Šumava Trail Run Zadov
DATUM : | 31.7.2016 | MÍSTO : | Zadov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.strc.cz/component/races/detail/479 |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CSIRIK Jiri |
CZE | 1:23:22.6 | 0:00:00.0 | |
2. | BURYSKA Tomas |
RunSport Team |
CZE | 1:24:00.4 | 0:00:37.8 |
3. | ČADA Radim |
RUN´N´ROLL Podkozí |
CZE | 1:27:05.4 | 0:03:42.8 |
4. | HRON Jan |
Šutri Prachatice |
CZE | 1:27:39.9 | 0:04:17.3 |
5. | ŠVARC Petr |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:27:45.6 | 0:04:23.0 |
6. | ŠTĚRBA Zbyněk |
Lejzcek OK |
CZE | 1:30:43.1 | 0:07:20.5 |
7. | PODUŠKA Josef |
Sokol Unhošť |
CZE | 1:31:05.4 | 0:07:42.8 |
8. | SZABO TomÁŠ |
CZE | 1:32:24.8 | 0:09:02.2 | |
9. | HOVORKA Tomáš |
H.o.boj |
CZE | 1:32:53.9 | 0:09:31.3 |
10. | MARHOUN Petr |
VŠSK MFF UK |
CZE | 1:33:38.9 | 0:10:16.3 |
11. | BOČEK Josef |
CZE | 1:34:22.7 | 0:11:00.1 | |
12. | KAIFER Jan |
SokolStachy |
CZE | 1:34:56.7 | 0:11:34.1 |
13. | PELC Václav |
Vytrvalci strakonice |
CZE | 1:35:00.6 | 0:11:38.0 |
14. | HONNER Jakub |
Nicotrans |
CZE | 1:35:07.6 | 0:11:45.0 |
15. | SMETANA Josef |
SALOMON TEAM |
CZE | 1:35:12.9 | 0:11:50.3 |
16. | LIPPL Jan |
Běžímpro.cz |
CZE | 1:35:31.3 | 0:12:08.7 |
17. | FÜRBACH Martin |
CZE | 1:36:35.6 | 0:13:13.0 | |
18. | JACKWERTH Daniel |
CZE | 1:38:22.6 | 0:15:00.0 | |
19. | SANTRAIN Gauthier |
Cvc |
CZE | 1:38:58.1 | 0:15:35.5 |
20. | PISCHEK Pavel |
TOP RUN-ning CLUB |
CZE | 1:39:08.4 | 0:15:45.8 |
21. | VIKTORA Václav |
Musher klub JCC, z.s. |
CZE | 1:39:29.1 | 0:16:06.5 |
22. | LUDVÍK Jan |
Č. BUDĚJOVICE |
CZE | 1:39:43.2 | 0:16:20.6 |
23. | PĚNKAVA Petr |
CZE | 1:39:53.6 | 0:16:31.0 | |
24. | LUSSI Markus |
SUI | 1:40:57.9 | 0:17:35.3 | |
25. | STUDNAŘ Lukáš |
VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE |
CZE | 1:42:45.7 | 0:19:23.1 |
26. | RUBICK Jiří |
Hluboká nad Vltavou |
CZE | 1:42:53.4 | 0:19:30.8 |
27. | SUDA Josef |
SK Přimda |
CZE | 1:43:19.6 | 0:19:57.0 |
28. | SAJDL Martin |
Žižkovský tygři |
CZE | 1:43:42.2 | 0:20:19.6 |
29. | LISÝ Jindřich |
CZE | 1:43:42.9 | 0:20:20.3 | |
30. | PARAJ Pavel |
CZE | 1:44:38.7 | 0:21:16.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHORNÁ Pavla |
Salomon Suunto team - Maratonstav Úpice |
CZE | 1:28:49.6 | 0:00:00.0 |
2. | LOVRANTOVÁ KatarÍna |
Salalom |
SVK | 1:32:06.9 | 0:03:17.3 |
3. | CHURAŇOVÁ Radka |
CZE | 1:33:01.6 | 0:04:12.0 | |
4. | VALKOVÁ Barbora |
Salomon |
CZE | 1:35:23.1 | 0:06:33.5 |
5. | ČEPOVA Daniela |
Lejzcek OK |
CZE | 1:36:49.9 | 0:08:00.3 |
6. | KÜFFNEROVÁ Nela |
CZE | 1:39:02.6 | 0:10:13.0 | |
7. | REJSKOVÁ Ivona |
internet pb |
CZE | 1:41:29.4 | 0:12:39.8 |
8. | SAMKOVÁ Lucie |
Vytrvalci strakonice |
CZE | 1:43:26.2 | 0:14:36.6 |
9. | JUNKOVÁ Kristýna |
CZE | 1:47:12.9 | 0:18:23.3 | |
10. | PHAN Lynda |
CZE | 1:50:56.7 | 0:22:07.1 | |
11. | NEUBAUEROVÁ Jana |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:52:08.4 | 0:23:18.8 |
12. | SÝKOROVÁ Andrea |
ASK Slavia Praha |
CZE | 1:52:48.2 | 0:23:58.6 |
13. | STACHOVÁ Pavla |
SV Stříbro |
CZE | 1:57:08.7 | 0:28:19.1 |
14. | KOCHOVÁ Barbora |
AMER SPORTS Czech Republic s.r.o. |
CZE | 1:58:59.4 | 0:30:09.8 |
15. | NAXEROVÁ Jana |
USK CS Plzeň |
CZE | 2:01:00.9 | 0:32:11.3 |
16. | HAVLOVÁ Tereza |
CZE | 2:02:46.7 | 0:33:57.1 | |
17. | MLČOCHOVÁ Denisa |
PAraha |
CZE | 2:03:46.7 | 0:34:57.1 |
18. | HONSOVÁ Hana |
Activity Lanškroun |
CZE | 2:06:32.8 | 0:37:43.2 |
19. | HOUŠKOVÁ Šárka |
Spartan Race Training Group České Budějovice |
CZE | 2:06:46.7 | 0:37:57.1 |
20. | PAVLÁSKOVÁ Kamila |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 2:06:56.0 | 0:38:06.4 |
21. | SANTRAIN Claudine |
Cvc |
CZE | 2:08:28.2 | 0:39:38.6 |
22. | HARDIE Petra |
GBR | 2:09:14.5 | 0:40:24.9 | |
23. | PARAJOVÁ Veronika |
CZE | 2:10:46.2 | 0:41:56.6 | |
24. | DÓŽOVÁ Nikola |
CZE | 2:11:05.7 | 0:42:16.1 | |
25. | MAUTSCHKOVÁ Marta |
CZE | 2:12:49.6 | 0:44:00.0 | |
26. | HANOUSKOVÁ Veronika |
SVVAT |
CZE | 2:14:12.7 | 0:45:23.1 |
27. | HAVLIKOVA Tereza |
CZE | 2:14:25.1 | 0:45:35.5 | |
28. | KOCHOVÁ Zuzana |
CZE | 2:14:53.5 | 0:46:03.9 | |
29. | ŠTAUDOVÁ Lucie |
CZE | 2:15:33.1 | 0:46:43.5 | |
30. | ČERNÁ Stáňa |
CZE | 2:15:38.1 | 0:46:48.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SMETANA Jakub |
SALOMON TEAM |
CZE | 0:41:07.2 | 0:00:00.0 |
2. | SKALSKY Roman |
Salomon |
CZE | 0:43:02.5 | 0:01:55.3 |
3. | MÁKA Daniel |
Petr Čech Sport |
CZE | 0:45:04.1 | 0:03:56.9 |
4. | FRIČEK Martin |
VIMPERK |
CZE | 0:46:04.1 | 0:04:56.9 |
5. | HOLOUBEK Ondřej |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:46:26.3 | 0:05:19.1 |
6. | HANUŠ Antonín |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:46:34.1 | 0:05:26.9 |
7. | PRAGER Karel |
Sokol Sojovice |
CZE | 0:47:49.3 | 0:06:42.1 |
8. | NOVÁK David |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:47:58.6 | 0:06:51.4 |
9. | FRYČEK Jan |
Sunny gang PlZEŇ |
CZE | 0:49:00.5 | 0:07:53.3 |
10. | ČERVENÝ Daniel |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:49:48.3 | 0:08:41.1 |
11. | BOČEK Filip |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:50:08.8 | 0:09:01.6 |
12. | MÁNEK Ondřej |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:51:19.6 | 0:10:12.4 |
