Trans Brdy České spořitelny
DATUM : | 23.4.2016 | MÍSTO : | Dobřichovice |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | kolopro.cz/zavody/detail/452 |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:11:36.5 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:11:42.5 | 0:00:06.0 |
3. | HYNEK Kristián |
Topeak Ergon Racing Team |
CZE | 2:11:43.4 | 0:00:06.9 |
4. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:14:10.7 | 0:02:34.2 |
5. | ADEL Filip |
superior mtb team |
CZE | 2:17:10.7 | 0:05:34.2 |
6. | ŠILAR Jakub |
BIKECLINIC TREK |
CZE | 2:17:16.5 | 0:05:40.0 |
7. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:17:23.1 | 0:05:46.6 |
8. | KOBES Lukáš |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:17:28.7 | 0:05:52.2 |
9. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 2:17:38.7 | 0:06:02.2 |
10. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:18:11.5 | 0:06:35.0 |
11. | KAMLER Josef |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:18:21.2 | 0:06:44.7 |
12. | KULHAVÝ Jaroslav |
CZE | 2:20:18.2 | 0:08:41.7 | |
13. | LAVIČKA Adam |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:20:21.7 | 0:08:45.2 |
14. | KANĚRA Michal |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:20:32.5 | 0:08:56.0 |
15. | ULLOA Arevalo |
MEX | 2:21:33.5 | 0:09:57.0 | |
16. | STRNAD Aleš |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 2:21:35.5 | 0:09:59.0 |
17. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 2:21:36.2 | 0:09:59.7 |
18. | JOBÁNEK Jan |
superior mtb team |
CZE | 2:21:45.5 | 0:10:09.0 |
19. | SPLÍTEK Martin |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:22:27.2 | 0:10:50.7 |
20. | ZELENÝ Ondřej |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 2:22:32.7 | 0:10:56.2 |
21. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:23:13.2 | 0:11:36.7 |
22. | HOLUB Josef |
CZE | 2:23:56.1 | 0:12:19.6 | |
23. | ŘEHÁK Vít |
CYKLOHELIOS |
CZE | 2:23:59.7 | 0:12:23.2 |
24. | KAVALÍR Jakub |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 2:24:51.3 | 0:13:14.8 |
25. | HOLUB Václav |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:25:26.2 | 0:13:49.7 |
26. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:25:28.5 | 0:13:52.0 |
27. | PETRUŠ Lubomír |
PREMIUM ETHICSPORT |
CZE | 2:25:29.7 | 0:13:53.2 |
28. | SCHEJBAL Josef |
CYKLO PROFI |
CZE | 2:25:48.7 | 0:14:12.2 |
29. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:26:13.7 | 0:14:37.2 |
30. | KUBELKA Petr |
BMC CZ Racing team |
CZE | 2:26:42.5 | 0:15:06.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Česká spořitelna- Accolade cycling team |
CZE | 2:39:34.8 | 0:00:00.0 |
2. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:50:33.8 | 0:10:59.0 |
3. | JUHASOVÁ Andrea |
Bike Team Juhasky |
SVK | 2:51:01.5 | 0:11:26.7 |
4. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Sport bike Strakonice |
CZE | 2:51:23.5 | 0:11:48.7 |
5. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:54:22.5 | 0:14:47.7 |
6. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 2:55:11.8 | 0:15:37.0 |
7. | ČERNÁ Šárka |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:57:09.3 | 0:17:34.5 |
8. | VIDLAK Veronika |
VIVA |
CZE | 3:05:45.3 | 0:26:10.5 |
9. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 3:10:04.6 | 0:30:29.8 |
10. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 3:18:03.3 | 0:38:28.5 |
11. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 |
CZE | 3:29:13.4 | 0:49:38.6 |
12. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
CZE | 3:31:58.1 | 0:52:23.3 | |
13. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 3:34:11.4 | 0:54:36.6 |
14. | KRUMLOVÁ Helena |
CZE | 3:34:42.6 | 0:55:07.8 | |
15. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:35:21.4 | 0:55:46.6 |
16. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 3:36:14.9 | 0:56:40.1 | |
17. | BUZKOVÁ Kateřina |
CZE | 3:41:49.6 | 1:02:14.8 | |
18. | DOBRÁ Ludmila |
RAJEC Allivictus |
CZE | 3:46:58.3 | 1:07:23.5 |
19. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 3:46:58.4 | 1:07:23.6 |
20. | ČERMÁKOVÁ Petra |
Alset Racing Team |
CZE | 3:50:50.9 | 1:11:16.1 |
21. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:56:45.4 | 1:17:10.6 |
22. | SOUČKOVÁ Tereza |
TJ Kovo Praha |
CZE | 4:07:17.4 | 1:27:42.6 |
23. | ČERANOVÁ Romana |
CZE | 4:08:19.7 | 1:28:44.9 | |
24. | HANUŠOVÁ Natálie |
GIANT Pítrs bikes |
CZE | 4:09:15.4 | 1:29:40.6 |
25. | MULLEN Sylva |
CZE | 4:11:59.9 | 1:32:25.1 | |
26. | ŠTENGLOVÁ Denisa |
CZE | 4:26:47.2 | 1:47:12.4 | |
27. | KRACÍKOVÁ Zdena |
CZE | 4:28:13.5 | 1:48:38.7 | |
28. | HAMPEJSOVÁ Petra |
Cyklo Point Most Hobby Team |
CZE | 4:31:30.7 | 1:51:55.9 |
29. | LIDICKÁ Eva |
Slavie Karlovy Vary |
CZE | 4:53:14.5 | 2:13:39.7 |
30. | HLIŇÁKOVÁ Petra |
CZE | 4:53:26.8 | 2:13:52.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BEDRNÍK Matěj |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 1:37:50.1 | 0:00:00.0 |
2. | LUŇÁČEK Jakub |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:37:51.8 | 0:00:01.7 |
3. | VAČLENA Ondřej |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:38:09.5 | 0:00:19.4 |
4. | HOLAN Petr |
CT Weber |
CZE | 1:41:01.5 | 0:03:11.4 |
5. | ŠROLL Marek |
STRATOS AUTO |
CZE | 1:41:20.6 | 0:03:30.5 |
6. | VYTLAČIL Štěpán |
ŽS Specializec junior mtb team |
CZE | 1:41:34.5 | 0:03:44.4 |
7. | MALÍŘ Jan |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:42:11.8 | 0:04:21.7 |
8. | SACHEZ Bravlio |
Conade cycling team |
MEX | 1:42:17.3 | 0:04:27.2 |
9. | SUCHÝ Milan |
Pepebike.cz |
CZE | 1:43:33.3 | 0:05:43.2 |
10. | HOLUB Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:44:01.3 | 0:06:11.2 |
11. | ZACHATA Vojtěch |
Messenger MTB |
CZE | 1:46:46.5 | 0:08:56.4 |
12. | VOLTR Martin |
Dukla Praha |
CZE | 1:49:37.7 | 0:11:47.6 |
13. | ZÍBR Roman |
Kraken Team Dobříš |
CZE | 1:50:39.5 | 0:12:49.4 |
14. | KOVÁŘ Zbyněk |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 1:51:19.8 | 0:13:29.7 |
15. | BRABEC David |
Českaá Spořitelna Accollade |
CZE | 1:51:23.5 | 0:13:33.4 |
16. | ŠTOREK Martin |
Větrníci |
CZE | 1:51:31.3 | 0:13:41.2 |
17. | FORMÁNEK Zdeněk |
Eurosystem MTB team |
CZE | 1:53:03.8 | 0:15:13.7 |
18. | POVOLNÝ Jakub |
Symbio + Cannondale |
CZE | 1:53:06.5 | 0:15:16.4 |
19. | BĚLOHLÁVEK Milan |
SILVINI CYCLING TEAM |
CZE | 1:53:07.3 | 0:15:17.2 |
20. | ČERNOHORSKÝ David |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:54:54.8 | 0:17:04.7 |
21. | ZELENÝ Dominik |
BB Cyklosport |
CZE | 1:55:55.4 | 0:18:05.3 |
22. | PANTŮČEK Jiří |
CZE | 1:56:32.3 | 0:18:42.2 | |
23. | VENCL Jakub |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 1:56:59.9 | 0:19:09.8 |
24. | MATĚJKA Bohumil |
CZE | 1:58:42.8 | 0:20:52.7 | |
25. | SOUČEK Petr |
Bikemarast |
CZE | 1:59:20.9 | 0:21:30.8 |
26. | KLAP Lukáš |
BikecliniceJunioTeam |
CZE | 1:59:32.3 | 0:21:42.2 |
27. | HRNČÍŘ Martin |
CZE | 2:00:29.3 | 0:22:39.2 | |
28. | ŠACHL Karel |
Prodoli racing team |
CZE | 2:00:44.8 | 0:22:54.7 |
29. | MAREŠ Radek |
PATRY CYCLING TEAM Třeš? |
CZE | 2:01:42.1 | 0:23:52.0 |
30. | PTÁK Václav |
CZE | 2:03:01.8 | 0:25:11.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUBÍNOVÁ Lucie |
GIANT LIV CYCLING TEAM |
CZE | 1:58:52.8 | 0:00:00.0 |
2. | RODRIGUEZ Monserrath |
Conade-ro cycling team |
MEX | 2:01:01.6 | 0:02:08.8 |
3. | HIJAR Fatima |
Conade cycling team |
MEX | 2:05:13.6 | 0:06:20.8 |
4. | PAVELKOVÁ Klára |
BIKE SPORT SERVIS OPAVA |
CZE | 2:07:46.6 | 0:08:53.8 |
5. | FÍLOVÁ Veronika |
Sunsetbike |
CZE | 2:07:48.1 | 0:08:55.3 |
6. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CZE | 2:09:35.8 | 0:10:43.0 | |
7. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Rubena Team |
CZE | 2:13:15.6 | 0:14:22.8 |
8. | RYŠAVÁ Vendula |
CZU Praha |
CZE | 2:15:16.9 | 0:16:24.1 |
9. | MATULKOVÁ Jana |
CT Weber |
CZE | 2:20:04.1 | 0:21:11.3 |
10. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 2:20:36.3 | 0:21:43.5 |
11. | FUKSOVÁ Adéla |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 2:22:13.1 | 0:23:20.3 |
12. | CHVÁTALOVÁ Markéta |
SDH Dolní Jircany |
CZE | 2:26:20.1 | 0:27:27.3 |
13. | VOSIČKOVÁ Dana |
Koloshop |
CZE | 2:27:20.8 | 0:28:28.0 |
14. | ALTMANOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 2:31:45.1 | 0:32:52.3 |
15. | HŮZLOVÁ Zdena |
AGROFERT cyklo tým - SaJ team |
CZE | 2:35:44.6 | 0:36:51.8 |
16. | PATRYOVÁ Tereza |
PATRY CYCLING TEAM Třeš? |
CZE | 2:36:37.6 | 0:37:44.8 |
17. | MATĚJKOVÁ Kristýna |
CZE | 2:37:07.4 | 0:38:14.6 | |
18. | HRUBÁ Hana |
Kraken Team Dobříš |
CZE | 2:38:37.9 | 0:39:45.1 |
19. | PAVELKOVÁ Magdaléna |
CZE | 2:39:01.4 | 0:40:08.6 | |
20. | BUBLÍKOVÁ Petra |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 2:45:06.1 | 0:46:13.3 |
21. | TUHÁČKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:47:39.1 | 0:48:46.3 | |
22. | DOSTÁLOVÁ Hana |
CZE | 2:48:08.1 | 0:49:15.3 | |
23. | ŠLECHTOVÁ Lenka |
Cyklo Ski J. Žitník |
CZE | 2:48:46.1 | 0:49:53.3 |
24. | KRÁLÍKOVÁ Zuzana |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 2:49:16.6 | 0:50:23.8 |
25. | KOHUTOVÁ Andrea |
CZE | 2:49:31.4 | 0:50:38.6 | |
26. | LEDEROVA Michaela |
AGROFERT cyklo tým |
CZE | 2:53:09.6 | 0:54:16.8 |
27. | SÝKOROVA Mária |
SYkora running |
CZE | 2:54:31.9 | 0:55:39.1 |
28. | PAZDERKOVÁ Petra |
CZE | 2:56:03.9 | 0:57:11.1 | |
29. | SMETANOVÁ Lucie |
CZE | 2:58:15.4 | 0:59:22.6 | |
30. | SMOLKOVÁ Anna |
SVK | 2:58:35.7 | 0:59:42.9 |
Závody seriálu
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny