Český pohár XC MTB - Praha
DATUM : | 09 - 10.4.2016 | MÍSTO : | Praha |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.poharmtb.cz/cross-country/ |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- XCO - Elite Men / U23
- XCO - Men U23
- XCO - Elite Women / U23
- XCO - Women U23
- XCO - Junioři
- XCO - Juniorky
- XCO - Kadeti
- XCO - Kadetky
- XCO - Žáci I
- XCO - Žáci II
- XCO - Žákyně I
- XCO - Žákyně II
- XCO - Masters
- XCO - Expert
- Elite muži XCE
- Ženy XCE
- Junioři XCE
- Juniorky XCE
- Kadeti XCE
- Kadetky XCE
- Masters XCE
- Žáci XCE
- Žákyně XCE
- Děti 9-10 let po kategorích
- Děti 7-8 let po kategorích
- Děti 5-6 let absolutně
- Děti 3-4 roky absolutně
- Odrážedla absolutně
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZL Jan |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:30:52.3 | 0:00:00.0 |
2. | VASTL Jan |
BIANCHI COUNTERVAIL |
CZE | 1:30:57.2 | 0:00:04.9 |
3. | NESVADBA Jan |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:31:17.1 | 0:00:24.8 |
4. | PAPRSTKA Tomáš |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:31:33.6 | 0:00:41.3 |
5. | ULMAN Matouš |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:31:53.2 | 0:01:00.9 |
6. | KONWA Marek |
64sto Leszno MTB Team |
POL | 1:32:10.0 | 0:01:17.7 |
7. | PRŮDEK Matěj |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:33:50.6 | 0:02:58.3 |
8. | LAMI Michal |
Slovak national team |
SVK | 1:34:11.0 | 0:03:18.7 |
9. | RAJCHART Jan |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:34:38.1 | 0:03:45.8 |
10. | ZAMROŹNIAK Jakub |
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM |
CZE | 1:35:11.3 | 0:04:19.0 |
11. | ULLOA Jose Gerardo |
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC |
MEX | 1:35:13.0 | 0:04:20.7 |
12. | HARING Martin |
Slovak national team |
SVK | 1:35:48.1 | 0:04:55.8 |
13. | NOVÁK Jiří |
Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team |
CZE | 1:36:44.7 | 0:05:52.4 |
14. | KANĚRA Michal |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:37:04.2 | 0:06:11.9 |
15. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 1:37:39.4 | 0:06:47.1 |
16. | HELTA Filip |
KKW Superior Wałbrzych |
POL | 1:38:21.9 | 0:07:29.6 |
17. | BOUDNÝ Pavel |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:38:50.0 | 0:07:57.7 |
18. | VOBECKÝ Zdenek |
KH Tour Giant - Liv Cycling team |
CZE | 1:39:09.7 | 0:08:17.4 |
19. | SCHUBERT Štěpán |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:39:24.0 | 0:08:31.7 |
20. | HYNEK Kristian |
TOPEAK ERGON RACING TEAM |
CZE | 1:39:32.5 | 0:08:40.2 |
21. | BOGUSŁAWSKI Marceli |
Polish National Team |
POL | 1:39:54.4 | 0:09:02.1 |
22. | BOGAR Kryštof |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:40:38.2 | 0:09:45.9 |
23. | BENEŠ Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 1:40:56.4 | 0:10:04.1 |
24. | SIARKA Adrian |
Polish National Team |
POL | 1:41:04.8 | 0:10:12.5 |
25. | KUBÍN Filip |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:41:25.4 | 0:10:33.1 |
26. | JEZIORSKI Maciej |
ROMET RACING TEAM |
POL | 1:41:40.7 | 0:10:48.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CZECZINKAROVÁ Jana |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:23:07.8 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:24:00.2 | 0:00:52.4 |
3. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:24:57.5 | 0:01:49.7 |
4. | KESEG ŠTEVKOVÁ Janka |
Outsiterz cycling |
SVK | 1:25:37.5 | 0:02:29.7 |
5. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:25:48.5 | 0:02:40.7 |
6. | HEIGL Nadja |
SU Bikestore.cc Team |
AUT | 1:26:27.8 | 0:03:20.0 |
7. | NĚMCOVÁ Tereza |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:26:40.9 | 0:03:33.1 |
8. | PRŮDKOVÁ Barbora |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:28:07.1 | 0:04:59.3 |
9. | PODGÓRSKA Aleksandra |
KKW Superior Wałbrzych |
POL | 1:28:24.4 | 0:05:16.6 |
10. | MALINKIEWICZ Rita |
Polish National Team |
POL | 1:29:24.4 | 0:06:16.6 |
11. | SADŁECKA Magdalena |
Euro Bike Kaczmarek Team |
POL | 1:29:42.3 | 0:06:34.5 |
12. | JEŽKOVÁ Hana |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:30:06.5 | 0:06:58.7 |
13. | WOJTYŁA Gabriela |
Polish National Team |
POL | 1:31:02.8 | 0:07:55.0 |
14. | KUNTOVÁ Vendula |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:31:11.4 | 0:08:03.6 |
15. | NOSKOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:32:26.5 | 0:09:18.7 |
16. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:34:57.0 | 0:11:49.2 |
17. | KURCZAB Iwona |
SGR Specialized |
CZE | 1:35:30.2 | 0:12:22.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JELÍNEK Josef |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:02:40.8 | 0:00:00.0 |
2. | BUDZIŃSKI Tomasz |
LKK LUKS Sławno |
POL | 1:03:14.2 | 0:00:33.4 |
3. | SKÁLA Jaromír |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:03:40.6 | 0:00:59.8 |
4. | BŘEZINA Jonáš |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 1:03:56.6 | 0:01:15.8 |
5. | ZADÁK David |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:04:39.2 | 0:01:58.4 |
6. | BÁRTEK David |
BIKE 2000 |
CZE | 1:04:54.9 | 0:02:14.1 |
7. | ZEŤÁK Michael |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:05:42.1 | 0:03:01.3 |
8. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC Team |
CZE | 1:06:30.2 | 0:03:49.4 |
9. | ARKADIUSZ Mirek |
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM |
CZE | 1:06:42.7 | 0:04:01.9 |
10. | ANDĚL Jan |
BIKE 2000 |
CZE | 1:07:19.8 | 0:04:39.0 |
11. | CENIUCH Wojciech |
GK PIAST SZCZIN |
CZE | 1:07:42.4 | 0:05:01.6 |
12. | ŠITNER Jaroslav |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 1:08:10.7 | 0:05:29.9 |
13. | VOZNIČKA Vojtěch |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 1:08:29.6 | 0:05:48.8 |
14. | SOLAŘ Kryštof |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:08:56.2 | 0:06:15.4 |
15. | NOWAK Stanisław |
Creon Racing Team |
POL | 1:09:08.4 | 0:06:27.6 |
16. | SEDLÁČEK Vojtěch |
CK Příbram |
CZE | 1:09:26.9 | 0:06:46.1 |
17. | FORMÁNEK Adam |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:09:59.1 | 0:07:18.3 |
18. | HUDYKA Albert |
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM |
CZE | 1:10:04.3 | 0:07:23.5 |
19. | VOPAT Milan |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 1:10:05.0 | 0:07:24.2 |
20. | ZONYGA Jan |
VRV TEAM |
CZE | 1:10:33.0 | 0:07:52.2 |
21. | HÁTLE Ondřej |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:10:33.5 | 0:07:52.7 |
22. | LIDMILA Martin |
CYKLO SKI-klub Polička |
CZE | 1:10:46.6 | 0:08:05.8 |
23. | LUŇÁČEK Jakub |
UNIQA JIHLAVA |
CZE | 1:10:56.1 | 0:08:15.3 |
24. | HLAVATÝ Jan |
Bicykl Křiž team |
CZE | 1:10:59.9 | 0:08:19.1 |
25. | SÝKORA Karel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:11:05.3 | 0:08:24.5 |
26. | TYRPEKL Karel |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 1:11:08.6 | 0:08:27.8 |
27. | SWÁROVSKÝ Michal |
ALLTRAINING.CZ |
CZE | 1:11:41.2 | 0:09:00.4 |
28. | TARNAWSKI Kamil |
KKW Superior Wałbrzych |
POL | 1:11:50.2 | 0:09:09.4 |
29. | STEHNO Filip |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:12:28.5 | 0:09:47.7 |
30. | BACO Matej |
Finančné Centrum Team |
SVK | 1:12:40.7 | 0:09:59.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:58:03.3 | 0:00:00.0 |
2. | ZIELIŃSKA Magdalena |
USK Sokól Kety |
POL | 1:00:26.2 | 0:02:22.9 |
3. | LUKEŠOVÁ Denisa |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:02:05.2 | 0:04:01.9 |
4. | TVARŮŽKOVÁ Tereza |
VRV TEAM |
CZE | 1:02:19.3 | 0:04:16.0 |
5. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 1:03:17.0 | 0:05:13.7 |
6. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 1:05:32.0 | 0:07:28.7 |
7. | SIARKA Estera |
UKS RABA WYŻNA - PODSARNIE |
CZE | 1:06:00.3 | 0:07:57.0 |
8. | KNAPKOVÁ Denisa |
Superior Brentjens MTB Team |
CZE | 1:06:18.7 | 0:08:15.4 |
9. | RODRIGUEZ Monserrath |
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC |
MEX | 1:06:46.4 | 0:08:43.1 |
10. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:07:19.8 | 0:09:16.5 |
11. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 1:09:04.0 | 0:11:00.7 |
12. | CZABOK Klaudia |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
CZE | 1:09:04.2 | 0:11:00.9 |
13. | DRELAK Maja |
UKS Sport Bralin |
POL | 1:09:32.1 | 0:11:28.8 |
14. | DŽERENGOVÁ Barbora |
DUKLA PRAHA |
CZE | 1:10:00.4 | 0:11:57.1 |
15. | LACINOVÁ Kateřina |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 1:10:28.0 | 0:12:24.7 |
16. | PODSKALSKÁ Anna |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:12:42.8 | 0:14:39.5 |
17. | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:15:27.3 | 0:17:24.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BITTNER Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:51:27.1 | 0:00:00.0 |
2. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:52:14.1 | 0:00:47.0 |
3. | PEŠŤÁK Martin |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:53:34.5 | 0:02:07.4 |
4. | HONSA František |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:54:11.7 | 0:02:44.6 |
5. | NĚMEC Patrik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:54:24.3 | 0:02:57.2 |
6. | DUDEK Tomáš |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:54:35.1 | 0:03:08.0 |
7. | STLOUKAL Štěpán |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:54:35.2 | 0:03:08.1 |
8. | ŘÍMAN Jakub |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:54:53.5 | 0:03:26.4 |
9. | JEŽEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:55:16.4 | 0:03:49.3 |
10. | KUČERA Jakub |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:55:28.5 | 0:04:01.4 |
11. | STOČEK Bruno |
BIKE 2000 |
CZE | 0:55:34.0 | 0:04:06.9 |
12. | KOßACK Janik |
SSV Mounty Altenberg |
GER | 0:55:42.6 | 0:04:15.5 |
13. | MALÝ Jakub |
VRV TEAM |
CZE | 0:56:31.3 | 0:05:04.2 |
14. | SCHIERL Jakub |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:57:01.4 | 0:05:34.3 |
15. | ČERVENKA Marcel |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:57:07.5 | 0:05:40.4 |
16. | ELČKNER Lukáš |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:57:19.3 | 0:05:52.2 |
17. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:57:37.9 | 0:06:10.8 |
18. | MALÝ Matěj |
VRV TEAM |
CZE | 0:57:46.1 | 0:06:19.0 |
19. | HOMOLA Jakub |
BIKE 2000 |
CZE | 0:58:00.0 | 0:06:32.9 |
20. | KOMÍNEK Luboš |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:58:12.4 | 0:06:45.3 |
21. | TOMÁŠEK Alvin |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:58:27.3 | 0:07:00.2 |
22. | HÝBL Radim |
VRV TEAM |
CZE | 0:58:35.3 | 0:07:08.2 |
23. | TROJAHN Robert |
SSV Mounty Altenberg |
GER | 0:58:47.8 | 0:07:20.7 |
24. | KUNÁŠEK Josef |
KH Tour Giant/Liv Cycling team |
CZE | 0:58:48.4 | 0:07:21.3 |
25. | KULHÁNEK David |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:58:50.8 | 0:07:23.7 |
26. | SANCHEZ OROZCO Braulio |
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC |
MEX | 0:58:57.1 | 0:07:30.0 |
27. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:58:57.2 | 0:07:30.1 |
28. | KRÝDA Miloslav |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:59:34.7 | 0:08:07.6 |
29. | WOHANKA Richard |
KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. |
CZE | 0:59:47.9 | 0:08:20.8 |
30. | REH Antonín |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:59:50.3 | 0:08:23.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:45:24.2 | 0:00:00.0 |
2. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:46:06.9 | 0:00:42.7 |
3. | SÁSKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:46:26.2 | 0:01:02.0 |
4. | TESAŘOVÁ Jana |
MORAVEC Team |
CZE | 0:47:38.5 | 0:02:14.3 |
5. | KUČEROVÁ Monika |
VRV TEAM |
CZE | 0:48:08.1 | 0:02:43.9 |
6. | JANŮ Kamila |
KH Tour Giant - Liv Cycling team |
CZE | 0:48:19.3 | 0:02:55.1 |
7. | SZPOCIŃSKA Agnieszka |
LKK LUKS Sławno |
POL | 0:48:54.2 | 0:03:30.0 |
8. | ZEMÁNKOVÁ Anna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:49:22.3 | 0:03:58.1 |
9. | GDAŃSKA Anna |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
CZE | 0:51:18.4 | 0:05:54.2 |
10. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 0:52:10.3 | 0:06:46.1 |
11. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
CYKLO SKI-klub Polička |
CZE | 0:52:37.3 | 0:07:13.1 |
12. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:52:46.0 | 0:07:21.8 |
13. | PRCHALOVÁ Libuše |
MG Bike Team |
CZE | 0:53:02.8 | 0:07:38.6 |
14. | RICHTEROVÁ Jana |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:53:40.5 | 0:08:16.3 |
15. | HERMANOVÁ Veronika |
VRV TEAM |
CZE | 0:54:25.6 | 0:09:01.4 |
16. | HUJAR MARIN Fatima |
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC |
MEX | 0:54:57.2 | 0:09:33.0 |
17. | HAASOVÁ Kristýna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:56:07.0 | 0:10:42.8 |
18. | SIARKA Oliwia |
UKS RABA WYŻNA - PODSARNIE |
CZE | 0:58:58.4 | 0:13:34.2 |
19. | DUBSKÁ Kateřina |
BIKE 2000 |
CZE | 1:01:21.6 | 0:15:57.4 |
20. | KONEČNÁ Monika |
MORAVEC Team |
CZE | 1:06:40.3 | 0:21:16.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:19:34.1 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÝ Ondřej |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:20:13.0 | 0:00:38.9 |
3. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:42.2 | 0:01:08.1 |
4. | PAŘÍK Vojtěch |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:08.6 | 0:01:34.5 |
5. | ZUNA Štěpán |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:21:17.5 | 0:01:43.4 |
6. | VIK Matěj |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:21:20.6 | 0:01:46.5 |
7. | KERL Maximilian |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:21:32.0 | 0:01:57.9 |
8. | KUBA Jakub |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:21:39.7 | 0:02:05.6 |
9. | FRÜHAUF Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:21:45.7 | 0:02:11.6 |
10. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:49.6 | 0:02:15.5 |
11. | JECH Filip |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:21:59.6 | 0:02:25.5 |
12. | KUNČÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:22:03.2 | 0:02:29.1 |
13. | KOBR Richard |
CK BÍTOVSKÁ |
CZE | 0:22:05.7 | 0:02:31.6 |
14. | VENCL Libor |
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS |
CZE | 0:22:10.0 | 0:02:35.9 |
15. | MRÁZ Daniel |
TJ UNIČOV |
CZE | 0:22:16.5 | 0:02:42.4 |
16. | KRÁL Kryštof |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:22:25.4 | 0:02:51.3 |
17. | ŠÍSL Bořek |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:22:35.0 | 0:03:00.9 |
18. | ŠILHAVÝ Daniel |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:22:35.4 | 0:03:01.3 |
19. | HUDEČEK Jan |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:22:36.2 | 0:03:02.1 |
20. | KOBR Robert |
CK BÍTOVSKÁ |
CZE | 0:22:55.1 | 0:03:21.0 |
21. | GROH Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:23:00.3 | 0:03:26.2 |
22. | DOBRÝ Lukáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:23:09.5 | 0:03:35.4 |
23. | VONDRÁČEK Matyáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:23:15.6 | 0:03:41.5 |
24. | RŮŽIČKA Ondřej |
VRV TEAM |
CZE | 0:23:20.5 | 0:03:46.4 |
25. | KROC Vladimír |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:23:39.4 | 0:04:05.3 |
26. | ŠINDELÁŘ Roman |
MORAVEC Team |
CZE | 0:23:51.9 | 0:04:17.8 |
27. | PUSTKA Tomáš |
VRV TEAM |
CZE | 0:23:53.0 | 0:04:18.9 |
28. | ŠILHAVÝ Ondřej |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:23:53.5 | 0:04:19.4 |
29. | KULHA Filip |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:24:01.6 | 0:04:27.5 |
30. | NĚMEC Jan |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:24:04.1 | 0:04:30.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠULC David |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:17:54.1 | 0:00:00.0 |
2. | FIALA Matyáš |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:17:55.9 | 0:00:01.8 |
3. | TLAMKA Tomáš |
MORAVEC Team |
CZE | 0:17:58.3 | 0:00:04.2 |
4. | ZATLOUKAL Jan |
Cyklo Team Kolárna |
CZE | 0:18:15.7 | 0:00:21.6 |
5. | SÁSKA Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:19:10.4 | 0:01:16.3 |
6. | ŠINDELÁŘ Jan |
MORAVEC Team |
CZE | 0:19:16.5 | 0:01:22.4 |
7. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:23.6 | 0:01:29.5 |
8. | DANĚK Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:37.3 | 0:01:43.2 |
9. | FIEDLER Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:20:01.3 | 0:02:07.2 |
10. | BREDLER Matyáš Jiří |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:20:15.1 | 0:02:21.0 |
11. | ŽVAK Daniel |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:20:23.7 | 0:02:29.6 |
12. | KRULA Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:20:28.3 | 0:02:34.2 |
13. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
SKC Tufo Prostějov |
CZE | 0:20:32.4 | 0:02:38.3 |
14. | TOUL Daniel |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:20:38.6 | 0:02:44.5 |
15. | FRÖHLICH Franz |
Dresdner SC 1898 e.V. / SV Elbland Coswig-Meissen |
GER | 0:20:42.4 | 0:02:48.3 |
16. | ČERNÝ Filip |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:20:44.0 | 0:02:49.9 |
17. | NOVÁK Ondřej |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:20:46.8 | 0:02:52.7 |
18. | BŘEZNA Vojtěch |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:20:54.9 | 0:03:00.8 |
19. | MASAŘ Jan |
VRV TEAM |
CZE | 0:21:19.3 | 0:03:25.2 |
20. | HARTL Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:21:32.3 | 0:03:38.2 |
21. | DOLEŽAL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:36.5 | 0:03:42.4 |
22. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:21:36.9 | 0:03:42.8 |
23. | KITTL Daniel |
Bicykl servs Kříž junior team |
CZE | 0:21:40.5 | 0:03:46.4 |
24. | ŠINDELÁŘ Jan |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:21:44.8 | 0:03:50.7 |
25. | HLAVA Tomáš |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:21:46.6 | 0:03:52.5 |
26. | ZUNA Ondřej |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:22:07.4 | 0:04:13.3 |
27. | SIARKA Krystian |
UKS RABA WYŻNA - PODSARNIE |
POL | 0:22:08.0 | 0:04:13.9 |
28. | ČEKAL Josef |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:22:10.0 | 0:04:15.9 |
29. | TESAŘ Jakub |
MORAVEC Team |
CZE | 0:22:21.5 | 0:04:27.4 |
30. | ŽUREK Jakub |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:22:27.6 | 0:04:33.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIKTOROVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:21:56.4 | 0:00:00.0 |
2. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:22:08.6 | 0:00:12.2 |
3. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:22:21.7 | 0:00:25.3 |
4. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:22:43.0 | 0:00:46.6 |
5. | MIŠOŇOVÁ Veronika |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:22:53.5 | 0:00:57.1 |
6. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:23:08.9 | 0:01:12.5 |
7. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:23:42.9 | 0:01:46.5 |
8. | PŮBALOVÁ Nela |
LAWI Author Team |
CZE | 0:24:03.2 | 0:02:06.8 |
9. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:25:00.9 | 0:03:04.5 |
10. | SRNSKÁ Patricie |
CYKLO SKI klub Polička |
CZE | 0:25:01.2 | 0:03:04.8 |
11. | JOANNIDU Niki |
BIKE 2000 |
CZE | 0:26:03.2 | 0:04:06.8 |
12. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:26:24.5 | 0:04:28.1 |
13. | SMUTNÁ Anna |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:26:34.7 | 0:04:38.3 |
14. | TERŠL Anna |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:27:43.3 | 0:05:46.9 |
15. | VINKLÁRKOVÁ Marie |
MG Bike Team |
CZE | 0:28:02.3 | 0:06:05.9 |
16. | HODLOVÁ Nikola |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:28:24.9 | 0:06:28.5 |
17. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:28:32.7 | 0:06:36.3 |
18. | PETRŽÍLKOVÁ Simona |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:30:01.8 | 0:08:05.4 |
19. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:30:34.7 | 0:08:38.3 |
20. | SMRŽOVÁ Eliška |
Bicykl Kříž Junior Team |
CZE | 0:31:12.1 | 0:09:15.7 |
21. | ALBLOVÁ Barbora |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:31:36.7 | 0:09:40.3 |
22. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:33:45.7 | 0:11:49.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KADLECOVÁ Zuzana |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:19:56.5 | 0:00:00.0 |
2. | HOLUBOVÁ Adéla |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:19:58.6 | 0:00:02.1 |
3. | OBOŘILOVÁ Tereza |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:20:06.9 | 0:00:10.4 |
4. | NOVOTNÁ Aneta |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:20:10.4 | 0:00:13.9 |
5. | HEJHALOVÁ Dagmar |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:20:25.4 | 0:00:28.9 |
6. | ZEMANOVÁ Kristýna |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:00.9 | 0:01:04.4 |
7. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
MS BIKE AKADEMY RACING |
CZE | 0:21:13.8 | 0:01:17.3 |
8. | SOBKOVÁ Sabina |
VRV TEAM |
CZE | 0:22:05.6 | 0:02:09.1 |
9. | SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:22:09.5 | 0:02:13.0 |
10. | DAŇKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:22:34.8 | 0:02:38.3 |
11. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:22:37.8 | 0:02:41.3 |
12. | KLÍMOVÁ Natálie |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:22:41.9 | 0:02:45.4 |
13. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:22:42.4 | 0:02:45.9 |
14. | BURLOVÁ Kristýna |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:22:51.3 | 0:02:54.8 |
15. | HOJKOVÁ Štěpánka |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:22:54.4 | 0:02:57.9 |
16. | DŽERENGOVÁ Sabina |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:23:20.4 | 0:03:23.9 |
17. | JEDLÁNKOVÁ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:36.3 | 0:03:39.8 |
18. | MEDKOVÁ Veronika |
TEAM BIKE PERŠTEJN |
CZE | 0:23:38.8 | 0:03:42.3 |
19. | PAPOUŠKOVÁ Martina |
CYKLO-SKI klub Polička |
CZE | 0:23:56.9 | 0:04:00.4 |
20. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:24:18.1 | 0:04:21.6 |
21. | MUNDLOVÁ Anna |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:24:59.2 | 0:05:02.7 |
22. | CIBULKOVÁ Tereza |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:25:08.4 | 0:05:11.9 |
23. | FRITZOVÁ Aneta |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:25:21.2 | 0:05:24.7 |
24. | KOTLÍKOVÁ Eliška |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:25:34.7 | 0:05:38.2 |
25. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:25:46.2 | 0:05:49.7 |
26. | HOLCOVÁ Eliška |
CYKLO SKI klub Polička |
CZE | 0:26:17.5 | 0:06:21.0 |
27. | SUCHÁ Kateřina |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:26:25.8 | 0:06:29.3 |
28. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:26:27.0 | 0:06:30.5 |
29. | HENDRYCHOVÁ Lucie |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:26:30.4 | 0:06:33.9 |
30. | HUDEČKOVÁ Katka |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:26:36.5 | 0:06:40.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KAMLER Josef |
ERSTE PREMIER SPORT TEAM |
CZE | 0:50:28.8 | 0:00:00.0 |
2. | KAVALÍR Jakub |
ELEVEN MERCEDES BENZ MITAS |
CZE | 0:51:11.0 | 0:00:42.2 |
3. | STOŠEK Viktor |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:51:29.7 | 0:01:00.9 |
4. | ŘEHÁK Vít |
CYKLOHELIOS |
CZE | 0:52:54.8 | 0:02:26.0 |
5. | KOZEL Michal |
CZE | 0:53:10.6 | 0:02:41.8 | |
6. | ADÁMEK Petr |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:53:43.0 | 0:03:14.2 |
7. | ZÁPOTOCKÝ Michal |
PRODOLI RACING TEAM |
CZE | 0:54:13.2 | 0:03:44.4 |
8. | JEŽEK Petr |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:55:08.7 | 0:04:39.9 |
9. | FLÁMA Tomáš |
Bike sport Uničov |
CZE | 0:55:09.1 | 0:04:40.3 |
10. | KODL Pavel |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 0:56:02.1 | 0:05:33.3 |
11. | KEC Jan |
Superior Riders |
CZE | 0:56:08.6 | 0:05:39.8 |
12. | KUBICA Roman |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:56:10.9 | 0:05:42.1 |
13. | MADER Daniel |
CZE | 0:57:13.3 | 0:06:44.5 | |
14. | ČERNOCKÝ Martin |
ATREX |
CZE | 0:57:38.7 | 0:07:09.9 |
15. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike Centrum Radotín |
CZE | 0:58:03.2 | 0:07:34.4 |
16. | PRENĚK Ondřej |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 0:58:11.5 | 0:07:42.7 |
17. | FLÁMA Miroslav |
Bike sport Uničov |
CZE | 0:58:31.4 | 0:08:02.6 |
18. | SVOBODA Tomáš |
postavkolo.cz |
CZE | 0:59:38.2 | 0:09:09.4 |
19. | GREGOR Lukáš |
MORAVEC Team |
CZE | 0:59:58.2 | 0:09:29.4 |
20. | NOVÁK Radek |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 1:00:10.2 | 0:09:41.4 |
21. | BARABÁŠ Michal |
PEKSPORT SPECIALIZED |
CZE | 1:03:31.4 | 0:13:02.6 |
22. | SLÁMA Michal |
4-ever cyklo bulis |
CZE | 1:03:58.0 | 0:13:29.2 |
23. | OUPIC Zdeněk |
TEAM BIKE PERŠTEJN |
CZE | 1:04:05.7 | 0:13:36.9 |
24. | PAPOUŠEK Jan |
CZE | 1:06:18.9 | 0:15:50.1 | |
25. | PĚČEK Martin |
Superior Riders |
CZE | 1:06:43.7 | 0:16:14.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 0:51:58.1 | 0:00:00.0 |
2. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:53:03.1 | 0:01:05.0 |
3. | KOBES Miroslav |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:53:23.5 | 0:01:25.4 |
4. | BIENIASZ Miroslaw |
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM |
CZE | 0:54:13.4 | 0:02:15.3 |
5. | KLAP David |
Rajec Allivictus |
CZE | 0:54:41.6 | 0:02:43.5 |
6. | DOBRÝ Robert |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:55:32.8 | 0:03:34.7 |
7. | TATÍČEK Petr |
ERSTE PREMIER SPORT TEAM |
CZE | 0:55:37.7 | 0:03:39.6 |
8. | PAKANDL Ladislav |
Kola Pakandl |
CZE | 0:55:41.9 | 0:03:43.8 |
9. | KOUŘIMSKÝ Jan |
KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. |
CZE | 0:56:54.9 | 0:04:56.8 |
10. | ŽILÁK František |
Rock Machine - Cyklomax racing team |
CZE | 0:57:29.2 | 0:05:31.1 |
11. | HÁJEK Pavel |
ATREX |
CZE | 0:58:10.3 | 0:06:12.2 |
12. | PITHART Jan |
KH TOUR GIANT-LIV CYCLING TEAM |
CZE | 0:58:52.7 | 0:06:54.6 |
13. | SVOBODA Pavel |
Vokolek-Cycling-Team |
CZE | 0:59:10.7 | 0:07:12.6 |
14. | VÁCHA Jan |
Bicykl Křiž team |
CZE | 0:59:16.1 | 0:07:18.0 |
15. | MAREK Marcel |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:00:34.9 | 0:08:36.8 |
16. | ARNOLD Zdeněk |
HAVEN TEAM |
CZE | 1:01:46.6 | 0:09:48.5 |
17. | KRÁL Michal |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 1:02:07.5 | 0:10:09.4 |
18. | ŠVEC Ondřej |
Dexter Cycling |
CZE | 1:03:06.9 | 0:11:08.8 |