13. | BLAŽEK Ivan |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:51:35.1 | 0:10:27.9 |
14. | NOVOTNÝ Marek |
Amer Sports CR |
CZE | 0:51:57.5 | 0:10:50.3 |
15. | VOPRŠÁLEK Miroslav |
CZE | 0:52:13.3 | 0:11:06.1 | |
16. | LADA Tomáš |
Poděbrady |
CZE | 0:52:40.3 | 0:11:33.1 |
17. | VODIČKA Matěj |
CZE | 0:53:33.8 | 0:12:26.6 | |
18. | JIČÍNSKÝ Tomáš |
CZE | 0:53:37.3 | 0:12:30.1 | |
19. | ZÁBOJNÍK Marcel |
CZE | 0:54:08.3 | 0:13:01.1 | |
20. | MICHELFEIT Dominik |
Rabbits Znojmo |
CZE | 0:54:17.8 | 0:13:10.6 |
21. | TISCHLER Josef |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:54:47.2 | 0:13:40.0 |
22. | PÁLA Roman |
CZE | 0:54:47.6 | 0:13:40.4 | |
23. | RYBACEK Martin |
CZE | 0:54:51.7 | 0:13:44.5 | |
24. | VACHUTA Matěj |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:55:10.3 | 0:14:03.1 |
25. | NOVOTNÝ Jonáš |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:55:14.2 | 0:14:07.0 |
26. | RAMPICH Lukáš |
Praha |
CZE | 0:55:50.1 | 0:14:42.9 |
27. | SLAVIČINSKÝ Martin |
Praha |
CZE | 0:55:50.8 | 0:14:43.6 |
28. | ČERVENÝ Ondřej |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:58:32.5 | 0:17:25.3 |
29. | NONÁČ JiŘÍ |
CZE | 1:00:51.5 | 0:19:44.3 | |
30. | VEJVODA Jiří |
TTC Libín Prachatice |
CZE | 1:01:03.6 | 0:19:56.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | GREGOROVÁ Kamila |
Salomon |
CZE | 0:43:32.3 | 0:00:00.0 |
2. | ZAHÁLKOVÁ Pavla |
AK Škoda Plzeň / Salomon team |
CZE | 0:46:13.8 | 0:02:41.5 |
3. | HAVLÍČKOVÁ Barbora |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:46:35.3 | 0:03:03.0 |
4. | DUBSKA Tereza |
Lokomotiva Beroun - divné holky |
CZE | 0:52:41.6 | 0:09:09.3 |
5. | CIGÁNKOVÁ Iva |
SK Hájovna Volary |
CZE | 0:53:24.4 | 0:09:52.1 |
6. | BAČÍKOVÁ Martina |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:54:57.4 | 0:11:25.1 |
7. | NOVÁKOVÁ Adéla |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:55:43.1 | 0:12:10.8 |
8. | SAJDLOVÁ Jana |
Ekonom - Žižkovský Tygři |
CZE | 0:57:21.6 | 0:13:49.3 |
9. | VOSTRADOVSKÁ Tereza |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:57:45.1 | 0:14:12.8 |
10. | MAKALOUŠOVÁ Hana |
M sport Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:58:52.3 | 0:15:20.0 |
11. | NOVÁKOVÁ Denisa |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:00:12.8 | 0:16:40.5 |
12. | CHVALOVÁ Mirka |
VIMPERK |
CZE | 1:01:19.9 | 0:17:47.6 |
13. | MIGLOVÁ Jitka |
CZE | 1:04:27.6 | 0:20:55.3 | |
14. | KOPECKÁ Kateřina |
CZE | 1:04:36.1 | 0:21:03.8 | |
15. | DAVERNÁ Karolína |
KB STARÉ MĚSTO POD LANDŠTEJNEM |
CZE | 1:05:15.1 | 0:21:42.8 |
16. | LUDVÍKOVÁ Lenka |
CZE | 1:06:54.9 | 0:23:22.6 | |
17. | PŮBALOVÁ Michaela |
Move To Live |
CZE | 1:07:07.4 | 0:23:35.1 |
18. | BRAUNSTEINOVÁ Simona |
CZE | 1:09:24.6 | 0:25:52.3 | |
19. | SOCHOVÁ Michaela |
VIMPERK |
CZE | 1:10:07.1 | 0:26:34.8 |
20. | RAJKOVA Marketa |
CZE | 1:10:20.6 | 0:26:48.3 | |
21. | MATIÁŠKOVÁ Jana |
CZE | 1:10:32.6 | 0:27:00.3 | |
22. | ŠTOČKOVÁ ŠÁrka |
Praha 10 |
CZE | 1:10:36.1 | 0:27:03.8 |
23. | MATOUŠOVÁ Jitka |
Longrun České Budějovice |
CZE | 1:12:48.1 | 0:29:15.8 |
24. | HUBÁČKOVÁ Martina |
Báječné ženy v běhu |
CZE | 1:13:29.6 | 0:29:57.3 |
25. | DAVERNÁ Evelína |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:14:20.9 | 0:30:48.6 |
26. | SCHNÖDEROVÁ Ladislava |
Move To Live |
CZE | 1:14:55.6 | 0:31:23.3 |
27. | VAŠÍČKOVÁ Denisa |
CZE | 1:15:09.9 | 0:31:37.6 | |
28. | KOŠÍČKOVÁ Irena |
CZE | 1:19:03.1 | 0:35:30.8 | |
29. | FINKOVÁ Radka |
Hs planá nad lužnicí |
CZE | 1:20:23.6 | 0:36:51.3 |
30. | PELCOVÁ Pavla |
CZE | 1:28:55.9 | 0:45:23.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOUŠKA Jan |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:10:00.6 | 0:00:00.0 |
2. | SILOVSKÝ Vojtěch |
CZST |
CZE | 0:10:20.7 | 0:00:20.1 |
3. | LUDVÍK Marek |
ČeskÉ bUDĚJOVICE |
CZE | 0:10:29.4 | 0:00:28.8 |
4. | DITTRICH AntonÍn |
KOB MOIRA BRNO |
CZE | 0:11:06.7 | 0:01:06.1 |
5. | ŽILÁK Filip |
STRAKONICE |
CZE | 0:12:05.4 | 0:02:04.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HŮRKOVÁ Johanka |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:10:56.6 | 0:00:00.0 |
2. | PODUŠKOVÁ Nikola |
CZE | 0:11:13.4 | 0:00:16.8 | |
3. | PAVLÁSKOVÁ Anežka |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:12:05.4 | 0:01:08.8 |
4. | LUDVÍKOVÁ Tereza |
Sokol ČB |
CZE | 0:12:41.9 | 0:01:45.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VYSKOČIL David |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:07:16.9 | 0:00:00.0 |
2. | STEINBACH Jakub |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:08:05.4 | 0:00:48.5 |
3. | CHALUPNÝ David |
ČS secialized junior mtb team Vimperk |
CZE | 0:08:18.6 | 0:01:01.7 |
4. | TISCHLER Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:08:56.6 | 0:01:39.7 |
5. | NAVRÁTIL Marek |
SalAMON/SUNNTO |
CZE | 0:09:11.9 | 0:01:55.0 |
6. | BRAND Kryštof |
CZE | 0:09:33.1 | 0:02:16.2 | |
7. | PTÁČEK Pavel |
Zadov |
CZE | 0:11:29.4 | 0:04:12.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NÁROVCOVÁ Monika |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 0:08:37.8 | 0:00:00.0 |
2. | DUŠKOVÁ Kateřina |
Dukla Liberec |
CZE | 0:08:41.1 | 0:00:03.3 |
3. | DOLEŽALOVÁ MarkÉta |
CZE | 0:09:02.1 | 0:00:24.3 | |
4. | CZERWENKOVÁ Tereza |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:09:03.1 | 0:00:25.3 |
5. | VLASÁKOVÁ Tereza |
CZE | 0:09:19.8 | 0:00:42.0 | |
6. | NAROVCOVÁ Beáta |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:09:44.8 | 0:01:07.0 |
7. | KRAMĚŠOVÁ Marie |
CZE | 0:10:24.3 | 0:01:46.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BLAŽEK Aleš |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:03:14.8 | 0:00:00.0 |
2. | TOPIČ Jonáš |
Praha |
CZE | 0:03:31.8 | 0:00:17.0 |
3. | NOVÁK Vojtěch |
CZE | 0:03:32.3 | 0:00:17.5 | |
4. | STEINBACH Hynek |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:32.3 | 0:00:17.5 |
5. | ŠILHAN Šimon |
Witke Bike Team |
CZE | 0:03:35.4 | 0:00:20.6 |
6. | PETRÁK Tobiáš |
Triatlon Fojtka |
CZE | 0:03:35.6 | 0:00:20.8 |
7. | FIŠER Jarda |
CZE | 0:03:36.3 | 0:00:21.5 | |
8. | DOUBEK Filip |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:36.8 | 0:00:22.0 |
9. | KŘEPELA Jan |
Wikov ski skuhrov |
CZE | 0:03:45.1 | 0:00:30.3 |
10. | ŽILKA Matěj |
ŠSK Újezd nad Lesy |
CZE | 0:03:47.3 | 0:00:32.5 |
11. | PROCHÁZKA Ondřej |
Kkj týn nad vltavou |
CZE | 0:03:58.3 | 0:00:43.5 |
12. | SANTRIAN Elovan |
CJC |
CZE | 0:03:58.8 | 0:00:44.0 |
13. | VOCELKA Matěj |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 0:04:24.1 | 0:01:09.3 |
14. | FLAŠAR Marek |
sk nové město nad metují |
CZE | 0:04:31.8 | 0:01:17.0 |
15. | KVASNIČKA Matěj |
Csc český brod |
CZE | 0:04:56.3 | 0:01:41.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HUDEČKOVÁ Lucie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:40.7 | 0:00:00.0 |
2. | MÁNKOVÁ Emma |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:44.5 | 0:00:03.8 |
3. | SILOVSKÁ Barbora |
SKI Klub Strakonice |
CZE | 0:03:45.8 | 0:00:05.1 |
4. | HOLOUBKOVÁ Lucie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:52.8 | 0:00:12.1 |
5. | NOVÁ Miroslava |
Sokol Stachy LO |
CZE | 0:04:06.8 | 0:00:26.1 |
6. | KIMMELOVÁ Anna |
Dukla Liberec |
CZE | 0:04:09.5 | 0:00:28.8 |
7. | DLOUHÁ Aneta |
CZE | 0:04:14.8 | 0:00:34.1 | |
8. | ZÁDKOVÁ Alena |
Lo Sokol Stachy |
CZE | 0:04:22.5 | 0:00:41.8 |
9. | RADNOCHOVÁ Barbora |
ivar cs author tean |
CZE | 0:04:40.5 | 0:00:59.8 |
10. | REICHSTEINOVÁ Lucie |
CZE | 0:05:03.3 | 0:01:22.6 | |
11. | DOBŘICHOVSKÁ Emma |
Praha |
CZE | 0:05:31.8 | 0:01:51.1 |
12. | MOUDRÁ Johana |
CZE | 0:06:25.8 | 0:02:45.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAVIČINSKÝ Adam |
Sokol PRAHA VRŠOVICE |
CZE | 0:01:30.5 | 0:00:00.0 |
2. | JANÁK Benjamin |
CZE | 0:01:32.5 | 0:00:02.0 | |
