Znojmo Burčák Tour Kooperativy
DATUM : | 10.9.2016 | MÍSTO : | Znojmo |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | kolopro.cz/zavody/detail/465 |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:37:28.8 | 0:00:00.0 |
2. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:40:52.1 | 0:03:23.3 |
3. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:40:52.4 | 0:03:23.6 |
4. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:40:53.5 | 0:03:24.7 |
5. | KAMLER Josef |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:40:54.6 | 0:03:25.8 |
6. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:40:58.6 | 0:03:29.8 |
7. | KŘIVÁNEK Jiří |
PREMIUM ETHICSPORT |
CZE | 1:40:59.1 | 0:03:30.3 |
8. | PLESNÍK Michal |
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE |
CZE | 1:40:59.3 | 0:03:30.5 |
9. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:41:00.1 | 0:03:31.3 |
10. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:41:01.6 | 0:03:32.8 |
11. | PETRUŠ Lubomír |
PREMIUM ETHICSPORT |
CZE | 1:41:02.8 | 0:03:34.0 |
12. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:41:03.1 | 0:03:34.3 |
13. | LAVIČKA Adam |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:41:05.1 | 0:03:36.3 |
14. | ŠŤASTNÝ Petr |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:41:06.6 | 0:03:37.8 |
15. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:41:34.3 | 0:04:05.5 |
16. | DANĚK Jiří |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:41:36.3 | 0:04:07.5 |
17. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:41:41.8 | 0:04:13.0 |
18. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:41:58.6 | 0:04:29.8 |
19. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:42:06.3 | 0:04:37.5 |
20. | LUKEŠ Daniel |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:42:17.1 | 0:04:48.3 |
21. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:42:22.8 | 0:04:54.0 |
22. | PARTL Ondřej |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:42:29.8 | 0:05:01.0 |
23. | MALÍŘ Jan |
Nilfisk pro cycling |
CZE | 1:42:43.3 | 0:05:14.5 |
24. | EGERMAIER Daniel |
Prazdroj Kanoe |
CZE | 1:43:22.9 | 0:05:54.1 |
25. | HOLUB Josef |
CZE | 1:43:29.8 | 0:06:01.0 | |
26. | PITEL Lukáš |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:43:46.4 | 0:06:17.6 |
27. | ŠÍPAL Ivan |
Alltraining Lawi |
CZE | 1:43:51.8 | 0:06:23.0 |
28. | HEINRICH Lukáš |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:43:59.3 | 0:06:30.5 |
29. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:44:12.3 | 0:06:43.5 |
30. | BLAŽEK Jiří |
AUTHOR masters |
CZE | 1:44:29.3 | 0:07:00.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:48:00.3 | 0:00:00.0 |
2. | POSPÍŠILOVÁ Dana |
BMC CZ Racing team |
CZE | 1:59:52.0 | 0:11:51.7 |
3. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:00:17.1 | 0:12:16.8 |
4. | VALENTOVÁ Tereza |
SINTESI PRIMA - DONNA |
CZE | 2:00:25.3 | 0:12:25.0 |
5. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:00:59.9 | 0:12:59.6 |
6. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
Metrostav |
CZE | 2:01:19.6 | 0:13:19.3 |
7. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:01:53.6 | 0:13:53.3 |
8. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:04:26.8 | 0:16:26.5 |
9. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 2:06:30.9 | 0:18:30.6 | |
10. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:07:33.3 | 0:19:33.0 |
11. | BLAŽKOVÁ Vendula |
Superior Cyklofit Cycling Team |
CZE | 2:08:15.6 | 0:20:15.3 |
12. | KOZELSKÁ Petra |
Bike 2000 |
CZE | 2:09:01.1 | 0:21:00.8 |
13. | DAGMAR Marina |
BRCYKL |
SVK | 2:09:05.6 | 0:21:05.3 |
14. | PEZOVÁ Hana |
Bottecchia - CZ Cyklo |
CZE | 2:09:16.1 | 0:21:15.8 |
15. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 2:09:45.1 | 0:21:44.8 |
16. | SCHIFFER Andrea |
bike-horner.at |
AUS | 2:11:42.8 | 0:23:42.5 |
17. | LOUNOVÁ Gabriela |
CZE | 2:14:18.3 | 0:26:18.0 | |
18. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 2:16:09.2 | 0:28:08.9 |
19. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC CZ Racing team |
CZE | 2:17:05.1 | 0:29:04.8 |
20. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:18:01.8 | 0:30:01.5 |
21. | KOLÁŘOVÁ Pavla |
CZE | 2:18:10.1 | 0:30:09.8 | |
22. | SVOBODOVÁ Jarmila |
CKK Znojmo |
CZE | 2:19:26.8 | 0:31:26.5 |
23. | LIŠKOVÁ Jaroslava |
WÜRTH MTB racing team |
CZE | 2:19:39.8 | 0:31:39.5 |
24. | HOLEŠOVSKÁ Marcela |
Brno |
CZE | 2:20:50.1 | 0:32:49.8 |
25. | BEZPALCOVÁ Karolína |
CZE | 2:27:03.8 | 0:39:03.5 | |
26. | POLÁKOVÁ Dagmar |
Synerga Bike Team |
CZE | 2:27:32.1 | 0:39:31.8 |
27. | ČÁSTKOVÁ Veronika |
CZE | 2:27:57.8 | 0:39:57.5 | |
28. | HEŘMANOVÁ Irena |
CZE | 2:28:12.7 | 0:40:12.4 | |
29. | HAŠKOVÁ Renata |
Agrofert cyklo tým – Primateam |
CZE | 2:30:02.6 | 0:42:02.3 |
30. | DINGOVÁ Michaela |
CZE | 2:31:16.3 | 0:43:16.0 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Birell Plzeňská MTB 50
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny