Vysočina Arena Trail Run
DATUM : | 2.10.2016 | MÍSTO : | Nové Město na Moravě-Vysočina Arena |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | strc.cz/zavody-strc/detail/481 |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠACL Jiří |
Runsport Team |
CZE | 0:29:14.2 | 0:00:00.0 |
2. | MAREŠ Jiří |
Kerteam |
CZE | 0:31:12.8 | 0:01:58.6 |
3. | FAJFR František |
Vencl servis Žamberk |
CZE | 0:32:56.3 | 0:03:42.1 |
4. | MARTÍNEZ PÉREZ Jonatan |
CZE | 0:33:55.5 | 0:04:41.3 | |
5. | LADA Tomáš |
CZE | 0:34:23.8 | 0:05:09.6 | |
6. | VESELSKÝ Martin |
ZZN HP Žďár nad Sázavou |
CZE | 0:36:25.8 | 0:07:11.6 |
7. | VAIT Petr |
CZE | 0:36:30.0 | 0:07:15.8 | |
8. | NOVOTNÝ Marek |
Amer Sports CR |
CZE | 0:38:25.9 | 0:09:11.7 |
9. | NETOPIL Petr |
CZE | 0:39:13.3 | 0:09:59.1 | |
10. | MACEK David |
e-on triatlon team Tábor |
CZE | 0:40:03.6 | 0:10:49.4 |
11. | JIČINSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna MTB Specialized 2 |
CZE | 0:41:27.3 | 0:12:13.1 |
12. | KOPECKÝ Jan |
VYKING |
CZE | 0:41:33.1 | 0:12:18.9 |
13. | KOPECKÝ Tomáš |
VYKING |
CZE | 0:42:15.1 | 0:13:00.9 |
14. | ŠEMBERA Pavel |
Medin fan team |
CZE | 0:42:18.4 | 0:13:04.2 |
15. | ŠTAFA Jan |
CZE | 0:42:25.6 | 0:13:11.4 | |
16. | NĚMEC David |
TRIPOLI Team |
CZE | 0:42:45.8 | 0:13:31.6 |
17. | NOHEJL Martin |
CZE | 0:43:05.4 | 0:13:51.2 | |
18. | HROCH Michal |
CZE | 0:43:40.8 | 0:14:26.6 | |
19. | NOHÁČ Jiří |
Survival - Walmark MTB |
CZE | 0:43:47.6 | 0:14:33.4 |
20. | NOVOTNÝ Roman |
CZE | 0:44:06.8 | 0:14:52.6 | |
21. | MAREK Vojta |
LEZYNE.cz |
CZE | 0:44:29.3 | 0:15:15.1 |
22. | MALČÍK Pavel |
CZE | 0:44:48.3 | 0:15:34.1 | |
23. | MACEK Tomáš |
CZE | 0:45:28.6 | 0:16:14.4 | |
24. | PAJAČ Lukáš |
FineBike |
CZE | 0:46:55.4 | 0:17:41.2 |
25. | STIBAL David |
CZE | 0:47:44.9 | 0:18:30.7 | |
26. | ADAM Jiří |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 0:48:01.1 | 0:18:46.9 |
27. | MIKA Milan |
TJ JISKRA Otrokovice |
CZE | 0:52:21.6 | 0:23:07.4 |
28. | JENCOVSKY Jaroslav |
CZE | 0:57:35.9 | 0:28:21.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MARŠÁNOVÁ Lucie |
Runsport Team |
CZE | 0:31:38.0 | 0:00:00.0 |
2. | HAVLÍČKOVÁ Barbora |
Ski klubŠumava |
CZE | 0:35:28.3 | 0:03:50.3 |
3. | GOTTWALDOVÁ Radka |
Agentura 2G |
CZE | 0:42:18.6 | 0:10:40.6 |
4. | NĚMCOVÁ Sandra |
CZE | 0:43:05.4 | 0:11:27.4 | |
5. | MAKALOUŠOVÁ Hana |
M sport Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:43:24.1 | 0:11:46.1 |
6. | GOTTWALDOVÁ Petra |
Agentura 2G |
CZE | 0:46:26.8 | 0:14:48.8 |
7. | LINHARTOVA Barbora |
CZE | 0:46:40.3 | 0:15:02.3 | |
8. | LINHARTOVA Vladimíra |
CZE | 0:47:34.1 | 0:15:56.1 | |
9. | NOVOTNÁ Kateřina |
CZE | 0:47:58.9 | 0:16:20.9 | |
10. | KOCHOVÁ Zuzana |
CZE | 0:48:04.8 | 0:16:26.8 | |
11. | JALOVÁ Margita |
Letovice |
CZE | 0:48:21.8 | 0:16:43.8 |
12. | NOVOTNÁ Tereza |
CZE | 0:49:06.6 | 0:17:28.6 | |
13. | KOTVLANOVÁ Petra |
CZE | 0:49:36.9 | 0:17:58.9 | |
14. | NOVOTNÁ Renata |
Báječné ženy v běhu |
CZE | 0:51:55.9 | 0:20:17.9 |
15. | JENCOVSKA Radka |
CZE | 0:57:35.6 | 0:25:57.6 | |
16. | SMEKALOVA Dita |