3. | PETRÁK Matyáš |
Praha |
CZE | 0:01:33.3 | 0:00:02.8 |
4. | RADNOCH Marek |
ivar cs author team |
CZE | 0:01:34.5 | 0:00:04.0 |
5. | ŠALANDA Adam |
PATRY CYCLING TEAM Třešť |
CZE | 0:01:39.3 | 0:00:08.8 |
6. | DITTRICH František |
KOB MOIRA BRNO |
CZE | 0:01:39.5 | 0:00:09.0 |
7. | SCHORNÝ Jan |
KB STARÉ MĚSTO POD LANDŠTEJNEM |
CZE | 0:01:40.5 | 0:00:10.0 |
8. | TOPIČ Jáchym |
Praha |
CZE | 0:01:44.3 | 0:00:13.8 |
9. | ŠEBÁNEK Samuel |
Sokol Stachy |
CZE | 0:01:44.8 | 0:00:14.3 |
10. | VYSKOČIL Vítek |
CZE | 0:01:49.3 | 0:00:18.8 | |
11. | PEŠEK Jan |
CZE | 0:02:20.6 | 0:00:50.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BLAŽKOVÁ Jolana |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:01:37.5 | 0:00:00.0 |
2. | CZERWENKOVÁ Lucie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:01:40.2 | 0:00:02.7 |
3. | BERANOVÁ Daniela |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:01:44.8 | 0:00:07.3 |
4. | JANOŠÍKOVÁ Marie |
CZE | 0:01:50.5 | 0:00:13.0 | |
5. | JÁNOŠÍKOVÁ Lenka |
CZE | 0:01:51.8 | 0:00:14.3 | |
6. | BROSHCE Adriana |
CZE | 0:01:54.3 | 0:00:16.8 | |
7. | SMETANOVÁ Petra |
CZE | 0:01:56.5 | 0:00:19.0 | |
8. | ŠPEJZLOVÁ Alice |
Horoměřice |
CZE | 0:02:01.8 | 0:00:24.3 |
9. | ZUBALOVÁ Tereza |
CZE | 0:02:04.3 | 0:00:26.8 | |
10. | ŠPEJZLOVÁ Anna |
Horoměřice |
CZE | 0:02:06.5 | 0:00:29.0 |
11. | DOBŘICHOVÁ Julie |
Praha |
CZE | 0:02:21.5 | 0:00:44.0 |
12. | HAUEROVÁ RozÁrka |
CZE | 0:02:41.5 | 0:01:04.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KŘEPELA Jiří |
Wikov ski skuhrov |
CZE | 0:00:19.7 | 0:00:00.0 |
2. | TOPIČ Janek |
Praha |
CZE | 0:00:22.5 | 0:00:02.8 |
3. | VOCELKA Patrik |
CZE | 0:00:23.2 | 0:00:03.5 | |
4. | MOUDRÝ David |
CZE | 0:00:26.4 | 0:00:06.7 | |
5. | REXA Dominik |
CZE | 0:00:28.5 | 0:00:08.8 | |
6. | ŠILHAN Kryštof |
Witke Bike Team |
CZE | 0:00:30.2 | 0:00:10.5 |
7. | SCHORNÝ Jakub |
CZE | 0:00:38.2 | 0:00:18.5 | |
8. | PEŠEK Martin |
CZE | 0:00:43.7 | 0:00:24.0 | |
9. | NOVÁK Štěpán |
CZE | 0:00:54.5 | 0:00:34.8 | |
10. | DOBIÁŠ Max |
Trialpoint |
CZE | 0:01:53.6 | 0:01:33.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŽILKOVÁ Zuzana |
ŠSK Újezd nad Lesy |
CZE | 0:00:19.4 | 0:00:00.0 |
2. | DOBIÁŠOVÁ Maya |
Trialpoint |
CZE | 0:00:21.7 | 0:00:02.3 |
3. | BRANDOVÁ Beáta |
CZE | 0:00:22.4 | 0:00:03.0 | |
4. | SLAVIČINSKÁ JasmÍna |
CZE | 0:00:25.5 | 0:00:06.1 | |
5. | LINHARTOVÁ Kateřina |
CZE | 0:00:27.2 | 0:00:07.8 | |
6. | ZUBALOVÁ Marie |
CZE | 0:00:32.4 | 0:00:13.0 | |
7. | STACHOVÁ Viktorie |
CZE | 0:00:34.7 | 0:00:15.3 | |
8. | LISÁ EliŠka |
Praha |
CZE | 0:01:06.4 | 0:00:47.0 |