ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:00:57.2 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:01:00.2 | 0:00:03.0 |
3. | HYNEK Kristián |
Topeak Ergon Racing Team |
CZE | 2:01:00.9 | 0:00:03.7 |
4. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:03:26.4 | 0:02:29.2 |
5. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:04:22.9 | 0:03:25.7 |
6. | VASTL Jan |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 2:04:26.4 | 0:03:29.2 |
7. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 2:08:32.7 | 0:07:35.5 |
8. | EBERL Filip |
silvini cycling team |
CZE | 2:08:49.9 | 0:07:52.7 |
9. | LEHKÝ Roman |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 2:09:10.9 | 0:08:13.7 |
10. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:09:56.4 | 0:08:59.2 |
11. | FOJTÍK Jan |
Symbio+ Giant Racing Team |
CZE | 2:10:15.9 | 0:09:18.7 |
12. | STOŠEK Martin |
SRAM RUBENA TREK |
CZE | 2:10:55.4 | 0:09:58.2 |
13. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:11:17.4 | 0:10:20.2 |
14. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:11:29.2 | 0:10:32.0 |
15. | VALÁŠEK Daniel |
Ivar CS Author team |
CZE | 2:11:30.9 | 0:10:33.7 |
16. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:11:31.2 | 0:10:34.0 |
17. | TVRDÍK Tomáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:13:30.7 | 0:12:33.5 |
18. | KNÍŽE David |
Prodoli Racing Team |
CZE | 2:13:48.7 | 0:12:51.5 |
19. | FIŠNAR Jan |
silvini cycling team |
CZE | 2:13:59.4 | 0:13:02.2 |
20. | ŠELLER Luděk |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 2:13:59.7 | 0:13:02.5 |
21. | JIRÁNEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:14:16.4 | 0:13:19.2 |
22. | REEH Jiří |
Cyklosport PIT stop.cz UVEX |
CZE | 2:15:50.2 | 0:14:53.0 |
23. | ŠŤASTNÝ Jan |
Bikeclinic Cannondale |
CZE | 2:15:58.9 | 0:15:01.7 |
24. | NOVOTA Jan |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 2:16:07.7 | 0:15:10.5 |
25. | BENEŠ Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:16:08.2 | 0:15:11.0 |
26. | MALÍK Michal |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:16:43.4 | 0:15:46.2 |
27. | DOLEŽAL Václav |
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team |
CZE | 2:16:50.4 | 0:15:53.2 |
28. | HRUŠKA Jan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:18:30.2 | 0:17:33.0 |
29. | TATÍČEK Petr |
CYKLOTRENINK GIANT |
CZE | 2:18:30.7 | 0:17:33.5 |
30. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:20:03.7 | 0:19:06.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GIANT CYCLING POINT |
CZE | 2:36:07.7 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Kona Cycling Point |
CZE | 2:36:09.2 | 0:00:01.5 |
3. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 2:37:44.2 | 0:01:36.5 |
4. | NECKÁŘOVÁ Zuzana |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 2:40:53.7 | 0:04:46.0 |
5. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:43:25.2 | 0:07:17.5 |
6. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 2:43:55.7 | 0:07:48.0 |
7. | CIBULKOVÁ Lenka |
Lawi Sport Team |
CZE | 2:47:14.2 | 0:11:06.5 |
8. | SVĚRÁKOVÁ Dáša |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:48:42.3 | 0:12:34.6 |
9. | ŠMEJKALOVÁ Natalie |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 2:48:42.5 | 0:12:34.8 |
10. | RUDOLFOVÁ Tereza |
Vella Cycling |
CZE | 2:55:27.5 | 0:19:19.8 |
11. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Sport bike |
CZE | 2:55:54.3 | 0:19:46.6 |
12. | DOLEŽALOVÁ Jana |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:57:17.5 | 0:21:09.8 |
13. | ČERNÁ Šárka |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 3:00:11.6 | 0:24:03.9 |
14. | OTÁHALOVÁ Lucie |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 3:08:31.3 | 0:32:23.6 |
15. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:10:27.8 | 0:34:20.1 |
16. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:12:33.7 | 0:36:26.0 |
17. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:20:15.5 | 0:44:07.8 |
18. | TŮMOVÁ Michaela |
NEOVIZE |
CZE | 3:27:44.3 | 0:51:36.6 |
19. | BUŠKOVÁ Leona |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 3:32:04.8 | 0:55:57.1 |
20. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 3:35:15.6 | 0:59:07.9 |
21. | VÁŇOVÁ Lucie |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:47:26.3 | 1:11:18.6 |
22. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:48:59.3 | 1:12:51.6 |
23. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:49:23.6 | 1:13:15.9 |
24. | VIDOVÁ Eva |
CZE | 3:50:44.8 | 1:14:37.1 | |
25. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 3:55:26.4 | 1:19:18.7 |
26. | BALÍKOVÁ Tereza |
cyklofit liberec |
CZE | 4:00:48.8 | 1:24:41.1 |
27. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 4:05:58.4 | 1:29:50.7 |
28. | NOVÁKOVÁ Kateřina |
Braškov - Valdek |
CZE | 4:07:27.4 | 1:31:19.7 |
29. | ČERNÍKOVÁ Adéla |
CZE | 4:10:02.4 | 1:33:54.7 | |
30. | HAVRANOVÁ Stanislava |
CZE | 4:12:21.1 | 1:36:13.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 1:28:46.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŠIMŮNEK Adam |
KC Kooperativa SG Jablonec n.N |
CZE | 1:29:12.7 | 0:00:26.5 |
3. | SEDLÁČEK Vojtěch |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:30:52.7 | 0:02:06.5 |
4. | HONZÁK David |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 1:33:40.7 | 0:04:54.5 |
5. | ŠPIROCH Martin |
WTB |
CZE | 1:33:55.2 | 0:05:09.0 |
6. | MÁKA Daniel |
QLOOM.COM |
CZE | 1:34:58.5 | 0:06:12.3 |
7. | DOLEŽAL Vladislav |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team |
CZE | 1:35:02.7 | 0:06:16.5 |
8. | MENTL Jan |
CZE | 1:36:35.0 | 0:07:48.8 | |
9. | ŠROLL Marek |
CZE | 1:36:48.7 | 0:08:02.5 | |
10. | NOVOTNÝ Jakub |
KC Kooperativa SG Jablonec n/N |
CZE | 1:37:43.5 | 0:08:57.3 |
11. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:37:43.7 | 0:08:57.5 |
12. | STROPEK Miroslav |
Kokosi na Kleti bike team |
CZE | 1:37:51.2 | 0:09:05.0 |
13. | JANÍK Lukáš |
Cyklo Mapei Kankovsky |
CZE | 1:39:13.2 | 0:10:27.0 |
14. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZP cykloservis STEVENS cycling team |
CZE | 1:39:13.5 | 0:10:27.3 |
15. | JIROUŠ Samuel |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 1:39:29.2 | 0:10:43.0 |
16. | BRZOBOHATÝ Václav |
Bike & Ski Bakajda |
CZE | 1:40:03.2 | 0:11:17.0 |
17. | SÝKORA Karel |
Sykora team |
CZE | 1:41:17.2 | 0:12:31.0 |
18. | DRINKA Daniel |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:41:18.3 | 0:12:32.1 |
19. | SÝKORA Karel |
CZE | 1:41:36.2 | 0:12:50.0 | |
20. | VÁGNER Daniel |
Factor Bike Team |
CZE | 1:41:43.2 | 0:12:57.0 |
21. | LUTOVSKÝ Ondřej |
Česká spořitelna Specialized SG Vimperk |
CZE | 1:42:07.2 | 0:13:21.0 |
22. | DYTRICH David |
Autocombi team Kutna Hora |
CZE | 1:42:20.5 | 0:13:34.3 |
23. | HENDRYCH Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:42:33.5 | 0:13:47.3 |
24. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:43:03.0 | 0:14:16.8 |
25. | HENDRYCH Tomáš |
Team Bike Perštejn |
CZE | 1:44:27.3 | 0:15:41.1 |
26. | DVOŘÁK Vojtěch |
GALAXY CYKLOŠVEC |
CZE | 1:45:14.3 | 0:16:28.1 |
27. | NĚMEC Patrik |
cyklo Bendl club |
CZE | 1:45:29.5 | 0:16:43.3 |
28. | PLNÝ David |
Superior Rubena team |
CZE | 1:45:46.7 | 0:17:00.5 |
29. | JIRÁNEK Lukáš |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:46:07.3 | 0:17:21.1 |
30. | HORNÍK Petr |
CZE | 1:46:10.5 | 0:17:24.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOSKOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 1:45:28.3 | 0:00:00.0 |
2. | ŘEZNÍKOVÁ Tereza |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 1:48:09.5 | 0:02:41.2 |
3. | BARTIZALOVÁ Denisa |
Kona Cycling Point |
CZE | 1:50:00.0 | 0:04:31.7 |
4. | KUBÍNOVÁ Lucie |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:52:52.5 | 0:07:24.2 |
5. | SÁSKOVÁ Tereza |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 1:53:57.3 | 0:08:29.0 |
6. | KRTIČKOVÁ Petra |
CZE | 1:54:22.7 | 0:08:54.4 | |
7. | BAJGEROVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 1:57:43.5 | 0:12:15.2 |
8. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 1:59:17.0 | 0:13:48.7 |
9. | VIDROVÁ Kristýna |
ETRIATLON TEAM |
CZE | 1:59:41.3 | 0:14:13.0 |
10. | MIKULOVÁ Alžběta |
CZE | 2:00:22.5 | 0:14:54.2 | |
11. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike team |
CZE | 2:02:51.8 | 0:17:23.5 |
12. | ŠVANDOVÁ Lenka |
Symbiocycling |
CZE | 2:06:28.3 | 0:21:00.0 |
13. | BÁRTOVÁ Růžena |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:09:50.8 | 0:24:22.5 |
14. | FÍLOVÁ Veronika |
Sunsetbike |
CZE | 2:11:00.8 | 0:25:32.5 |
15. | DLABOVÁ Zuzana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:13:12.1 | 0:27:43.8 |
16. | ŠERTLEROVÁ Klára |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:13:18.3 | 0:27:50.0 |
17. | MATULKOVA Jana |
CT Weber |
CZE | 2:14:24.3 | 0:28:56.0 |
18. | SEKANINOVÁ Renáta |
CZE | 2:14:29.5 | 0:29:01.2 | |
19. | KŘENOVÁ Michaela |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:15:43.8 | 0:30:15.5 |
20. | MACOURKOVÁ Klára |
BRCYKL |
CZE | 2:16:56.3 | 0:31:28.0 |
21. | NOVOTNÁ Barbora |
CZE | 2:19:18.3 | 0:33:50.0 | |
22. | KOUTNÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:23:44.3 | 0:38:16.0 |
23. | KRETKOVÁ Michaela |
CZE | 2:24:24.7 | 0:38:56.4 | |
24. | MATĚJOVSKÁ Zdeňka |
CZE | 2:25:55.6 | 0:40:27.3 | |
25. | ČERVENÁ Petra |
KLATOVY |
CZE | 2:26:09.8 | 0:40:41.5 |
26. | SLÁDKOVÁ Anežka |
CZE | 2:29:13.3 | 0:43:45.0 | |
27. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 2:30:52.1 | 0:45:23.8 |
28. | BARTÁKOVÁ Adéla |
CZE | 2:32:47.6 | 0:47:19.3 | |
29. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:33:26.3 | 0:47:58.0 |
30. | ŠILHÁNOVÁ Karolina |
CZE | 2:33:28.1 | 0:47:59.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:10:12.7 | 0:00:00.0 |
2. | DANĚK Jakub |
BIKESTORE.CZ MTB team |
CZE | 0:10:24.0 | 0:00:11.3 |
3. | HENDRYCH David |
Team Bike Perštejn |
CZE | 0:10:26.4 | 0:00:13.7 |
4. | NĚMEC Patrik |
CZE | 0:10:41.5 | 0:00:28.8 | |
5. | NAROVEC Jonáš |
CZE | 0:10:53.3 | 0:00:40.6 | |
6. | HETFLEIŠ Petr |
KAH SPORT VRCHLABÍ |
CZE | 0:10:57.0 | 0:00:44.3 |
7. | KOMÍNEK Luboš |
CZE | 0:10:58.4 | 0:00:45.7 | |
8. | DOHNAL Jakub |
Cyklo kroužek Chodovická |
CZE | 0:11:40.7 | 0:01:28.0 |
9. | KOSEK Josef |
CZE | 0:11:48.6 | 0:01:35.9 | |
10. | VYLETA Jan |
B - Team Řevnice |
CZE | 0:12:53.6 | 0:02:40.9 |
11. | KOSEK Antonín |
CZE | 0:13:05.1 | 0:02:52.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JEDLÁNKOVÁ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:10:58.2 | 0:00:00.0 |
2. | MACHÁČKOVÁ Barbora |
CZE | 0:11:13.6 | 0:00:15.3 | |
3. | HARTYCHOVÁ Nicole |
Ivar CS Author team |
CZE | 0:11:19.6 | 0:00:21.3 |
4. | DAŇKOVÁ Kateřina |
BIKESTORE.CZ MTB team |
CZE | 0:11:37.5 | 0:00:39.3 |
5. | DŽERENGOVÁ Sabina |
CZE | 0:11:50.7 | 0:00:52.5 | |
6. | VALTONENOVÁ Julie |
CZE | 0:12:31.2 | 0:01:33.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STRÁNSKÝ Matěj |
TJ Cykloprag |
CZE | 0:06:15.8 | 0:00:00.0 |
2. | PAŘÍK Vojtěch |
Ivar.CS- AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:22.1 | 0:00:06.2 |
3. | PŮLPÁN Matěj |
www.scottmtb.cz |
CZE | 0:06:23.8 | 0:00:08.0 |
4. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:23.9 | 0:00:08.1 |
5. | KUNČÍK Matěj |
www.skisport-horka.cz |
CZE | 0:06:29.3 | 0:00:13.5 |
6. | DOLEŽAL Tomáš |
Alpine Pro - Author team |
CZE | 0:06:30.1 | 0:00:14.2 |
7. | JURKULÁK Jakub |
AVELIMTB |
CZE | 0:06:34.1 | 0:00:18.2 |
8. | ŠINDELÁŘ Jan |
MP sport |
CZE | 0:06:34.3 | 0:00:18.5 |
9. | ČERVÍČEK David |
TEAM-LOUNY |
CZE | 0:06:47.8 | 0:00:32.0 |
10. | JANKOVSKÝ Tomáš |
BIKE3000 Team |
CZE | 0:06:49.8 | 0:00:33.9 |
11. | VAKOČ Martin |
CZE | 0:07:02.1 | 0:00:46.2 | |
12. | ČERNÝ Filip |
Bike007 |
CZE | 0:07:02.3 | 0:00:46.5 |
13. | VENCL Libor |
KH TOUR Czech cycling team |
CZE | 0:07:10.8 | 0:00:55.0 |
14. | ŠTROBL Pavel |
Biketeam Dům Barev Český Krumlov |
CZE | 0:07:22.1 | 0:01:06.2 |
15. | VANŽURA Petr |
CZE | 0:07:26.1 | 0:01:10.2 | |
16. | KLEMÁK ML. Petr |
KH TOUR Czech cycling team |
CZE | 0:07:27.1 | 0:01:11.2 |
17. | LACINA Pavel |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:07:31.7 | 0:01:15.8 |
18. | TRANGOŠ Ondřej |
CZE | 0:07:43.3 | 0:01:27.5 | |
19. | KVASNIČKA Matěj |
CZE | 0:07:44.1 | 0:01:28.2 | |
20. | CIMRMAN Adam |
TEAM-LOUNY |
CZE | 0:07:47.1 | 0:01:31.2 |
21. | PAVLAS Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 0:07:48.8 | 0:01:33.0 |
22. | DAVID Adasm |
CZE | 0:07:51.8 | 0:01:36.0 | |
23. | KLEIN Václav |
CZE | 0:07:53.8 | 0:01:38.0 | |
24. | DAVID Ondřej |
CZE | 0:07:56.3 | 0:01:40.5 | |
25. | VALEŠ Michal |
CZE | 0:07:58.3 | 0:01:42.5 | |
26. | JINDŘICH Vítězslav |
CZE | 0:07:58.3 | 0:01:42.5 | |
27. | NOVÁK Marek |
CZE | 0:08:04.8 | 0:01:49.0 | |
28. | BOHÁČEK Zdeněk |
CZE | 0:08:07.3 | 0:01:51.5 | |
29. | DOHNAL Filip |
Cyklo kroužek Chodovická |
CZE | 0:08:08.8 | 0:01:53.0 |
30. | STEHLÍK Vojtěch |
CZE | 0:08:09.1 | 0:01:53.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:24.1 | 0:00:00.0 |
2. | HEJHALOVÁ Dagmar |
BIKESTORE.CZ MTB team |
CZE | 0:06:25.1 | 0:00:00.9 |
3. | PŮBALOVÁ Nela |
ČKL Harrachov |
CZE | 0:06:39.6 | 0:00:15.4 |
4. | BLECHOVÁ Lucie |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:54.8 | 0:00:30.7 |
5. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
MP sport |
CZE | 0:07:01.1 | 0:00:36.9 |
6. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:07:03.6 | 0:00:39.4 |
7. | DUCHKOVÁ Tereza |
Perštejn |
CZE | 0:07:08.1 | 0:00:43.9 |
8. | NOVOTNÁ Aneta |
Sokol Veltěž |
CZE | 0:07:08.6 | 0:00:44.5 |
9. | HENDRYCHOVÁ Lucka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:07:22.6 | 0:00:58.5 |
10. | NĚMCOVÁ Michaela |
CZE | 0:07:32.3 | 0:01:08.2 | |
11. | ČERVENÁ Natálie |
SK Špičák |
CZE | 0:07:34.3 | 0:01:10.2 |
12. | FOLTÝNOVÁ Anna |
CZE | 0:07:56.1 | 0:01:32.0 | |
13. | MEDUŇAVÁ Tereza |
CZE | 0:08:15.8 | 0:01:51.7 | |
14. | MOTHEJZÍKOVÁ Hana |
CZE | 0:08:29.3 | 0:02:05.2 | |
15. | BALIAMISOVÁ Tereza |
CZE | 0:08:29.7 | 0:02:05.6 | |
16. | CIARKOWSKA Eliška |
CZE | 0:08:31.8 | 0:02:07.7 | |
17. | TRNKOVÁ Laura |
CZE | 0:08:47.3 | 0:02:23.2 | |
18. | ŠINDELÁŘOVÁ Eva |
CZE | 0:08:58.8 | 0:02:34.7 | |
19. | KAROLOVÁ Nelli |
CZE | 0:09:05.8 | 0:02:41.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:04:16.9 | 0:00:00.0 |
2. | SVATUŠKA Jakub |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:04:23.9 | 0:00:06.9 |
3. | HENDRYCH Vojta |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:04:26.0 | 0:00:09.1 |
4. | JURKULÁK Marek |
AVELIMTB |
CZE | 0:04:28.5 | 0:00:11.6 |
5. | JEŽEK Václav |
CZE | 0:04:29.3 | 0:00:12.3 | |
6. | NOVOTNÝ Ondřej |
TJ Cykloprag |
CZE | 0:04:39.9 | 0:00:23.0 |
7. | HÁJEK Ondřej |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:04:42.0 | 0:00:25.1 |
8. | ŠIMEK Marek Emanuel |
Sportovní akademie Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:04:50.9 | 0:00:34.0 |
9. | BRUCKNER Filip |
CZE | 0:04:52.9 | 0:00:36.0 | |
10. | SOUČEK Jakub |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:04:54.3 | 0:00:37.3 |
11. | RUBAČ Tomáš |
Kolosport Bílovec |
CZE | 0:04:54.6 | 0:00:37.7 |
12. | PURNOCH Matyáš |
CZE | 0:05:07.3 | 0:00:50.3 | |
13. | NĚMEC Erik |
CZE | 0:05:12.9 | 0:00:55.9 | |
14. | SEDLÁČEK Max |
CZE | 0:05:12.9 | 0:00:56.0 | |
15. | HOLUB Čeněk |
CZE | 0:05:17.9 | 0:01:01.0 | |
16. | NEDBAL Tomáš |
Profiq cycling team |
CZE | 0:05:20.3 | 0:01:03.3 |
17. | OHANKA Ondřej |
CZE | 0:05:21.0 | 0:01:04.1 | |
18. | SUCHÁNEK Lukáš |
Profiq cycling team |
CZE | 0:05:22.5 | 0:01:05.6 |
19. | RAPP Matěj |
CZE | 0:05:23.0 | 0:01:06.1 | |
20. | NETÍK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR |
CZE | 0:05:24.0 | 0:01:07.1 |
21. | ŠTROBL Vojtěch |
Biketeam Dům Barev Český Krumlov |
CZE | 0:05:27.3 | 0:01:10.3 |
22. | PRAŽÁK Albert |
PRAHA |
CZE | 0:05:32.0 | 0:01:15.1 |
23. | MAYER Jakub |
Six Monkeys |
CZE | 0:05:34.6 | 0:01:17.6 |
24. | NOVOTNÝ František |
CZE | 0:05:37.5 | 0:01:20.6 | |
25. | CHLOUPEK Josef |
CZE | 0:05:40.3 | 0:01:23.3 | |
26. | PAVLAS Marek |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 0:05:41.0 | 0:01:24.1 |
27. | BEZDĚK Tadeáš |
CZE | 0:05:42.0 | 0:01:25.1 | |
28. | KŘEPINSKÝ Matyáš |
CZE | 0:05:45.3 | 0:01:28.3 | |
29. | ČÁSLAVA Martin |
CZE | 0:05:53.0 | 0:01:36.1 | |
30. | SCHIFF Tomáš |
CZE | 0:05:53.0 | 0:01:36.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | FOLTÝN Jan |
CZE | 0:02:29.7 | 0:00:00.0 | |
2. | DUŠEK Jakub |
Horní Hanychov |
CZE | 0:02:30.7 | 0:00:01.0 |
3. | POHANKA František |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 0:02:31.3 | 0:00:01.5 |
4. | BLAŽEK Aleš |
Sokol Nasavrky |
CZE | 0:02:31.5 | 0:00:01.7 |
5. | HÁJEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:02:34.5 | 0:00:04.7 |
6. | VAŠÍČEK Denis |
CZE | 0:02:48.7 | 0:00:19.0 | |
7. | GOROG Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:02:50.2 | 0:00:20.5 |
8. | HOLEMÝ David |
CZE | 0:02:50.2 | 0:00:20.5 | |
9. | KEC Jakub |
CZE | 0:02:50.2 | 0:00:20.5 | |
10. | KALINA Tobiáš |
CZE | 0:02:50.2 | 0:00:20.5 | |
11. | OHANKA Šimon |
CZE | 0:02:51.2 | 0:00:21.5 | |
12. | BABUŠKA Matěj |
CZE | 0:02:51.3 | 0:00:21.5 | |
13. | TABULKA Štěpán |
Česká Republika |
CZE | 0:02:52.2 | 0:00:22.5 |
14. | HŘEBÍČEK Tobiáš |
CZE | 0:02:52.5 | 0:00:22.7 | |
15. | STANĚK Jiří |
CZE | 0:02:52.7 | 0:00:23.0 | |
16. | ŠMERDA Ondřej |
CZE | 0:02:53.2 | 0:00:23.5 | |
17. | LOULA Tibor |
CZE | 0:02:53.4 | 0:00:23.6 | |
18. | TŘÍSKA Adam |
CZE | 0:02:53.7 | 0:00:24.0 | |
19. | DUFEK Adam |
CZE | 0:02:54.1 | 0:00:24.3 | |
20. | BLÁHA Filip |
CZE | 0:02:54.1 | 0:00:24.3 | |
21. | BABUŠKA David |
CZE | 0:02:54.3 | 0:00:24.5 | |
22. | ČEJKA Jan |
CZE | 0:02:54.4 | 0:00:24.6 | |
23. | VEVERKA čeněk |
CZE | 0:02:54.7 | 0:00:25.0 | |
24. | POPELKA Filip |
CZE | 0:02:55.5 | 0:00:25.7 | |
25. | DUBEC Matyáš |
SYMBIO + CANNONDALE |
CZE | 0:02:56.2 | 0:00:26.5 |
26. | ZOUHAR Adam |
CZE | 0:02:56.5 | 0:00:26.7 | |
27. | KOZÁK Matýsek |
CZE | 0:02:56.5 | 0:00:26.7 | |
28. | KRATINA Michael |
Kralupy n. V. |
CZE | 0:02:56.7 | 0:00:27.0 |
29. | ODCHÁZEL Filip |
CZE | 0:02:56.7 | 0:00:27.0 | |
30. | KOUŘIMSKÝ Matyáš |
CZE | 0:02:56.8 | 0:00:27.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVÁKOVÁ Daniela |
BMX Řepy |
CZE | 0:02:41.6 | 0:00:00.0 |
2. | KUNČÍKOVÁ Ella |
www.ehorka.cz |
CZE | 0:02:50.1 | 0:00:08.4 |
3. | SVATUŠKOVÁ Markéta |
CZE | 0:02:57.1 | 0:00:15.5 | |
4. | DOBIÁŠOVÁ Rebeka |
Computer System Praha |
CZE | 0:03:00.6 | 0:00:19.0 |
5. | STRÁNSKÁ Adéla |
TJ Cykloprag |
CZE | 0:03:01.2 | 0:00:19.6 |
6. | ČAPKOVÁ Claudie |
CZE | 0:03:02.6 | 0:00:20.9 | |
7. | KOUKOLOVÁ Agáta |
CZE | 0:03:04.3 | 0:00:22.7 | |
8. | SUCHÁNKOVÁ Barbora |
Profiq cycling team |
CZE | 0:03:10.1 | 0:00:28.5 |
9. | KYSELOVÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:03:11.3 | 0:00:29.7 |
10. | JEŽKOVÁ Lucie |
Videoanalyza.cz |
CZE | 0:03:13.6 | 0:00:32.0 |
11. | JURKULÁKOVÁ Adéla |
AVELIMTB |
CZE | 0:03:20.7 | 0:00:39.1 |
12. | BĚHALOVÁ Nikola |
CZE | 0:03:21.6 | 0:00:40.0 | |
13. | BRADNOVÁ Magdaléna |
SKI klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:03:26.6 | 0:00:45.0 |
14. | PUPIOLKOVÁ Gabriela |
CZE | 0:03:27.3 | 0:00:45.7 | |
15. | JANKOVSKÁ Ema |
BIKE3000 Team |
CZE | 0:03:28.3 | 0:00:46.7 |
16. | NEDBALOVÁ Klára |
Profiq cycling team |
CZE | 0:03:29.8 | 0:00:48.2 |
17. | REICHSTEINOVÁ Lucie |
CZE | 0:03:32.3 | 0:00:50.7 | |
18. | TRNKOVÁ Valerie |
CZE | 0:03:34.1 | 0:00:52.4 | |
19. | SCHIFFOVÁ Elena |
CZE | 0:03:35.1 | 0:00:53.5 | |
20. | SELLNEROVÁ Lucie |
TJ Cykloprag |
CZE | 0:03:36.6 | 0:00:55.0 |
21. | VYHNISOVÁ Viktorie |
LIBEREC |
CZE | 0:03:37.1 | 0:00:55.5 |
22. | MUSILOVÁ Nela |
CZE | 0:03:39.6 | 0:00:58.0 | |
23. | JEDLIČKOVÁ Nela |
CZE | 0:03:43.7 | 0:01:02.1 | |
24. | JIRMANOVÁ Nina |
CZE | 0:03:46.3 | 0:01:04.7 | |
25. | KOČOVÁ Barbora |
CZE | 0:03:47.6 | 0:01:06.0 | |
26. | KUŘILOVÁ Lucie |
CZE | 0:03:48.6 | 0:01:07.0 | |
27. | HUDEČKOVÁ Lucie |
Ski klub Šumava - GIANT |
CZE | 0:03:54.6 | 0:01:13.0 |
28. | STRÁNSKÁ Nela |
CZE | 0:03:56.6 | 0:01:15.0 | |
29. | LEINWEBEROVÁ Julie |
CZE | 0:04:02.6 | 0:01:21.0 | |
30. | NĚMCOVÁ Rozálie |
CZE | 0:04:08.1 | 0:01:26.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:02:10.5 | 0:00:00.0 |
2. | ČEJKOVÁ Magdaléna |
CZE | 0:02:48.0 | 0:00:37.5 | |
3. | SLUKOVÁ Klotylda |
CZE | 0:02:53.7 | 0:00:43.2 | |
4. | LUDOLFOVÁ Ludmila |
CZE | 0:02:54.5 | 0:00:44.0 | |
5. | TABULKOVÁ Barbora |
CZE | 0:03:10.7 | 0:01:00.2 | |
6. | BŘÍZOVÁ Rozálie |
CZE | 0:03:12.2 | 0:01:01.7 | |
7. | HRUBÁ Mia |
HrubYSPORT |
CZE | 0:03:12.7 | 0:01:02.2 |
8. | PETRÁKOVÁ Eliška |
CZE | 0:03:32.7 | 0:01:22.2 | |
9. | KROUPOVÁ Jolana |
CZE | 0:03:34.5 | 0:01:24.0 | |
10. | DUŠÁTKOVÁ Natálka |
CZE | 0:03:39.7 | 0:01:29.2 | |
11. | SVATÁ Lucie |
CZE | 0:03:40.2 | 0:01:29.7 | |
12. | KÚŘILOVÁ Zuzana |
CZE | 0:03:40.7 | 0:01:30.2 | |
13. | BLAŽKOVÁ Jolana |
CZE | 0:04:37.5 | 0:02:27.0 | |
14. | JANDOVÁ Tereza |
CZE | 0:04:38.1 | 0:02:27.6 | |
15. | STAŇKOVÁ Jana |
CZE | 0:05:17.7 | 0:03:07.2 | |
16. | JIRMANOVÁ Klára |
CZE | 0:05:21.2 | 0:03:10.7 | |
17. | SOUČKOVÁ Amélie |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:05:39.2 | 0:03:28.7 |
Závody seriálu
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Kouty MTB Marathon České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Nova Cup Nové Město na Moravě
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Oderská Mlýnice České spořitelny