CZE | 1:00:15.9 | 0:28:37.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KRUPIČKA Robert |
Runsport Team |
CZE | 1:21:16.8 | 0:00:00.0 |
2. | HÜBL Radek |
Runsport Team |
CZE | 1:21:16.9 | 0:00:00.1 |
3. | STARÝ Jan |
TC Batalion |
CZE | 1:24:34.2 | 0:03:17.4 |
4. | SLÁMA Jaroslav |
CZE | 1:25:01.9 | 0:03:45.1 | |
5. | BOŘIL Martin |
CZE | 1:26:35.2 | 0:05:18.4 | |
6. | ROHÁČEK Jan |
Runsport Team |
CZE | 1:27:04.2 | 0:05:47.4 |
7. | DUŠIL Jaroslav |
Bezecky klub Brno |
CZE | 1:28:39.2 | 0:07:22.4 |
8. | TROJAN Martin |
LO Žďár nad Sázavou |
CZE | 1:28:58.5 | 0:07:41.7 |
9. | KARÁSEK Antonín |
RSFK |
CZE | 1:30:27.6 | 0:09:10.8 |
10. | CHADIM Michal |
CZE | 1:30:53.4 | 0:09:36.6 | |
11. | VOPRŠÁLEK Miroslav |
Brück Team |
CZE | 1:33:57.3 | 0:12:40.5 |
12. | SCHEJBAL Jan |
Runsport Team |
CZE | 1:35:47.5 | 0:14:30.7 |
13. | MEDLIK Jan |
TC Batalion/Nwow |
CZE | 1:36:14.5 | 0:14:57.7 |
14. | SKALICKÝ Josef |
ACTIVITYLA Žichlínek |
CZE | 1:37:29.2 | 0:16:12.4 |
15. | PEŠKA Jakub |
CZE | 1:38:00.2 | 0:16:43.4 | |
16. | ŠEMBERA Martin |
CZE | 1:39:28.5 | 0:18:11.7 | |
17. | MÁLEK Petr |
CZE | 1:39:37.7 | 0:18:20.9 | |
18. | KOSTRUNEK Filip |
CZE | 1:39:55.7 | 0:18:38.9 | |
19. | BENEŠ Michal |
Runsport Team |
CZE | 1:40:28.7 | 0:19:11.9 |
20. | STÖGER Karel |
Masáže PLATINIUM Brno |
CZE | 1:41:17.6 | 0:20:00.8 |
21. | RŮŽIČKA Lukáš |
Runsport Team |
CZE | 1:41:38.8 | 0:20:22.0 |
22. | VLTAVSKÝ Petr |
CZE | 1:41:49.8 | 0:20:33.0 | |
23. | DVOŘÁČEK Jan |
Runsport Team |
CZE | 1:42:56.5 | 0:21:39.7 |
24. | ZOBAČ Ondra |
EXTRA Brno |
CZE | 1:43:53.2 | 0:22:36.4 |
25. | BLAŽEK Ivan |
Nasavrky Bikers |
CZE | 1:44:57.7 | 0:23:40.9 |
26. | MICHELFEIT Dominik |
Rabbits Znojmo |
CZE | 1:46:02.9 | 0:24:46.1 |
27. | RYGEL Marek |
KK Brno |
CZE | 1:49:39.1 | 0:28:22.3 |
28. | HOUŠKA Jiří |
FreeRun Mattoni |
CZE | 1:50:44.6 | 0:29:27.8 |
29. | STRAKA Lukáš |
AMER SPORTS Czech Republic s.r.o. |
CZE | 1:51:09.2 | 0:29:52.4 |
30. | WURM Pavel |
SK Babice |
CZE | 1:51:33.9 | 0:30:17.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PROCHÁZKOVÁ Tereza |
CZE | 1:38:59.7 | 0:00:00.0 | |
2. | ZANOZINA Ekaterina |
Kerteam |
RUS | 1:40:43.8 | 0:01:44.1 |
3. | ŽÁČKOVÁ Eva |
CZE | 1:42:15.3 | 0:03:15.6 | |
4. | PONČOVÁ Eva |
runsportTeam |
CZE | 1:44:22.8 | 0:05:23.1 |
5. | MIRVALDOVÁ Klára |
AC Moravská Slávia |
CZE | 1:45:43.8 | 0:06:44.1 |
6. | PACHOLÍKOVÁ Petra |
TC Batalion |
CZE | 1:46:23.8 | 0:07:24.1 |
7. | PITELOVÁ Barbora |
Báječné ženy v běhu |
CZE | 1:51:11.3 | 0:12:11.6 |
8. | FÁRKOVÁ Eliška |
CZE | 1:56:40.5 | 0:17:40.8 | |
9. | KOCHOVÁ Barbora |
AMER SPORTS Czech Republic s.r.o. |
CZE | 1:59:38.6 | 0:20:38.9 |
10. | KAŠOVÁ Hana |
Barnex sport Brno |
CZE | 2:00:00.3 | 0:21:00.6 |
11. | CUŘÍNOVÁ Petra |
Báječné ženy v běhu |
CZE | 2:00:11.6 | 0:21:11.9 |
12. | SAZONOVA Anna |
RUS | 2:04:19.1 | 0:25:19.4 | |
13. | UHLÍŘOVÁ Marie |
CZE | 2:06:48.4 | 0:27:48.7 | |
14. | DVOŘÁKOVÁ Alena |
CZE | 2:12:15.9 | 0:33:16.2 | |
15. | KUNČAROVÁ Alena |
mattoni free run |
CZE | 2:21:10.1 | 0:42:10.4 |
16. | HANÁKOVÁ Markéta |
CZE | 2:46:34.9 | 1:07:35.2 |