 | 0:18:32.2 |
21. | SOUKUP David |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 2:49:33.3 | 0:18:41.5 |
22. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:49:40.1 | 0:18:48.2 |
23. | ISTENČIN Lukáš |
Česká spořitelna MTB Specialized 2 |
CZE | 2:50:40.1 | 0:19:48.2 |
24. | ČEPIČKA Matěj |
Megabike Kolin |
CZE | 2:51:36.8 | 0:20:45.0 |
25. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 2:51:41.6 | 0:20:49.7 |
26. | HYNEČEK Michal |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 2:51:43.8 | 0:20:52.0 |
27. | BENEŠ Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:51:57.3 | 0:21:05.5 |
28. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:51:57.8 | 0:21:06.0 |
29. | PEŠKA Pavel |
CBASE |
CZE | 2:53:03.1 | 0:22:11.2 |
30. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:53:03.6 | 0:22:11.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 3:10:23.9 | 0:00:00.0 |
2. | NECKÁŘOVÁ Zuzana |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 3:14:40.1 | 0:04:16.2 |
3. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 3:17:52.4 | 0:07:28.5 |
4. | HRUŠKOVÁ Monika |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:20:50.9 | 0:10:27.0 |
5. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 3:22:54.1 | 0:12:30.2 |
6. | KREJCÁRKOVÁ Adéla |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N |
CZE | 3:24:10.6 | 0:13:46.7 |
7. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI Team |
CZE | 3:24:34.9 | 0:14:11.0 |
8. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 3:38:52.6 | 0:28:28.7 |
9. | HAASOVÁ Radka |
ACT leraK |
CZE | 3:40:54.7 | 0:30:30.8 |
10. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 3:44:21.9 | 0:33:58.0 |
11. | VODEHNALOVÁ Milena |
Tvrdá horská cyklistika |
CZE | 3:47:51.9 | 0:37:28.0 |
12. | TŮMOVÁ Michaela |
NeoVize |
CZE | 3:48:05.7 | 0:37:41.8 |
13. | SLOVÁKOVÁ Zuzana |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:49:43.9 | 0:39:20.0 |
14. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 3:49:50.4 | 0:39:26.5 |
15. | NENADÁLOVÁ Hana |
Cyklo extra Cannondale |
CZE | 3:51:28.2 | 0:41:04.3 |
16. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:55:17.5 | 0:44:53.6 |
17. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 3:56:06.4 | 0:45:42.5 |
18. | PEZOVÁ Hana |
SEAT IVOS Zlín |
CZE | 3:58:55.9 | 0:48:32.0 |
19. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 4:01:32.4 | 0:51:08.5 |
20. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 4:03:11.7 | 0:52:47.8 |
21. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 4:09:02.9 | 0:58:39.0 |
22. | KADLECOVÁ Hana |
METROSTAV |
CZE | 4:09:17.4 | 0:58:53.5 |
23. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 4:12:06.2 | 1:01:42.3 |
24. | BUZKOVÁ Kateřina |
SURVIVAL |
CZE | 4:18:47.5 | 1:08:23.6 |
25. | KOPIŠŤOVÁ Eva |
CZE | 4:19:42.5 | 1:09:18.6 | |
26. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 4:20:23.2 | 1:09:59.3 |
27. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 4:21:44.7 | 1:11:20.8 |
28. | JIRÁČKOVÁ Lea |
CZE | 4:40:09.8 | 1:29:45.9 | |
29. | ZERÁKOVÁ Helena |
Black Ice |
CZE | 4:52:06.7 | 1:41:42.8 |
30. | ČERNÍKOVÁ Adéla |
CZE | 4:58:06.3 | 1:47:42.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JELÍNEK Josef |
BIG SHOCK TEAM o.s. |
CZE | 1:29:52.8 | 0:00:00.0 |
2. | JANEČEK Pavel |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:29:56.5 | 0:00:03.7 |
3. | VOSÁTKA Tomáš |
RockMachine - Cyklomax |
CZE | 1:29:59.8 | 0:00:07.0 |
4. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 1:32:11.8 | 0:02:19.0 |
5. | KRUPIČKA Petr |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:33:09.5 | 0:03:16.7 |
6. | ČERMÁK Ivan |
CZE | 1:33:55.6 | 0:04:02.8 | |
7. | FILIP Martin |
Alltraining hobby team |
CZE | 1:34:40.3 | 0:04:47.5 |
8. | PLNÝ David |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:35:16.9 | 0:05:24.0 |
9. | PECH Martin |
SYMBIO+GIANT |
CZE | 1:36:25.3 | 0:06:32.5 |
10. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:36:37.3 | 0:06:44.5 |
11. | WISNIEWSKI Tomasz |
POL | 1:36:39.3 | 0:06:46.5 | |
12. | ELIÁŠ Ondřej |
CZE | 1:37:01.5 | 0:07:08.7 | |
13. | BLECHA Karel |
Galaxy Anlen cyklo Švec |
CZE | 1:39:03.1 | 0:09:10.2 |
14. | KOVÁŘ Zbyněk |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 1:39:33.5 | 0:09:40.7 |
15. | ČEKAL Pavel |
Author Bike Centrum Sedláček |
CZE | 1:39:44.3 | 0:09:51.5 |
16. | CIRKOVSKÝ David |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:40:17.1 | 0:10:24.2 |
17. | SLAVÍČEK Ondřej |
CZE | 1:40:34.1 | 0:10:41.2 | |
18. | BARTUŠEK Tomáš |
SK-Cyklo-RD |
CZE | 1:40:34.3 | 0:10:41.5 |
19. | BENEŠ Radek |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:41:33.8 | 0:11:41.0 |
20. | SÁGNER Martin |
MBIKES MTB TEAM |
CZE | 1:41:34.8 | 0:11:42.0 |
21. | SOLDÁN Martin |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:41:45.1 | 0:11:52.2 |
22. | WISNIEWSKI Wojciech |
Rainbow Pro Racing Team |
POL | 1:42:47.1 | 0:12:54.3 |
23. | HENDRYCH Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:43:42.8 | 0:13:50.0 |
24. | BRZOBOHATÝ Václav |
Bike and SKI Bakajda |
CZE | 1:43:47.4 | 0:13:54.6 |
25. | KOCOUREK František |
SK Skivelo Neslyšících Olomouc |
CZE | 1:44:02.6 | 0:14:09.7 |
26. | FIGURA Lukáš |
AVELIMTB |
CZE | 1:44:17.6 | 0:14:24.7 |
27. | MALÍŘ Jan |
CK Hradec Králové |
CZE | 1:44:29.1 | 0:14:36.3 |
28. | INGRŠT Jakub |
Cyklo-RD |
CZE | 1:44:41.3 | 0:14:48.5 |
29. | HASMAN Petr |
SK Orbea Czech Masters |
CZE | 1:44:57.8 | 0:15:05.0 |
30. | DUBA Jakub |
Bikeclinic Cannondale |
CZE | 1:45:02.1 | 0:15:09.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIDROVÁ Kristýna |
NORDIC ACADEMY- Škola běžeckého lyžování |
CZE | 1:48:18.8 | 0:00:00.0 |
2. | PORAZILOVÁ Michaela |
CZE | 1:48:58.6 | 0:00:39.8 | |
3. | HENDRYCHOVÁ Pavla |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:53:23.3 | 0:05:04.5 |
4. | ŠERTLEROVÁ Klára |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:53:52.6 | 0:05:33.8 |
5. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
Ivar CS Author team |
CZE | 1:54:27.1 | 0:06:08.2 |
6. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike team |
CZE | 1:55:03.8 | 0:06:45.0 |
7. | HUDEČKOVÁ Veronika |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:55:40.3 | 0:07:21.5 |
8. | TESAŘOVÁ Simona |
TJ Ski Rudník |
CZE | 1:57:32.1 | 0:09:13.2 |
9. | STRATÍLKOVÁ Zuzana |
Flexi team |
CZE | 1:58:23.3 | 0:10:04.5 |
10. | JAHELKOVÁ Renata |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:00:49.8 | 0:12:31.0 |
11. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
CK PeMaP Přerov |
CZE | 2:00:50.8 | 0:12:32.0 |
12. | HRNČÍŘOVÁ Lucie |
CZE | 2:00:59.8 | 0:12:41.0 | |
13. | MIKULOVÁ Alžběta |
CZE | 2:01:55.6 | 0:13:36.7 | |
14. | KOLBOVÁ Šárka |
CZE | 2:04:42.8 | 0:16:24.0 | |
15. | ORSÁGOVÁ Kateřina |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:06:50.8 | 0:18:32.0 |
16. | PIBYLOVÁ Petra |
OK MTB TEAM Pardubice |
CZE | 2:09:42.6 | 0:21:23.7 |
17. | ŠOLCOVÁ Barbora |
CykloPorg |
CZE | 2:09:52.1 | 0:21:33.2 |
18. | MRŠTÍKOVÁ Zuzana |
More Than Bikers |
CZE | 2:09:55.1 | 0:21:36.2 |
19. | KOVÁŘOVÁ Karolína |
RBT Slimáci |
CZE | 2:10:05.8 | 0:21:47.0 |
20. | NOVOTNÁ Karolína |
CZE | 2:10:23.4 | 0:22:04.5 | |
21. | TROJANOVÁ Šárka |
CZE | 2:10:24.1 | 0:22:05.2 | |
22. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 2:10:29.1 | 0:22:10.2 |
23. | ZLESÁKOVÁ Markéta |
CZE | 2:10:30.6 | 0:22:11.7 | |
24. | HAMANOVÁ Kateřina |
T-MOBILE MTB TEAM |
CZE | 2:10:46.6 | 0:22:27.7 |
25. | MORÁVKOVÁ Jana |
Renova Race Team |
CZE | 2:11:16.4 | 0:22:57.5 |
26. | HEŘMANOVÁ Irena |
CZE | 2:14:34.9 | 0:26:16.0 | |
27. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 2:15:29.1 | 0:27:10.2 |
28. | HÁJKOVÁ Lucie |
CZE | 2:16:27.4 | 0:28:08.5 | |
29. | ŠRÁMOVÁ Aneta |
CZE | 2:19:23.1 | 0:31:04.3 | |
30. | MINÁŘOVÁ Eva |
CZE | 2:20:22.6 | 0:32:03.8 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Ještěd Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny